JAN CAUDRON vu Schroevers Moorsellangzame heropbouw F.C. Edixvelde lonkt naar de titel Hans Groenendijk «Ik speel in dienst van de ploeg» Schaal Buxy Onder de Belforttoren OPNIEUW IN DE GEMEENTE RAAD LEER DANSEN MET DANSCLUB «KALLIOPE» BENOIT DE SMEDT EDDY OPEN-DEUR Op 10 september 1982 om 20 u. AVOND GEERINCKX VERZEKERINGEN AUTOBANDEN TAXI 053/21 08 88 Aan de politieke partijen Nieuwe Gazet van Aalst - 27 augustus 1982 - 11 Redaktie: Jef Van Hove, Asserendries 118, Aalst, Tel. 21.76.29. Na het desastreuze Kompetitieverloop van vorig jaar primeert bij Schroevers Moorsel de langzame heropbouw. Hier wordt met geen woord gerept over promotie, kampioen spelen of titelkandidaat zijn. Het bestuur, waar geen verschuivingen plaatsvonden, is met beide voeten op de grond blijven staan. Naast de noodzakelijke versterkingen, in de personen van Luc van Impe en Paul Troch (beide Racing Wetteren) en Meeuws (Wieze) werd ook de trainersboeg omgegooid. Mare De Volder, die het afgelopen seizoen enkel als speler aantrad, zal nu ook het trainerschap waarnemen. Vooral de kernleden uit de spelersgroep drongen op deze beslissing aan. f)e Volder verklaarde zich onmiddellijk akkoord in de hoop dat hij een kentering in de resultaten kan tot stand brengen. De uitslagen die behaald zullen worden in het kader van de Beker van de Denderstreek kunnen op dat vlak reeds enige aanwijzing geven. Dat Schroevers gebruik maakt van de talenten die op "eigen bodem" aanwezig zijn wordt duidelijk aan de hand van de samenstelling van het fanion-elftal. Het grootste deel van de spelers is afkomstig uit Moorsel zelf Hier kan men dus gerust van een "streekploeg" gewagen. Om de opleiding van de jeugd op een degelijke basis te laten verlopen heeft men een beroep gedaan op Rudy De Coster (miniemen en pré-miniem) en Gustaaf Uytersprot (scholieren en knapen). De tweede Moorselse klub kiest dus voor de geleidelijke weg naar boven. Het is pas in een later stadium dat men daarvan de vruchten plukt. (RG) Trainer :Marc De Volder Nieuwe spelers Luc Van Impe (Racing Wetteren), Paul Troch (Racing Wetteren). Meeus (Wieze). Verkochte spelers Luc Van Biezen (Eendracht Meldert), Pierre Cornelis (Wichelen). Jan Monsieur (onbekend). Trainer Freddy Schollaert en zijn discipelen staat een moeilijke taak te wach ten. Werd tijdens het afgelopen seizoen het kampioenschap op een haartje na gemist, dan heeft men voor de komende kompetitie opnieuw aspiraties in deze richting. EENDRACHT AALST Dat de nieuwe lieveling van het Aalsterse publiek. Hans Groenendijk, een poly valent speler is getuige het laatste gesprek dat we met de kleine Nederlander voerden. «Ik heb vernomen - via de pers en ook bij monde van trainer Heylens - dat ik op middenrechts zou spelen, tijdens de competitie. Welnu, ik schik mij volledig naar de wensen van onze oefenmeester. Wanneer ik er op deze plaats kan toe bijdragen dat het geheel beter rendeert, waarom dan geaarzeld. Trouwens, ik ben van alle markten thuis. Flankverdediger, stopper of spelverdeler;- het stelt mij allemaal geen problemen». De kwetsuur van Groenendijk, die hem de laatste wedstrijden van het veld hield, c 'neert gunstig. Deze week nog hervat hij de loopoefeningen om dan langzaam Wc. bouwen voor het seizoenbegin.x Het staat als een >ven water dat Eendracht met dergelijke speler zeker geen kat in een zak gen^ ,oeft. (R.G.) Dit werd ook duidelijk in de verf gezet tijdens de voorbije transferperiode. Met de aanwerving van Patick Poepe (Doggen Erembodegem) Patrick Cae- cebeek (Bambrugge), Rudy Paternos ter (Pollare) en Patrick De Smet (Mere) hoopt men de stap in de goede rich ting te zetten. Naast deze vier nieuwe lingen kwam ook nog Willy Hoebeeck terug van Appels. Enkel Jimmy van Audenhove gaat zijn voetbalgeluk elders zoeken. Hij werd definitief over gedaan aan Serskamp. Ook de eigen kweek zal niet over het hoofd worden gezien. Hierbij worden vooral namen als De Saedeleer en Wellekens geciteerd. Het systema tisch inpassen van jonge talenten moet dus parallel lopen met de gekoesterde ambities. Het wordt dit jaar ook een stap in het onbekende voor Edixvelde, daar men in een