Willocx video club Alloo Met Alloo Met Willy Alloo Dirk Roosen enige Aalsterse deelnemer aan triatlon te Maasmechelen Ruime zege voor Nieuwerkerken en eerste nederlaag voor Sk. Aalst SERGANT SPORT BENOIT DE SMEDT videofilms 100 fr. voor 2 dagen Hoke Erembodegem blijft verbazen Twee leidersMoorsel en Palace NICOLE 0E WINTER-RINGOIR Uitslagen Ze kénnen ni kapot AUTOBANDEN Moorselbaan 86 Aalst DE BESTE FILMSDE BESTE KWALITEIT (öntiiCrt kandidaat voor de gemeenteraad Iemand die U na de verkiezingen ook kent Nieuwe Gazet van Aalst 1 oktober 1982 17 Triatlon is een woord dat in vele sportmiddens nog onbekend is. En toch, wie aandachtig naar sport-weekend kijkt, zal al wel iets van deze sporttak afweten. Dirk Roosen, ondervoorzitter van zwemclub Neptunus nam er reeds aan deel. En hij vertelde ons iets meer over deze van Amerika overgezwaaide sportdiscipline en gaf daarbij het relaas over zijn eerder ongelukkige ervaring. «Triatlon is eigenlijk een driekamp be staande uit1 km. zwemmen, 42 km. fietsen, en 7.2 km lopen. In Amerika overdrijft men echter. Daar bestaat de driekamp er uit 5 km. zwemmen, een marathon en 180 km. fietsen. Gelukkig is de afstand enigszins aangepast bij ons. Het moeilijkste van deze sport is het overschakelen van de ene proef naar de andere. Men moet zich zo vlug mogelijk omkleden en om met de vol gende te kunnen beginnen» legde Karei ons uit. Wat hem te Maasmechelen overkwam berustte eigenlijk op een misverstand. Alles begon uitstekend voor onze stads genoot. Bij de zwemproef eindigde hij vooraan. Hier werden echter geen al te grote tijdsverschillen gemaakt zodat haast alle deelnemers bijna gelijktijdig aan de wielerwedstrijd begonnen. Hier werden dan wei grote tijdsverschillen genoteerd. Roosen eindigde vijfde op amper een minuut van de overwinnaar. Bij de overschakeling naar de loopproef had hij ongelooflijke tegenslag. Zijn echtgenote, zich van geen kwaad be wust. was hun oudste zoon even gaan opzoeken te Hasselt, waar hij op jeugd kamp vertoefde. Wanneer men weet dat men de 42 km. in minder dan een uur afhaspelde is het te begrijpen dat zij te laat met de voorziene kledij ter plaatse kwam Karei heeft dan een paar sport schoenen geleend van een toeschouwer en is nog in rennerskledij met minuten vertraging vertrokken. Zuiver pech dus. Hij eindigde tenslotte achtentwintigste op een negentigtal deelnemers. Maar geen nood volgend jaar herbegint hij. En met de opgedane ervaring moet hij in de kop eindigen. (JVL) Derde Provinciale Sk. Aalst heeft onververwacht zijn eerste nederlaag geleden. Het werd zeker geen schitterende wedstrijd vanwege de oranje-groenen maar een dergelijk verlies had men niet verdiend. Bij de gastheren ontbrak blijkbaar de nodige cohesie. De ruimte tussen de onderscheiden lij nen was ook veel te groot. Daardoor was het middenveld verplicht om telkens met een lange bal de aanvallers te be reiken. Dat de bezoekende verdediging dergelijke speelwijze gemakkelijk kon opvangen heeft nauwelijks betoogd. In de tweede speelperiode werd er iets constructiever gespeeld doch men kon de bakens niet meer verzetten. Het was wel jammer dat een terecht aangevoch ten strafschop over winst en verlies moest beschikken. Na de thuisnederlaag van vorige week tegen Aalst heeft W. Moorsel het nu ook op het veld van Kallo niet kunnen waar maken. Men kwam