burgerlijke stand Starten TAPIJTEN J.P. CUVELIER VASTTAPIJT 20% VAKANTIEPRIJZEN KOM EENS LANGS EN OVERTUIG U ZELF TAPIJTEN Zuivere scheerwol VINYL 2 m Vinyl op vilt 95-fn/TTT2" 79 fr./m2 Extra Vinyl 100 PVC 245 fr./m2 -345-JrVm* Eigen plaatsingsdienst - levering aan huis gratis (ook 's avonds) TRAPLOPERS Zuivere scheerwol VINYL m vinyl op asbest 21S4f/ffl2 165 fr./m2 vinyl parket asO-tfr/m*- 245 fr./m2 Extra vinyl - soepel mJf/nr* 295 fr./m2 8 Nieuwe Gazet van Aalst - 2 juli 1982 GEBOREN IN MEI Dana Coetsiers. Aalst-Erembodegem: Sanny De Pril, Aalst-Nieuwerkerken; Nancy Verniers. Aalst; Pieter Eeckhout, Aalst; Rika Bardid, Aalst; Joke D'hont, Aalst-Erembodegem; Efie Baum, Aalst- Herdersem; Vanessa Rousseau, Aalst- Nieuwerkerken. GEBOREN IN JUNI Kimberly Aelbrecht. Aalst-Hofstade: Vanessa Bombeeck, Aalst; Nele Mest- dagh. Aalst; Jurgen Wynant, Aalst- Erembodegem; Sarah Van Geit, Aalst; Leonora Hendrickx. Aalst; Marieke Leyssens, Aalst; Saskia Quintyn, Aalst- Nieuwerkerken; Tomas Saeys, Aalst- Moorsel; Vanessa Escudero-Fernandez Aalst; Elke De Moor, Aalst; Steven De Groeve, Aalst; Fabio Willems, Aalst; Michiel Van Cauter. Aalst; Kim Daese- leire, Aalst; Kurt Vermeir, Aalst-Meldert; Ahmed Touh, Aalst; Elke Van der Heyden, Aalst-Erembodegem; Wesley Van Essche. Aalst-Erembodegem: Dimitri Van Essche, Aalst-Erembode gem: Yvan Boriau. Aalst-Moorsel; Sofie Van Goethem, Aalst; Karolien Devos, Aalst; Sandrine Weiand. Aalst; Nathalie Van der Borght, Aalst; Kevin Franck, Aalst; Katrien Meuleman. Aalst: Nathalie Caignau, Aalst-Erembodegem; Evy Uyt- tenhove. Aalst-Nieuwerkerken. Mies Buys, Aalst-Erembodegem; Melina Van Gysegem. Aalst; Candy Roelandt. Aalst: HUWEUJKSAFKONDINGEN TE AALST Joan De Vos. Aalst met Sonja Van Stichel,' Aalst; Walter De Waegeneer, Haaltert met Mariane Ardans. Aalst- Moorsel; Koenraad De Vulder, Aalst- Nieuwerkerken: Christiaan Roobaert. Enghien met Ann De Waele, Aalst- Erembodegem: Paul Verstraete. Eeklo met Hilde Van den Meerssche, Aalst- Moorsel; Erik Pots. Waterloo met Livia Everaert, Aalst-Hofstade; Simon Galle, Dendermonde met Hilde Wambaq, Aalst-Erembodegem; Erik De Ridder, Aalst-Baardegem met Greta Verhasselt. Aalst-Baardegem; Luc Peirlinckx, Aalst- Baardegem met Myriam Bruyninckx. Aalst-Meldert; Johan Barrez. Aalst-Hof stade met Erna Bombeeck. Aalst; Johan Meert, Aalst met Murielle Wauters, Aalst Guido Straetmans. Liedekerke met An nie Huylenbroeck, Aalst-Hofstade; Kristiaan Trypsteen. De Panne met Maggie Cassiman, Aalst-Herdersem; Luc Van Damme. Geraardsbergen- Onkerzele met Ann Vanderhaegen, Aalst-Nieuwerkerken; Michaël Jonkheer Powis de Tanbossche, Watermaal-Bos voorde met Michèle Moens de Hase, Aalst; Guy Jacobs, Aalst met Karine De Pauw. Aalst; Danny Van den Broeck. Aalst met Sonja De Boeck, Aalst; Patrick Boudringhien, Kluisbergen met Marie- Anne Cool, Aalst; Erik Vermoesen, Aalst-Nieuwerkerken