AALSTERS SPORT PANORAMA Traiteur Provence Sport heet vae de naald AQUACARE Minivoetbal Nieuwe Gazet van Aalst 13 mei 1982 7 wild - gevogelte - konijnen kaasspecialiteiten warm en koud buffet St.-Jansstraat 5 (Houtmarkt) 9300 AALST Tel. 053/21.49.38 Bij de mooiste dag van je leven hoort een huwelijkslijst Van Limbergen Hoogstraat Aalst voor jonge mensen die het van bij de start in orde willen. INTERNATIONAL N.V. iN KWESTIE VAN FORMAAT De «Nieuwe» zou onvolledig zijn indien er geen aandacht en ruimte wordt besteed aan de sport. Dit blad wil de sporliefheb- bers toch nog iets anders brengen dan de technische verslagen die reeds in de dagbladen zijn verschenen en daarna nog eens onder de loupe werden genomen. Is de kompetitie wel de slag ader van alle sporttakken dan wil de lezer ook wel eens iets anders. De «Nieuwe Gazet van Aalst» heeft zich voorgenomen bijdragen te publi ceren waarin dan speciaal en wat de voetbalsport betreft de bedrijvigheid van de klubs zal worden ingegaan. Zo zal bij het begin van het komende voetbalseizoen een prezentatie-stuk van alle klubs van Groot-Aalst worden gepubliceerd en met alle door die klubs verwezenlijkte -transferts. En vooral waarom bepaalde spelers wer den aangekocht of van de hand wer den gedaan. De belangstelling gaat vervolgens ook uit naar de spelers groep zelf. De gemoedsgesteltenis waarin een voetballer leeft, omdat men dan ook zijn reakties op sommige voorvallen zou kunnen begrijpen. Ook wordt informatie verstrekt over de plannen van de klubs, in verband met het beleid, haar infrastructuur, aktiviteit van de klubleiders, hun opvattingen over het voetbal. Het ligt inzonderheid in onze bedoeling alle voorvallen objektief te benaderen en vooral geen «vuile was» uit te hangen. Ons werk blad wordt uitgespeeld op de belang stelling zodat niet alleen berichtgeving voor klubs aangesloten bij de K.B.V.B. zal worden verstrekt. De lief hebbersporten zullen zeker niet gene geerd. En evenmin het vrouwenvoet- bal dat «in» is. Dank zij vooral de pres taties ook aan de andere kant van de taalgrens - van Kamillekes Aalst die het vrouwenvoetbal op een doeltref fende wijze propageert. Op het ogen blik dat de eerste uitgave van de pers komt weet men of de ploeg van «Kei zer Kamiel» deel zal uitmaken van de hoogste afdeling. In amper drie sei zoenen maakte Kamillekes immers een steile opgang. De K.A.C. Eendracht Aalst kwam de jongste pisteseizoenen in de aktuali- teit en maakt deel uit van de hoogste afdeling van de atiëtieksport. Niet alleen zullen de uitslagen van de atle- tiekmeetings die te Aalst worden geor- ganizeerd meer uitgebreid verschijnen dan in de dagbladen, maar de presta ties van de atleten zullen belicht wor den. Zo wat deze van de mannen als deze van vrouwen betreft. Ook de vol leybal, het zwemmen, waterpolo, wiel rennen en biljart zullen zeker niet stiefmoederlijk worden bedeeld. Ze krijgen hun deel van de publiciteit. Tenslotte gaat ook de aandacht naar de organizatie van tornooien waar in de mate van het mogelijke de nodige ruchtbaarheid zal aan gegeven wor den. We hopen een ruime lezersschare wai de sport in alle disciplines betreft te bereiken omdat we spoedig van twee naar meer bladzijden zouden kunnen evolueren. Alle medewerkers zijn paraat om de lezers «sport heet van de Grootse sportmanifestaties halen krantenkoppen terwijl andere nau welijks met één regel bedacht wor den. In deze situatie komt in de toekomst een grondige wijziging. Daar gaan de sportmedewerkers van ons pasgeboren weekblad hun uiterste best voor doen zodat ploegsporten als mini- en zaalvoet bal ook eens de volle aandacht krij gen. Het wordt geen saaie weer gave van de uitslagen en de rang naald» te brengen. Hebben we in de ons toegemeten ruimte een of andere sport uit het oog verloren, dan willen we in ons volgend nummer dit euvel vlug herstellen. Voor suggesties, aankondigingen van tornooien of sportmanifestaties kun nen de organizatoren immer terecht bij de hoofdredakteur Roel Van de Plas, Geraardsbergsestraat te Aalst, tel. redaktie 053/77 62 94. J.V.H. schikking maar we willen de lezer een levendige bespreking bren gen, van een topper of derby, van de doeltjeskermis die een staart- ploeg beleefde, zodat deze sport beoefenaars via ons weekblad ook wat meer bekendheid krijgen en hun ploegje regelmatig vermeld zien. Ploegen uit Groot-Aalst die nog geen kontakt kregen met ons blad kunnen zich nog steeds wenden tot onze sportredaktie voor meer dere inlichtingen de oplossing voor kalkwater zonder investering met omniumgarantie Verdelers voor uw streek DAVID pvba Geraardsbergsestraat 161, 9300 Aalst LAURENT C.V. Bosstraat 47, 1790 Hekelgem Voor inlichtingen telefoneer: 053-70 42 13 ie Gazet van Aalst land Van Hauwermeiren 053/70 47 13

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 7