SOLBEMOL Progressieve ekologische eenheidslijst Kieswedstrijd P.V.V.-Kandidatenlijst bekend C.V.P.-lijst gedeeltelijk aangevuld nieuw nieuw nieuw Singles 90 fr. Gemeenteraadsverkiezingen 10 oktober 1982 Nieuwkomer op 10 oktober 1 982 Erembodegemse K.W.B. ijvert voor gezamenlijke programmapunten Bestsellers Nieuw werk Crosby, Stills, Nash, Ted Nugent, The Rods, Robert Plant, enz, enz,... Sluierstraat 1 Tel.053/77 21 69 9300 Aalst (zijstraat L. Zoutstr.) SNELST EN GOEDKOOPST Nieuwe Gazet van Aalst 2 juli 1982 5 Zoals beloofd heeft de P.V.V. als eerste partij haar volledige kandidaten lijst publiek gemaakt. Dit gebeurde in hun lokaal in de Zoutstraat, vrijdag 25 juni om 19.30 u. Louis D'Haeseleer is als lijsttrekker opnieuw kandidaat burgemeester maarof dit voor een volledige periode zal zijn, is volgens hem afhankelijk van zijn gezondheidstoestand. De 41 PVV kandidaten voor 10 oktober 1982. (OJ) De P.V.V. heeft er ditmaal voor gezorgd om een zo heterogeen mogelijk team sa men te stellen en aldus de fagade van de democratische partij die alle bestaande beroepen inkorporeert hoog te houden. Hoewel ze in hun opzet schijnen te sla gen werden sommige maatschappelijke 'puttenvullers' toch op een tamelijk on verkiesbare plaats gezet. De deelgemeenten kwamen ruim aan bod. Van de 41 kandidaten zijn er maar liefst 25 die niet in Aalst wonen, waarvan 5 in de eerste tien. Annie De Maght is de enige van de vijf vrouwen op een belangrijke positie, de rest behalve Juliet Verhulst op nr. 19, is verspreid rond 3/4 van de lijst. Bij het zoeken naar jeugdkandidaten begint men het best onderaan de lijst. De eerste kandidaat voor de jeugd staat op nr. 40, de 34-jarige Luc Latoir, door de burgemeester omschreven als de lijst trekker der lijstduwers. De verst gevor derde en de jongste van dè hele lijst, johan Stylemans, is terug te vinden op nr. 16. Hij is 21 en (al licentiaat. Volgens de berekeningen van de P.V.V. is de gemiddelde leeftijd van de kandi daten op hun huidige lijst 43 jaar. Trekt men er de leeftijd van de eerste twee kandidaten af, Louis D'Haeseleer en Gaston Van Den Eede samen 145 jaar, bijna de ouderdom yan onze dynastie, dan komt men tot het optimistischer cijfer van 41 jaar gemiddeld. Aldus Louis D'Haeseleer. Het bleek al vlug dat deze cijfers moeilijk te kontroloeren waren omdat de leeftijd van één van de vijf dames, de niet onaantrekkelijke jeugd- kandidate Lutgarde De Vriendt, niet vermeld was. De afwezigheid van de leeftijd wekte belangstelling en nieuws gierigheid om de gehele lijst te bereke nen en als zodanig tot de leeftijd van deze mysterieuze dame te komen. Maar daar stuitten wij op de meest verbij sterende konklusies. Laten wij het vol gende vraagstuk eens oplossen Als er 41 personen zijn, waarvan de leeftijd van 40 gekend is (totaal 1766) en men weet dat de gemiddelde leeftijd van die 41 per sonen 43 jaar is, hoe oud is dan persoon X Als proef op de som kunnen wij de tweede veklaring van de burgemeester nemen van het totaal de som van de eerste twee leeftijden aftrekken, wetende dat de gemiddelde leeftijd dan 41 jaar oud is. De resultaten van het eerste vraagstuk zijn (naar boven afgerond) X =(41x43.59) - 1766 17; (naar onder afgerond) X =(41 x42,51 )-1766 -23. De leeftijd van de dame in kwestie kan dus ten hoogste 17 jaar oud zijn. Trekken we er de leeftijd af dan bekomen wij een nog ongeloofwaardiger cijferdan kan ze ten hoogste -3 jaar oud zijn. Omdat het onwaarschijnlijk lijkt dat de P.V.V. ofwel een pre-natale ofwel een minderjarige kandidaat met een advoka- tendiploma heeft aangesteld, moet ons besluit zijn dat waar de C.V.P. onkunde van het alfabet werd verweten tijdens de recente poll, de P.V.V. sukkelt met rekenen. Lijst van de eerste tien kandidaten 1D'Haseleer Louis 2. Van den Eede Gaston 3. Anny De Maght 4. Doorns André 5. Lorie Marcel 6. Redant Oscar 7- Van Laethem Jean 8. De Meersman Frans 9. Adriaenssens Alois 10. Vermassen André Volgens de fraktievoorzitter zal het pro gramma van de P.V.V. bekend gemaakt worden rond augustus. (W.D.Br.) Vrijdag jongstleden maakte P.E.E.L. '82, eenheidslijst van Ral en onafhankellj- ken, zijn voorlopige kandidatenlijst en zijn programma bekend. Vorige week las li de voorgeschiedenis van dit Inltatlef. Lijsttrekker is Pol Nijs. Willy Steen- haut is lijstduwer. 