E D A MC* I AM F" T Houten ramen Immerzeeldreef 31, 9300 AALST 053-21 66 79 !,snolatiet Hand in Hand - B.C. Moorsel onbeslist Eerste zege voor Eendracht Vrij Ons Huis (Baardegem) nog steeds ongeklopt Negende Internationale veldloop K.W.B.-Volleybalploegen B.C. Allo opnieuw leider U 1^1 I 11 1 Eh I Dealer Delmac pvc en ALU-ramen - dubbel glas Zonnewering Voorzetrolluiken voorzetramen 14 Nieuwe Gazet van Aalst 12 november 1982 Golfbiljartfederatie Aalst Op de jongste speeldag stond de derbyontmoeting Hand in Hand-B.C. Moorsel geprogrammeerd. Met als inzet de vierde plaats. Beide ploegen totalizeerden Immers 11 punten. En dit evenwicht was ook in de eindstand van de match terug te vinden. Beiden toonden zich immers even sterk. Met Rosback kwam de thuisploeg aan de leiding doch Van Houdt hing de bordjes in evenwicht. Toen Van der Linden en Hereman hun tegenstanders klopten vreesde men voor de bezoekers die echter de nederlaag konden ontlopen dank zij Struelens en Monsieur. Door een 4-2 zege heeft Cosmos zich nu op gelijke hoogte gehesen van De Leeuwkens. Cosmos slaagde met Geert Baeyens, Salens, Van der Steen en Van Ros- sem. Coppens en Van Lui zorgden voor enig tegengewicht. Door zijn 2-4 zege wipte Welkom over Schoo- naarde. Het begon trouwens best voor de gasten met winstpunten voor Cob- baert en De Backer. De Bruyn her leidde tot 1 -2 maar De Nul en Van den Bosch ontnamen de thuisploeg alle illusies. Het werd nog 2-4 door toe doen van De Troyer. In de reeks A zorgde Cosmos met Van Comngslo, Saelens, Van Limbergen en Van der Steen voor veiligheid. En meteen ook voor een verrassing. Het meer voor aanstaande Leeuwkens kon pas dan repliceren. Met Van den Stock en De Neve. Moorsel (b) had slechts een klusje aan Johny Boys. Dat er zelfs niet in slaagde de eer te redden. Jans- sens, Saeys, De Petter, Vinck, De Meyst en Rubbrecht wonnen, de ene al meer gemakkelijk dan de andere, hun beurt. Palace (b) liet Krijt Op Tijd slechts even aan de bak komen toen Roels, Peter De Backer en Walravens de score naar 3-0 hadden gespeeld. Baeyens redde toen de eer van de bezoekers. Van der Borght en Fran- gois De Backer maakten de zaak rond. (J.V.H.) Uitslagen 6/11 Erereeks Cosmos A - Leeuwkens A 4-2 Hand in Hand A - Moorsel A 3-3 Schoonaarde A - Welkom A 2-4 Scotsing A - Koszen A 2-4 Turbo Cars A - Zandman. A 5-1 Corso A - Palace A 0-6 F Reeks A Leeuwkens B - Cosmos B 2-4 Moorsel B - Johny Boys A 6-0 Welkom B - Faber A 2-4 Koszen B - Parksken A 6-0 F Zandmah B - Turbo Cars B 1-5 Palace B - Krijt op Tijd A 5-1 Reeks B Sportvr. B - Sportvr. A 0-6 Johny Boys B - Schoonaarde B 4-2 Faber B - Scotsing B 1 -5 Kasseist. A - Hand in Hand B 2-4 Handbal Tweede Nationale Eendracht Vrij - Villers 27-17 In deze vierpuntenmatch haalde E.V. de eerste punten van het seizoen binnen. Het werd een oververdiende overwinning die nooit in het gedrang kwam. Met de rust (16- 8) was alles reeds gezegd. Eendracht, dat voor het eerst als een homogeen blok speelde, heeft daarmee de ban gebroken en bewezen meer in zijn mars te hebben dan de huidige klassering laat vermoeden Hopelijk was dit de wedstrijd van de wederop standing. Doelpunten Bayens D 8; Bayens M. 3. Bayens R. 2; Steemans 4; Van Der Borght 6. De Doncker 2; De Cock 1V. Malderen 1Van Pottelbergh en Mertens; Vinck; V. Herreweghe Eerste landelijke Rosis Aalst - H.K. Antwerpen 20-22 Rosis werd al vrij vlug op achterstand geplaatst en heeft nooit echt uitkijk gehad op de overwinning. Na de rust (6-10) speelde Aalst heel wat beter, begon moedig aan de achtervolging, maar strandde uiteindelijk op twee doelpunten Doelpunten Bomon 5, V. Herreweghe 4; De Letter 2; Meert 6 en De Man 3. Tweede Landelijke B Sparta Aalst - Menen 77 20-23 Sparta Speeldde een schitterende wdstrijd tegen de leidersploeg De eerste helft was zeer gelijkopgaand. Aan de rust stond Sparta met 