FRANCIS SMET Dealer Delmac pvc en ALU-ramen - dubbel glas BOSCH Koszen verrassend winnaar tegen leider Sunset Electro Centrale L. De Ridder De Neve, SK Aalst overtuigend winnaar Edixvelde door Vlierzele uit kop geduwd Titel voor AZ'77 of O.C. Aalst Zonnewering Immerzeeldreef 31, 9300 AALST - 053-21 66 79 - voorzetramen CEREMONIE WAGENS Herman CHEVALIER Heb je iets te vertellen op Vertel het aan Renaat Gits sportief vlak: one hoofdredakteur Sport 12 Nieuwe Gazet van Aalst 18 maart 1983 MISA-Kompetitie Provinciale Miniemen van Eendracht Aalst kampioen 1982-83. (EL) Leider Sunset diende nipt de duimen te legger) bi] middenmoter Koszen. De eerste helft was eerder gelijkopgaand en Koszen kwam zelfs het dichtst bij een doelpunt. De thuisploeg knalde immers tegen de doelpaal. Even na de koffie blunderde de Sunsetdoelman en Van Den Brempt was er als de kippen bij om af te ronden. Endoka - Rode Duivels Lada Boys - Cobila's 2e afdeling O. Den Toren - G.M.I.C. ZONDAGSREEKS Inno - Rode Roos IJsboerke - Star Boys Sportkring - Real Familial Nieuwe Wijk - 't Duifken Adelaars - Koszen Sunset - Timarcha Pano - Amapola Sportief 81 - Koszen Dalschaert Meert De Troch D'Herde V.D. Veken Van Belle Dalschaert De Sutter Garcia Van de Velde De M^yst Setokvoetbalverbond Timarcha Na dit doelpunt kwam Koszen onder zware druk te staan. De leiders kregen echter geen loon naar werken en de Koszenverdediging, uitstekend geor ganiseerd door libero Bruyland, hield stand. In de slotfase had de thuis ploeg wel geluk toen Sunset eveneens het doelhout trof. Na twee opeenvolgende puntendelin- gen won Nieuwe Wijk nu uit bij Sport kring. Theo Van Sande lukte het eerste doelpunt voor de Hofstade naars. Even later maakte Hendrik Roels er 2-0 van en stond Nieuwe Wijk meteen op rozen Toen na de rust de lokale doelman de bal in eigen netten sloeg was de match gespeeld. André Bruyland redde in de slotfase de eer voor Sportkring. Adelaars speelde gelijk bij Timarcha. Marlon De Mql lukte het doelpunt voor de gastheren en Ignace Van Mieghem scoorde tegen Real Familial haalde zwaar uit tegen Inno. Rode Roos lijkt op de terugweg te zijn, het verloor nu ook aan huis tegen IJsboerke dat de laatste weken verrassend won van gereputeerde tegenstanders In de hoogste afdeling van de zater dagkompetitie werden enkele achter stallige wedstrijden afgewerkt Cobila's won van hekkesluiter Kruis met doelpunten van Freddy De Man (2) en Johny Welsh. In het kader van de kwartfinales van de beker versloeg Rode Duivels Melc- kenbeeckvr. Herman Matthys twee maal, Dirk Van Holsbeeck en Rony Van Cütsem brachten Rode Duivels in de halve finale. Alfons Melckenbeeck scoorde tegen. Steenweg op Aalst 85 9308 HOFSTADE Tel. na 18 uur: 053-77 77 34 Giwo liet aan huis een punt liggen tegen Bartan. Elke ploeg nam één helft voor zijn rekening. Giwo creëerde enkele doelkansen langs Mare De Bruyn en Johny Welsh maar deze bleven onbenut. Na de koffie nam Bartan het initiatief in handen maar tot scoren kwam men niet. Onder den Toren verloor eveneens een punt. Excelsior speelde een erg goede partij en haalde verdiend een punt langs Dirk Dufour. Dirk Meule- mans scoorde voor de Gijzegem- naars. G.M.I.C. dat met amper acht spelers aantrad, won van Breughels dat met tien man speelde. Enkele blunders van de Breughelsdoelman lagen wel aan de basis van de G.M.I.C.-overwinning. De Milde bracht de bezoekers noch tans op voorsprong. Aan het kwartier stelde Thienpont echter gelijk. Op aangeven van Hans Deschrijver maakte De Milde zijn tweedp doelpunt. Nog voor de rust zetten Thienpont en Hanssens tweemaal G.M.I.C. op rozen. Na de herneming was de wed strijd nog amper het bekijken waard. (JVL) Uitslagen zaterdagkompetitie 1e afdeling Rayo Espanol - Blauwe Vlam 3-1 Cobila's - Kruis 3-0 Kwartfinale beker Rode Duivels - Melckenbeeckvr. 4-2 2e afdeling Giwo - Bartan 0-0 Royal Sportief - Musica 0-3 Leeuwerik - Jong Timarcha 2-1 G.M.I.C. - Breughels 4-2 Excelsior - O. Den Toren 1 -1 't Kloksken - Boterhoek 0-0 Parking - Apostelken 0-5 FF. zondagsreeks Sportkring - Nieuwe Wijk 1-3 Koszen - Sunset 1 -0 Real Familial - Inno 5-1 Timarcha - Adelaars 1-1 Rode Roos - IJsboerke 0-1 Star Boys - Amapola 3-1 Sportief 81 - Pano 1-1 t Duifken - Corner 2-4 Programma voor 19/3 en 20/3 ZATERDAGKOMPETITIE 1C afdeling Rayo Espanol - Tinne Boys Floris Melckenbeeckvr. - Camu Van Belle Kruis - Blauwe Vlam V.D Veken Simca Boys - Heipias V. Schuylenbergh Huishousapparaten - dienst na verkoop Algemene electriciteit