1Pol Nijs 2. Liliane De Craecker 3. Miep Brackeva, P.E.E.L. '82 is echter niet van plan de gemeente mee te gaan besturen. Omdat de partij zich niet wil integreren in een systeem dat de belangen van de bevolking miskent. Akties die van de bevolking komen en die in de lijn liggen van het denken van P.E.E.L. '82 zullen worden onder steund. Zoals daar zijnhet eisen van kollek- tieve voorzieningen in wijken en buur ten en een pluralistisch ervarings- en buutgericht gemeentelijk onderwijs. Wat het welzijnsbeleid betreft opteert de partij voor wijkgezondheidscentra. Verder wil P.E.E.L. '82 het lokaal eko- nomisch initiatief stimuleren. De jeugd moet hun organisatie in eigen handen nemen, zegt P.E.E.L. '82. Strijd tegen het racisme, tegen kernenergie en kernraketten staan eveneens op het programma. (GRE) Oe K.W.B.-afdeling Erembodegem richtte een schrijven aan alle poli tieke partijen van Aalst i.v.m. wensen en noden van de plaatselijke bevolking. Gevraagd werd bij het opstellen van de partijprogramma's rekening te willen houden met wat volgt. 1. Verkeer en verkeersveiligheid aanleggen van een rondplein op het Kamiel Walgraefplein. plaatsen van een vluchtheu vel op de hoek Hogeweg- Leuvestraat. meer kontrole, vooral in het centrum en de Brusselbaan, op rijgedrag en snelheid. nazicht van de verkeersspie- gels op de hoeken Kapellekensbaan-Kerkhofbaan en Burg. De Cocklaan- Welleweg. 2. Speel- en ontspanningsmoge lijkheden de doodlopende straat juist boven de Kortestraat laten die nen als speelstraat. het plaatsen van enkele speel- en ravotterstuigen in de onmid dellijke nabijheid van de sport- schuur. 3. Sociaal beleid en welzijnszorg openbare bebouwen (kerk, gemeentehuis, post, enz.) toe gankelijk maken voor gehandi capten en bejaarden via hellend vlak of lage boordsteen. 4. Kultureel beleid de toelagen aan de verenigin gen beter verdelen volgens een sisteem dat rekening houdt met het aantal vormende aktiviteiten. Een aantal konkrete eisen die geen grote uitgaven vergen en het leefmilieu te Erembodegem alles zins zouden verbeteren. (Hm) Naast de 14 kandidaten van de goedgekeurde modellijst konten reeds volgende kandidaten voor: Louisa Baeyens (Erembodegem), André Bogaert (Aalst), Hubert Van den Broeck (Erembodegem), Greta Van Gucht - Van Hee (Erembodegem), Jozef Van Landuyt (Aalst), Willy Bos- teels (Moorsel), Maurice De Kerpel (Aalst), Jozef De Smet (Aalst), Alma Schoot-Gyselinck (Nieu werkerken), Dirk Henckens (Aalst), Frans Matthieu (Aalst), Gustaaf Staelens (Aalst), Paula Raes - De Nijs (Aalst), Elisa Blanckaert - Bourgeois (Aalst), Eddy De Backer (Erembodegem), Gustaaf De Greve (Erembodegem), Petrus De Troch (Aalst), Philemon Eeckhaut (Erembodegem), Maurice Heirman (aalst), Jozef Lambrecht (Ermbode- gem), Jozef Van Den Bergh (Aalst), Ghisleen Willems. Verdere aanvulling volgt. (Hm) Geef toe dat het spannend iseen gemeenteraad wordt wegge gomd, en een nieuwe komt in de plaats. Voor en na «10 okto ber» zal dit blad voor een volledige en nauwgezette berichtgeving instaan. Wat echter meer isvanaf 6 augustus kan elke lezer van de Nieuwe Gazet van Aalst gratis deelnemen aan onze (zesjaar- lijkse) kieswedstrijd. Prachtige vragen, prachtige prijzen. In tien opeenvolgende edities komen een onbekend aantal vragen om een nog onbekendere ein doplossing te bekomen. Lees ons op 6 augustus, en je weet er alles van. Of, nog beterabonneer je vliegensvlug om zeker geen editie te missen. Onze kieswedstrijd mag je in geen geval kiespijn bezor gen!!! (P.D.) Jan De Neve is gelukkig, Hij staat nu weer vooraan, op kop. Jan Caudron, daarom wat nukkig, kan niet lachen om die mop Even oud als 't land der Belgen (samen zijn ze 150 jaar Gaston en Louis, "d'Aa garde"-telgen, ondersteunen elkaar als PVV-lijsttrekkerspaar. En bij de u bekende CVP zijn de paarden weer van stal. Het zit daar echt wel mee, want één van hen, kreeg d'haver al. Ondanks heel wat speculaties, blijven Marc en Eddie staan waar ze staan, Hardnekkig gefluister over onderlinge mutaties, worden door bepaalde oren blijkbaar niet verstaan. D'andere lijsten en hun kampioenen, zijn nog niet allemaal bekend, we kunnen ze dus nog niet vernoemen, later echter hoort u ook wat over hun talent. Persversje Allez Allez African Queen 260 f Fleedwood Mac, Mirage 345 f Steve Miller Band, Abracadabra 370 f Reo Speedwagon, Good Trouble 345 f Soft Cell, Non Stop Dancing 345 f Reggae Sunsplash '81 (tribune to Bob Marley) 520 f Rolling Stones Live 385 f Roxy Music, Avalon 385 f Joe Cocker Sheffield STeel 345 f Alan Parsons Project, Eye to the universe 350 f Kim Wilde, Select 360 f Steely Dan, Gold 345 f The Crusaders, Golden Jam 390 f Lavvi Ebbel, Albii Meth 225 f Jackson Browne, Running on emply 330 f Talking Heads, dubbele Live 450 f

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 5