'DEFAM//j p 'TE7TJK Nieuwe Gazet van Aalst - 18 februari 1983 - 11 de stoet vorderde hun naam in «De Kaa regering. (OJ) Berkes van St. Anna: ee lappen op ér lappen. Onze fotograaf heeft het weer gelapt. Hoewel ze laarzen hadden om er alles aan te lappen, lapten ze toch hun glazen en broeken, en vierden ze dapper mee. (OJ) Kamillekes veranderden naarmate Billekes». Ocheere (OJ) Voor Boival zal het die dagen keer op keer «a hard night's day» geweest zijn. Nu is het allemaal «yesterday», toen klonk het nog «Get back, want de Beatles zijn daar, met «All you need is love»... «Lof kreeg Boival zeker, en niet in het minst met hun sprekende koppen». (SJ) De Destereerszij bewezen wie er in België de lakens uitdeelt, waar je best je vuile was uithangt, en waarom er zo aesold wordt met de Rein eneeihei wan hp De BrasDand van de Brikaljongs. Er mag echter wel vermoed worden dat de nadruk vooral op het brassen zal gelegen hebben tijdens de dolle dagen Kun nen zij trouwens met gekontrakteerd worden («buiten wedstrijd») als «ambras- band» op de volgende proklamatie 7 Kwestie van de sfeer er wat in te houden... Lowierook en tranen om D Haeseleer, een rouwstoet om de lijsttrekker van de Plat-Vallende-Verenigmg R.I.P Rust In Politiek (OJ) De Aalsterse Gilles aan het station. Toen waren ze er nog bij. Even later zouden ze de NMBS parodiëren met «de trein van St. Gilles heeft een onbepaalde vertra ging», en zelfs helemaal ontsporen. Al of niet op een zijspoor gezet door het feestkomitee (OJ) De Gaa Lowies rijden net het station uit met hun treintje. Naast verdwaalde reizi gers zullen nu ook al verdwaalde treinen de NMBS het indommelen verhinderen. En dan spreken we nog niet van de Oude Garde (OJ) De Saazers bij de vorming van de stoet. Als de bierkrat mee van huis is. zuipen de muizen. Maar die eerste pintjes konden ook wel eens een staartje krijgen... Ze spelen dan het- spel van kater en muis. (OJ) De Snottebellen Samenzwering van Ajuinboeren en -boerinnekes. Bemerk hoe die Snottebellen inderdaad op hun neus nogal een bel hangen heb ben' Volgens de van Dale is het vrou welijke van Ajuinboer trouwens Ajuin- hoer, maar omdat er zo al genoeg rondliepen, besloot men zich maar te verkleden in het veel moeilijkere «Ajuinboerin». (OJ) De speknonnen uit het libanonnenklooster. Een typisch staaltje van de «non- stop»-humor die de stoet kruidde. De leer die ze predikten kwam uit het «Nieuwe Tettament». (SJ) Rio de Jeanetto. De Voil Jeanetten konden hun mammale instinkten, die ze een jaar hebben moeten verdringen, eindelijk aan het oppervlak laten komen. Wat zal het G.O.C. hier wel van denken (OJ) Parkeren op de St. «Weir. da zen weir rarKeren op ae st AnnaDrug is echter verboden, en daar om moest de groep, als politiekorps, zichzelf op de vingers tikken. (OJ) Een afvaardiging van jeugdhuis Terlinden, met hun versie van de uitverkoop van Galeries Anspach. Het onderbroeken model «Happart Triumf». houdt speciaal de «voer» warm. (SJ) tdiiwser De Kormssesloipers en hun Aalsterse Tiercé We hoorden met karnaval nochtans meerdermalen fluisteren dat er een paard in de gang staat. (OJ) Voesj. Sneeuwwitje en de biertonnen. Ik vermoed dat dit sneeuwwitjes zijn en géén biertonnen, hoewel het alco holgehalte na karnaval wel eens even redig zou kunnen geweest zijn. (OJ) Berkes van St. AnnaLap Gérard Tes van da Wér ston der in. Drie vlie gen in één lap. Die viezen ziet er ne smeer-lap uit, die rechtsen ne zatlap en de middenste een achterk-lap. Alle. ja bij manier van spreken. (OJ) Sjik Niet bepaald uit de sjikkenbak gekropen. Bogaert en zijn leger der heils mochten op hun sjik bijten Helaas is tegenwoordig een «leger des missiles» populairder (OJ)

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 11