I VAN MELKEBEKE Volgende week topper Tuf-Tuf - Tijl Patro Herdersem grijpt laatste kans Leiders kwamen er goedkoop vanaf Giwo klopt nu ook Boterhoek AZ '77 de ruimte in Goede dag voor Comar Sport GRATIS: EEN DIGITAAL ARMBAND HORLOGE MET UW NAAM Uw dealerverwacht u met dit zeer persoonlijk geschenk GARAGE Eendrachtstraat 6, AALST Tel. 053/21 09 55 Nieuwe Gazet van Aalst - 28 januari 1983 13 Jeugdvoetbal M.T.S.A.-kompetitie Beide leidersploegen laten geen steek vallen en geven elkaar geen duimbreed toe. Tuf had het niet moeilijk bij Terlinden dat nochtans goed meespeelde en in Jan Borms een ideale spelmaker had. Een blunderende doelman maakte het de leiders echter gemakkelijk. Lieven Van Den Eynde was terug in zijn dagje en profiteerde optimaal van de vrijgevigheid van de Terlindendoelman. Jan Geeroms en de wederoptredende De Wilde scoor den de overige doelpunten. Tijl kende geen problemen bij het erg verzwakte Neidrop. zodat de beide leidersploegen elkaar partij geven met hetzelfde aantal punten en gewonnen wedstrijden. Vol gende week zullen we vast weten wie de meeste kans maakt op de titelhet ge routineerde Tijl of het verrassend goed- spelende Tuf Tuf. Bosveld zorgde voor een monsterscore door Igrek met 2-3 cij fers in eigen vesting te gaan kloppen. Pallieter dat de laatste weken goed uit de verf kwam verloor nu eerder verrassend aan huis met het kleinste verschil tegen Efsee. (JVL) Uitslagen Terlinden - Tuf Tuf 2/5 Twentiers - Zenith 1 /6 Pallieter - Efsee St.-Joris - Ypsilon Spokuon - Eureka Neidrop - Tijl Igrek - Bosveld Programma voor 30-1 Tuf Tuf - Tijl (Osbr. A) Spokuon - Terlinden (Osbr. B) St.-Joris - Twentiers (Osbr. C) Pallieter - Igrek (Zandberg) Zenith - Bosveld (Moerstraat) Efsee - Neidrop (Nijversele) Eureka - Ypsilon (Osbr. E) 0/1 2/7 1/0 1/8 2/13 Katholieke sportfederatie Patro Herdersem is in de degradatiezone verzeild geraakt. Patro speelt wel goed maar komt moeilijk tot scoren en er ontbreekt ook een tikkeltje geluk. Bij Hekkesluiter Vinderhoute mocht het niet mis lopen. Een nieuwe nederlaag zou immers een hopeloze toestand tot gevolg heb ben. Patro nam een daverende start en stond na twintig minuten reeds 3-0 voor. Noël Simoen, Luc Aelbrecht en Chris De Witte waren de auteurs van de doelpunten. En toen kwam de zege nog in gevaar. Nog voor de rust luidde de stand reeds 2-3. Na de koffie lukte Jaak De Witte nog een vierde treffer zodat Patro eindelijk vrijer kon ade men en mede door het goed uitverde digen van Herman De Smet die van het B-elfta! overgeheveld werd naar het eerste elftal, kwam de zege niet meer in gevaar. Hoké Erembodegem sleepte in de slotminuten nog een puntendeling uit de brand bij Zwijnaarde. Van Hoefs had zijn ploeg wel op voorsprong gebracht maar de thuisploeg kon de scheve situatie rechtzetten. Gelukkig kon De Greve de 2-2 stand op het bord schieten. Met dit verloren punt verliest Hoké verder terrein op een verbluf fend DH Welle. Het B-elftal van Patro Herdersem kon afstand nemen van Fonteintje tij dens de tweede helft. Coucquit werkte tweemaal keurig af. Terwijl het duo Stevens-De Cock telkens aan de basis van het doelpunt lagen. Het werd een vrij harde partij die door enkele ruwe overtredingen ontsierd werd. Beide elftallen