FRANCIS SMET Houtenramen ST.-J0RIS Gevleide puntendeling voor Eendracht i Moorselbaan 78 Aalst Immerzeeldreef 31, 9300 AALST 053-21 66 79 lsolatie T DOE HET ZELF Wapens Munitie T.K. Meldert doet hoop weer oplaaien Johan Boskamp volgend seizoen bij Schroevers Moorsel Voor Desatex wenkt titel Dealer Delmac PVC en ALU-ramen - dubbel glas Zonnewering Voorzetrolluiken voorzetramen REVOLUTIONAIR DICHT NU UW KELDER 12 Nieuwe Gazet van Aalst 28 januari 1983 82/29/02 Tweede klasse Nadat Eendracht Aalst twee opeenvolgende hoopvolle prestaties weggaf speelde het tegen S.T.V.V. de zwakste match van het seizoen. Het begon nochtans erg goed voor de Aalsterse forma tie. St. Truiden werd in de beginfase op de eigen helft teruggedrongen en diende een paar maal aan de noodrem te trekken. De aanval langs de flanken door Luc Limpens wordt gestuit door Coenen. (EL) Een fout op Van Roy net voor de straf schopzone werd hen trouwens fataal De vrijschop werd door De Bolle door heen de muur via de paal binnenge- stampt. De Limburgers lieten de armen niet zakken en kwamen deze vlugge opdoffer snel te boven. Toen ze op het halfuur de bordjes in even wicht brachten was dit niet eens onverdiend Eendracht zakte ziender ogen weg en de Kanaries blaakten van zelfvertrouwen. Het duo Van Moer- Draelants speelde het Aalsterse mid denveld van het kastje naar de muur en Eendracht mocht zich gelukkig achten met de gelijke stand aan de rust. Wie gedacht had dat het Truiense middenveld na de koffie zou wegzakken kwam bedrogen uit. Gelukkig ontbreekt bij STVV een spe cifieke afwerker zodat wit-zwart geen averij opliep. Van Moer kreeg de kans van de match maar zijn lob mislukte. In de slotminuut onderschepte Van Roy nog een terugspeelbal maar de bal ging nipt naast, het ware een te zwaar verdict geweest voor Van Moer en Co. Trainer Heylens toonde zich na afloop erg ontgoocheld over de prestatie van zijn poulains«Ik had hen nochtans verwittigd dat het niet van een leien dakje zou lopen tegen een fel van zich afbijtend STVV. Na een hoopvolle start dachten de meesten dat er niet meer moest geknokt worden Dat het publiek zijn ongenoegen uit vind ik Volgende week Herinnert U zich deze nog Gilbert Waterinckx Een goed trainer is... met de fantastische VEKON-METHODE onder kontrole van een VEKON-SPECIALIST zoveel GOEDKOPER zoveel ZEKERDER Tel. 091/60 41 71 Vrijblijvende informatie citeren want wanneer ik een speler lof toezwaai riskeer ik dat hij de week nadien denkt dat hij niets meer ver keerd kan doen. Laten we realist blijven en in plaats van over de eindronde te praten moe ten we eerst onze supporters enkele goede wedstrijden aanbieden». De spelers zelf zaten duidelijk met hun slechte prestatie verveeld. «Hoe meer we ons inspanden hoe slechter het ging. We verkeerden werkelijk in een off-day. Laat ons hopen dat we ons herpakken tegen Charleroi». CJVL) Ferrera kon hier doorbreken, achtervolgd door Wilfried Van Moer. (EL) Derde provinciale normaal. Ik denk er sterk aan het be stuur de raad te geven de extra premie van de match tegen Beveren niet uit te betalen De spelers moeten beseffen dat het zo niet verder kan. wanneer men een paar goede matchen speelt denkt men onmiddellijk dat het wel zal gaan zonder zich te moeten inspan nen. Wanneer ik Limpens van pure nonchalance in de beginfase de ene slechte pass na de andere zie geven sta ik als trainer machteloos. Ferrera loopt met de bal een paar maal node loos over de lijn in plaats van hem eens naar binnen te trekken Het mid denveld kwam duidelijk snelheid te kort. Sergeant maakt een minder sei zoen door en ik diende hem noodge dwongen te vervangen omdat Lim pens het momenteel beter doet als spelverdeler. De Bolle draaide een uur goed mee maar deemsterde dan ook weg. Yangara lukte ook niet veel maar de ingekomen Glazer deed het al niet veel beter. Gelukkig speelt de verdedi ging erg verdienstelijk. Eigenlijk zou ik Desanghere niet als uitblinker mogen Vierde provinciale Net als vorig jaar bengelt Schroevers Moorsel onderaan de rangschikking in vierde provin ciale. Waar moet dat heen met Schroevers Is er dan geen verbetering meer mogelijk De voorbije speeldag kreeg men