irgerlijke stand l troutcen betekent tijdig uw kaarten en feestmenus kiezen uit onze prachtkollektie. baby N 24 TOT EN MET 29 JUNI 1974 5 t ig RUJDENS sephina Maria De Boeck, zb wede van Hippolytus De e Aalst Marktweg 20 igustus Chevalier, zb. 80 j. van Emma De Luyck Kerk- Hofstraat 35 ibert Van Mol, schroefuitsnij- <8 j. echt. van Maria De We- Tembodegem Dreefstraat I docus Bernardus Van Saene 73j. wedr van Adolphina De pper Liedekerke Kawaterstr. iminicus Van Nuffel', zb. 71 j. van Maria De Brouwer Bam- ge Egemstraat 29 ephanie Maria Adam, zb. 92 ede. van Petrus Eemans Aalst tweg 20 trus Joannes Leo Eelbode zb. wedr van Leontina De Valke- Aalst Martweg 20 Bl irbert Adolf Heldenbergh. zb. echt Julia De Kegel Aalst nnalaan 108 rel Lodewyk De Waegeneer, j. echt. van Maria De Nil legem Europastraat 18 friond Theodoor Weekers zb. echt van Felicitas Ancaer erke Heuvelkouterweg 49 da Josephina Florentius Coen ilierster 49 j. echte van Pros- .uypaert. Aalst Felix de Hert- 28 idreas Van den Bremt, zb. 72 idr van Alice Van den Thoo- Aalst Jan de Windtstr. 53 dorten tja Keppens, Gentsestr. 19 egem Filip Vyverman, Brus 76 Erembodegem iy De Vuyst, Schoolstraat 42 erleeuw Kelly De Wolf, sndriesstraat 4 Mere Tom ide, Schoolstraat 39 Aalst De Bom, Veldekensstraat 4 fene Dina Ponticello, Rue jch! nnetoire 21 Brussel Franky rman, Balleistraat 19 Teralfe- zeDf- Bart Scheerlinck, Motten- 3 Heldergem Eva Vanden Jel, Kerkstraat 11 Teralfene oen Van Audenhove, Wassen- straat 11 Zottegem Dirk >met, Ommegangweg 1 Wan- Katrien Van Hove, Klater- 87 Aalst Frits Goossens, evemdstraat 6 Burst Sabi- Pardaens, Hoezestraat 43 werkerken Steven De Gre- Frans Schutyser, zb. 73 j. echt van Margaretha Willemens Aalst Driesstraat 14 Maria Theresia Coppens, zb. 82 j. wede. van Dominicus De Pauw Haaltert Molenstraat 100 Joseph Bourgeois, zb. 80 j. wedr. van Maria Moereels Burst Kerkveld 5 Maria Philomina Van Holen, zb. 71. j. wede van Amedéus Galle, Wanzele Bosstraat 7 Maria Justina De Mol, zb. wede Prosper. Schockaert Haaltert Sta tiestraat 43 Albert Camiel Schollaert huis schilder 58 j. echt. van Bertha De Sadeleer Aalst Welvaartstraat 177 Alfons Uyttersprot, zb. 78 j. echt. van Maria Vinck Aalst Moor- selbaan 657 SimonJoseph Van Antwerpen, zb. 72 j. echt. van Jeanne Van- haeter, Kerksken Hofstraat 34 Helene Adolphina Eugenia Car ton, zb. 82 j. wede. van Mauritius Govaert Wetteren Wegvoeringstr- 31 Pieter Paulus Vander Jeught handlanger 50 j. ongehuwd Erem bodegem Kerkstraat 12 Joannes Baptista Josephus As- scherickx, zb. 78 j. ongehuwd Denderleeuw Stg op Aalst 28 Joanna Maria Lodewijk Van de Perre, zb. 66 j. echte. Alfons Van Gucht, Hofstade Hoogstraat 78A Romanie De Bruyn, zb. 70 j. wede. van Ludovicus Matthys Hof- stade Blektestraat 57 Maria Clotildis Van Droogen- broeck, zb. 77 j. wede. van Andre Valck Erembodegem Vrijheidstraat 35 Prosper Verbeke, zb. 72 j. wedr van Maria Cannoot Nieuwerkerken Restert 1. ve, IJzerenwegstraat 24 Aalst Sofie Van Burm, Oostdorpstraat 61 MereJurgen Van Impe, Rij- straat 22 Kerksken Ann Snel, Kapellestraat 33 Erembodegem Saskia Van Boven, St Jobstraat 118 Aalst Chris Corthals, Dom pelstraat 17 Aalst Martine De Leeuw, Schelfhoutstraat 28 Liede kerke Peter Galle, Avenue An ne Marie, 57B Kinshassa (Zaïre) Olivier Beckers, Hoogstraat 7A Lede Davy Van Keer Molenkou- ter 6 Meldert Michael Heyvaert Kerkhofstraat 16 Baardegem Elke De Poorter, Albrechtlaan 10 Aalst Ellen Piron, Regelsbrug- gestraat 43 Aalst Isabelle Van den Bossche! Koolstraat 73A Aalst Johan De Meyer, Asbeekweg 48 Opwijk Christophe De Rid der, Park Terlinden 14 Aalst Geert Braeckman, Wijngaardstraat 22 Kerksken Peggy Michiels, Heidestraat 176 Wambeek Kris Lerminiaux, Schilvergemlaan 25 Herzele Lica Jacob, Langestr. 