ST.-JORIS t «P ORIENT <P GALLERY 4» Moorselbaan 78 Aalst Eendracht Nieuwerkerken opnieuw schotvaardig O.C. Aalst kampioen TAPIJTEN Onverdiende nederlaag Bouw houdt doelpuntjeskermis Eerste zege voor Sparta Wapens Munitie SPORTTROFEEEN RUPA TAXI WILLY ORIENT GALLERY Sportkalender HOTEL-RESTAURANT-CAFE DES ARCADES PAKISTAN Nieuwe Gazet van Aalst 25 maart 1983 13 Derde provinciale Nieuwerkerken blijft na een afgetekende overwinning tegen Eist mee voorin in derde C. Moens knalde de 1-0 op het bord en dat was meteen de ruststand. Na de herneming werd Eist wegge speeld. Uytersprot en Steenhout dikten aan en bezorgden Nieuwerkerken een verdiende zege. Terjoden blijft in de ge varenzone hangen. De bezoekers uit Herzele gaven lange tijd de indruk met de volle buit te kunnen gaan lopen maar twaalf minuten voor affluiten bezorgde De Saedeleer de Erembodegemnaars toch een punt. SK Aalst won het prestigetreffen van SK Herdersem. Nijs kon na twee minu ten de lokalen voorsprong bezorgen maar (Hendrickx knalde geel-blauw langszij vanop de penaltystip. Ex-Een- drachtdoelman D'Herde mocht dan aan de overkant een strafschop trappen en bracht de thuisploeg opnieuw op winst. Na een half uur was alles echter alweer te herbeginnen. In een gelijkopgaand treffen viel de beslissing dan tien minuten voor het einde. Laroy bezorgde Aalst de derbyoverwinning. Ook Wils kracht Moorsel won. Grembergen klom vroeg in de wedstrijd naar ben 0-1 voor sprong maar topschutter Van Waeyen- berg zou Wilskracht alsnog de volle buit bezorgen. TK Meldert blijft stuurloos rondzwalpen. Schellebelle speelde TK in de tweede helft verloren nadat Meert de lokalen even hoop gegeven had. (G.A.) Setokvoetbalverbond Na een zeer boeiende en spannende kompetitie is het verdict gevallen. O.C. Aalst is de nieuwe setokkampioen. Het dankt deze titel aan het bijzonder regelmatig presteren van de gehele ploeg. Het won ook de twee toppers tegen zijn rechtstreekse concurrent voor de titel AZ'77. Zodat we mogen stellen dat O.C. ver diend eindlaureaat werd. Het liep nochtans niet van een leien dakje tegen Leeuwerik. Leeuwerik was zeker niet naar Aalst gekomen om geschenken uit te delen. De thuisploeg acteerde erg zenu wachtig en kwam mqeilijk tot scoren. Onder impuls van een geweldig sterk middenveld waarin Dirk Van Biesen schitterde nam O.C. de match na de herneming volledig in handen en het was dan ook meer dan logisch dat Danny Van Kelekom zijn ploeg op voorsprong kopte. Even later spurtte Danny terug de ruimte in en stak de bal mooi door tot bij een uitstekend gevolgde Phillipe Bruyland die met een prachtig schot nummer twee bin- nenknalde. O.C. zat op rozen maar toen men vernam dat Blauw Wit met 1 - 3 leidde bij AZ'77 was de concentratie even zoek en Corte schoot de span ning terug in de match. De gastheren hadden het in de slotfase nog erg moeilijk maar gaven de overwinning niet meer uit handen. Toen de goed leidende scheidsrechter Van Goethem het eindsignaal floot speelden er zich dan ook dolle taferelen af. AZ'77 had aan één punt voldoende tegen Blauw Wit. Blauw