Burgerlijke stand doopkaarten VAN 18 FEBRUARI TOT EN MET 1 MAART 1974 <9 t VERLIJDENS Martinus Heirman, zb., 77 j. edr. van Amandina De Pauw, aist, Groenstraat 43 Georges Albert Pieters, zb. 73 wedr. Leontina De Cock, Berla- Broekstraat 78. Petrus Sienaert, zb., 75 j. wedr jdwina De Brabanter, Teralfene lapstraat 43. Petrus Josephus Meert. zb. 5 j. Aalst, wedr. Alicia Roelandt rpe, Oudenaardsestg. 117. Maria Bronselaar, zb., 69 j ede. van Severien Vercammen iedekerke, Opperstraat 236. Susanna Depril, zb., 22 j. chte. van Hugo Van Gucht, Lie- ekerke, Kawaterstraat 78. Domien Muylaert, zb., 68 redr. Georgine Veeckman, Aai em .Opaaigem 115. Renatus Dominicus Droessaert :b., 79 j. wedr. van Theresia Huy ïbroeck, Nieuwerkerken, Driesstr 0. Petrus Guilielmus Renatus Co 'ens. zb.. 73 j.. wedr. van Maria j©rr»mans en van Margaretha, taosdaal, Gasthuisstraat 41. Alphonsus Benedictus Van der eken, zb., 69j., wedr. van Marga- etha Plas, Meldert, Kokerijstr. 26 Franeiscus Benedictus Peirlinck :b., 71 j., wedr. van Isabella De ?ange, en van Anasta6ia Daelman Valst, Popperodedries 63. Elisa Isabella De Bruyn, zb.. 58 j., echte, van Frans Bockstael, Valst Slotstraat 27. Jan Frans Daelman, zb., 83 j., ïcht. Maria-Theresia Eemans, Valst, Gentse stg. 88. Georges Coppens, zb., 66 j., ïcht van Marie Temmerman, Lede Hoogstraat 22 Henricus Luytgaerens, zb., 90 j. wedr. Maria Braeckman, Oorde- gem, Grote Steenweg 85 Hortentia Beeckman, zb., 77 j. Danny De Gols. Doolhofstraat 58 Aalst Gino Vermeiren. Bol- leweg 57 Aalst Erik De Voghel 'Grimbergsestg. 49 Strombeek- Bever Sabine Piens, Pontweg 25 Haaltert Ann Stepe, Ede- wede. Jan-Baptista Goffa, Aalst, Korte St. Janstraat 12. Agnes Philomena Van der Mas- sen, zb.. 48 j.. echte. Robert De Meersman, Zottegem, Klein Hol land, 1. Philemon Van Gucht, schoenma ker, 61 j., wedr. Amandina Van der Vincken, echt. van Maria Schutyser, Erembodegem, Ninove- steenweg 188. Adela Backaert, zb., 69j.. echt. van Albert Heyvaert, Aalst, Schietbaan 71. Irman Van den Broeck, zb. 68 j. echte. Frans Sonck, Hekelgem. Molenweg 6. Peters Franeiscus De Vos, zb. 78 j.. echt. van Maria Keppens, Lede, Ouden Helweg 4. Maria Adelina Wauters zb. 71 j. echtgesch. Camiel De Witte, we de, Jozef Bombeeck, Erembode gem, Stationsstraat 14. Ludo Cassir, paswerker 17 j., ongehuwd, Erembodegem, Wilg straat 17. Mathilda Melania De Boeck, zb., 79 j., wede. van Benedictus Moens, Baardegem, Hoogstr. 106 Richard Edmond Manhout, rijks wachter 52 j., echt. Maria De Baetselier, Essene, Domentveld- straat .10 Mariette Laure Jeanne Cheva lier. zb.. 76 j. echt. Remy Van Keymeqlen, Haaltert, Hoek 21. Anna Marie Van Caeckenber- ghe, zb., 81 j., ongehuwd, Hofsta de, Zijpstraat 20. Georgette Leonie Huylebroeck, tabakbewerkster, 40 j., echtge- scheiden. van Jozef Heyse, Aalst, Dr. De Moorstraat 8. Eugène Wittenberg, arbeider koffiebranderij, 63 j. echt. van Ma riette De Troeyer, Okegem, Katte- straat 21. Clementina Limpens, zb., 80 j. echte, van Domien Muylaert, Aalst Houtmarkt 27. Albert Victor Baeyens, schrijn werker, 61 j., echt. Catharina Brys. Erembodegem, Brusselbaan 199 Florent Cardon, zb.. 87 j. echt. van Isabella Le Bon, Aalst, Lange- straat 99. straat 47B Haaltert Franky Verspeet, Zijpstraat 22 Hofstade Karolien De Moyer, Kerkhof laan 58 Aalst Jasmine Raes, Hoogstraat 85 Haaltert Wim Van Langenhove, Bosstraat 8 Baardegem Machteld Velde- man, Vilvoordelaan 43 Machelen Erik Roeland, Vijfhuizen 41 Er- pe Gudrun Van Hauwe, Prins- daal 61 Bambrugge Wim Cop pens. Beeklaan 21 Herzele Bar- tje Bliki, Oordegemstraat 72 Vlier- zele Katrien De Clerq, Groen- laan 25 Herzele Inge Lievens, Warandestraat 58 Liedekerke Elke Claus. Denderstraat 39 Aalst Raf Van den Broeck, Kerkstr. 