eindigden met tien spelers. Bij Fonteintje werd een speler van het veld gestuurd wegens natrappen en Chris De Cock mocht eveneens vroeg tijdig naar de kleedkamers gaan wegens twee gele kaarten. (JVL) Vrouwenvoetbal 2e Nationale Een uiterst goed gemotiveerd Kamillekes-elftal bewees tegen de leiders dat ze gerust kunnen meedraaien in de top van tweede nationale. Wanneer er nu geen domme punten meer verloren gaan tegen de mindere goden dan zit er een pro motiekans dik in voor de Kamillekes. Tijdens de eerste helft waren de beide elftallen sterk aan elkaar gewaagd. Rond de twintigste minuut opende Greta Van Hauwermeiren prachtig naar Ann Eeckhout die mooi voortrok waarop Veerle De Wint in het dak van het doel trapte. Even later miste Greta Van Hauwermeiren de kans van de match, dit op voorzet van Nicole Verhofstadt. Bij een tegenactie van Gosselies was Brenda Van Den Eeck hout bij de zaak om een tegendoelpunt te verhinderen. Net voor rust deed zich een spijtig ongeval voor. Zonder dat er iemand bij betrokken was, kwetste een speelster van Gosselies zich vrij erg. Ze diende met de zieken wagen weggevoerd te worden. Achteraf werd bevestigd dat ze een voetbreuk had opgelopen. Na de rustkregen we werkelijk een ontketende thuisploeg aan het werk te zien. Gosselies slaagde er amper in over de helft te komen. Vooraan speelde Veerle De Wint met de Waalse verdediging dat het een plezier was. Toen ze op haar eentje de bezoekende defensie oprolde en door schoof naar Marie-Anne Van Den Steen was een tweede doelpunt in de maak. De doelvrouw van Gosselies stopte de loeier echter in twee tijden. De Waalse doelvrouw bleef zich ver der onderscheiden. Ze pareerde ondermeer een mooi schot in de win kelhaak van Greta Van Hauwermei ren. Mede door de slechte staat van het veld misten Veerle De Wint en Ann Eeckhout nog unieke kansen. Al bij al een verdiende overwinning voor onze Aalsterse meisjes die veel ruimer had kunnen zijn. Volgende week staat er een verplaatsing naar Kontich op het programma. Op het eerste zicht een vrij gemakkelijke opdracht maar het blijft altijd oppassen geblazen want het venijn zit dikwijls in de staart. BIJ AANKOOP VAN GELIJK WELK MODEL VAN HET SUBARU GAMMA Cobila's dat aan een goede tweede ronde bezig weer niet denderend en het aan huis aantredende ioos huiswaarts te sturen. Freddy De Man nam Leider Tinne Boys kende geen proble men bij Heipias en won dan ook met vrij afgetekende cijfers. In de strijd om de tweede plaats verloor Rode Duivels een puntje tegen Simca Boys en won Melckenbeeckvr. uit bij Lada Boys. Giwo deed in de tweede klasse voor de tweede opeenvolgende maal een gouden zaak door nu ook Boterhoek te verslaan. De titelstrijd wordt in deze reeks met de week boeiender. Leider Onder den Toren won van Royal Spor tief maar voelt Giwo en Bartan nade ren. Excelsior won nipt van 't Kloks- ken. Aan de rust prijkte er een logi sche brilscore op het bord. Excelsior kwam op voorsprong uit strafschop die feilloos werd binnengeknald door Guy De Bruecker. Hoe zeer t Kloks- ken zich dan ook nog inspande, de Excelsiordefensie gaf geen krimp meer en de gevleide 1 -O score bleef op het bord. De oude garde van Apostel ken won op verdiende wijze van het Denderhoutemse