Moby Dick ANJA RUIME KEUZE Eerste nederlaag voor leider Post Ipsiion te sterk voor Igrek LISTooaai I Ruime zege voor Edixveide en Gijzegem Tel. 053/78.60.48 Dagelijkse aanvoer van verse vis, Kreeften, mosselen, zeevruchten Bereide schotels Pé MAN Méf. Doelpunten blijven uit 16 Nieuwe Gazet van Aalst 1 oktober 1982 Bedrijfsvoetbal Somati zorgde voor de stunt, door het hoog gekwoteerde Post met 2-0 cijfers te verslaan. Somati komt hierdoor alleen aan de leiding. Het werd een verdiende overwinning voor de thuisploeg. De Coster trapte Somati aan de leiding en na de koffie zorgde Baetens voor een veilige voorsprong. Desatex knoopte terug aan met de overwinning. Een niet onverdienstelijk spelend Bouw werd na de rust geveld door Leunis die tweemaal raak schoot. Callebaut (a) kwam op voor sprong langs Van Biesen met een puike kopbal. Saf klom op gelijke hoogte na een geslaagde vrijschop van De Vos. Amylum stuurde Callebaut (b) met een zware nederlaag huiswaarts. Osselaer lukte in deze match een hattrick. Rudy Van Der Stockt maakt de 4-0 cijfers rond. Intercom dat amper negen spelers telde leed een zware nederlaag tegen Honda dat teoretisch mee aan de lei ding prijkt. Dit met amper één verlies- punt. Honda speelde immers een wedstrijd minder dan Somati. (J.V.L.) Uitslagen Callebaut A - SAF 1-1 Intercom - Honda 0-12 Amylum - Callebaut B 4-0 Somati - Post 2-0 Desatex - Bouw 2-0 Jeugdvoetbal De wedstrijd Ipsiion-lgrek, of de beide teams van eenzelfde jeugdclub tegenover elkaar, werd een boeiende partij. De ervaring heeft het in deze wedstrijd wei gehaald van het jeugdig entoesiasme. Het feit dat Ipsiion reeds jaren speelt Dendermondse Steenweg 3 (zeshoek) Aalst Open op zondag 82/16/43 Programma 2/10 Post - Desatex Callebaut B - Somati Intercom - Amylum WTTA - Callebaut A Honda - SAF en Igrek aan zijn eerste seizoen toe is was doorslaggevend. Aan de rust leidde Ipsiion met 2-3. Daarna diende Igrek met tegenslag af te rekenen. De doelman werd gekwetst en bijgevolg moest een veldspeler tussen het doel- hout. Michel Wellens was de grote figuur van de match. Hij scoorde liefst driemaal. Haeck en Verhulst lukten de overige doelpunten voor Ipsiion. Igrek kon tegenscoren langs Keymeulen, De Backer en Van Hoorde. Er was een uitstekende leiding van Jozef Borms, die het niet moeilijk had om deze spor tieve match in goede banen te hou den. Tijl kreeg het niet breed tegen Terlin- den dat weinig scoort, maar deson danks ook weinig doelpunten slikt. Tijl lukte de enige goal enkele minuten van het einde. Tuf Tuf liet een steek vallen tegen Bosveld en telt een punt achterstand op leider Tijl. (J.V.L.) Uitslagen Tuf Tuf - Bosveld Tijl - Terlinden Twentiers - Spokuon Pallieter - St. Joris Neidrop - Zenith Efsee - Eureka Igrek - Ipsiion Programma Tuf Tuf - Efsee (Osbr. A) Ipsiion - Terlinden (Zandberg) Twentiers - Eureka (Osbr. B) Pallieter - Neidrop (Opwijk) Spokuon - Tijl (V. Hoof) Zenith - Igrek (D'Monde) St. Joris - Bosveld (Osbr. C) Geef kracht aan Uw stem, stem Gracienne Van Nieuwenborgh SP 2-2 1-0 4-5 2-0 3-1 3-0 3-6 Hoveniersstraat 30 9300 AALST - 70 23 57 Dameskleedjes Kinderkleedjes Jeans velours broeken Herehemden M 36 tot 45 -f2 6 ofbt-iTiAteioee. fSJtear. Vbtx5 küRlêWAJfloe- pf<sgfc 82/16/58 Derde Provinciale C Sk. Terjoden heeft nog geen klin kende overwinning behaald. Dat kan ook niet anders als je weet dat men zo moeilijk de weg naar de netten vindt. Secretaris Ledegen«Dat is inder daad ons grote euvel. Wij scheppen wel de kansen maar de afwerking laat nog veel te wensen over. Ik verwijt de jongens niets. Ik denk dat het vooral te maken heeft met een gebrek aan zelf vertrouwen. Meert bijvoorbeeld is iemand die een «bevrijdende» goal moet maken. Dan komt hij helemaal los. De structuur is wel degelijk aan wezig in ons elftal. Van achteraan wordt al voetballend geprobeerd om een oplossing te vinden. Onze verde digers geven niet zo maar een lel op de bal om die zo vlug mogelijk weg te krijgen. Het is via een knappe combinatie dat we onze spitslopers pogen te berei ken. Tot het zestienmetergebied ver loopt alles prima. In de zone van de waarheid echter ontberen we nog de koelbloedigheid om het echt af te maken. Desondanks is de sfeer onderling nog steeds prima. Er worden zeker geen verwijten of beschuldigingen geuit in de richting van de aanvallers. Ik ben er van overtuigd dat weldra het geluk aan onze zijde zal staan». (R.G.) Vierde Provinciale Edixveide heeft tegen de gasten uit Kwatrecht een onaanvecntbare zege behaald. De ruime 6-2 cijfers laten het waardeverschil tussen beide ploegen duidelijk naar voor komen. Na deze overwinning zit Edixveide in het spoor van de koplopers zodat men op het gepaste ogenblik kan toe slaan. Ook Gijzegem haalde fors uit tegen Schoonaarde. De thuisploeg acteerde op een hoger niveau dan de bezoe kers. Dat de score niet hoger opliep is voor een deel te wijten aan enkele prachtige reddingen van de Schoo- naardse doelman. Baardegem deelde de punten met R. Lebbeke. In een evenwichtige partij konden beide teams elk éénmaal de weg naar de netten vinden. Door dit billijke resultaat voeren de jongens van trainer Lissens het achtervolgend peleton aan. Na de zware nederlaag van vorige week kon S. Moorsel zich nu gedeelte lijk hervatten. Een scoreloos gelijkspel tegen Wichelen laat nieuwe moed opflakkeren. Met de thuiswedstrijd tegen het «even sterke» Lebbeke voor de boeg zou men met de overwinning moeten aanknopen. Hofstade haalde het tegen de «giant- killers» uit Idderegem. Indien Wils kracht zijn wispelturigheid kan aflegen is het in staat een vooraanstaande rol te vertolken. (R.G.)

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 16