met Ann De Groot, Aalst; Christiaan Clinckaert, Aalst met Martine De Mette. Aalst: Constant Mat- thieu, Aalst met Monique Van der Biest, Aalst; Mare Mertens, Denderleeuw met Ria Rottiers, Aalst-Nieuwerkerken; Mare De Rick. Lede-lmpe met Kristine Van Tichelen, Aalst; Steven Veireman, Leb- beke met Marleen Van Handenhove Aalst-Moorsel; Eddy Scheerlinck, Aalst met Kathleen De Norre. Aalst. Jan Van Brabant, Aalst met Annie De Gols, Aalst; Willy Herckenrath. Aalst met Christianne Rottiers, Aalst; Jean-Paul Bosteels, Aalst met Martine Van Royen. Aalst: Bart Van den Bossche. Aalst-Baarde gem met Greta Boel. Aalst-Baardegem. HUWELIJKEN van 25/5 tot en met 29/5/1982 Francois Bourgeois. Lebbeke-Dender- belle met Greta Van Goethem, Aalst; Egdon Van den Bremt. Aalst met Rita Van Cauteren Aalst; Ghislain De Vuyst Aalst met Hilda Lopez Rodriguez. Paraguay; Chery Van den Bossche, Aalst met Rita Van de Maele Aalst: Pier re Cassiman, Aalst-Moorsel met Rita Beeckman. Aalst-Baardegem: Remi Faelli, Aalst met Martine De Waegeneer, Aalst-Erembodegem; Ferdinand Lam- beets, Aalst met Emilienne Van den Abeele, Aalst; Paul Mailly. Aalst- Nieuwerkerken met Josepha Mertens, Aalst; Hugo De Droogh. Aalst-Nieuwer- Hugo De Droogh, Aalst met Martine De Ridder. Aalst; Geert Wynant. Aalst- Nieuwerkerken met Carla De Landsheer Remi Roggeman. Lede met Maria Pie- ters, Aalst-Moorsel; Ludwig Van Den Noortgate, Ninove-Voorde met Linda Fleurinck, Aalst-Nieuwerkerken; Luc Maes, Nazareth met Liliane De Beul. Aalst-Erembodegem;Michel Dupont, Gent met Lucienne De Grez. Aalst- Nieuwerkerken; Luc Aelterman, Aalst met Godelieve Sunaert. Sint-Lam- brechts-Woluwe; Peter Verhoeven, Aalst-Erembodegem met Ilse van Impe. Aalst-Erembodegem; Marc Van der Schueren, Aalst met Carine Robbrecht, Aalst; Roger Coppens, Haaltert-Dender- houtem met Linda Costers. Aalst-Baar degem; Freddy Van Goethem, Aalst met Greta Van Ost. Aalst: Guy Bombeeck. Aalst met Carine Leyman, Aalst; Marcel Revel. Aalst met Renée Gryspeert. Aalst Patrick De Tobel, Aalst met Irena Van Nuffel. Aalst-Hofstade: Hugo Van Der- mijnsbrugge, T ernat-Sint-Katherina- Lombeek met Sonia Van Langenhove. Aalst-Meldert; Hubert Vereecke, Aalst met Arlette Ganzeman, Aalst; Willy Corijn, Aalst-Erembodegem met Paula Van der Borght. Aalst-Erembodegem: Herman Leirens, Ninove-Appelterre met Maria Sergant, Aalst; Dirk Roelant, Aalst met Gina Goossens, Aalst; Christiaan De Punt, Haaltert-Kerksken met Brigitte De Troyer, Aalst-Nieuwerkerken; Dirk De Pauw. Aalst-Nieuwerkerken met Christel Moens, Aalst; Johan De Rijck, Aalst-Nieuwerkerken met Hilde De Turck, Aalst; Tony Schockaert, Erpe- Mere met Carine De Meyer. Aalst-Erem bodegem; Geert De Wilde, Aalst-Hof stade met Marleen Dumoulin, Aalst; Eric De Bruecker, Aalst met Bernadette Strens. Aalst HUWELIJKEN van 8/6 tot en met 12/6/1982 Jozef De Mayer. Buggenhout met Gerda