WEMBLEY Eendracht op de tweede plaats Endoka zorgt voor verrassing Kwaliteitsramen en Buitendeuren aan Fabrieksprijzen Eendracht Aalst van 2-0 naar 3-3 Nipte nederlaag voor verdienstelijk Blauw Wit Café VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal Nieuwe Gazet van Aalst 1 oktober 1982 15 iHilliH" .iiiiiin Redaktie: Jef Van Hove, Asserendries 118, Aalst. Tel. 21.76.29 Sinds de nederlaag op de openingsdag tegen Beringen opgelopen werd Eendracht niet meer in het verlies gespeeld. Alhoewel het tegenstan ders van formaat te bekampen kreeg. De volle pot ook vorige zon dag waar in de afgelopen kompetitie toen men het spel maakte te Berchem werd verloren. M.T.S. A-kom petitie En met identieke 1-0 cijfers. Het bilan dat men nu na vier speeldagen kan voorleggen is vrij billijk. Mag men niet beweren dat de ontmoeting met de Ant werpse klub een hoogvlieger was, dan mag toch worden gesteld dat de Wit- zwarten erg koel en counterend voet balden. Geen oogstrelend maar efficient doeltreffend voetbal wars van alle tirre- lantijntjes. «Het is echter zo dat we in eigen huis positiever zullen voetballen. Voor ons komt het er trouwens op aan ook op vreemde bodem punten te sprok kelen. En ik kan de dagbladpers niet volgen in haar bewering dat we niet ver diend zouden gewonnen hebben. Het doelpunt waarmee de zege werd vast gelegd was trouwens naar mijn gevoe len van goede kwaliteit. Glazer gaf een knappe voorzet weg en Van Roy die steeds op vinkenslag ligt verraste de Berchem verdediging volkomen. Voor eigen publiek moeten we uiteraard meer offensief gericht voetballen. Maar in de uitwedstrijden doen we zoals al de an dere ploegen. En ik blijf er bij dat we een sterke ploeg hebben. Er was een fel duel in de match tussen Steyaert die bere sterk was en Jol. Dit duel verliep in het voordeel van onze stopper die een op merkenswaardige verrichting weggaf waaraan de ganse verdediging en in zonderheid Desanghere zich optrok. Desanghere was betrouwbaar en speel de met zijn bekende ijver. Men zal wel licht deze week de bewering gehoord hebben dat onze aanwinsten Glazer en Groenendijk niet opvielen. Dat werd ook niet verwacht. Beiden volbrachten im mers de opdracht die hen door de trainer was meegegeven. En dat was voldoen de. Het lag voor de hand dat wie zou scoren ook zou winnen. Dat was net als in de wedstrijd van vorig seizoen. Toen was het Berchem dat lukte. Nu Een dracht. Na wat ik heb kunnen ervaren in die jongste wedstrijd mag ik beweren dat we zonder grote tegenslagen aan de top zullen meedraaien». Aldus voorzitter Daeleman. Zondag staat Eendracht opnieuw voor een zware karwei met een uitwedstrijd bij Racing Mechelen. dat zopas Berin gen neerhaalde. En door deze stunt dubbel gemotiveerd zal zijn. Uiteraard zal de opstelling niet worden gewijzigd. Steyaert die aan het duel met Jol een gekloven wenkbrauw overhield, maar toch de wedstrijd uitspeelde hij wilde niet vervangen worden zal er zeker bijlopen. Trouwens gelet op de prestatie waarin Aalsterse spelers zich inzetten heeft men geen enkele reden om een wijziging aan te brengen. (JVH) Bouwers Allemaal uitgelezen HOUTSOORTEN aan BETAALBARE PRIJZEN I GELEVERD en GEPLAATST gratis opmeting en bestek FRANCIS SMET Immerzeeldreef 31 - Aalst - tel. 21.66.79 Verbouwers (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen Ook T-Dansants of andere gelegenheden Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78 Aalst Tel. 053/77 13 90 In de hoogste afdeling van de zaterdagkompetitie is het laatste maximum gesneuveld. Lada Boys incasseerde zijn eerste nederlaag van het seizoen bij Endoka. Aan de rust leidde het