Wit, dat uitstekend gemoti veerd was, liet AZ echter niet in de wedstrijd komen. Daeleman knalde zijn ploeg op voorsprong, Redant kon nog gelijkstellen maar Johan De Moor zorgde voor een 1-2 ruststand. Na de herneming bleef Blauw Wit heer en meester en toen John Pensaert num mer drie binnenknalde was de match gespeeld. Apostelken-Snas werd een boeiende partij voetbal. In deze doelpuntenrijke match scoorden De Backer (2) en Cleemput voor Apostelken en Cop- pens, Hélin (2), Heireman en Roelandt voor Snas. Groen Wit strafte Dressel af en Opwijk won bij Wembley. (JVL) Uitslagen AZ'77 - Blauw Wit 1-3 Apostelken - Tijl Snas 3-3 O.C. Aalst - Leeuwerik 2-1 Wembley - Opwijk 2-4 Groen Wit - Dressel 5-1 De Pluim - Moorselbaan 1-2 Stand 1O.C. Aalst 22/34; 2. AZ'77 21/31 3. Blauw Wit 21/31; 4. Snas 20/28; 5. Apostelken 22/28; 6. Leeuwerik 22/26; 7. Groen Wit 21/18; 8. Moor selbaan 20/15; 9. Dressel 22/15; 10. Opwijk 22/12; 11'. De Pluim 20/10; 12. Wembley 21/6. Voetbal Provinciale Afdelingen Tweede Nationale Wedstrijden van zondag 20 maart E. Aalst - Hasselt (Segers), 15 u. Tweede Prov. B E. Meldert - Nevel (Wauters), 17 u. Derde Prov. C Bambrugge - Terjoden (Van Extergem), 15 u. Voorde - Nieuwerkerken (Opdecom), 15 u. Derde Prov. D Excelsior - TK Meldert (Van Renthergem), 15 u. Stekene - W. Moorsel (Nijs), 15 u. Herdersem - Bazel (Provost), 15 u. Berlare - Sk. Aalst (Anné), 15 u. Vierde Prov. G Aaigem - Edixvelde (Moons) 15 u. Vierde Prov. H Appels - Baardegem (Heerwegh), 15 u. S. Moorsel - Gijzegem (De Bodt), 15 u. Welle - Sk. Erembodegem (Vereecke), 15 u. Doggen - Hofstade (Slock), 15 u. Voetbal dames Tweede Nationale 26.3, Kamillekes Aals - VV Dorp Lom mei (Josse), terr. Zandberg, 15 u. Bedrijfsvoetbal 26.3, Post Erembodegem - Intercom (Devliegher), terr. Doggen, 15u.30. Bowling 25.3, Wimaboxers 4 - Irtas 2, 21 u. 25.3, Irtas 1 - BC Aalst Bowling De Kat, 21 u. Basket Nationale en Provinciale afdelingen Eerste Nationale 25.3, Okapi Aalst - Mariembourq, 20u.15 Derde Nationale 26.3, Brabo - Osiris Denderleeuw, 20u.30 Prov. 26.3, Red Boys - The Tower, 20 u. 27.3, Erembodegem - Erpe Mere (zaal Denderdal), 19u.15. Liefhebbersbasketbal 27.3, Borghmans - Torenhof (zaal Ten Rozen), 10u.30 27.3, Terlinden - De Nachtwacht (Terlinden), 10u.30 27.3, Olfit - Cockpit (zaal Okapi), 10u.30 27.3, De Klok - Den Hoorn (zaal Okapi), 15u.15 27.3, Snoepertje - Diversy (zaal Okapi), 16u,45 Waterpolo 27.3, ZN Aalst - Strombeek (Stedelijk Zwembad Aalst), 15 u. UITZONDERLIJK TIJDENS DE DAGEN ZATERDAG VAN 10 tot 18 uur ZONDAG van 14 tot 18 uur unieke tentoonstenng van handgeknoopte tapijten uit Vrouwenvoetbal 2e Nationale W Veldegem-Kamillekes Aalst 21 Het zit de Kamillekes niet mee de laatste weken, drie nederlagen op rij het kan hen de promotie kosten. Gelukkig verloor Gosselies ook zodat men nog niet mag wanhopen. Na een kwartier spel stonden de Aal- sterse meisjes reeds met 2-0 in het krijt. Tien minuten voor de rust kon Ann Eeckhout, die uitstekend speelde op de midvoorplaats, na een persoonlijke doorbraak milderen. Tijdens de tweede