f/ Etn. VAN HOVER Kies Camara! In en om 'f stadhuis Wijkkermissen 3 Alle modellen 74 worden tentoonge èteld in onze Super Lenteshow Renault. Probeer het model dat aantrekt en u krijgt meteen een geheel metalen stylo Parker Jet Vul uw antwoord-formulier in en 'doe mee aan ons grote Lentespel Dat is uw kans om een twee de cadeau te winneneen Renault 5 of een che que van 78.000 F Kom ons dus bezoe ken, tussen 23 en 31 maart. Daarna is het te laat ACRV 59 GUSTAAF PAPESTRAAT 53 0300 AALST TEL. 053/237.07 I Het college van burgemeester en schepenen brengt ter kennis van het publiek, dat de wijkkermissen voor 1974, als volgt werden vast- 4. 8 Park St. Anna 11. 8 Bredestraat 18. 8 Dries 25. 8 Arend 1. 9 Diepestraat Braderie Zoutstraten 8. 9 Meuleschettestraat Braderie Koolstraat 15. 9 Steen- en Lindestraat Braderie Hovenerstrat Molendries 22. 9 Genever Hogevesten 29. 9 Braderie Molenstraat 6.10 Kat Braderie Kaitcstraat 13.10 Mijlbeke 20.10 Brokkel 27.10 Kerrebroek Werf Schietbaan St. Apollonia Rozen Meiboom St. Job A Rond Jacquet Drielveldenweg Dendermondsestg. Botermelkstraat Park De Blieck Ledebaan Withuisstraat Station Braderie Nieuwstraat Houtmarkt Watertoren Do besturen van de wijken, die menen bezwaar to moeten inbren- Ben tegen deze data, KUNNEN ZULKS SCHRIFTELIJK DOEN TOT APRIL o.k., waarna de data definitief zullen worden vastgesteld. U las het reeds, ergens in onze stad Kies Camara U zag reed seen affiche met de foto van Helder Camara. Hij is een reeds een affiche met de foto van Helder Camara. Hij is een profeet want iedere tijd heeft zijn profeten. Ais een moderne zoals God het wiluw brood delen met uw broeders, de ver drukten bevrijden. In Braziiiê heerst onderdrukking, ellende en onrechtvaardigheid. De Braziliaanse dichter Joao Cabral schrijft het aangrijpendin zijn gedicht «Morte e vida Severina» wij zijn allen arm. Ons leven is in alles gelijk. Wij sterven een zelfde dood. En weike dood-zullen wij sterven? Door ouderdom voor dertig jaar, door moord voor twintig jaar, door honger zo wat elke dag Is dit jaar onze vasten werkelijk vasten: delen met de kleine mens van Brazilië. Geen aalmoes, geen overschot, geen gift Maar werkelijk delen!! Hoeveel? Dat moet ieder voor zichzelf beslissen, oog in oog met de Heer Jeztis Krishfs, Die tdt ons zegt«Hebt elkander lief zoals Ik u bemin.» Kies Camara Help Brazilië bevrijden POLITIEKE EN MENSELIJKE VERHOUDINGEN DE ES.S.P., als oppositiefraktie in do Aalsterse raad zal wel van uiterste fijngevoeligheid moeten blijk gaven - wat men in politiek niet noodzakelijkerwijze mag ver wachten - bijaldien zij geen nadere toelichting wenst omtrent een ««in cident» tussen de burgemeester en de stadsskretaris. Hot is een ««incident» waaraan man liefst stilzwijgend zou voor bijgaan, met do vrome wens dat pais en vree zou terugkeren in het stadhuiseiijke milieu, meer be paald in het koalitiegezin. Wio zijn neus schendt, schendt zijn aangezicht. En dat geldt ook voor de Aalsterse Kristelijke Volkspartij. Echter, zwart cp wit heeft men in ruimere kringen - niet alleen dus de pers - kennis kunnen nemen van een nota uitgaande van de stads- sekretaris en gericht... aan het kol lege waarin gesteld wordt dat de burgemeester zich recentelijk te genover sommige personeelsleden onredelijk en kwetsend zou aange steld hebben en dit als een on rechtstreekse reaktie tegenover voormelde ambtenaar Is deze nota zomaar een misplaat ste en voorbarige 1 aprilgrap van een of andere karnavaleske snuiter die roet in het stadhuiseten wil gooien tot meerder vermaak en chagrijn van de betrokkenen Deze nota zal in elk geval de bur gemeester niet plezieren, en naar men zich kan voorstellen evenmin de Schepenen. Het kollege kan er natuurlijk van uit gaan dat het geen uitstaans heeft met deze nota - gesteld dat die au sérieux wordt genomen en meer bepaaldelijk kunnen de sche penen van cordcel zijh dat het hier cm een persoonlijke aangele genheid gaat tussen beide Aalster se prominenten. Deze nota - steeds gesteld dat hij autentiek is - ware in elke geval beter nooit geschreven. Elektorale naweeën mogen niet blijven aan slepen, want niet bevordelijk voor ons allen die toch eón betere we reld, en betere maatschappij na streven,... dus ook een stad waar in het prettig is om'leven.

De Gazet van Aalst | 1974 | | pagina 3