reeds vroeg op ach terstand door Van De Moortel. Aanval lend konden de Wilskrachters weinig positieve daden stellen. Het was de thuisploeg die bleef doordrukken om hogere winstcijfers op het bord te bren gen. Dit lukte slechts in de slotminuten via Ongena en Verdoodt. TK. Meldert heeft aan huis zijn eerste competitieoverwinning behaald. Een verdiende zege die gestalte kreeg langs Langendries en De Meyer. In de slot fase, toen de bezoekers uit Sombeke milderden, verkeerde Thor nog even in moeilijkheden. Gelukkig was de verdedi ging goed gesloten zodat men de twee punten verwierf. Herdersem hield eveneens beide pun ten aan huis. Via Hendrickx was men op voorsprong geklommen. Verschillende pogingen om de stand te verdubbelen mislukten echter. Het waren de bezoe- kers die vlak voor de rust op gelijke Tweede Nationale Berchem - E. Aalst 0-1 Tweede Prov. B Buggenhout - E. Meldert 0-1 Derde Prov. C Nieuwerkerken - Oudenhove 4-0 Terjoden - Meerbeke 0-0 hoogte kwamen. Hanselaer kon na de rust de winnende treffer scoren. Even voor affluiten werd Hendrickx naar de kleedkamers gestuurd wat blijkbaar zo inspirerend werkte op een Sombeke speler dat hij diens voorbeeld volgde. Eendracht Nieuwerkerken van zijn kant behaalde een ruime overwinning tegen Oudenhove. In de eerste helft liet niets nochtans vermoeden dat men de be zoekers onder de voet zou lopen. De Bosschere had de openingstreffer ge scoord, maar het was pas in de tweede helft dat hij zijn duivels ontspon. In een tijdspanne van 5' scoorde hij nog twee maal. De gastheren konden rustig naar het einde «freewheelen» en op tien mi nuten voor het einde nette De Petter nog een vierde doelpunt. (G.R.) Derde Prov. D TK. Meldert - Sombeke 2-1 Herdersem - Excelsor 2-1 Sk. Aalst - Grembergen 1-2 Kallo - W. Moorsel 3-0 Vierde Prov. G Edixvelde - Kwatrecht 6-2 Fietsen-Brommers Moeirselboon 107-111 -113 Oilsjt 82/16/59 CONTINENTAL UNIROYEL MICHELIN open8-12 u en 13- 18 u. zaterdag 8-12 u en 13 - 15 u.30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 Aalst - 053/77.33.77 DENK AAN UW SNEEUWBANDEN 82„e 82/16/61 Katholieke Sportfederatie HOKE EREMBODEGEM totaliseert nog altijd het maximum van de punten. De eer ste thuiswedstrijd werd echter geen makkie. Brakel nam de eerste helft voor zijn rekening en kwam logisch op voorsprong. Verleysen stelde gelijk met een fikse kopbal op aangeven van Karei De Greve. Op slag van rust kon De Nil de thuis ploeg aan de leiding zetten. Na de rust speelde Hoké uitstekend en De Nil ronde een persoonlijke aktie succesrijk af. Pech had Van Hoefs toen hij net voor tijd hard tegen de paal knalde. Herdersem mocht aanspraak maken op een gelijk spel tegen Luchteren. Van Hols- beke kon zijn ploeg nog langszij brengen, maar een taktisch goed spelend Luch teren kon de beide punten mee naar huis nemen. Het B-elftal deed het heel wat beter. Het won bij Mere met 1-3 cijfers. Chris De Smet knalde zijn ploeg op voor sprong en Eddy Cocquyt voerde de stand op. Mere, dat dit jaar versterkt is, gaf zich nog niet gewonnen. Het sloeg terug. Maar Eddy Cocquyt nam alle twijfels weg. Golfbiljartfederatie Aalst Na de derde speeldag rijst de vraag of we In de erereeks naar een meer span nende kompetitie schrijden. Het wil ons inderdaad voorkomen dat Turbo Cars niet meer zo sterk is ais in de vorige kompetitie. Waarin het