Tel.053/77 45 26 FIRMA DELDI Hoppefeesten kenden geslaagde 24e editie ZONDER WOORDEN Matthijs Piet Fabricatie voor zuiderse gerechten, kroketten en delicatessen Specialiteit van diverse lasagne Import verse ansjovis Artisanaal bereid Levering gratis Oude Gentbaan 40, 9300 Aalst - tel. 053/77.45.66 insurances accounting p v b a Parklaan 47 - 9300 AALST CR0ECKAERT zaakvoerder BENT WAARSCHIJNLIJK SLECHT of ONDERVERZEKERD i» Bezoek en prijsopgave op uw aanvraag. 16 - Nieuwe Gazet van Aalst - 20 augusutus 1982 daten een geldelijke tegemoetkoming, enz... Hierbij is het lovenswaardig dat het bestuur, ondanks de gratis toegang en de matige konsumptieprijzen tijdens de Hoppefeesten, elk jaar weer de eindjes aan elkaar weet te knopen. Vol gend jaar vieren de Hoppefeesten hun 25e editie. Een evennement waar al- vat wordt naar uitgekeken (P.H.) Verleden weekend was het in de Potaardestraat te Aalst, naar jaar lijkse gewoonte, een drukte van jewelste. Voor de 24e maal richtte de werkgroep Hof Somergetn haar Hoppefeesten in. De aanloop tot de feesten werd vrijdagavond ingezet met een be lotting waar de deelne mers naar een prijzenpot van 5.000 fr. dongen. Vakkundig wordt de pannekoek opgevangen. Het echte feest ging echter pas zater dag van start. In de namiddag werd er een koffietafel gehouden voor al de in woners van de wijk. Deze koffietafel werd gekruid met een aantal vermake lijke volksspelen waaraan uiteraard prij zen waren verbonden, 's Avonds tracht te men dan alweer zijn beste danspas jes naar voren te brengen onder de mu zikale begeleiding van het orkest The New Spirits. Ook zondag was, ondanks het niet zo ideale weer, het enthousi asme niet te temperen. Al wie van dan sen houdt was present, zowel tijdens de tienernamiddag met platenruiters The Loll-Makers, als 's avonds met het or kest De Gensters. De organisatoren, de Vriendenkring Hof Somergem, beogen met deze Hoppe feesten meer dan enkel amuzement brengen. De feesten moeten namelijk de Vrien denkring in staat stellen haar oorspron kelijk doel te financieren. Dit doel is, wat men noemt aan sociale aktie doen. Zo staat de Vriendenkring in voor het Jaar lijks St.-Maartenfeest voor de jeugd van Om het eerste met de paling in de linkerhand door het kleine gaatje duwen. w''^' 00^ krijgen P'aatselijke sol ca Deelnemers aan het palmgspel. v.;;.?* v.v- !,k-s - -

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 16