19.45
Nieuws
20.15
De man die zichzelf
achterna zit
21.05
Verover de aarde
Heiligt Deel
de middelen
22.20
In 1/5
22.45
Niouws
BRUSSEL FRANS
14.00
Schooltelevisie
17.40
Schooltelevisie
18.10
Pour les
«moins douze»
18.30
Seniorama
Z
19.00
Antenne-soir
Z
19.15
Feuilleton
19.45
Nieuws
20.12
Weerbericht
20.20
Si vous saviez
z
20.40
La cloche
thibétaine
z
21.30
Raüye-contact
wallonie
z
22.50
Nieuws
NEDERLAND 1
t0.45 Schooltelevisie
18.45 Ti-Ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 KRQ's wereldcircus
20.00 Nieuws
20.21 Mireille Mathïeu
21.00 Heiligt Doel
de middelen
Voorlopige titel van
reportage over de
kerncentrale van Doel
aan de Schelde.
In samenwerking met
de B.R.T.
22.20 Den Haag vandaag
22.35 Nieuws
22.45 Teleac
Huisartsen
NEDERLAND 2
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Ds Stratenmaker-
opzecshow
19.30 Guyana, waterland
20.00 Nieuws
20.21 De Onedin lijn
21.10 Ombudsman
21.35 Wie, wat, waar?
22.05 Achter het nieuws
22.55 Nieuws
23.00 Teleac
Beton
FRANKRIJK 1
12.30 Miditrente
13.00 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
13.35 Je voudrais savoir
14.05 Schooltelevisie
18.20 Au-delè des faits
18.40 Voor de kleintjes
18.55 Espoir et champion
19.20 Regionaal nieuws
19.40 De Weerman
19.45 Nieuws
20.18 Feuilleton
20.30 Cavalcade circus
Aansluitend
Latitude 101
Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Aujcurd'hui,
Madame
15.15 Gribouille
19.00 Cijfers en letters
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Les dossiers
de l'écran
Aansluitend
Debat
22.55 Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Telerollege
11.45 Mens en arbeid
16.15 Nieuws
16.20 ••Reis naar de kust
17.05 Voor de kinderen
17 30 Skippy
17.55
18.00
18.10
18.40
19.21;
20.00
20.15
21.00
22.15
Nieuws
Regionaal nieuws
Elephant boy
Hier und Heute
F.'otiv Liebe
Nieuws
Musikalische
Spielereien
Maria Magd3lena
Nieuws
WOENSDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
16.30 Jevanjong
17.25 Magister Maesius
18.00 Atelier
18.53 The Best
of Lodynski's
Flohmarkt Company
19.20 Yoga
19.35 Kortweg
19.40 Mededelingen
Aansluitend
De Weerman
19.45 Nieuws
19.58 Voetbal
Finale van de
Europese beker voor
Landskampioenen
in het Hcizelstadion
in Brussel
20.45 Tijdens de rust
Nieuws
Daarna vervolg
Voetbal
22.00 Pano '74
22.50 Nieuws
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie Z
15.45 Schooltelevisie
16.45 Feu vert
18.25 Jaugdmagazine
18.55 Le manége enchanté
19.00 Antcnne-soir Z
19.15 Feuilleton
19.45 Nieuws
19.55 Voetbal
Europabekcr voor
Landskampioenen
22.00 Jazz Recital
Oscar Peterson
22.50 Nieuws
NEDERLAND 1
10.45 Schooltelevisie Z
17.00 Bibeiebons Z
18.45 Ti-Ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Van gewest
tot gewest
19.50 Stichting
Socutera Z
20.00 Nieuws
20.00 Finale Europa Cup 1
20.50 'Nieuws
20.55 2e helft Europa Cup 1
21.55 Politieke partijen Z
22.05 Staatsloterij
22.10 Panoramiek
22.35 Den Haag vandaag Z
22.55 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Ti-Ta-tovenar r
18.55 Nieuws
19.05 Nr 14
Film over J. Cruyff
19.45 Toppop-extra
20.00 Nieuws
20.21 The glasshammér
21.30 Dear Uncle Kyara
21.55 Kenmerk
22.20 Nieuws
22.25 Teleac
Computorkunde
FRANKRWK 1
9.00 Schooltelevisie Z
11.30 Schooltelevisie
12.30 Miditrente
13.00 Nieuws
13.30 Beursnoteringen
16.20 Uitzending
voor de jeugd
18.20 Au-dela des faits
13.40
Voor de kleintjes
20.00
Nieuws
19.30
Tekenfilmpjes
18.50
Voor de jeugd
20.21
Met de muziek mee
19.45
Nieuws
19.40
Weeroverzicht
21.10
Open en bloot
20.12
Weerbericht
Z
19.45
Nieuws
21.45
Der Kommissar
20.20
Transit
20.15
Nans, le berger
22.45
Den Haag vandaag
Z 21.20
Histoires
feuiiieton
23.00
Nieuws
d'Amérique
20.30
Blaise Pascal
FRANKRIJK 1
22.30
Lee idéés claires
Z
Aansluitend
12.30
Miditrente
Z 23.15
Nieuws
Nieuws
13.00
Nieuws
NEDERLAND 1
FRANKRIJK 2
13.30
Beursnoteringen
10.45
Kijk op kans
14.30
Aujourd'hui, Madame
14.03
Schooltelevisie
1 1.35
Zuid-Amerika
z
15.15
Daktari
13.00
Schooltelevisie
18.35
Schooltelevisie
19.00
Das chiffres
17.50
Schooltelevisie
voor de ouders van
et des lettres
13.20
Au-delè des faits
kinderen van ca. 7 jaar
19.20
Regionaal nieuw
18.45
Uitzending
18.45
Ti-ta tovenaar
19.44
De Vagebond
voor de jeugd
18.55
Nieuws
feuilleton
19.20
Regionaal nieuws
19.05
Cineac
z
20.00
Nieuws
19.40
De Weerman
20.00
Nieuws
Aansluitend
19.45
Nieuws
20.21
Brandpunt
Voetbal
20.18
Feuilleton
22.00
Jubileum katholieke
Laatste nieuws
20.30
Grand écran
Universiteit
DUITSLAND 1
«Sunddenly
Nijmegen
z
8.05
Tussen de
last summer»
22.40
Algemene Loterij
krantenkoppen
Aansluitend
22.45
Eigentijds de grote
9.55
Presidents
verkiezingen in Bonn
Nieuws
23.40
Gerard Reve Show
Nieuws
16.15 Nieuws
16.20 Expeditie
in het dierenrijk
17.05 Voor do kinderen
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 Ons dorp
18.40 Hier und Heule
19.20 Dio 6
Slebeng'scheiten
20.00 Niouws en weer
20.15 Voetbal
21.45 Muziekwinkel
22.30 Hoe later
op de avond...
