L nfM vA WEMBLEY Reeks van Doggen gestopt Opnieuw slippers in verdediging Eendracht Aalst: individueel Aalsterse nederlaag snel voltrokken Topper Snas - OC Aalst eindigt onbeslist Jeugdvoetbal SERGANT SPORT Café Zaal VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR RedaktieJef Van Hove. Nieuwe Gazet van Aalst 26 november 1982 11 Asserendries 118, Aalst, Tel. 21.76.29 Voetbal - Tweede klasse Vierde Provinciale De reeks van wedstrijden zonder nederlaag van Doggen werd bij W. Hofstade neergehaald. Hofstade lag er trouwens op gebrand de tegen stander een voetje te lichten. Deze kende nochtans een hoopvolle start. Met een doelpunt van Jos Callebaut na amper vijf minuten. Dat was trouwens het enige doeipunt in een gelijkopgaand eerste speelhelft. Daarna trok Hofstade de registers open Van den Brempt zorgde voor evenwicht in de stand. Toen Hugo Remi die voor dien echter teilloos akteerde de bal minder goed wegtrapte kon De Munck de Wilskrachtzege vestigen. De thuisploeg vinger wel naar de wedstrijdleiding maar men kwam zelden aan de bak. Welle opende zelfs de score en het was pas een kwartier voor tijd dat Dirk Martens gelijkstelde. Gijzegem moest gedurende een uur flink optornen tegen een fel aan klampende tegenstander. Wilskracht kon slechts na de rust het verschil maken. Voetbal. Het elftal 'van W. Moorsel dat door een zege tegen Doggen nu dicht bij de top zit. w -* - Hofstade-Doggen. Het openingspunt van is in de maak. werd nog tot tien herleid omdat Guns diende afgevoerd. Een zege die Hofsta de uitzicht geeft om zich te mengen in de titelstrijd. Doggen van zijn kant wil zich revancheren. Volgende zondag in de thuiswedstrijd tegen de leider. SK. Erembodegem werd ontgoocheling rijker. Het liet op eigen bodem een punt glippen tegen SK Welle. En de ploeg van de Aalsterse trainer Frans De Man kon zeker recht doen gelden op de halve in zet. Bij de thuisploeg wees men met de Doggen gescoord door Jos Callebaut Op het openingspunt van Vereecken re pliceerde echter Janssens. Hautekeete zette de thuisploeg opnieuw aan de lei ding en Verleyen zorgde voor de eind cijfers Baardegem ging tegen Appels de boot in omdat zijn verdediging te weinig attent was Edixvelde-Aaigem werd door de respektievelijke verdedigingen be heerst Giouma had nochtans een doel punt aan de voet. Maar verkwanselde die enige gelegenheid. (geiegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen Ook T-Dansants of andere gelegenheden Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78 Aalst Tel. 053/77 13 90 S.C. Hasselt had na de striemende nederlaag te Overpelt heel wat kritiek moeten slikken. Er werd zelfs harde taal gesproken. En een tweede opeenvolgende miskleum kon men zich, en dan vooral voor eigen publiek, niet veroorloven. de Tjechische "aanwinsten" wer den met de vinger gewezen en trainer Masopust kreeg van de supporters ook zijn portie mee. Vandaar dat men bij voorbaat kon voorspellen dat Eendracht niet naar een feest trok. Vermits het ech ter ook iets goed te maken had na de op doffer van Diest lag wellicht een match boordevol spanning in het verschiet. Dat was ook gedeeltelijk het geval. Maar in het laatste halfuur was van Aalsterse zij de het "vet van de soep". De thuisploeg had in de eerste speelhelft een paar keer kordaat en met sukses toegeslagen en Aalst had tevergeefs achtervolgd. Trai ner Heylens pakte het als volgt in "Ik zou de waarheid geweld aandoen; indien ik zou bewijzen dat de beste ploeg niet won. Het is echter zo dat een paar dek- kingsfouten de afgetekende cijfers in de hand werkten. Een speler als Dewaay mag men niet ongemoeid laten. Tevens was er opnieuw de vaststelling dat de verdediging op bepaalde momenten on geconcentreerd speelde. Hetbmidden- veld was het beste ploegonderdeel met De Bolle en Glazer. Deze laatste beves tigde. We stoomden ook reeele kansen La Louvière. Men hoeft zich maar even over de puntentabel te buigen om tot de vaststelling te komen dat dit een vierpun tenwedstrijd is. Aalst behoort nu prak tisch opnieuw tot de middelmaat en mag Horvat: speelde ondanks de drie doelpunten die hij incasseerde een goede wed strijd. Van Kemsekespeelde minder sterk dan de vorige weken en gunde De Waay teveel vrijheid. Desanghere: was niet zo zelfzeker, werd een paar keer in snelheid genomen. Steyaert: was niet opvallend, miste een open doelkans en ging opnieuw in het boekje, terecht wegens zware overtreding. Cornelis: stond wel zijn man, maar kon zich offensief moeilijk doorzetten De Bolle: opnieuw de beste man op het veld, hij had bovendien pech toen een doelpoging op een Hasseltse verdediger afketste. Glazer: was verdienstelijk, hij trapte een paar maal gevaarlijk op doel, maar had