tv- kroniek 20.15 Les Fargeot DUITSLAND 1 20.30 Les Shaddocks 15.50 Nieuws 20.35 Colombo 15.55 Komm Zigan 22.05 Actualiteiten 16.40 Voor de kinderen 22.50 Nieuws Z 17.10 Teamwork '74 17.55 Nieuws FRANKRIJK 2 18.05 Echtpaar met kind 14.00 Schooltelevisie 18.40 Hier und Heute 14.30 Aujourd'hui, 19.20 Een klein Madame tv-spel 15.15 Feuilleton 20.00 Nieuws 19.00 Des chiffres 20.15 Badische et des lettres Revolte 1848 19.20 Regionaal nieuws 21.45 Berichten 19.44 Feuilleton uit Bonn 20.00 Nieuws 22.15 Nieuws 20.35 Madame Bovary 22.30 Olifant 22.05 Italiques 23.40 Nieuws 22.40 Nieuws Z ZW Speelfilm DAAR ZIJN DE RUSSEN zaterdag 30 november te 14 u. Een Russische duikboot loopt per ongeluk vast op een zandbank voor de Amerikaanse kust. De kapitein geeft aan zijn luite nant, Rozanov het bevel met acht man aan land te gaan om een boot te bemachtigen die ze uit hun hachelijke positie kan bevrij den. De acht Russen zetten voet aan wal op .een eilandje aan de kust van New-England. Het eerste wat ze te zien krij gen van_ Amerika is het landhuis van Walt en Élspeth Whittaker. Van daaruit, zetten ze hun tocht met de auto van de Whittakers, terwijl één y^n hen, Kolchin, achterblijft ^m het echtpaar te be- waken. Een eindje verder valt de auto van de Whittakers stil geen benzine meer De wanhopige Russen proberen de wagen van de plaatselijke post- meesteres te «lenen» maar die komt daar op uit en slaat dadelijk groot alarm. Het is zover de Russen zijn geland Feuilleton DE WALTONS zondag 1 december te 21 u. 30 Curtis Norton, de plaatselijke smid, is verliefd op Ann Harris, maar hij kan zijn gevoelens moei lijk onder woorden brengen. John-Boy Norton komt hem ter hulp en schrijft in zeer poëtische woorden neer wat Norton voelt in zijn hart. Ann Harris is een dromerig meisje en de poëtische brieven missen dan ook hun doel niet. Met het gevolg dat Nortons le vensdroom in vervulling gaat Ann Harris besluit met hem te trouwen Ook voor Olivia Walton gaat een lang gekoesterde droom in vervulling de leider van het kerkkoor vraagt haar om mee te zingen in het koor.. Feuilleton DE FAMILIE PARTRIDGE maandag 2 december te 18 u. 05 Tracy is jarig en manager Reu ben Kincaid heeft een origineel cadeau voor haar het optreden van een helderziende, Max Led- better. Max voert enige aardige maar nu niet dadelijk wereldschok kende nummertjes op. Wie het meest onder de indruk komt van zijn kunstmakerij is Keith. Hij vraagt Max een voor spelling te doen voor de komende basketbalwedstrijd. De voorspelling van de helder ziende komt uit... Speeifilm WIE IS BEVREESD VOOR VIRGINIA WOOLF maandag 2 december te 20 u. 15 Martha en George zijn gehuwd en wonen op de campus van de universiteit. George is professor aan die universiteit waarvan de vader van Martha directeur is. Martha lijkt een ruwe, ordinai re vrouw, maar de ruwheid in haar houding is iets te nadrukkelijk om helemaal waar te kunnen zijn. George van zijn kant neemt vaak een scherp sarcastische houding aan, hij is ontgoocheld omdat hij in het leven niet ge slaagd is zoals hij, gewild had. Na een avondje uit brengen Martha en George een jong echt paar, Nick en Honey, mee naar huis om nog wat na te praten. Tijdens een vreemd en dikwijls agressief spel worden al de com plexen en frustraties van de vier personages onthuld. Feuilleton TOOMAi EN DE OLIFANT dinsdag 3 december te 18 u. 