Breughels. Marcel Sergeant, de vader van Eendracht- speler Hedwig, scoorde tweemaal wat op 53-jarige leeftijd wel een hele pres tatie is. Apostelken trad met liefst zeven spelers aan die ouder zijn dan 40 jaar. In de zondagsreeks werd de topper Nieuwe Wijk-Real Familial uitgesteld. Adelaars won van Sportkring. De thuisploeg was doorlopend in de aan val tijdens de eerste helft. Herwig Cal- lebaut kon uit dit overwicht zijn ploeg op voorsprong brengen. Na de koffie kwam Sportkring meer in de match maar Peter Van Nuffel counterde gevat. De bezoekers gaven zich nog niet gewonnen en milderden langs Augustin De Man. Verder dan deze tegentreffer kwamen ze echter niet. Timarcha kon het niet waarmaken tegen Star Boys. Patrick Nijs lukte de openingstreffer voor Star Boys. Timar cha kwam langszij dank zij een doel punt van Marlon De Mol. Patrick Eeck hout/2ette de bezoekers op rozen en toerr Paul Van Bemten ongelukkig de bal in eigen doel verwerkte was de match gespeeld. Doelman De Nayer stopte in de slotfase nog een straf schop maar veel invloed op het resul taat had dit niet. (JVL) is won nu ook van Rayo Espanol. Rayo speelde Cobila's had het niet zo moeilijk om Rayo punten de twee doelpunten voor zijn rekening. Uitslagen 1« afdeling Cobila's - Rayo Espanol Heipias - Tinne Boys Camu - Blauwe Vlam Lada Boys - Melckenbeeckvr Rode Duivels - Simca Boys Heizijde - Kruis 2e afdeling Onderden Toren - Royal Sportief Boterhoek - Giwo Parking - Leeuwerik Excelsior - 't Kloksken Apostelken - Breughels Musica - Jong Timarcha G M I C - Bartan 4-0 1-2 0-5 FF 1-0 2-0 3-2 uitg. uitg. 2-1 0-2 V.D. Veken Meert Dalschaert Schuylenbergh Roels V.D. Eeckhout Velge D'Herde FF van Parking Van Belle Garcia Coppens De Sutter Zondagsreeks Nieuwe Wijk - Real Familial Pano - t Duifken Sunset - Inno Sportief 81 - IJsboerke Koszen - Amapola Timarcha - Star Boys Corner - Rode Roos Adelaars - Sportkring Porgramma voor 29/1 en 30/1 1« afdeling Endoka - Heipias Blauwe Vlam - Tinneboys Rode Duivels - Camu Melckenbeeckvr. - Cobila's Kruis - Ladaboys Simca Boys - Heizijde 2' afdeling Royal Sportief - Boterhoek Giwo - Leeuwerik Parking - 't Kloksken alg. Jong Timarcha - Excelsior Breughels - Onder den Toren G.M.I.C. - Apostelken Musica - Bartan Stand zalerdagreeksen 1' afdeling 1Tinneboys 18/33, 2. Rode Duivels 17/25, 3. Melckenbeeckvr. 19/21, 4. Rayo Espanol 19/215. LadaBoys 19/20. 6. Simca Boys 19/20, 7 Cobila's 18/19, 8. Camu 18/17, 9. Blauwe Vlam 17/16, 10 Endoka 18/16, 11Heizijde 19/16, 12. Heipias 18/9, 13. Kruis 19/5. 2« afdeling 1Onder den Toren 19/29. 2. Giwo 19/28, 3. Bar tan 19/27, 4. Leeuwerik 19/24, 5. Boterhoek 18/23. 6. Excelsior 19/22. 7. Musica 19/22, 8. 't Kloksken 19/19, 9. Apostelken 19/16. 10. G.MIC. 19/15, 11. Breughels 19/13. 12. Jong Timarcha 19/13, 13. Royal Sportief 19/12. Zondagsreeks 1. Nieuwe Wijk 19/34, 2. Sunset 20/23. 3. Rode Roos 20/33. 