onkans. Sergeant: scoorde bijna, doch zijn schot werd echter weggewerkt op de doellijn en sloeg via de paal buiten. Limpens: speelde goed samen met Eddy De Bolle en lag aan de basis van enkele goede aanvallen. Yangara: was enorm beweeglijk en werklustig, had pech in de afwerking. Van Roy: had het moeilijk tegen de stugge Hasseltse verdediging. Hij lukte een mooie halve omhaal, maar deze suisde nipt naast het doel. Muylaert: paste zich goed aan in het samenspel en was enorm bedrijvig. (J.V.L.) klaar maar ze werden niet benut". Zon dag speelt witzwart in eigen huis tegen zeker nog niet verder wegzakken. (J.V.H.) Vrouwenvoetbal - Tweede klasse Vroeg in de wedstrijd te Lommel wist men al dat Kamillekes met een nederlaag zou gekonfronteerd worden. Het werd zelfs afgetekend ge klopt. Voor dit negatieve resultaat kon men wel verzachtende omstandig heden pleiten. Want trainer De Cremer werd door allerlei omstandigheden gedwongen een ploeg te brouwen zonder Veerle De Windt, die niet kwam opdagen, An Eeckhout die met rugletsel geplaagd vier weken moet rus ten en Danielle Ghequiére die naar de volleybalsport overstapte. Vandaar dat met Marina Van Belle, Rosette Van der Stuyft en Leslie Van der Vurst het inval- lerspotentieel diende te worden aange sproken. Het team waarmee men dus diende uit te pakken leek niet veel meer op dat waarmee men de kompetitie be gon. Een hoogvlieger was de partij dus zeker niet. En na amper een kwartier was alles al geweten. Lommel had zich toen reeds op een veilige voorsprong gescho ten. Alhoewel Kamillekes zich in de eerste minuut al een levensgrote scorekans had geproduceerd. Maar voor de wijd gapen de doelmond misten liefst twee speel sters. Voor de rest van de eerste periode kwam Aalst niet veel meer in het stuk voor. Na de rust beterde het nochtans. Men kreeg medezeggenschap. Zonder echter te scoren. Met het einde in zicht zette de thuisploeg de eindcijfers op de lei. Gelukkig voor Kamilekes hernam Greta Van Hauwermeiren de training en zal volgende zaterdag in de thuiswedstrijd met Oostende speelklaar zijn. (J.V.H.) Setokvoetbalverbond Den Bossche scoorden de doelpunten voor Opwijk. D'Hondt redde de eer voor De Pluim. (J.V.L.) Uitslagen De Pluim - Opwijk Wembley - Blauw Wit Apostelken - Moorselbaan Tijl Snas - O.C. Aalst Groen Wit - Leeuwerik 1-8 0-11 1-1 0-0 1-1 De leidersploegen hielden het op een onbeslist. In een spannend treffen kwam Snas het dichtst bij de zege. O.C. Aalst dat voorzichtig speelde was meest op verdedigen aangewezen. Van Den Brempt en Blondeel hielden echter het hoofd koel en Snas kwam niet tot scoren. Coppens had wel pech toen De Wuffel op de lijn kon redden en Van Mieghem liet nog een enige kans onbenut. O.C. had ook geen meeval toen Dirk Van Biesen op de paal knalde. Door het gelijkspel van de beide lei dersploegen komt Arendzonen mede aan de leiding. Het bracht de moeilijke uitwedstrijd bij Dressel tot een goed einde. Dooremont, Reant en Verleyen waren er de bewerkers van. De Braec- keleer scoorde tegen voorde Moorsel- naars. Leeuwerik kwam niet verder dan een puntendeling bij Groen-Wit. Jacobs bracht Groen Wit op voor sprong, maar Korte kon nog een puntje uit de brand slepen. Moorselbaan blijft bevestigen. Gino Van Biesen zorgde voor winst. Acht minuten vóórtijd kon De Backer gelijk maken. Dit doelpunt werd echter fel aangevochten door de Moorselbaan- aanhang. Blauw Wit hield doelpuntjeskermis tegen Wembley. Wauters Luc (2), Wauters Mare (2), De Petter (2), Van De Casteele (2), Daeleman, Simal en Moyersoen waren de auteurs ervan. Opwijk zorgde eveneens voor een korf treffers. De Pluim verloor het treffen tussen de hekkensluiters met zware cijfers. Van Der Straeten driemaal, Til- ley, Abbeloos, Verheirstraeten en Van Dressel - KL'11 Programma voor 27/11 BlauwWit - AZ'77 Leeuwerik - O.C. Aalst Tijl Snas - Apostelken Opwijk - Wembley' Dressël - Groen Wit Everaert Bossaerd Brisard Van De Velde Borms Moorselbaan - Groen Wit V. Goethem De stanad IAZ'77 15 p.; 2. Snas 15 p.; 3. O.C. Aalst 15 p.; 4. Blauw Wit 14 p.; 5. Apostelken 13 p.; 6. Leeuwerik 11 p.; 7. Groen Wit 10 p.; 8. Moorsel baan 9 p.; 10. Wembley 5 p.; IIOpwijk 4 p.; 12. De Pluim 2 p. Uitslagen Tuf Tuf - Ypsilon Eureka - Terlinden Nijdrop - Twentiers Pallieter - Bosveld Igrek - Spokuon Zenith - Efsee St. Joris - Tijl Programma voor 28 november 9-1 Tuf Tuf - Zenith F.C Moerstraat 1-1 Terlinden - Efsee Osbr. B 1-0 Twentiers - Ypsilon Beukenhof 3-3 Pallieter - Eureka Osbr. C 2-3 St. Joris - Nijdrop Zandberg 0-1 Spokuon - Bosveld Osbr. E 1-3 Igrek - Tijl Osbr. A Fietsen-Brommers Ze kénnen ni kapot Moeirselboon 107 - 111 -113 Oilsjt

De Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 11