nieuwe reeks dient aan te tre den. Als voornaamste medekandida ten om een eventuele promotie mee te bewerkstelligen worden vooral namen als Erpe en Mere geciteerd. Naast een uitbreiding van de spelers kern werd ook het bestuur met twee personen verrijkt; met name Willy De Cock en Theo Van Wezemael. Voorzit ter Jozef De Spiegeleer wil vooral de betalende toeschouwer verwennen «Beschouw het behalen van een kam pioenschap toch als geen must. Op dit vlak vaar ik mee in de gedachtengang van onze trainer.» Voor hem primeert vooral de kwaliteit van het te bieden spektakel. «Geen potje stamp, maar een degelijk Terjoden I - Nieuwerkerken 2 De trainer van Nieuwerkerken, Armand Sf Terjoden het scheidsrechtersfluitje gehante* men opdagen wat Armand de gelegenheid tonen. Eendracht kwam op voorsprong via Petter wist om te buigen. Wisselende kans Gemeenteraadslid Robert De Pauw (CVP) laai ons weekblad weten dat hij geen enkele zakelijke relatie heeft met Dr. Matthieu, die betrokken is bij het ruchtmakende «schandaal» dat korte tijd geleden het daglicht zag in het OCMW. Hij wenst dan ook dat alle insinuaties betreffende het zogenaamde duo De Pauw-Matthieu zouden verdwijnen. Alle redakteurs van dit weekblad zijn dan ook onmiddellijk te voet naar Scherpenheuvel gegaan om vergiffenis te vragen voor hun zonde, maar vragen stellen aan iedereen en nog wat heb ben ze echter niet verleerd I Schepen Oe Neve van zijn kant merkte in verband met het feit dat hij niet voorkomt op de jongste informatiebrochure van de stad Aalst op dat dit lou ter toeval is. Hijzelf stelt zich wel vragen over het nut van dergelijke infor matiebrochure, die volgens hem louter een publicitaire stunt is. De schepen meent dat een bepaalde firma teksten van het stadsbestuur misbruikt om reklame te ronselen, en om veel geld te verdienen, gezien de publiciteit duur betaald moet worden. Volgens hem gaat het om een kommerciële bedoe ning op de rug van de belastingsbetaler. Niettemin kan toch gesteld worden dat de brochure heel wat nuttige gege vens bevat, samengebundeld in één hoekje waarvoor zowel de burger als het stadsbestuur geen frank moet uitgeven. Het aantal bladzijden tekst (44) onverschrijdt trouwens ruimschoots het aantal bladzijden publiciteit. (24). traktieleider V.U. sociaal en federaal Een man die weet wat hij wil Na groot succes 1981 nieuwe kursussen in Kalliope Kelder, St. Joris- straat 26 (hoek Hopmarkt), Aalst 1e jaar donderdag 16.9 van 19u.30tot21 u. ofwel van 21 u. tot 22u.30 1e jaar gevord. dinsdag 14.9 om 21 u. 2e jaar gevord. dinsdag 14.9 om 19u.30 3e jaar gevord. vrijdag 1 7.9 van 19u.30 tot 21 u. Elke vrijdag oefenavond van 21 u. tot 0.30 u. Gezelligheid - Stemming - Dansvreugde verzekeringen een zaak van vertrouwen PVBA Tel. 053/21 66 66 - 21 40 29 Hoek Nieuwstraat en Keizerlijk Plein 9300 Aalst CONTINENTAL UNIROYEL MICHELIN open 8-12 u en 13- 18 u. zaterdag 8-12 u en 13 - 15 u .30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 Aalst - 053/77.33.77 v> a -5> X? J- AV Te koop of te huur: zitmaaiers,grasmaaiers, bos- maaiers, maaibalken, gazonver- luchters, borduursnijders, accu- scharen, heggescharen, gazon- keermach., komposthaskelmach., ploegen, freezen, motocultoren, sproeiers, stroomgroepen, water pompen, tuinslangoprollers, snoeischarenstrooiwagens, gazonrollers, tuinmeubels, kruiwa gens, boomzagen, houtklievers, kliefhamers, ketting op maat, slij pen van kettingen, kettingolie, 2- tacolie, bijlen, kleine materiaal. Eigen hersteldienst. Open van 9 tot 19 u. ook op zat. Tuincenter Et. Van Gucht, P. Corneliskaai 13 Aalst. Tel. 053/77.32.94 (tss. St. Annabrug en Zwarte Hoekbrug). Ken unieke wille bruidswagen Ceremonie Bediening gratis Moorselbaan 328 AALST DAG EN NACHT Traiteur Provence Sint .lansstraat 5 (Houtmarkt) 9300 Aalst Tel. 053/21.49.38 Zoals je zult merken publiceren we reeds politieke advertenties i.v.m. de komende verkiezingen. Alle partijen, groot en klein, kunnen steeds ruimtes in de Nieuwe Gazet van Aalst afhuren. Vraag inlichtingen op volgende telefoonnrs. 053-77.62.94 053-70.42.13 De redaktie.

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 9