4. Real Fam. 19/29, 5 Amapola 20/28, 6. Adelaars 19/24, 7. Inno 20/20, 8. Sport kring 20/20, 9. Sportief 81 20/17, 10. Koszen 20/17,11. IJsboerke 19/16, 12. Star Boys 20/16, 13 Timarcha 20/11, 14. t Duifken 18/9, 15. Cor ner 19/4, 16. Pano 19/4 Setokvoetbalverbond Leider AZ '77 deed op de eerste speeldag na de winterstop een gouden zaak. De leiders waren er voor de aanvang van de match tegen hekkesluiter De Pluim nochtans niet gerust in. Men diende zo maar eventjes vier geschorsten te vervangen, maar met de brede kern die AZ wel heeft kon dit vrij gemakkelijk opgevangen worden. De Pluim werd dan ook verslagen met ters (2) en Simal (2). Na de koffie kreeg 0-3 cijfers. Eddy Verleyen, Redant en Dooremont scoorden de doelpunten. Tweede gerangschikte O.C. Aalst maak te wel het spel tegen Apostelken maar liet de kansen onbenut. De Backer bracht Apostelken op voorsprong en Van Kele- kom kon wel gelijkstellen maar Rub- brecht counterde nog gevat voor de rust. Na de koffie drong O.C. nog fel aan maar de Aposteldefensie begaf niet. Molen boys verraste in de aangename zin door Groen Wit op eigen terrein te gaan klop pen Veeckman en De Grom scoorden voor de thuisploeg. Tilley. Vertieirstraten en Abbeloos zorgden voor een onver hoopte zege voor de Molenboys Opwijk. Wembley incasseerde andermaal een zware nederlaag. Deze maal was Leeu werik aan het feest. Korte had er zin in en scoorde liefst viermaal. De Vliegher (3), De Kocker (2) en Stalens (2) maakten de overige doelpunten. Johan Van Der Meerssche redde de eer voor Wembley. Blauw Wit speelde Dressel tijdens de eerste helft weg. De 4-0 ruststand kwam op het bord danzij doelpunten van Wau- men een totaal ander wedstrijdbeeld. De Moorselaars kwamen goed in de match en scoorden tegen langs Van Der Biest en De Braeckeleer. Luc Wauters en Mare Sterck zorgden nog voor een overdreven score. Tijl Snas had geen problemen met de Moorselbaan. Hélin driemaal, Coppens, Roelandt en Demets zetten de netten bol. (JVL) Uitslagen Dressel - Blauw Wit Leeuwerik - Wembley De Pluim - AZ '77 Apostelken - O.C. Aalst Groen Wit - M. Opwijk Tijl Snas - Moorselb. Programma voor 2S februari De Pluim - Apostelken (Van Goethem) AZ '77 - Leeuwerik (Borms) Dressel - Moorselbaan (Everaert) Opwijk - Blauw Wit (Bossaerd) - Wembley - O.C. Aalst (Brisard) Groen Wit - Snas (Van de Velde) 2/6 11/1 0/3 2/1 2/3 6/0 ZaalvoetbalTweede Nationale Berchem-Comar Sport 1 - 5 Daar zowel Jette als Brugge als Sint Niklaas steken lieten vallen, staat Comar nu voor het uur van de waarheid, volgende vrijdag in de zaal «Ten Rozen», waar Sint Niklaas op bezoek is. De aftrap is te 21 uur en de reserven spelen tegen Leb beke om 22 uur. Een affiche met waarborg voor de zaalvoetballiefhebbers. Door de wijziging van zijn ploeg, moest Comar in Berchem wel voorzichtig beginnen. De nadruk werd gelegd op de verdediging en de Berchem-jongens zetten de poort wagenwijd open voor de tegenaanval. Hierdoor kon Comar Sport aan de rust reeds veilig leiden via doelpunten van De Jaeger en Van Vijle. Meteen kon men de tweede helft in een zetel beginnen. Niet voor lang echter, want de thuisploeg kon onmiddeHijk 1-2 milderen. Van Vijle, die een zeer sterke wedstrijd speelde, nam dan maar het initiatief en na een één-twee met De Jaeger slaagde deze laatste er in met een vluchtschot een definitief einde te stellen aan de illusies van Berchem. Uit tegenstoot kon De Jaeger dan nog e^ns de plaatselijke doelman lobben, en Van Vijle bekroonde zijn reuze wedstrijd met een tweede doelpunt in de slotfaze. (A.V.H.)

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 13