PROGRAMMA
VAN ZATERDAG 7 TOT VRIJDAG 13 SEPTEMBER
ZATERDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Wees vruchtbaar en
vermenigvuldig U
Documentaire van E.
Dcgelin over het
Virungareservaat
15.20 Een klein land in een
wereldoorlog Z
15.45 Europese atletiek-
kampioenschappen
vanuit Rome
18.30 Calimero
18.35 De vloek
van Waestewolf
19.00 Tienerklanken
19.30 Reksio
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.15 Taptoe Z
21.15 Irreversbel
21.50 Terloops
22.35 Cannon
23.25Nieuws
Aansluitend Europese
atletiekkam-
pioenschappen vanuit
Rome
BRUSSEL FRANS
16.20 Atletiek
18.15 Tenuto
18.50 Tekenfilmpjes
19.05 Atletiek
19.15 Ces animaux qu'on
appelle des bêtes
19.45 Nieuws
20.16 Programmaoverzicht
voor volgende week
20.20 Avonturen in Birma Z
22.20 Variétés
Airs de toujours
23.05 Nieuws
nel RLAND 1
16.00 Nieuws
16.02 Zomerkijkkast
18.45 Brigadier Dog
10.5." f" -8 in 't kort
19.0r Pa igo Triangle
20.00 ervvs en
en weerberichten
20.21 Dor. Elliot
21.10 r- Cr vieren
v .i Gombo Z
22.00 Hier en nu
22.40 G idscücnstig program-
g »mma Z
22.50 Nieuws
A ['3D 2
17.00 E. K. atletiek
18.45 Brigadier Dog
18.55 Nieuws
19.05 Wie van de drie
19.30 M.A.S.H.
20.00 Nieuws
20.21 Presentatie nieuwe
winterprogrammma's
door Willem Duys
22.50 Nieuws
22.50 E. K. Atletiek
vanuit Rome
FRANKRIJK 1
13.00 Nieuws Z
18.20 Klein conservatorium
van het lichte lied
18.50 Voor de kleintjes
19.00 Point Chaud
19.20 Regionaal nieuws
19.40 De Weerman
19.45 Nieuws
20.15 Dierenleven
20.30 Le baquet de Frédéric-
Antoine Mesmer
22.10 Un certain regard
23.00 Nieuws Z
FRANKRIJK 2
14.30 Aujourd'hui, Madame
15.15 Feuilleton
16.20 Atletiek
17.45 Actualiteiten uit de
geschiedenis
19.00 Cijfers en letters
19.15 Mededelingen
19.20 Regionaal nieuws
19.44 Malaventure
20.00 Nieuws
20.35 Artiestengala
21.35 Graaf Yoster
heeft het genoegen
22.25 Jazz in
Chateauvallon 1973
23.00 Nieuws
DUITSLAND 1
14.30 Nieuws
14.45 Kinderprogramma
15.15 Klatschmohn
16.45 De Markt
17.15 Katholieke
vesperdienst
17.45 Sport
18.35 Elephant Boy
19.00 Kier und Heute
19.35 Het grote huis
20.00 Nieuws
20.15 Aan de lopende band
21.50 Lotto-trekking
22.00 Nieuws en weerberichten
22.10 Cat Baliou
ZONDAG
BRUSSEL NEDERLANDS
14.45 Spel binnen de
grenzen.
16.03 Europese atletiek-
kampioenschappen
vanuit Rome
19.05 Calimoro
19.10 Beentje buiien
In de parken
van Midden-Limburg
20.00 Sporiweel.end
20.40 De Waltons
21.30 De lange reis van
Otte Klempeleer
23.05 Nieuw s
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
BRUSSEL FRANS
11.00 Eucharistieviering
12.00 Faire le point
13.00 Nieuws
13.05 Concertissimo
14.05 L'An prochain
a !n-Gall
14.30 Les fous du volant
14.45 Villes sans frontieres
16.10 Sportuitslagen
16.15 Atletiek
18.40 Le manége enchanté
18.45 Sportweekend
19.30 Antenne-soir Z
19.45 Nieuws
20.15 Histoires anglaise
21.00 Les sentiers
du monde
22.15 Nieuws
NEDERLAND 1
11.00 Eucharistieviering
14.30 Teleac
15.00 Nieuws
15.02 Ti-Ta-tovenaar
15.27 Untamed World
15.55 Sportproef
16.55 Voetbal- en
Toto-uitslagen
17.05 Vesper Z
17.40 Sportproef
18.55 Brigadier Dog
19.00 Nieuws
19.05 Kunstprogramma
19.25 McMillan and wite
20.40 Simon Carmiggelt
20.45 Signalement
21.35 Yves Montand Z
22.20 Nieuws
NEDERLAND 2
18.00 Teleac
18.15 Gemeenteraad
18.47 Schooltelevisie
vooraf Z
18.50 Woord voor woord
18.55 Brigadier Dog
19.00 The Partridge Family
19.25 Studio Sport
20.15 Van gewest tot gewest
20.40 Nieuws
20.45 Garibaldi
21.40 Mens in wording
22.30 Nieuws
FRANKRIJK 1
08.55 Nieuws Z
09.15 Bijbelkwartiertje