door een doelpunt van Johan De Schenckel op voorzet van broer Filip. Na de rust nam een sterK spelend En doka het initiatief over. Het kwam dan ook op gelijke hoogte door een straf schop. Gabriels was de auteur van dit doelpunt. Enkele minuten later zorgde André De Wilde de 2-1 eindstand op het bord. Rayo Espanol had weinig problemen met het Lebbeekse Heizijde. Vincente Petrogosa bracht zijn ploeg op voor sprong. Terwijl Leon De Feyter tegen eigen ploeg scoorde na voorzet van Francesco Floris. Vincente Rivera scoorde nog een derde doelpunt. In de tweede afdeling won Onder den Toren vrij gemakkelijk van hekkesluiter Parking. Het werd wel een tumultrijke partij waarin twee rode kaarten vielen. Parking was op voorsprong gekomen, na een own-goal. Meuleman (2), De Backer, Steeman en D'Haese maakten echter de zaak rond. In de zondagreeks won Nieuwe Wijk de topper van Real Familial. Louis Ruys- sinck was de meest markante figuur. Tijdens de tweede helft zorgde hij voor «de» save van de match. Toen Van De Poel enkele minuten later Huys bedien de moest hij zich toch gewonnen geven. Sunset won moeizaam bij Inno Inno kwam op voorsprong langs Goedvinck. Lauwaert en Van Den Broeck brachten Sunset aan de winst. Langs Beeckman was alles te herbeginnen, maar Navaro hielp Sunset in de slotminuten aan een gevleide zege. Koszen von verrassend bij Amapola. Laatstgenoemde drukte nochtans gans de wedstrijd. Maar was onmondig in de aanval. Filip Bruyland strafte een misser van de Amapoladoelman af en De Vuyst zorgde voor een veilige voorsprong. Vermelden we nog dat Koszen met amper tien spe lers de wedstrijd aanvatte en een speler verloor die wegens protest werd uitge sloten. Rode Roos won gemakkelijk van een zwak Corner. De doelpunten wer den gescoord door Van De Maele (2). Van Boxelaar en Gallee. (JVL) Uitslagen Zaterdagreeksen 1e afdeling Rayo Espanol - Heizijde 3-0 Endoka - Lada Boys 2-1 Tinne Boys - Cobila's 6-0 Camuvrij Blauwe Vlam - Heipias 1-1 Kruis - Rode Duivels 2-4 Melckenbeeckvr. - Simca boys 4-2 Voetbal U.E.F.A.'s Eendracht Aalst totalizeert na vier wedstrijden drie punten. Een aantal zeker niet om van te jubelen. Vorige zondag werd in de derbykonfrontatie met St.-Niklaas nog een een heid te grabbel gegooid. Zondagsreeks Inno - Sunst 2-3 IJsboerke - Sportief 81 0-1 Amapola - Koszen 0-2 Star Boys - Timarcha 2-0 Rode Roos - Corner 4-0 Real Fam. - Nieuwe Wijk 0-1 't Duifken - Pano 1-0 Sportkring - Adelaars 1 -2 2e afdeling Royal Sportief - Bartan 1 -1 Giwo - Apostelken 2-2 Parking - Onder de Toren 1-5 Boterhoek - Excelsior 0-0 'tKlokske - Leewerik 5-1 G.M.I.C. - Jong Timarcha 1-4 Breughels - Musica 3-2 Programma voor 2/10 en 3/10 Zaterdagreeks 1e afdeling Lada Boys - Rayo Esp. Roels Cobila's - Endoka Meert Heipias - Camu D'Herde Rode Duivels - BI. Vlam Garcia Simca Boys - Kruis De Sutter Heizijde - Melckenbeeckvr. Floris 2e afdeling Apostelken - Royal Sport. Matthijs O.d. Toren - Giwo v. Schuylenbergh Boterhoek - Parking Velge J. Timarcha - 't Kloksken Coppens Musica - G.M.I.C. Van Belle Bartan - Breughels V.d.Veken Excelsior - Leeuwerik DeTroch Zondagsreeks Sportief 81 - Inno Dalschaert IJsboerke - Koszen D'Haese Foncy Timarcha - Amapola V.D. Velde Corner - Star Boys Floris Nieuwe Wijk - Rode Roos Garcia Pano - Real Familial V.D. Veken Een wedstrijd die men trouwens van Eendracht zijde niet licht zal vergeten en waarover naderhand nog wel meer dan een woordje zal gesproken zijn. Het was inderdaad zo dat Eendracht tweemaal een voorsprong zo maar liet glippen. Het was nochtans opperbest begonnen, in deze toch wel genietbare en op een zekere spanning drijvende