6 doelpunten in het krijt en leek de wedstrijd gespeeld De Aalstenaars bleven er echter in geloven en voor Menen wist wat er gebeurde, bracht Luc Van Snick zijn ploeg tot op een doelpunt. De leiders wisten zich echter tijdig te hervatten, zodat een zeer verdienstelijke thuisploeg dan toch in de nederlaag moestberusten. Sasja 3 - Jochewoa 24-11 Jochewoa kon in deze wedstrijd geen beroep doen op de gekwetste Petre. Dit was met het einde van de tegenslag, want tijdens de wedstrijd verloor het ook nog Diependaele (gekloven wenkbrauw) en Eikeman (voetverzwikking). In deze omstandigheden was een nederlaag dan ook onvermijdelijk. Vrouwen Eerste landelijke Aalst Sportief - Houthalen 21-22 Sportief liet de kans liggen om medeleider te worden In een uiterst spannende wedstrijd tegen leider Houthalen verloor het met het kleinste verschil, na gans de wedstrijd geleid te hebben Na een 10-10 ruststand klom de thuisploeg naar een maximale 16-12 voorsprong en lag de overwinning voor het grijpen. Het keerpunt van de match kwam bij een 20-21 stand, toen Aalst een stratworp onbenut liet. Houthalen dat door de arbitrage nogal rijkelijk bedeeld werd met strafworpen, profiteerde hiervan om op de valreep het laken naar zich toe te trekken Scoorden voor SportiefVan Delsen 2; Steenhout 1Hutsebaut 5; Verleysen 4 en Wynant 9 Eendracht Vrij - Haachtse 13-12 De wedstrijd tussen deze ploegen kende net het tegenovergestelde verloop. Hier waren de Aalstenaars gans de wedstrijd op achtervolgen aangewezen. Na een zwakke eerste helft zag het er bij de rust zelf erg benauwd uit4-7. Eendracht Werd echter beloond voor de totale inzet en kwam bij 11-11 voor het eerst aan de leiding om die nipt te behouden Doelpunten Matthijs 2; Simal C. 6, Bascour 1; Lievens 2; Buyle 1; Wauters 1. V Wesemael; Siman CL De Schrijver; Vinck en De Troyer. Tweede Landelijke Buggenhout - Olympia '80 Aalst15-2 Deze brutale uitslag zegt niet alles De mooiste aanvallen kwamen van de Aalstenaars die echter faalden bij de afwerking en meer dan hen lief was de paal troffen. De thuisploeg die veel meer aanvalslust aan de dag legde benutte echter optimaal elke aanval. Wedstrijden Heren Eendracht Vrij - Villers 27-17 Sparta - Menen 20-23 Rosis - H.K Antwerpen 20-22 Sasja 3 - Jochewoa 24-11 Dames Sportief - Houthalen Eendracht Vrij - Haachtse Buggenhout - Olympia '80 Parksken B - Corso B 0-6 F Hand in hand C - Zandman. C 3-3 King Boys A vrij. Het programma van 13/11/1982 Erereeks Palace A - Turbo Cars A Zandman. A - Scotsing A Koszen A - Schoonaarde A Welkom A - Hand in Hand A Moorsel A - Cosmos A Leeuwkens A - Corso A Reeks A Turbo Cars B - Palace B Parksken A - Zandman. B Faber A - Koszen B Johny Boys A - Welkom B Cosmos B - Moorsel B Krijt op Tijd A - Leeuwkens B Reeks B Corso B - Johny Boys B Hand in Hand B - Parksken B Scotsing B - Hand in Hand C King Boys A - Sportvr. B Sportvr. A - Kasseist. A Schoonaarde B - Zandman. C VrijFaber B. Uitslagen Den Beiaard - Terlinden 80-41 Cockpit Zorba - De Hoorn 66-88 Hugh 's Villa - Olfit 69-83 De Klok - Borghmans 65-83 Snoepertje - Torenhof 40-76 Stand na 7 speeldagen: 1. De Hoorn 14; 2. Olfit 12; 3. Sint Antoon 10; 4. Hugh's en Borghmans 10; 6. Torenhof, Nachtwacht en Cockpit 6; 9. Den Beiaard 4; 10. Snoepertje 2; 11Terlinden en De Klok 0. A.V.H. Golfbiljart: de ploeg van B.C. Koszen dat beter vermag dan de huidige klasse ring laat vermoeden. (EL) Golfbiljartde ploeg van B. C. Palace momenteel co-leider in de erereeks. (EL). KKSFB Tafeltennis Zoals de kompetitie momenteel reilt en zeilt ziet het er naar uit dat de titel een aangelegenheid wordt tussen Pardaf C Kruibeke en Ons Huis Baardegem. Een fel duel mag dan ook in uitzicht worden gesteld. En de vraag rijst wie van beiden het eerste slippertje zal maken. Na vier speeldagen kenden die koplo- eisten zelfs de leiding op (4-5). De thuis- pers