andermaal een oplawaai. Nu van Iddergem. Vorige week van vice-leider Lutterzele, dat liefst acht maal raak trof. Misschien dat Moorsel volgend seizoen Boskamp aan de haak moest slaan. Die haalde Hofstade uit de put en kan nu werk maken van een ander zwak broertje. Wilskracht kreeg pas een flinke pandoe ring te verwerken van Opstal. De koplo per die onbedreigd naar derde stevent. Voor Hofstade zal het nog hard knokken worden om de promotie af te dwingen Temeer dat buur Gijzegem sterk door gaat en onder leiding van Frans Roeland de overwinningen aan mekaar rijgt. Tegen Rapid Lebbeke verliep het niet zo vlot. De bezoekers kwamen 0-1 voor na een ongelukkige terugspeelbal van Meerschaert en alhoewel Raymond Ver- leyen nog dicht bij een doelpunt kwam stond Wilskracht na vijfenveertig minuten op 0-1 achterstand Gelukkig was er Patrick Verleyen om met tweede knappe doelpunten alsnog de volle buit thuis te houden. En wanneer de gasten gevaarlijk uitbraken stond een se cure Willy De Coster paraat. De komende ontmoeting met Lutterzele wordt meteen de match van de waarheid voor Gijzegem. Winst opent ruime per spectieven op promotie. Hetzelfde geldt voor Edixvelde dat lang zaam maar zeker naar de top van de klassering klimt en dankzij onder meer Akhim een afgetekende overwinning boekte Ook voor Edixvelde is derde provinciale nog haalbaar. (J.G.) Bedrijfsvoetbal Desatex bracht nu ook de moeilijke uitmatch bij Amylum tot een goed einde. Tilburg was andermaal de grote figuur bij Desatex. Hij scoorde met alleen de twee doelpunten maar lag ook aan de basis van enkele puike aanvalsakties van de leidersploeg. Mede door de nederlaag van Post aan huis tegen Saf deed de leider een gou den zaak. Het dient nu nog enkel met Honda af te rekenen dat Somati met nipte cijfers klopte Honda benutte na tien minuten een strafschop. Callebaut B werd meedogenloos afge straft door het A-team. Op het halfuur had Aldo De Smedt reeds een hattrick gelukt. Verhoeven en Van Biesen met vier treffers op rij zorgden voor een overdreven eindscore. VVTTA kon tot aan de rust de schade tot 1-0 beperken. Ganzeman lukte de openingstreffer. Na de rust kon TT dat numeriek in de minderheid was geen vuist meer maken Diaz tweemaal. De Schrijver en De Jonge schonken Bouw de forfaitscore. (JVL) Uitslagen Callebaut B - Callebaut A 0-8 Post - Saf 0-1 Bouw - VVTTA 5-0 Honda - Somati 1-0 Amylum - Desatex 1-2 Programma voor 29/1 VVTTA - Post Saf - Callebaut B Callebaut A - Intercom Desatex - Somati Bouw - Honda Amylum vrij. Thor Kokerij wil die rode lantaarn kwijt. En niettegenstaande de bijna dramatische toestand toe de minst productieve ploeg uit de waarin de formatie zich bevond bleef men knokken. reeks. (J.G.) Met als resultaat dat een derde overwin ning werd geboekt en de hoop op redding weer opgelaaid is. In een wedstrijd van de inzet sloeg Meldert de bezoekers van Kallo reeds na twintig minuten terug, via Guido De Leeuw. Kort na de kampwisse ling bezorgde Henry De Vis de thuisploeg een veilige 2-0 voorsprong. Terwijl Meldert loffelijke pogingen doet om de redding te bewerkstelligen is S.K. Aalst alweer op de terugweg. Aleen spe ler-trainer Van Royen kon wat gevaar scheppen voor het doel van Sombeke en oranje-groen moest de punten aan een beter gemotiveerde tegenstander laten. Eendracht Nieuwerkerken wil opnieuw hoger op Dankzij de overwinning bij Okegem en de hulp van Burst, dat leider Kerksken met 3-0 inmaakte komt Een dracht alleen aan de leiding. De Bos- schere schoot Nieuwerkerken na negen tien minuten op 0-1. Okegem kon wel nog langszij komen maar Vanderbiest en Moens zorgden voor de aftekening. Terjoden moet het met minder stellen en blijft net boven de gevarenzone zwal pen. Alle beetjes helpen echter en het punt bij hekkesluiter Moerbeke is best welkom om de felst bedreigden ietwat op een veilige afstand te houden. Bij Terjo den knijpt het schoentje vooral voorin. Met vijftien doelpunten was men tot nu Dat W. Moorsel de laatste weken in opgang is bewees men tegen de titelkan didaten uit Herdersem. Deze laatste werden immers met lege handen huis waarts gestuurd.

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12