NAARSTIGHEIDSTRAAT 67-69 - AALST 9300 TEL. 053/21 86 25 Uitslagen Opwijk - De Pluim 2-3 Blauw Wit - Wembley 5-1 Moorselbaan - Apostelken 0-4 O.C. Aalst - Snas 0-0 Leeuwerik - Groen Wit 3-3 AZ'77 - Dressel 8-1 Derde provinciale Het werd een zwak weekend voor de clubs uit Nieuwerkerken. Eendracht ver speelde in derde provinciale zijn leiderspositie en Edixvelde zag de laatste pro motiekansen in rook opgaan na het verlies tegen Vlierzele. motie ook het meest verdiend. De laatste seizoenen waren de knapen van trainer Roelandt steeds in de strijd om derde, tot het einde. En telkens weer kwam onverwacht iemand stok ken in de wielen steken. Nu moet Wils kracht alleen nog afrekenen met Lut- terzele want Hofstade is door de zware 4-0 nederlaag knock-out gezet. (J.G.) De thuisploeg liep 4-0 uit en overdon derde de elf van Edixvelde. Tien minu ten voor inrukken scoorde Wim Vos- selare een eerreddend doelpunt maar daar bleef het dan wel bij. Hierdoor zijn, op uitzondering van Wilskracht Gijzegem, alle Aalsterse clubs uitgeschakeld in de promotie- strijd. En het is Gijzegem dat die pro- Oranje-groen Is eindelijk nog eens sterk uit de hoek gekomen. Niettegenstaande lange tijd met tien spelers moest opgetornd tegen de elf van de thuisploeg won SK verdiend met 2-4. Maar veel brengt dit natuurlijk niet meer op. Aalst moet ook volgend seizoen van start in derde provinciale. SK Herder- sem laat stoom af. De titelambities zijn opgedoekt en zodoende hebben Matthys, Hanzelaer en co hun streef doel verloren. Men kijkt bij SK verlan gend uit naar het competitieeinde. Wilskracht Moorsel won vlot van Haasdonk. Een overwinning die paars-wit definitief buiten de gevaren zone brengt Pas in het slotkwartier vielen er doelpunten te Moorsel. Het was Van Waeyenbergh die de thuis ploeg de nodige punten bezorgde Thor Kokerij Meldert is verzoend met de degradatie. Eendracht Nieuwerkerken is de lei dersplaats in derde C. voorlopig al thans, kwijt. Te Herzele werd met een Arsenalscore verloren Een span nende ontmoeting, zonder veel doel- gevaar die in de slotminuut beslecht werd. Meteen rukt Kerksken zich twee punten los. Terjoden schuift in het wiel van Meer- beke en Burst. Het slaagde er zowaar in een 0-3 achterstand ongedaan te maken bij Etikhove. Na een kwartier leek de wedstrijd gespeeld (2-0) maar Terjoden zou nooit het hoofd laten hangen. Zelfs niet bij 3-0. Haeghemen milderde nog voorde koffie. Hoebecke zorgde met twee treffers na de rust voor een onverhoopt gelijkspel. (J.G.) De kompetitie blijft boeiend en erg spannend. Zaterdag a.s. is de kampioen gekend. AZ'77 staat er erg goed voor. Het heeft zelfs aan een puntendeling tegen Blauw Wit genoeg om kampioen te spelen. AZ moet dan nog wel de achterstallige match tegen Moorselbaan winnen maar dat zal hen weinig problemen opleveren. Het lot van O.C. Aalst ligt dus in de handen van Blauw Wit. O.C. moet dan ook nog winnen van Leeu werik. Tegen Tijl Snas kwam men niet verder dan een scoreloze draw. De eerste helft had Tijl overwicht maar de O.C.-defensie waarin Mare Deschamp uitstekend speelde, ving Snas rustig op. Na de herneming nam O.C. Aalst het initiatief in handen maar de spitsen waren niet in hun dagje zodat men niet tot scoren kwam. AZ'77 versloeg Dressel met zware cijfers. Dressel kon enkel de eerste twintig minuten voor enige tegenstand zorgen. Aan de rust luidde de stand 2-0 in het voordeel van Arendzonen. Dooremont schoot na de koffie uit zijn krammen en scoorde liefst viermaal. Hillewaere, Eddy Ver- leyen en Van den Borre scoorden de overige doelpunten. Blauw Wit had weinig problemen met hekkesluiter Wembley. Luc Wauters (2), Peynsaert (2) en Daeleman lukten de goals voor Blauw Wit. Van De Meerssche scoorde tegen voor Wembley. Groen Wit haalde een punt bij Leeuwerik. De Greve tweemaal en De Groem zetten de netten bol voor de Erembodegem- naars. Stammeleer (2) en Lanckman knalden raak voor Leeuwerik. De Pluim ging uit winnen bij Opwijk Bas- qour, Jacobs en D'Hondt zorgden voor de tweede opeenvolgende over winning van De Pluim Van Der Strae- ten en Verheirstraten doelden voor Opwijk. Apostelken won bij Moorselbaan met goals van De Backer (2), Heireman en Cleemput. (JVL) Programma voor 19/3 AZ'77 - Blauw Wit Brisard Apostelken - Snas Borms O.C. Aalst - Leeuwerik Van Goethem Wembley - Opwijk Van de Velde Groen Wit - Dressel Everaert De Pluim - Moorselbaan Anné Doggen - SK. Erembodegemeen paar shots. (JC) Vierde provinciale

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12