zzz zzezA/ WEMBLEY Beker van de Denderstreek Uitslagen Beker Denderstreek Kalender Beker Denderstreek Jeugdploegen Schaal Buxy Sport - Aktueel Eendracht Aalst Rijsel Café VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal W O W mmm ^IJbéJS Edixvelde 2 - Terjoden 2 Ede 1 - Nieuwerkerken 4 SCHOONMAAKBEDRIJF 12 - Nieuwe Gazet van Aalst - 20 augustus 1982 RedaktieJef Van Hove, Asserendries 118, Aalst. Tel. 21 76.29. In 't kort - In 't kort - In 't kort - In 't kort - In 't kort - In 't kort - In 't kort - In 't kort Wils. Moorsel 2 - SP. Lebbeke 1 Zwakke partij, zowel van de thuisploeg als van de bezoekers. Het waren nochtans de plaatselijken die op de 8' op voorsprong kwamen langs Jean- Pierre Nuelandt. Tien minuten voor het einde van de eerste helft kwam Lebbe ke op gelijke hoogte. Wim De Neef scoorde tijdens de twee de spelperiode de .winnende treffer voor Wilskracht. Wils. Hofstade 2 - Berlare 2 Normale uitslag die de resultante is van een evenwichtig spelverloop. Berlare kwam eerst op voorsprong doch Bo- mans bracht Wilskracht via een straf schop langszij. Na de hervatting druk ten de gastheren de bezoekers even terug op eigen helft en via een snelle counter kwam Berlare op 1 - 2. Nog maals Bomans scoorde de verdiende gelijkmaker. Eendr. Meldert 2 - K.A.V. Dendermonde 1 Deze aan een hoog tempo betwiste wedstrijd kende een spannend verloop. Via Christiaens kwam de thuisploeg op voorsprong maar nog voor de rust kon Dendermonde milderen. K.A.V.met vijf kernspelers in de ploeg, bood prachtig weerwerk aan de goed georganiseerde gastheren. Het was dan ook een logi sche winninggoal die Van Herreweghen voor de plaatselijken nette. Herdersem 2 - Baardegem 2 Een technisch vaardiger Baardegem liet een 0-2 voorsprong, opgebouwd via Van Pulver en Van Den Broeck, teloor gaan. Dirk Anné en Luc Pittens brach ten de thuisploeg weer langszij wat op basis van de tweede spelperiode zeker gewettigd was. Een nog niet helemaal compleet Herdersem, o.a. het ontbre ken van de titularis-doelman, sleepte alzo nog een verdiend puntje uit de brand Opstal 2 - TK. Meldert 1 Verdiende overwinning voor Opstal dat met meer inzet deze partij in hun voor deel beslechten. Enkel De Vis kon voor de bezoekers, die nog steeds naar de ideale basisopstelling zoeken, de weg naar de netten vinden. Oudegem 2 - Gijzegem 1 Twee afgekeurde doelpunten maakten van de sterk gestarte bezoekers een ontmoedigd geheel. Verleyen Patrick opende de score doch zag een tweede treffer afgekeurd. Oudegem trok zich moreel op aan een lucky-goal. Nadat voor Gijzegem andermaal een doelpunt werd afgekeurd smoorde de laatste tegenstand. Schr. Moorsel 2 - SK. Erembodegem 3 Twee maal Casier en Jean Pierre de Somme zorgden ervoor dat Erembode gem bij de rust een riante 0-3 voor sprong verworven had. Na de koffie voerden de bezoekers de nodige vervangingen door wat het ge heel even deed stokken. Van deze ge legenheid maakte Schroevers gebruik om langs Heremans en Van Impe te milderen. De gelijkmaker kon echter niet meer gescoord worden. Haaltert 0 - Doggen Erembodegem 1 Een doelpunt van André de Maeght be sliste deze partij. Een fysisch en tech nisch vaardiger Doggen behaalde een logische overwinning die in grotere cij fers koa uitgedrukt worden. De plaatse lijke doelman hield echter een aantal «gemaakte goals». (R.G.) Reeks A SK Herdersem 2 - Baardegem 2 Eendr. Opstal 2 - TK.Meldert 1 SK. Oudegem 2 - Wils. Gijzegem 1 Eendr. Meldert 2 - KAV Dendermonde 1 Reeks B Schr. Moorsel 2 - SK Erembodegem 3 Haaltert 0 - Doggen Erembodegem 1 Wils. Moorsel 2 - Sp. Lebbeke 1 Reeks D Sk. Aalst 2 - Vlierzele 2 Wils.Hofstade 2 - Sk. Berlare 2 (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen Ook T-Dansants ot andere gelegenheden Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78 Aalst Tel. 053/77 13 90 De wedstrijden voor zondag 22 aug. Reeks A KAV Dendermonde - SK Herdersem 16 u. Baardegem - Eendr. Opstal 16 u. TK. Meldert - Red Star Opdorp 16 u. Wils Gijzegem - SK Lebbeke 16 u Rc. Boonwijk - Eendr Meldert 16 u. Reeks B St. Denderleeuw - Schr. Moorsel 16 u. Sk. Erembodegem - Wils. Moorsel 16 uur. Fc. Doggen - Sk. Welle 16 u. Reeks D Valentino's - SK Aalst 16 u. Fc. Oordegem - Wils Hofstade 