14 TeralfeneBart Van Geyt, Oude baan IC Bambrugge Bart Albert André Marie Van Impe, metselaar, 58 j. echt. van Irène De Saedeleer, Erpe, Kromgracht- straat 25. Julia De Groote, zb., 76 j.. echte. Arthur Govaert, Zonnegem, Diepenborgstraat 5. Maria Nathalia Bogaert, kloos terlinge 74 j. Nieuwerkerken, Mo lenstraat 1. Renatus Edmondüs Van den Dorpel, zb., 68 j., wedr. van Maria Huybrechts, Denderleeuw, Kou- terbaan 13. Jan Baptist Pieter De Proft, zb. 71 j. wedr. van Clementina Hei- remans, Moorsel, Kattestraat 10. Clementina Caudron, zb., 70 j wede. van Constant Van de Meirs- sche, Hofstade, Zijpstraat NH. Anna Maria Van den Berg, zb., 65 j., echte, van Gerard De Beer. Welle, Steenweg op Aalst 0/11. Maria Leopoldina Vaerman, zb.. 92 j., wede. van Arthur Cochez, Denderleeuw, Dr. Cochezstr. 1. René Lemaitre, gep. bureel- hoof d aan de C.O.O., 64 j. echt. van Martha De Coensel, Aalst Leo- poldlaan 144. Leo Camillus Troch, zb., 78 j., echte, van Juliette Molin, Lede, Bellaertstraat 32. Michel Albert Hyppoliet Spi- taels, nachtwaker, 68 j. echt van Hortence Christiaens, Aalst, Al- brechtlaan 40. Anna Maria Temmerman, zb.. 79 j., wede. van Alfons Vernaeve, Aalst, Dr. De Moorstraat Rust oord, St. Lieven. Arthur Govaert, zb., 89 j., echt. van Julia De Groote. Zonnegem. Diepenborgstraat 5. Maria Magdalena Groebbens, zb.. 78 j., wede. van Achiel De Pril, Kerksken, Bergstraat 66. Philomena De Schutter, zb., 74 j. wede. van Lodewyk Vinck, Aalst Wellekensstraat 48. Delphina Van den Berghe, zb., 80 j. echte, van Placidus De Troch, Nieuwerkerken, Kawlestraat 81. Hortensia De Rijck, zb., 79 j., wede. van Karei De Smet, Haal tert, Brilstraat 17. Peirlinck, Overhammekouter 2 Aalst Tamara Kiekens, Grote Kapellestraat 47 Lede Willy Carmeliet, K. Haegenstrat 36 Zele lef Noël, Esssestraat 78A Im pe Darry Van Oudenhove, Bos straat 34 Haaltert Davy Moe renhout, Nijverheidstraat 50 Mere Saskia Pardaens, Ninovestraat 67 Erembodegem Christian Verbeke, Vogelenzang 2 Lede Johan Baeten, Berenhoek 33 Hel- dergem Beatrijs Vermoesen, Monikkenhofweg 4 Herdersem Coralie Van Wilder, Bauwens- plaats 18 Aalst Dagmar Lan- gelet. Kwalestraat 39 Nieuwerker ken Joris Van Mulders, Vijf hoek. 42 Denderleeuw Elke De Bruyn, St. Annalaan 103 Aalst Peggy Engels. De Gheeststraat 30 HUWELIJKEN Josephus Peirlinck, metselaar, Aalst, Popperodedries met Anna Braeckman, bobijnster Aalst, Pop perodedries 63. Sylvere Van den Bossche, hout bewerker, Aalst, Pastoor Lauwe- reysstraat 3, met Rita Van den Meersche, winkeljuffer, Aalst Kruisstraat 8. Luc De Cang, onderwijzer, St. Lievens-Houtem, Edgard Tinelstr. 2 met Myriam Singelyn, onderwij zeres, Aalsé, Moorselbaan 189 Bernard Quartier, leraar, Kuur- ne, Harelbeeksestraat 24 met Da nielle Singelyn. onderwijzers, Aalst Moorselbaan 189. Johny Molin, schilder, Aalst. Im- merzeeldreef, 53. met Anita Lau- wers, stikster, Aalst, Immerzeel- dreef 53. Mare Dumont, beroepsmilitair, Aalst, Eikstraat 53 met Sonja Bos- schaert, textiel bewerkster. Aalst, Felix De Hertstraat 40. Wilfried Ankaer, constructeur, Gijzegem. Steenweg op Aalst. 