wedstrijd. Want de thuisploeg beheerste van meet af aan het maneuver en dank zij haar ijver werd het fluks 2-0. De Bondt liet de kans om vanop de elfmeterstip raak te mikken nu liet liggen. Terwijl Van Santen na een kombinatie waarbij de bal keurig door meerdere voeten werd getikt de tweede roos maakte. Geruststelling be tekende dit echter niet. Temeer daar de Klassjes hard bleven zwoegen om terug te komen. En dat lukte hen nog ook. Bij het eerste tegendoelpunt begon Eendracht even te zwijmelen. Het steun- vlak moest terugplooien. En alles was te herdoen. De thuisploeg zou dan op nieuw langs De Bondt het laken-naar zich toe halen. Men meende de partij in haar definitieve vorm gegoten. Maar maakte een denkfout. Het werd 3-3. Een doelpunt dat er nooit mocht gekomen zijn en waarbij praktisch de ganse de fensie doelman incluis in de fout ging. Vandaar dat Willy De Vos ontgoocheld was na de match. Men zou het als trai ner voor minder. (JVH) Setokvoetbalverbond Gewest Aalst Leeuwerik Lede versloeg Blauw Wit met het kleinste verschil. Blauw Wit stond van meet af aan numeriek in de minderheid. Het overwicht kon Leeuwerik moeilijk uitbuiten. Blauw Wit bood fel weerstand en men kon de zege van Leeu werik gevleid noemen. Johny Van Caelenbergh trof raak voor de thuisploeg. Bij Blauw Wit waren Redant, Van Goe- them en Wauters de uitblinkers. AZ'77 herpakte zich flink bij Groen Wit. Verleyen (2), Dooremont en Meert kenden geen genade met de Erembo- degemnaars. Lauwereys kon de eer redden voor de thuisploeg. Tijl Snas nam afstand van Dressel nadat Isidoor De Koninck zijn ploeg was komen ver sterken. Eelbode, Coppens en Simal legden een opmerkelijke zege vast. Apostelken-Wembley werd een eigen aardige partij. Wembley prikte immers tweemaal de bal tegen eigen touwen. Luc Troch was de pechvogel van de match, hij scoorde tweemaal tegen eigen ploeg. Rubbrecht lukte het enige doelpunt voor Apostelken en meteen de eindcijfers. Moorselbaan en nieuwkomer Molen boys Opwijk deelden de punten. Van Der Straeten bracht Opwijk 0-1 voor, maar De Gendt zorgde voor even wicht. O.C. Aalst tenslotte haalde het nipt bij De Pluim door een own-doel- punt van D'Hondt. (J.V.L.) Uitslagen Leeuwerik - Blauw Wit 1-0 VK Moorselbaan - Opwijk 1 -1 Tijl Snas - Dressel 3-1 Apostelken - Wembley 3-0 Groen Wit - AZ'77 1-4 De Pluim - O.C. Aalst Ö-1 Programma van 2/10 AZ'77 - De Pluim Opwijk - Groen Wit Blauw Wit - Dressel Wembley - Leeuwerik O.C. Aalst - Apostelken V.K. Moorselbaan - Snas Tt De jonge reserveploeg van E. Aalst dat vorige zondag gelijk speelde met Ber chem Sp. (E.L.) Het elftal van F.C. Tinneboys dat oc verbond. (E.L.) Adel. - t Duifken V.Schuylenbergh Sunset - Sportkring De Sutter Klassementen zaterdagreeksen 1e en 2e afdeling 1Lada Boys 5/8; 2. Tinne Boys 5/8; 3. Endoka 5/8; 4. Melckenbeeckvr. 5/8; 5. Rayo Espanol 5/6; 6. Rode Duivels 4/5; 7. Blauwe Vlam 4/5; 8. Camu 4/4; 9. Cobila's 4/2; 10. Simca Boys 5/2; 11Heizijde 5/1 1 2. Heipias 4/113. Kruis 5/1 1Giwo 5/8; 2. Apostelken 5/7; 3. Bartan 5/7; 4. 't Kloksken 5/6; 5. Musica 5/6; 6. Onder den Toren gooit naar de titel in het M.T.S.A.- 5/6; 7. Boterhoek 5/5; 8. R. Sportief 5/5; 9. G.M.I.C. 5/5; 10. Leeuwerik 5/4; 11Excelsior 5/4; 12. Jong Timarcha 5/4; 13. Breughels 5/3; 14. Parking 5/0. Zondagsreeks 1. Nieuwe Wijk 5/10; 2. Sunset 5/9: 3. Rode Roos 5/9: Real Fam. 5/8; 5. Adelaars 5/7; 6. Sportkring 5/6; 7. Inno 5/5; 8. Amapola 5/5; 9. Spor tief 81 5/5; 10. Star Boys 5/5; 11't Duifken 5/3; 12. Corner 5/2 13. Timarcha 5/2; 14. IJsboerke 5/2; 15. Koszen 5/2; 16. Pano 5/0. (J.V.L.)

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 15