09.30 Christenen
in het Oosten
10.00 Protestantse dienst
10.30 De dag van de Heer
12.00 La séquence
du spectateur
12.30 Miditrente été
13.00 Nieuws
13.20 Antwoorden
13.45 D'Hier
et aujourd'hui
14.30 Zomersport
17.15 Les années sauvages
18.40 La France
défigurée
19.10 Les musiciens du soir
19.40 De Weerman
19.45 Journaal
20.15 Sports dimanche
20.45 Le génie du mal
22.20 Nieuws
FRANKRIJK 2
12.30 Nieuws
13.00 Concert
13.30 La France insolite
14.30 L'Auvergnat
et l'autobus
16.00 Presto
16.50 On en parle
17.00 Le secret
des chefs-d'oeuvre
17.35
Sport
19.40
Weefoverzicht
18.30
Mannen van de zee
19.45
Nieuws
19.30
Dieren in do wereld
20.15
Etranger,
20.00
Nieuws
d'ou viens-tu
20.35
Soirée Marcel Aymé
20.30
Odysseus
22.35
Nieuws
21.20
Ouvrez les guüiemets
22.45
Ciné-club Z
22.30
Nieuws
DUITSLAND 1
FRANKRIJK 2
10.45
ARD-tips
19.00
Letters en cijfers
geld
19.20
Regionaal nieuws
11.30
Kinderprogramma
19.44
De vogels van de
12.00
Der Internationale
Frühschoppen
Meiji jingu
Feuilleton
12.45
Nieuws
20.00
Nieuws
Aansluitend
20.35
Actueel 2
Spiegel van do
21.35
Cabaret van
afgelopen week
de geschiedenis
14.00
Glashaus - TV-intern
22.30
Nieuws
14.45
Black Beauty
15.15
Paardenraces in
DUITSLAND t
Baden-Baden
16.15
Nieuws
16.00
Beelden uit Rome
16.20
De geschiedenis
16.40
Afrekening
in OK Corral
van de
Olympische Spelen
17.25
Sam
17.05
Kinderprogramma
18.18
Sport
17.55
Nieuws
19.00
Wereldspiegel
18.00
Nieuws uit
19.30
Sport
Noordrijnland -
20.00
Nieuws
Westfalen
20.15
Expeditie in het
dierenrijk
18.05
Detectivebureau
Argusoog
21.00 They might be giants
18.35
Voor de kleintjes
22.25
Nieuws en weer.
18.40
19.20
19.48
Hier und Heute
Hoe ziet onze
toekomst er uit
Intermezzo stelt voor
20.00
Nieuws
MAANDAG
20.15
21.00
Panorama
Een hart en een ziel
21.45
Knelpunt voedsel
BRUSSEL NEDERLANDS
22.30
Nieuws
18.00
Calimero
22.50
De zaak Lusitania
18.05
De Partridge Familie
00.15
Nieuws
18.30
De mus
18.45
Natuurkunde
19.15Sporttribunes
19.38
Mededelingen
en weerman
DINSDAG
18.45
Nieuws
20.15
The deep blue sea
21.55
Kortweg
BRUSSEL NEDERLANDS
22.00
Ten huize van
14.00
Schooltelevisie
22.50
Nieuws
13,00
18.05
Calimero
Hef grote koraalrif
BRUSSEL FRANS
18.30
Tienerklanken
18.30
19.30
19.30
20.15
22.15
22.50
Pour les moins
douze ans
La pince a linge
Lekenmoraal
en filosofie
Lundi-Sport
Theater
Portret
Nieuws
NEDERLAND 1
18.45 Brigadier Dog
18.55 Nieuws
19.05 Hitparade
20.00 Nieuws
20.21 De stille kracht
21.40 Televiziermagazine
22.30 Stichting Socutera
22.35 Nieuws
NEDERLAND 2
18.15 Teleac Z
18.45 Brigadier Dog
18.55 Nieuws
19.05 Emili
19.30 Dieven in het asiel
20.00 Nieuws en weer
20.21 Zo vader, zo zoon
20.54 Doris Day
21.10 Ballet
Romeo en Julia Z
22.30 Godsdienstig
programma Z
22.40 Nieuws
FRANKRIJK t
12.30 Miditrente été Z
13.00 Nieuws
14.30 Les pirates du rail
18.20 Au-dela des faits
19.10 Voor do kleintjes
19.20 Regionaal nieuws
19.10 Het Vrije Woord
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.15 De hertogin
van Avila
21.55 Verover de aarde
22.45 Kortweg
22.50 Nieuws
BRUSSEL FRANS
17.40
Schooltelevisie
18.10
Pour les
••moins douze»
18.30
Scènes d' enfants
19.00
Le dessous du ciei
19.30
Antenne-soir
Z
19.40
Weerbericht
19.45
Nieuws
20.15
Documentaire
21.05
Documentaire
22.40
Nieuws
NEDERLAND 1
11.10
Schooltelevisie
Z
14.00
Doen a'sof
z
14.25
De boerderij
z
18.45
Brigadier Dog
18.55
Nieuws
19.05
Stratenmaker-
op-zee-show
19 30
Survival
20.00
Nieuws
20.21
Colditz
21.10
Twee voor twaalf
21.50
Achter het nieuws
22.43
Nieuws