64 Hekelgem Anouk Baeke Be vrijdingsstraat 34 Moerbeke-Waas Mike Volckaert, Welleweg 67 Erembodegem Cindy Boone, Groenstraat 153 Aalst Cindy Laureys, Nederveldstraat 43 Aalst Jurgen Troch, Sevecootstraat 5 Erpe Joost Van den Berghe, Dwarsstraat 22 Denderhoutem. drukk. sanders zie onze etalage en vraag maar eens even binnen. schoolstraat 26 HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Tony De Backer, bankbediende Aalst Welvaartstraat 111 met Marie-Ghislaine Breckpot, bedien de Aalst Denderm. stg 192 Hugo De Waegeneer Aalst Pop- perodedries 1 met Margot Van Yperzele postbediende Aalst Voor uitzichtstraat 45 Mare Schutyser, autoplaatslager Aalst Klaterbaan 97 met Marina Poeck postbediende Aalst Hyacin- thenstraat 18 William Schollaert student Aalst Hof Somergem 17 met Godelieve Talloen verpleegster Aalst Park laan 97 Luc D'Haeger, onderwijzer Oudenaarde Boskant 16 met Lut- garde Vaneessen, regentes Aalst C. Haeltermanstraat 75 Mare Goetvink, staatsbediende Liedekerke Stationsstraat 344 met Jeanine Van den Eede bediende Aalst Moorselbaan 494 Hedwig Cleemput, ekonomist Aalst met Godelieve Dereymaeker sociaal verpleegster Tervuren Roland Thierens, leraar Sinaai Koebrugstraat 23 met Jacqueline De Smet verpleegster Aalst K. Astridpark 23 voorheen Dender- monde Mare Ceymeulen, student Aalst Regelsbruggestraat 101 met Marie Jeanne Lauwers lerares Kortenberg 29 Mare Schepens, inspecteur van verzekeringen Aalst St. Jobstraat 198 met Marie Jeanne Abé, kinder verzorgster Idegem Stg. 25. HUWELIJKEN Wouter Jacob, leraar Aalst P. Benontstraat 6 met Diana Tem merman lerares Aalst Leo de Be- thunelaan 40 Eddie De Schrijver, metselaar Aalst Rapenstraat 33 met Geor gette De Trogh, trieerster Aalst Welvaartstraat 21 Dirk Depetter, drukker Aalst Dr. De Moorstraat 135 met Wivia- ne Bastiaens snijdster Aalst Ou den Denderm. stg. 118 Norbert Dalschaert, automekani- cien Hofstade Molenkouterstr. 17A met Godelieve D'haeseleer gezins helpster Aalst Merestraat 147 Paul Jenkins, dekofficier Erpe Rooseveltlaan 28 met Sandra Brankcom, bediende Aalst Naar- komt weldra. kies nu reeds uw doopkaartjes uit onze prachtige reeks. zie onze etalage drukk. sanders schoolstraat 26 stigheidstraat 102 beiden van Britse nationaliteit Roland Royemons, drukker Es- sene Stuikberg 2 met Christelle De Neve bediende Aalst Dennen boomstraat 5 Paul Panneels, bediende Mache- len Turchsinstraat 14 met Marie- Rose Lambert bediende Aalst Al brechtlaan 1 Joost De Paepe, technicus Aalst Vooruitzichtstraat 78 met Elise Schollaert bediende Aalst Terlin- denstraat 27 Willy De Coensel. ingenieur Burst Dorpstraat 7 met Jeannine Van der Heyden onderwijzeres Aalst Roklijf 36 Mare Baeyens bouwarbeider Aalst Gefusilleerdenstraat 15 met Linda Cooreman zb. Aalst Botermelkstr. 103 Rony Verleyen, stadsarbeider Aalst Goudbloemstraat 36 met Ri ta De Smedt stikster Aalst Dom pelstraat 60 Albert Ruyssink timmerman Aalst Popperodedries 41 met Yo- landa Petré stikster Aalst Park de Blieck 34 Danny Taelemans. techn. ingen. Aalst Hammestraat 23 met Frieda De Decker studente Aalst Wijn gaardstraat 13 Petrus Sleeuwaert, bankbedien de Massemen Lambroekstraat 44 met Christiane De Smet bediende Aalst Erpestraat 9 Freddy Masfranckx autogarnier- der Meerbeke Hallebaan Zuid 44 met Annie Wijnant bediende AaJst D. de Wolfstraat 9 Hendrik Thomaes, public rela- tionsbediende, 's- Gravenwezel* Kortvoorbaan 8 met Anne-Marie Van Roy diëtiste Aalst Dr A. Gof- faertstraat 75 Hubert Nevens Capruinweg 5 met Helena Matthys naaister Aalst St Jobstraat 43.

De Gazet van Aalst | 1974 | | pagina 5