gewoon ongenaak baar was. Nu moest het in eigen huis een eerste puntje prijsgeven. En Hand in Hand zorgde voor deze stunt. De bezoekers begonnen flink met De Rouck maar werden dan door J.P. Cours, De Cock en De Baere terugge wezen. Men durfde bij die 3-1 stand uiteraard geen cent meer verwedden op een come back van de gasten. Maar tot eenieders niet geringe verba zing maakten Rosback en Van der Lin den het waar. Deze halve nederlaag van de kampioen heeft als gevolg dat Palace en Moorsel nu de leiding heb ben overgenomen. Palace speelde probleemloos Cosmos weg. Van den Borre, Frangois De Backer en Volc- kaert telkens met 2-0 zetten de tegen stander op afstand. Deze kwam niet verder dan tot het eerreddende puntje van Moens. Huylebroeck en Lannoo lieten hun tegenstander kansloos. In de Reeks A liet de leider insgelijks een puntje springen zodat Palace (b) Turbo Cars (b) en Parksken die met indrukwekkende cijfers wonnen nu ingslijks aan de leiding prijken. Johny Boys had wel gerepliceerd op het ope- ningspunt van Baelde langs Kinder mans doch Van Impe, Frank Van Lief- feringe, Van Stijvendael en Jansegers maakten het verschil. Bij Cosmos (b) zetten Roels en Peter De Backer Palace (b) aan de leiding. Van Limber- gen zorgde voor een tegenpunt. Maar met Leemans, Van der Borght en Bau- wens snelde Palace van zijn tegen stander weg. In de B-reeks was de ontmoeting tussen de nummers een en twee van de klassering de blikvan ger. Schoonaarde (b) won en telt nu twee punten voorsprong. Johny Boys, dat met punten van Bouckenooghe, Van Branteghem, De Wuffel, Freddy Bouckenooghe en Michiels van Kas seistampers won, is naast Scotsing op de tweede plaats geklommen. (J.V.H.) Uitslagen 25/9 Erereeks Scotsing A - Schoonaarde A 1 -5 Turbo Cars - Hand in Hand A 3-3 Palace A - Cosmos A .5-1 Zandmannetjes A - LeeuwkensA 6-0 Koszen A - Moorsel A 0-6 Corso A - Welkom A 0-6 Reexs a Faber A - Parksken A 2-4 Johny Boys A - Turbo Cars B 1-5 Cosmos B - Palace B 1 -5 Leeuwkens B - Zandmannetjes B 3-3 Moorsel B - Koszen B 6-0 Welkom B - Krijt op tijd A 3-3 Reeks B Schoonaarde B - Scotsing B 4-2 Parksken B - Faber B 2-4 Kasseistampers A - Johny Boys B 1 -5 Sportvrienden A - Corso B 3-3 Hand in Hand C - Sportvrienden B 3-3 Zandmannetjes C - King Boys A 2-4 VrijHand in Hand B Programma 2/1U Erereeks Welkom A - Koszen A Moorsel A - Zandmannetjes A Leeuwkens A - Palace A Cosmos A - Turbo Cars A Hand in Hand A - Scotsing A Schoonaarde A - Corso A Reeks a Koszen B - Welkom B Zandmannetjes B - Moorsel B Palace B - Leeuwkens B Turbo Cars B - Cosmos B Parksken A - Johny Boys A K.O.T. A - Faber A Reeks B Scotsing B - Hand in Hand B Johny Boys B - Parksken B Corso B - Schoonaarde B Sportvrienden B - Kasseistampers A Faber B - Sportvrienden A King Boys A - Hand in Hand C VrijZandmannetjes C Nicole DE WINTER-RINGOIR Sint-Annalaan 45 9300 Aalst Beste stadsgenoten, Velen onder U hebben mij misschien 10 jaar geleden helpen verkiezen tot Bloemenfee van Aalst. Dit betekende een start voor mijn inzet tot ont plooiing van het Aalsterse gemeenschapsleven. Dank daarvoor. Nu wens ik mij terug tot U te wenden om op een andere wijze uw stad, intussen Groot-Aalst, «Mijn enig Groot-Aalst», te dienen. Mag ik op 10 oktober a.s. op uw stem rekenen... U mag op mij rekenen.

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 17