immers de nederlaag nog niet. In de derde afdeling wordt spanning dus sche ring en inslag. Een sukses voor Ons Huis A. Baardegem. A. Baardegem. De B ploeg van Ons Huis liet een puntje glippen in eigen lokaal tegen Pardaf E. Wim Michiels. Chris Raes. en Patrick De Troy hadden nohtans voor een konforta- bele 4-2 winst gezorgd. Maar de bezoe kers zorgden voor prompt antwoord. En ploeg won dan toch het dubbelspel en pakte aldus nog een puntje in deze toch wel genietbare konfrontatie. In de afde ling V moet Ons Huis (b) dus voor een revanche zorgen. In de eerste afdeling stonden twee titelkandidaten tegenover mekaar. Pardaf A won met afgetekende 8-2 cijfers en zit meteen goed voor de eindzege. In de tweede afdeling bleef het trio Bac Hamme, Triomf Mokeren en Madeion Opdorp aan de winst. Dit is een waarborg voor een spannende ontkno ping van de kompetitie (JVH) De uitslagen Afdeling 1 Grembergen A-Patro C 8-2: Patro A-Pardaf B 7-3: Kruibeke A-Baas rode A 8-2;'Baasrode B-Troelant A 6-4 Afdeling 2 Patro D-Lebbeke 3-7; Loke- ren-Vlierkouter 7-3; Prado-Beveren 10- 0; Lebbeke-Opdorp 3-7 Afdeling 3 Pardaf C-KWB A 7-3; Ons Huis A-Waasmunster 7-3; Bac C-Baas- rode C7-3; Victorie-Pardaf C 2-8 Afdeling 4 Bac B-Madelon B6-4; Patro E-Beveren B 5-5; B 5-5; Troelant B-Pa- tro F 2-8; Troelant C-KWB B 1 -9 De internationale veldloop van Denderhoutem heeft met de jaren be kendheid en ook burgerrecht verworven. En is zelfs tot buiten onze grenzen bekend. Hij groepeert telkens het kruimuit van de internationale verloopwereld. 21-22 13-12 15- 2 Tejo St.-Jan moest de duimen leggen te Lede. Lede acteerde op hoog ni veau. Zowel in de opslag als in de terugslag was het te sterk. Si.-Jan gaf een goede repliek en mocht op een gave collectieve verrichting terug blikken. Men was gelukkig een set binnen te kun nen bemachtigen. De setstanden 15-5; 11-15; 15-13 en 15-6. Vermelden we ook nog de goede leiding van Jozef Deboelpaep. H. Hart kon wei nig inbrengen tegen Overboelare. De eerste twee sets werd H. Hart ingeblikt met 6-15 en 2-15. De derde ging echter naar H. Hart. Hugo P'Hondt bracht zijn ploeg van 3-12 naar een 15-12 stand. Hugo sloeg gewoon geweldig op De vierde set werd de laat ste en eindigde op een 12-15 stand. Wanneer de nieuwkomers ingespeeld geraken zullen deze waarschijnlijk tot flinke prestaties in staat zijn. (JVL) Voorzitter Willy Raes en zijn medewer kers zijn op 5 december al aan hun ne gende uitgave toe. Men verwacht dat er een dertigtal topcrossers voor deze unie ke veldloop aan de start zullen verschij nen. Deze veldloop komt in aanmerking voor de cross cup die dit jaar in het leven werd geroepen en waarvoor de Cross Top 5 waaronder deze van Denderhou tem, natuurlijk ook in aanmerking komt. Met deze van Roeselare. Hannuit. Win- gene en Bierbeek. Deze veldloop wordt georganizeerd in samenwerking met de K. Atletiekklub Eendracht Aalst. Bowling Irtas Aalst 2- B.C. Alloo 0-4 Zoals eerder gemeld heeft het bestuur na de pijnlijke nederlaag vorige week te Sint Niklaas, kordaat ingegrepen bij B.C. Alloo. Dat was ook duidelijk merkbaar in hun wedstri|d tegen toch niet zo sterke Irtas 2. Drie spelers gingen over de 500 kegels Peter Pieters geraakte aan 568. Willy De Ridder 555 en kapitein Roger Cardon 528. Johny De Bock mistte met 499 juist de grens en Luc Van Renterghem met 480 kegels zal bij de volgende wedstrijd afvallen. Bij Irtas 2 kon alleen kapitein Yvette Pieters de schade beperken tot 2.054-2.590 De rest viel iets te zwak uit. Vrijdag a.s ligt de kompetitie stil en daarmee is B.C.Alloo vrij. Op 26 november speelt B.C. Alloo tegen Artevelde 2 in Bowling De Kat. Vrede plein. Irtas 2 ontvangt op 19.11.82 de andere leidersploeg Wimaboxers 4 en B.C. Aalst 2 speelt tegen I RTAS Aalst 1 De wedstrijden beginnen te 21 uur (A.V H.)

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 14