23.30 Nieuws
DONDERDAG
BRUóSEL NEDERLANDS
14.00 Schooltelevisie
17.30 Schooltelevisie
18.00 De Fabeltjeskrant
10.05 Black Beauty
13.30 Jonger dan je dcnl.t
19.10 U.S. by bus
19.35 Kortweg
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.15 Het paradijs op
de andere oever
22.00 Standpunten
22.20 Première
23.00 Nieuws
23.10 Yoga
BRUSSEL- FRANS
14.00 Schooltelevisie
17.35 Schooltelevisie
18.10 Pour les
«moins douze»
18.30 Yoga
19.00 Antenne-soir
19.15 L'Age en fleurs
feuilleton
19.45 Nieuws
20.15 Cbntacts
20.20 Les vainqueurs
22.50 Carrousel aux images
23.30 Nieuws
NEDERLAND 1
10.45 Schoolteievisie
14.00 Buiten spelen
18.45 Ti-Ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Kinderkrant
20.00 Nieuws
20.21 Open huis
21.10 Nader bekeken
21.30 Looft den Heere
22.00 Het gat
van Nederland
,23.15 Nieuws
NEDERLAND 2
18.45 Ti-Ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 The private life of<.«
19.30 De andere kant
van de medaille
FRANKRIJK 2
14.30 Aujourd'hui
Madame
15.15 Feuilleton
19 00 Letters en cijfers
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Feuilleton
20.00 Nieuws
20.35 Domino
21.35 Leonardo da Vinei
22.30 Nieuws
DUiïSLAfiD 1
8.05
Tussen
de krantenkoppen
9.30
Secame Street
10.30
Franse les
16.15
Nieuws
16.20
Ventii
17.05
Voor de kinderen
17.55
Nieuws
18.00
Regionaal nieuws
18.10
De val van
Maneer Constantln
18.40
Hier und Heute
19.20
De val van
Meneer Constantin
20.00
Nieuws
20.15
Cultureel
magazine
21.00
Ironside
21.45
Contrast
22.30
Nieuws
V R IJ D A G
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00
Schooltelevisie
Z
17.30
Schooltelevisie
Z
18.00
De Fabeltjeskrant
18.05
Hoe word ik
de computer de baas
18.15
Wereldbeker
voetbal 1974
Brazilië
18.50
Ziet u er wat in
19.03
K.T.R.C.-Kruispunt
19.33
Kortweg
19.38
Mededelingen
Aansluitend
De Weerman
19.45
Nieuws
20.15
De familie Ashton
21.05
Ierland
21.50
Filosofie en
maatschappij
22.50
Nieuws
Voetbal
Mogelijke testwedstrijd
Europabeker voor
Landskampioenen
BRUSSEL FRANS
14.00
Schooltelevisie
17.40
Schooltelevisie
z
18.10
Pour les
«moins douze»
18.30
Sept sur sept
19.00
Christenen in het
sociaal leven
NEDERLAND 2
18.45 Ti-ta tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Ren je rot
19.25 hi Gulden de man
20.00 Nieuws
20.21 Op losse groeven
21.10 Freiherrn
von der Trenck
22.20 TROS-sport
22.50 fntervieuw met
J. den Uyl
23.00 Doorpraten
23.40 Nieuws
FRANKRIJK 1
10.40 Schooltelevisie
12.30 Miditrente
13.00 Nieuws
13.15 Treize heures
magazine
13.30 Beursnoteringen
14.30 Schooltelevisie
16.50 Schooltelevisie
18.20 Au-dcla des faits
18.45 Voor de kleintjes
18.55 Voor de jeugd
19.20 Regionaal nieuws
19.40 De Weerman
19.45 Nieuws
20.18 Feuilleton
20.35 Suspense
Aansluitend
La TV des autres
Nieuws
FRANKRIJK 2
14.30 Aujourd'hui,
Madame
15.15 Feuilleton
19.00 Des chiffres
et des lettres
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Feuilleton
20.00 Nieuws
20.30 Miilionnaire a froid
Aansluitend
italiques
Daarna
Nieuws
DUITSLAND 1
8.20 Franse les
15.50 Nieuws
15.55 Bhutan - Het
gesloten koninkrijk
16.40 Voor de kinderen
17.10 Scène '74
17.55 Nieuws
18.00 Regionaal nieuws
18.10 George
18.40 Hier und Keute
19.20 Een klein tv-spel
20.00 Nieuws
20.15 De ijzeren Gustaaf
22.00 Berichten uit Bonn
22.25 Nieuws
22.40 Rosa en Lin
0.15 Nieuws
Z ZWAtfTcWIT