the best one willocx video club INTER-MERCEDES BENNY Eén adres Gentsesteenweg 419, 9411 ERONDEGEM Tel. 053/70 13 55 Import en export van nieuwe Mercedessen Korting - 5 \0ok lichte vrachtwagens aan interessante prijzen; Recente tweedehandswagens Ook reeds de 190 E en 190. Direct leverbaar uit stock aan Belgische kataiogusprijzen. In showroom te bezichtigen. Match van de week Hofstade 0 - Opdorp 0 Nieuwe Wijk Hofstade gaat scheep met Mazda SWARTEBROECKX LOUIS Videofilms 100 fr./2 dagen 300 T DT 500SEL 280S 200 B 280SEL 300D 230 E 280SE 240D 230 CE 280SLC 2000 PORSCHE 928 S PORSCHE 911 SC Garantie en dienst na verkoop. Gespecialiseerde vaklui. De videoclub die weet wat video is Showroom open alle dagen van 8u.30 tot 19 uur. 12 - Nieuwe Gazet van Aalst 21 januari 1983 Hoe men het dan klaar speelt om steeds weer gekwoteerde namen in de ploeg te krijgen, is vooral het werk van sekretaris Wilfried Van den Steen Sinds het ontstaan in 1971 staat hij samen met Frans Saerens en voorzit ter Maurice D'Houwer aan het roer. Hij is het die ieder seizoen opnieuw zijn vrije tijd opoffert om op speurtocht te gaan naar op andere plaatsen afge schreven talent. Komt de financiële zijde ter sprake, dan zijn de boeken vlug gesloten«ledereen gelijk voor de wet», luidt hun leuze. Nieuwe Wijk Hofstade is een klub als vele anderen, en houdt de zaak in leven door «bedelen», organiseren van festiviteiten, enz... en wanneer er wat overschiet mag iedereen gezellig aan tafel. Om deze uitleg te staven, viel te noteren dat Nieuwe Wijk de laat ste vier jaren in dezelfde uitrusting aantrad. Dank zij Marcel Cammu, neef van de alom gekende Philip Cammu, garageuitbater uit de Pontstraat, kwam daar nu verandering in. Philip Cammu, als ex-voetballer, ging dan ook enthousiast in op de vraag om sponsor te worden van het Hofstaad- se Nieuwe Wijk. Vooral omdat de jaar wisseling hem de concessie gaf over een voor hem nieuw automerk «Mazda». Zondag II. waren de mauve- witten dan ook uitgedost, om deze feestdag in hun bestaan te vieren. Vooraf ging de kompetitiewedstrijd tegen rode lantaarn Pano door. Het werd een vrij gemakkelijke 8-0 zege. Alleen in de eerste 10' kon Pano over eind blijven. Eens dat Luc Maes- schalck de juiste richting gevonden had, lag de overwinning open. Nog vóór de rust verhoogden Johan Sae rens (2 x) en Eddy Huys tot 4-0. Na de kampwisseling kon Eddy Huys 5-0 scoren. Verhoeven, vanop de straf schopstip zorgde voor 6-0 en De Nie en de 42-jarige Lucien De Swaef zorg den voor duidelijke 8-0 eindcijfers. Na de douche en de gebruikelijke «pint jes» volgde in lokaal «Zaal Welkom» een bescheiden, doch lekker etentje en om 15 u. werd afgezakt naar de Pontstraat voor de officiële receptie en voorstelling aan de pers. Woordvoerder Wilfried Van den Steen dankte de heer Philip Cammu voor de sponsoring, en sprak de hoop uit dat Nieuwe Wijk Hofstade. samen eén met Mazda, dit seizoen zijn negende M.T.S.A -titel mag binnenhalen. (A.V.H.) Hofstade kon het niet bolwerken tegen het laaggeplaatste Opdorp. (OJ) Tussen Hofstade en Opdorp liggen zestien punten verschil. In het voor deel van eerstgenoemde. Op het vlak van doelpunten scoorde Opdorp één keer meer dan Hofstade goals tegenkreeg (16-15). De Wilskrach- ters vonden echter vijfentwintig (25) maal de weg naar de netten ter wijl de bezoekende portier maar liefst drieënvijftig (53) maal diende te vissen. Hofstade is kandidaat-stijger en indien vijfde provinciale bestond dan was Opdorp al veroordeeld tot de degrada tie. Dit was de situatie voor de aanvang van de wedstrijd tussen beide elftallen. Wat de thuisploeg in deze partij echter te voorschijn «toverde» was minderwaar dig. Men creëerde zich wel een aantal mogelijkheden doch de afwerking bleef beneden alle peil. Ook nog in de tweede periode toen een bezoeker van het veld werd verwezen. Ondanks dit numeriek overwicht von den de lokalen nooit de gepaste opening. Opdorp kroop naargelang het verstrijken der minuten nog meer in zijn egelstelling. Dit bemoeilijkte alleen maar de taak van de plaatselijke aan vallers die telkens in een woud van be nen verstrengeld raakten. Ook de schoten op doel ketsten steeds op één of ander bezoekend onderstel af. Het dient echter gezegd dat een weinig ideeënrijk Hofstade de wedstrijd nooit volledig naar zich kan toehalen. M.T.S.A. Nieuwe Wijk Hofstade, wel eens de «miljonairsploeg» genoemd van het M.T.S.A. heeft na elf jaar bestaan eindelijk een sponsor op de kop kunnen tik ken. Men beweert weieens dat Nieuwe Wijk er heel wat geld moet tegengooien om die acht titels bijeen te spetën. Met klem wordt die al te gemakkelijke weg ontkend door spelers en bestuur. alle verzekeringen beleggingen persoonlijke leningen hypotheken 100 Tel. 053-78 67 65 Zavelbaan 68 9300 AALST MOORSELBAAN «6 AALST 053*212475

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12