t van Rafct Oilsterse avond op zijn VIDEOFILMS Krijgt Erembodegem Modderwinter ni&uoHz1B jaargang nr 12 3 september 1982 20 fr. Okkaziewagens Honda Aalst breidt verder uit Onafhankelijk weekblad voor Groot-Aalst Een uitgave van v.z.w. Aaisterse informatie n.v. RING MOTORS - AALST Albrechtlaan 50, 9300 Aalst s 053-21 16 79 - 70 23 15 70 23 16 met 1 jaar waarborg en 1 jaar gratis omniumverzekering laagste huur: 99 fr. elk genre grootste keus: meer dan 700 films elk systeem: Beta, 2000,.VHS AUTORIJSCHOOL AALST Verkoop 100 Glasramen ROOMIJS EN DIEPVRiESPRODUKTEN AALSTERSE DIEPVRIESCENTRALE m Freds Videoclub Molendries 21Aalst 053/78 77 35 De Aalsterse Hondavestiging behoort tot één van de bekendste en meest dyna mische bedrijven uit de stad. Dat deze Japanse fabriek nog steeds verdere uitbreidingsplannen heeft op het Wijngaardveld wordt duidelijk bewezen door het feit dat er op dit ogenblik een onderzoek comodo et incommodo georganiseerd wordt voor het uitbreiden van de bestaande bromfietsenfabriek met toestellen voor een gezamelijke drijfkracht van 540 KW. Het betreft hier de bouw van een ververij met een chemische voorbehandelingseenheid, een droogoven, 6 spuit- kabines met pneumatische en elektrostatische procédés, een bakoven en een luchtkonditioneringseenheid. Tevens wenst de firma een nieuwe werkplaats op te richten uitgerust met onderhouds- en kontroletoestellen, dit alles aangevuld met een eigen waterzuiveringsstation en een eigen verbrandingsoven. Voor zover wij konden achterhalen ligt het in de bedoeling in Aalst zelf de plastie- ke onderdelen van de bromfietsenmotors te fabriceren, terwijl men in onze stad ook de centrale werk- en herstelplaats zou oprichten van alle motors die gebruikt worden in nationale en internationale motorcrosswedstrijden. Deze belangrijke uitbreiding van de fabriek zal ongetwijfeld tot gevolg hebben dat ook het personeelsbestand te Aalst zal verhogen.-Maar het juiste aantal nieuwe arbeidsplaatsen dat aldus gekreëerd wordt konden wij nog niet achterhalen. Hierover hopen wij binnenkort meer preciese informatie aan onze lezers te kunne bezorgen. In afwachting kan de nieuwe uitbreiding alleszins als een lichtpunt aanzien wor den binnen de huidige ekonomische krisis en zorgt de Japanse bromfietsenfa briek meteen voor enige positieve noot binnen onze streek, die zo zwaar door de werkloosheid getroffen wordt. (M.P.) Wekelijks, op maandag, aanvang lessenreeks wegkode voor het bekomen van rijbewijs auto of brommer. Verzorgde opleiding, alle kategorieën (A, B, D, F), ook met automatische leswagen. Inlichtingen en inschrijvingen H TALLOEN, Parklaan 93, AALST - *21 21 90 LEES BLZ. 10 Groothandel Nestor de Tièrestraat 42, Aalst s 053/21 43 35 Open 9 u.-1 2 u. en 14 u.-1 7 u. zaterdag 9 u.-t 2 u. len, twie, droi... test en wollen weg. Alle adem- en andere testen waren achter de rug. Het «Klein Muzieksken» uit Gijzegem doet zijn intrede, Jempi met wuivende piuimendos op kop. Het Muzieksken stapt het podium op, de zaal veert recht, de ambiance is er. Bijna had ik geschreven «Het Klein Muzieksken besloot op passende wijze deze geslaagde avond...» ware het niet geweest dat alles pas begon. Nicolleken zingt zoals ze gebekt is, warm en afgerond Miel den Des tereer doet wat thuis niet mag.pinten drinken, saucissen eten en naar 't vrouwvolk lonken. De Princencaemere zette er meteen de beuk in met een persiflage op het be kende TV-programma van Antenne II, l'école des fans. Ons Polleken, Floré- aneken, Simonneken, Bertjen en Jean- Pierken waren de kleine kleuters die nog maar eens bewezen dat de waarheid vaak uit een kindermond komt. De rake pikuurtjes aan het adres van papa D'Haeseleer in Amerika en rijke nonkel Gilbert misten hun doel niet. Ook sche pen De Neve, de man met de beroemde cowboy-hoed en het beruchte floitjen werd niet vergeten. Tante Annie uit Mel- dert; nonkel Bisschop en andere «kolei- rengeivers» passeerden de revue. Alle dappere kleuters zongen hun favoriete liedje van onze Keizer Kamiel, die als gastvedette fungeerde. Diezelfde Ka miel kreeg na deze geslaagde sketch onmiddellijk de intussen vastgelopen zaal op zijn hand met een versie van «Oilst gejt men hert gestoelen». De am biance werd er niet minder om als tot «ieders verrassing blijkt dat Kamiel in feite Johnny Marcoen is. Ja Kamiel... weir doen voeisj... ook zonder U Intussen is er een geheimzinnige Turk op het podium verschenen. Aan de toog wordt gefluisterd dat het niet «Willy den Turk» is, maar «Zjang de zwerten Turk». Op de talrijke voorbehouden plaatsen wordt er gegniffeld. (vervolg op blz. 2) VJ Antoinette van Poelvoord (Netteke Verlakt); 75 jaar, maar nog altijd goed voor Een beetje liefde De Kapellekensbaan heeft maandenlang opengebroken gelegen. Wie dacht dat men ze ter ere van L.P. Boon ging herstellen in haar negentiende eeuwse toe stand heeft het verkeerd voor. Hoewel het er na een flinke hui soms wel op leek. De steenslag ligt er nu al en het asfalt is op komst. Maar nu de graafwer ken als een wroetende mol naar het hartje van Erembodegem-city kruipen vraagt men zich daar af hoeveel modder en ongemak men deze herfst en win ter zal mogen smaken... Rioleringen, koliektoren, pompstations,... Niet voor gas-, telefoon- of elektrici teitsleidingen wordt het centrum van Erembodegem overhoop gehaald. Die liggen er immers al. Er worden nu nieuwe rioleringen gelegd, waterkol- lektoren, pompstation hier en daar... vanaan de Gates op het industrieter rein tot de waterzuiveringsinstallatie in Hofstade. Een trajekt van 7 kilometer waarvoor, stoomopwaarts, eerst het gedeelte tussen Erembodegem en het Aalsterse stadspark wordt aangepakt. Dat de toestand van het Denderwater niet denderend is weet het kleinste kind, en daaraan poogt men nu iets te verhelpen. De kosten van de werken tussen het stadspark en het industrie terrein, 3 kilometer, worden geraamd op ongeveer 50 miljoen. Daar is de BTW wel en de eventuele prijsherzie ningen niet inbegrepen. (vervolg op blz. 7) Wegenwerken l'ermurenlaan, Erembodegem. (O.J.) Antoine wordt collega van dokter Matthieu, zijn handje staat er al naar.

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 1