grote OPENINGSSHOW GARAGE DEN DRY Starten E.T. per kosmos geland in Terlinden op 29 en 30 januari 1983 Je zou d 'er van opkijken HET REKLAAMBLAD Denderstraat 60 AALST is? 053/21 24 31 VERZEKERINGEN Stationsstraat 1, Aalst M^ERT Tel. 053/21 22 02-70 00 15, TJW PARTNER IN VOOR- en TEGENSPOED, mocht je weten wat wij naast de Nieuwe Gazet van Aalst drukken en kunnen drukken typo- offsetdrukkerij Nieuwstraat 19, 9310 LEDE s 70 01 71 - 21 37 87 dansk ovn Haal een sfeermaker in huis 6 - Nieuwe Gazet van Aalst - 28 januari 1983 Met veel geraas startte het ruimteschip van E.T. en Guy T. zaterdagavond bij Jeugdhuis Terlinden neer. Er waren geen gewonden, wel was er een geheime opdracht: de buitenaardsen moesten, op hun manier, de afscheidnemende per- manent-verantwoordelijken Guido uegrez en Patrick Callebaut eens in de ver diende bloempjes zetten. Waarvan akte gen op uit hun «regeringsperiode», t Is te zeggen, dat deden die ruimte mannetjes dus. Bij elke anekdote Gedurende twee jaren waren Guido en Tricken dé bezielende krachten in de werking van jeugdhuis Terlinden (St. Annaparochie) Er vond geen akti- viteit plaats of ze droegen er hier of daar wel een steentje bij. Maar het waardevolst is steeds het werk dat niet zo meteen opvalt, maar wat essentieel is voor het funktioneren van zo n jeugdklub. Kleinere en grotere karweitjes, organisatorisch, adminis tratief en zeker ook praktisch, zoals het kuisen na een weekendje schre ven deze twee verantwoordelijken met plezier, uit idealisme, achter hun naam. Wie ooit zelf eens iets voor zijn rekening nam op één van deze gebie den, weet wat het met zich mee brengt. En wat moet het dan niet zijn om twee jaar lang steeds klaar te staan om in te springen waar het nodig was Heldenwerk van moderne ridders Het afscheidsfeest mocht dan ook wel iets speciaals worden. Twee uur lang haalden Guido en Tricken herinnerin- hoorde een originele proef en een dito kadootje. Zo werd Guido ervan ver dacht dat hij zijn B.T.K.-projekt tot een Becks-Trappist-Kalleken-projekt had omgevormd, en kreeg hij een thermos geschonken, waar straffe koffie uit tevoorschijn kwam, met veel peen(is) in. blijkbaar. Hij waste gewillig twee handdoeken nu eens met het juiste wasmiddel, maar in het waswater van zijn voeten. Tricken, regent, oogstte o.a. veel succes met zijn gedwongen toneeltje in zijn meisjesklas. Bij het betrappen van een leerlinge op spie ken, slaagde hij erom om bij zijn hard handig optreden niet alleen het spiek briefje zelf, maar ook haar B H. plots in de handen te hebben. Hierbij werd door de presentatoren zwierig naar de bordjes gewezen die de reakties van het publiek moesten bepalen. Naast «lachen» en «applaus» waren ook «leedvermaak», «censuur» en «oooh erg populair... Tricken en Guido werden ook geïnter viewd in een ware TV-Privéstijl. Het resultaat was te horen op een exclu sieve cassettebandmontage, waarbij de antwoorden van de gevierden ver dacht veel als populaire liedjes klon ken. Hier en daar werd wel een steekje gedraaid, vooral toen het inter view de wending naar de liefdesperi kelen van de twee verantwoordelijken nam. Maar zowel Guido, Tricken als de massaal opgekomen sympathisan ten lachten zich een breuk. Doch in een serieus slot werd nog maals op de verdiensten van deze twee jongemannen gewezen, er werd ook een lichtstraal van dank en waar dering geworpen naar de respectieve lijke ouders (en lieven), die hun zonen toch in raad en daad bijstonden, en meer dan anderen moesten missen gedurende die twee jaar. Na deze bloemetjes volgden tenslotte de «grote» kadootjes voor de af zwaaiende werkers; nee, niet alleen een videorecorderverpakking voor elk, maar ook een professionele radiowek ker... Helaas zal die de volgende mor gen nog niet uitgeprobeerd