Van Langenhove, Aalst-Baardegem; Joan De Vos. Aalst met Sonja Van Sti chel, Aalst; Christiaan Crombeen, Aalst met Hendrika Vanderstichelen. Aalst: Luc De Schrijver, Aalst met Jenny De Moor, Aalst; Daniel Aelbrecht, Aalst- Baardegem met Danielle De Waele. Aalst-Erembodegem: Wim Heirbaut. Lebbeke met Emmy Bicqué, Aalst-Her dersem: Hugo De Troch. Aalst met Francine Van Hende, Aalst-Herdersem; Dany Van Huynegem. Dendermonde- Sint-Gillis met Marie Mathys, Aalst-Mel dert: Herman De Neef. Aalst met Ann Coen, Aalst. OVERLIJDENS IN MEI Pélagie De Meyst. 82 jAalst. Rustoord Sint Lieven, Dokter De Moorstraat, wed. Corneille Cuypers; Yvonne Eeckhaut, 73 j., Aalst-Erembodegem, Ninove- steenweg. 121, ongehuwd, dochter van Jan Eeckhaut en van Maria Jacob; Maria Gerjou. 80 j.. Rustoord Sint Lieven Dokter De Moorstraat, echt. Clément De Saedeleer; Germanus Van Haever- beeck. 67 j., Sint Annalaan 76, echt. Amelia Van Overwalle; Joannes De Berlangeer, 86 j., Aalst-Erembodegem, Leuvestraat 137 A, wed. Joanna De Coninck; Karei Van Langenhoven, 79 j., Aalst. Affligemdreef 109, echt. Maria Van Cauter; Albert D'haese, 65 j., Aaist, Pieter Coeckestraat 70. echt. Simonna Van de Maele; Esther Garcia-Lambarri, 69 j., Aalst. Sint Janstraat 50, echt Manuel Montagudo-Macias; Mathilde Van Laethem. 69 jAalst-Nieuwerker ken, Sterrebosstraat 16, echt. Edgard De Lepeleer; Palmyra Vertongen. 72 j., Katoenstraat 4, wed. Carolus De Smet; Traiteur Provence Sim Jansstraat 5 (Houtmarkt) 9300 Aalst Tel. 053/21.49.38 Jonge juwelen voor jonge mensen Juwelen 0e Meester Sint Jorisstraat 19 - Aalst ...en zouden ook de thuisblijvers de komende weken uitnu._ Zaterdag 3 juli 20u.30 in de Gele Limonade (De Ridderstraat 68) richt de werkgroep Stads- herwaardering een dansavond in. Toegang gratis. Zondag 4 juli 7 u.vertrek van een vrachtwagen naar Polen. Brandweerlui en SPES orga niseren samen deze aktie. 8 u.(aan café 't Hoeksken, Spinnersstraat 22) vertrek wielertocht naar Waasmunster (60 km). Org.W.T.C. Den Blok Zaterdag 10 juli 13u.20: (op koer T.T.Vrijheidsstraat) vertrek 70 km. -wielertocht naar Geraardsbergen. (org. T.T.-Kring Afdeling Rijwieltoerisme) 20 u.in HAK-'t Koerken (St.-Martensplein 2) optreden van een Leuvense popformatie. Inkom 30 fr. (25 fr. in voorverkoop) Donderdag 15 juli 9u.50: (op T.T.-koer, Vrijheidsstr.) vertrek 100 km. aspergepad Aalst- Bornem.torg.T.T.Kring Afdeling Rijwieltoerisme) Zondag 18 juli 8 u: (aan café 't Hoeksken, Spinnenrsstr.22)vertrek 60 km. -fiets-tocht naar het Lokerse (org.W.T.C. Den Blok) Zonnestraat 7, 9300 AALST s053-77 12 93 77 12 94 60/120 930-11-. 650 fr. 1 70/240 - 5J3ë&Tr. 3.750 fr. 200/290 _Z-58e-fT. 5.300 fr. 240/340 _UX720-fr. 7.500 fr. Open ma t/m do van 9 tof 19 uur vrvan 9 tot 20 uur zavan 9 tot 18 uur 50 cm 675 fr. 470 fr./m 60 cm 810 fr. 565 fr./m

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 8