16 u (R.G.) De wedstrijden voor zaterdag 21 augustus Miniemien FC Wieze - Eendr. Nieuwerkerken 14 uur Eendr. Aalst - Wils. Hofstade Sparta Appels - Schr. Moorsel 14 u Knapen FC Wieze - Eendr Nieuwerkerken 15.30 u. Sparta Appels - Eendr. Aalst 15.30 u Red Star Opdorp - Schr. Moorsel 15 uur Scholieren Wils Moorsel - SK Erembodegem 15 uur SK. Aalst - Wils Hofstade (zondag 22/8/82) 10 u. Sparta Appels - Baardegem 17 u. Eendr. Nieuwerkerken - Eendr. Aalst 15 uur (R.G Hofstade, met hun oefenmeester Johan Boskamp deed het heel wat beter dan vorige week. ïivtett iVï! thühuf/i 4 'I iêSFPi v <f 'MFPü J MSEPf r. tflcro»W <sï:* ASEM Het vernieuwde SK dat hoopvol de nieuwe competitie ingaat Ondanks de zware nederlaag van vorige week tegen Ede trad Edixvelde toch meer gemotiveerd op het terrein. Het waren echter de bezoekers die op voor sprong wisten te komen doch langs William Van Impe konden de lokalen even later gelijk stellen. De thuisploeg hield doorlopend het initiatief in handen wat ze echter niet in doelpunten konden uitdrukken. Integendeel, het was opnieuw Ter joden dat de winstmarge kon uitbouwen (1 -2). De plaatselijken kenden ook heel wat onkans daar ze niet minder dan vier doelrijpe kansen op paal of doelhout zagen stranden. Via De Saedeleer werd de stand alsnog in evenwicht gebracht (2-2) Deels pech en deels gebrek aan opportuniteit hielden Edixvelde van een ruim verdiende overwinning. (R.G.) De thuisploeg werd nu met dezelfde cijfers ingeblikt als toen zij vorige week op Edixvelde wonnen. Nieuwerkerken kende reeds op de 5 succes wanneer Van Der Biest een loeier afvuurde. De afgeweerde bal kwam in de voeten van De Bosschere die maar voor het induwen had. Het tweede doelpunt was bijna een copie van het eerste maar nu ging het schot van Lauwerys rechtstreeks in het doel. (0-2) Kort na rust dreef opnieuw De Bosschere de voorsprong op tot 0-3. De bezoe kers lieten vanaf dat moment de teugels wat vieren doch op tegenaanval langs Moens werd de 0-4 een feit Het steriele overwicht van Ede resulteerde tenslotte nog in een strafschop die werd benut door Uninc Nieuwerkerken, zelfs nog gehandicapt door de afwezigheid van Steenhoudt, Wellekens en Uyttersprot behaalde een onaanvechtbare zege. Het was vooral op de scherpe bezoekende counters dat Ede geen gepast antwoord kon vinden. (R G Het eerste ^nisiug .igi reeds ter *Berre» .V.ien.eis is met langer ba.;.er van de Aalsterse UEFA-juniores. Zijn plaats wordt ingenomen door Willy Devos. We interpelleerden voorzitter Frans Daelman over deze toch wel ver rassende wending«De heer Michiels deelde niet langer onze mening wat betreft de jeugdtransfers. De kern waarmee hij diende te werken zou volgens hem geen sprekende resultaten bijeen kunnen voetballen. Ik ben een andere mening toegedaan. We moeten de jongens uit de nabije omgeving een kans geven om hier te proefstomen. Zo maken ze kennis al is het dan maar voor één jaar, met het voetbal op een hoger niveau Lukken ze niet bij ons dan keren ze gelouterd naar hun oorspronkelijke club terug. Het kweken en opleiden van eigen talentjes is een beleid dat wij al jaren voe ren. Het is dus met zo dat we van de ene dag op de andere het roer radicaal omgooiden. Een tweede kwakkel die ik uit de wereld wi! helpen is het volgendeWilly Devos is enkel aangenomen als trainer van de UEFA s. Hij staat dus Georges Heylens niet bij tijdens de trainingen van het eerste elftal Het is natuurlijk een vaststaand feit dat elke trainer, zelfs al werkt hij met de jeugd, graag met positieve uitslagen pronkt. Waarom zou «Berre» Michiels daarin van een andere oefenmeester verschillen (R.G.) Op vrijdagavond 20 augustus te 20 u. ontvangt Eendracht Aalst in het Pierre Cornelisstadion de Franse eerste-klasser, Rijsel De wit-zwarten hopen tevens hun nieuwe aankoop, Robert Glazer, aan het publiek te kunnen voor stellen. Rijsel, dat de competitie reeds aangevangen heeft, is vast en zeker een uit stekende waardemeter voor de jongens van George Heylens'. (R.G) Uw vertegenwoordiger ARMAND VAN HAUWERMEIREN tel 053/70.42.13 VERSTOPTE DAKGOTEN EENIEDERS PROBLEEM BEL NU VOOR HET TE LAAT IS!!! Leopoldlaan 164 - 9300 AALST

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 12