05 Geregeld krijgt het natuurreser vaat het bezoek van mensen die belangstelling hebben voor het lot van de met uitsterven bedreigde wilde dieren. Maar af en toe komen er ook wel eens bezoekers met minder mooie bedoelingen. Dit keer krijgt het park het be zoek van een man die foto's wil nemen van zeldzame vogels die in de jungle leven. Toomai zal de man van voedsel voorzien. Als Toomai op weg is doet hij een vreselijke ontdekking er hangen luipaardvellen te drogen en wat verder zit een nog levende luipaard gevangen in een val. Toomai bevrijdt het dier. Het is duidelijk dat er wildstropers aan het werk zijn. Maar al gauw be gint Toomai een zeker wantrou wen te koesteren tegenover de be zoeker, en terecht... Feuilleton PAPER MOON woensdag 4 december te 20u.15 Addie Pray is jarig. Ze heeft voor zichzelf een wel erg origineel geschenk bedacht ze wil een persoonlijk telefoongesprek voeren met de president, Franklin D. Roo sevelt, de man die ze zozeer be wondert. Moze probeert haar dit gekke idee uit het hoofd te praten, maar zijn poginjjen zijn tevergeefs. Het volgende plaatsje waar ze halthouden is Hyufnpum. Van daaruit laat Addie de tele foniste van de plaatselijke centra le het Witte Huis opbellen Het hele stadje raakt in rep en roer als uitlekt dat iemand bezig is naar de president van de Vere nigde StaterPte telefoneren. Dat wil iedereen van dichtbij meemakertw. v/tfWrtt ■- 11 Documentaire DE SINT-JANSNACHT donderdag 5 december te 20u.45 De film behandelt een episode uit de sociale strijd van de arme Indiaanse mijnwerkers van het Camiri-district in de Zuidameri- kaanse staat Bolivië. De gebeurtenissen speelden zich af in 1967, de periode dat in dat gebied de guerilla, geleid door de legendarische Che Guevara, de kop opstak. De mijnwerkers vragen via hun vakbond hogere lonen. De rege ring, geleid door generaal Paz Estensoro, vreest dat de mijn werkers zich bij de guerilla zullen aansluiten, en besluit een preven tieve actie te voeren. In de nacht van 24 juni viert het dorp naar aloude traditie de Sint-Jansfeesten. Tegen de ochtend, als het feest op zijn einde loopt, valt het leger het dorp aan, met wapens om al le weerstand te breken... TV-Feuilleton DE FAMILIE ASTHON vrijdag 6 december te 20 u. 15 Het einde van de oorlog brengt voor Groot-Brittannië ook nieuwe verkiezingen in het vooruitzicht. De strijd zal gevoerd worden tussen Churchill en de Labour- Partij die een maatschappij naar socialistisch model wil bouwen. Een heel andere strijd moet John Porter met zichzelf voeren. Hij werkt in het plaatselijk hoofdkwartier van Labour en ont moet daar het meisje, Marjorie Ze praten nogal eens over politiek en op een avond besluiten ze het gesprek voort te zetten op Marjorie's flatje... Voor David en Sheila is het dan toch beter afgelopen dan ze aan vankelijk verwacht hadden. Ze proberen weer wat te maken van hun zo beproefde huwelijk en hebben ook een nieuwe woning be machtigd. Maar David, In zijn nopjes als-oorlogspiloot, kan niet meer wennen aan de sleur van een verkopersbaan. Hij heeft boven dien (weer) problemen, waaron der ook van financiëje aard... brt tr- ;vnsio»U' f !i •uodt, C •tl' - "•riot Of nieuwjaar nadert snel bestel nu uw wens- en naamkaarten an' c fciueUd- t •tn drukkerij sanders schoolstraat 26 egnhei- ;,*eivn>' aieivc' 1 cot 1 inis»''

De Gazet van Aalst | 1974 | | pagina 11