38 met Eugenie Podevijn, handelsbe diende, Aalst, Asserendries 90. Armand Van Den Brande, ge gradueerd verpleger, Denderleeuw Moreelstraat 21 met Nicole Arys, kleuteronderwijzeres. Aalst, Terlin- dendreef 2. René Wellekens. zb„ wedr, Ma ria Troch, Aalst, Felix De Hertstr. 50 met Victorina Feriande, zb., Aalst Felix De Hertstraat 50. Luc De Smedt, meubelmaker, Aalst, Paardendries 9 met Carina Eeckhout, magazijnierster. Aalst. Gouden Leeuwstraat 14. Pierre De Schrijder, bediende NMBS Aalst, Vakschoolstraat 32 met Jeanine Cornand, inpakster, Aalst Doornveld 5. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN op zondagen 24 februari en 3 maart 1974. Lucien Rousseau, werktuigkun dige, Aalst Binnenstraat 212 met Brigitte Pauwels, bediende, Mere Kloosterstraat 22. Louis Van de Maele, lasser, Aalst, Vulcainstraat 8 met Andrea Hendrickx, stikster, Aalst. Vulcain straat 8. Michel De Henau, autobusbe stuurder, Aalst, Gentse steenweg, 243, voorh. te Gijzegem, met Jac queline Verspeet, typiste, Aalst, Gentse steenweg 243. voorh. te Gijzegem. Raoul Leyman, Aalst, Raffel- gemstraat 12 met Hilda Engels, zb Aalst, Raffelgemstraat 12. Robert Postma, echtgescheiden Katelynë Declerck, Zele, Eikenlaan 28 met Monique Francois, bank bediende. Aalst Hoogveld 19. Rafael Van Eyck, dagbladverko per, Aalst. Zonnestraat 93 met Ri ta Hanssens. arbeidster. Neder- hasselt. Reaalstraat 14. Camiel Van Holsbeeck, elektri cien, Erembodegem. Bredestr 40 met Margot Heireman. lederstik- ster, Aalst, Hyacinthenstraat 12. Rudy De Koek, bouwkundig te kenaar. Aalst. Bolleweg 133 met Josiane Buggenhout, stikster. Erembodegem Heuvel 3. Christian Du Four, stagiair sub stituut, doctor in de rechten, Aalst Koolstraat 10 met Mireille Coppie- ters, lerares, licentiate lichamelij ke opvoeding. Gent. Jemappestr. 3 Rudy Possemiers, chauffeur. Gent, Kunstlaan 29. voorheen won. te Aalst, met Christine Quatacker, bediende, St Amarrdsberg, Leo» uold II straat 12. Willy De Sutter, elektricien* Aalst, St. Appoloniastraat 60 met Nicole De Wolf. zb.. Erpe. Katte- linnestraat 61 Christiaan Steenhaut. student* Aalst met Elisabeth De Groote* bediende Heverlee. Johan De Ketelbutter, student* Aalst, Osbroekstraat 47 met Odet te De Vuyst, opsteller. Moorsel, Kapittelstraat 22. Rudy Wauters. elektricien, Aalst, Klaterbaan 74 met Magda Van den Bossche, handelsbedien de Aalst, Zavelbaan 13. Hubert Van Nuffel, zb.. Aalst, St. Gudulastraat 56 met Cathari na Reynders, verpleegster. Aalst, Bergekouter 122. Raphaèl Van der Haegen, kunst smid. Kerksken. Driehoekstr. 66. met Lidia Ringoir metaalbewerker Aalst. Ouden Dendermondse stg. 133. Ludo Van Gysegem, technicus, Aalst. Beekstraat 18 met Linda Dhaene, bediende, Wetteren. Nij verheidsstraat 1. m. e keus (zie onze etalage) drukkerij sanders Aalst Bart Matthijs, Zuster Lambertinestraat 3 Lede Filip Van Boxstael. Hazeleerstraat 60 Okegem Leen Van Der Eecken Dorp 45 Vlierzele Hans Poleyn Bosstraat 21 Lede Saskia De Jonge, Ninovestraat 70 Erembo degem Filip Clinckspoor, Le® de Béthunelaan 89 Aalst Vicky De Koninck. Spoorwegstraat 14 Mere Isabel D'Haese. Steen- weg op Aalst 91 Hofstade Wrm Van De Sype, Watervoorstraat 58 Kerksken.

De Gazet van Aalst | 1974 | | pagina 5