zijn Cs middags misschien want uit welin- gelichte bron vernamen we zopas dat Guido en Tricken pas heel «vroeg» hun bedje vonden, voor een welver diende rust. Ze zullen daarom Terlinden niet zomaar vergeten, want ze beloofden hun opvolaers Dirk De Cock en Patrick Coppens al hun steun en ervaring. Ën wat ook zeker isin Teriinden zal men Guido en Tricken. en hun gezame- lijke arbeid om de klub te maken tot wat ze nu is, eveneens niet licht verge ten. (LDC) Dit blad kan niet aansprakelijk gesteld worden voor eventuele fouten, al is wat volgt géén LOTTO-uitslag... Vrijdag 28 januari 20.30 u. in Jeugdhuis Terlinden (Raffelgemstr.8)gratis demonstratie karate tot omstreeks 21.30 u. 20 u. in SMI, Moorselbaan 128 blijspel «geen sex in Sussex» van Marriott en Foot door Moliton uit St.-Maria-Oudenhove (org.toneelkring Hoger Op». 20 u. in Mikïsklub (Nieuwbeekstr. 35)IMAVO richt in «Achterdeschermen van het Europees Parlement», m.m.v. Willy Vernimmen (Europarlementariër). Toegang gratis. Zaterdag 29 januari 20 u. in Trefcentrum (Driesleutelstr. 51filmvertoning «Corsica» met debat. Inkom 60 fr., kinderen 30 fr. (org.ABT Aalst). 20 u. in Netwerk (De Ridderstr. 28)toneel «Het lijk is zoek» door Thalia, (humoristische thriller) WK 80 fr., kassa 100 fr. 14 u. in Trefcentrum (Driesleutelstr. 53)Jeugdatelier Klakson bezoekt de werkplaats waar de karnavalwagens gemaakt worden. 20.30 u. Jeugdhuis Terlinden (Raffelgemgstr. 8) richt maandelijks bowling in bowlingcenter «De Kat» in. 18.30 u. in Begijnhofkerk viering «roeping van Abraham» (Jebron). 20 u. in feestzaal stadsschool, Binnenstr. 157 optreden «Los Embajadores Paraguajos» op Zuid-Amerikaanse avond. Toegang 150 fr., WK 130 fr., leden kult. vereniging 120 fr. 20 u. in G.O.C. (Hoogstr. 64) Homo- en Lesbiennefuif. 20 u. in 't Rond Vierkant (De Ridderstr. 69)fuif. 20 u. in SMI (Moorselbaan)Geen sex in Sussex (zie 28/1). 20 u. in Mikisklub Belotting «de vier Azen». 18 u. in refter St.-Annaschool (Spaarzaamheidsstr.) mosselsouper van Chiro Gentiaan (doorlopend). 14 u. in de Keizershallen (ingang Beekveldstr.) verkoop van fietsen, bromfietsen en allerhande voorwerpen. Bezichtiging aldaar vanaf 9 u. (verkoop gevonden voorwerpen). Maandag 31 januari 19.30 u. in Jebron (Begijnhof 1) werkgroep liturgie rond Abraham en Lot. Woensdag 2 februari 20 u. in 't Apostelken (Mijlbeek)Jaak Ockeley (licentiaat geschiedenis) spreekt over «het kadaster» (org.: VI. Vereniging voor Familiekunde, afd. Aalst). Nog dit Voor open hartoperaties tussen 31 januari en 4 februari zijn nodig: 18 bloedgevers O-, 18 bloedgevers A-, 9 bloedgevers A— en 9 bloedgevers AB-. Zich wenden: Boedtransfusiecentrum, Keizerlijk Plein 45, Aalst (053/21.47.07). Tevens: groot tekort aan bloedgroep 0—. In 't Apostelken is er tentoonstelling en verkoop van Affiches uit Polen. Vernissage op vrijdag 28 januari (20.30 u.) met opening door de Poolse Konsul. Open zaterdag 29, vrijdag 4 en zaterdag 5(10 tot 24 u.)zondag 30 en 6 (10 -13.30 u. en 15 - 24 u.). (org.Vlaams-Poolse Culturele Vereniging en het Pools-Vlaams huis Gent i.s.m. Willemsfonds Aalst. Alle inlichtingen en prijsbestek zonder verplichting. De Deense open haard grijpt terug naar verwarmingstradities uit het ver leden. In deze energie-arme tijd geven ze, met behoud van het romantische element, een concreet antwoord op de vraag naar goedkopere en sfeervolle warmte. Ontwerpen, studies en uitvoeringen voor alle openvuurmogelijkheden, alle mate rialen. inbouwelementen. bouwpaketten voor doe-het-zelvers, grote keus in voorzet-openhaarden, houtkachels, open-haard-benodigdheden en origine le tafelgezelligheden barbecue, fondue en alle toebehoren. St.-Jorisstraat 12-16, AALST - tel. 053-700874

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 6