helft beukte Aalst enorm op de Veldegemse verdediging, doch de verdiende gelijkmaker bleef uit. Greta Van Hauwermeiren miste een reuzekans maar had ook pech toen een onrechtstreekse vrije trap van haar door de Veldegemse doelvrouw in eigen doel geslagen werd. De scheidsrechter, keurde het doelpunt af omdat volgens haar de bal reeds in het doel was vooraleer de plaatselijke portierster het leder raakte. Alsof dit al les nog niet genoeg was liet de scheids rechter het spel hervatten vanop de doellijn wat uiteraard ook ongreglemen- tair was. Men dacht er nog aan om klacht in te dienen tegen die scheids rechterlijke fouten maar veel aarde aan de dijk zou dit toch niet brengen. Zater dag staat de wedstrijd tegen Lommei op de kalender. Wil men nog promoveren moet er absoluut gewonnen worden al hoewel dit zeker van geen leien dakje zal lopen. (J.V.L.) Bedrijfsvoetbal Bouw zorgde voor de uitschieter van de speeldag door Saf een geweldige pandoering toe te dienen. Bouw nam een blitzstart en stond na tien minuten reeds 0-3 voor. De Jonge scoorde tweemaal en Diaz nam het derde doelpunt voor zijn rekening. Na de herneming milderde Van Nieu- wenborgh. Bouw stoorde zich daar ech ter niet aan en veegde Saf gewoon van het terrein met goals van De Jong (2), Diaz en Ganzeman. Callebaut A won nu ook van Post. Het werd een aantrek kelijke partij waarin Callebaut A hun enige treffer lukte na de rust langs Rudy Van Biesen. Desatex liet geen overtui gende indruk na tegen hekkesluiter Intercom. Aan de rust prijkte er amper een 1 -0 voorsprong op het bord. De Wilde zette aan het kwartier de net ten bol. Leunis en De Wilde gaven ten slotte de zege wat meer kleur Amylum won bij het uitgebluste S.omati. Luc Nevens zette tijdens de eerste helft een strafschop om. Ollivier Cornelis en Eddy D'Haese knalden na de herneming eveneens raak. VVTTa zorgde ook voor een verrassing door Honda puntenloos huiswaarts te sturen. Bucqué was in zijn dagje en zette zijn ploeg dan ook met twee prachtdoelpunten op rozen. Kindermans zette TT op rozen. Honda redde de eer nog langs Mare Geeraerts. (JVL) Uitslagen Callebaut A/Post 1 /0 Desatex/Intercom 3/0 Somati/Amylum 0/3 Saf/Bouw 1 n WTA/Honda 3/1 K.B.L.V.B. 2e afdeling Niettegenstaande de degradatie een voldongen Jumbo Zottegem aanzien als een prestigeduel. In de aanvangsfase namen de bezoe kers het heft in handen en kwamen dan ook op voorsprong na een own- goal van Guido Gevenois. Net voor de rust kon Chris Wauters de stand in evenwicht brengen. Na de herneming had Jumbo terug veldoverwicht en lukten dan ook een tweede doelpunt. Sparta ontsnapte toen een paar maal aan een derde treffer maar counterde gevat langs Chris Wauters. Luc De Schrijver lag aan de basis van de feit is voor Sparta Aalst werd de wedstrijd tegen gelijkmaker. Sparta kwam zelfs op voorsprong langs Karei Rabier die uit een geharrewar raak knalde. De Spar- tadoelman Dries hield zijn ploeg over eind toen hij even later een loeier uit de winkelhaak sloeg. Jumbo nam risico's en de Spartanen buitten dit in de slotfase optimaal uit langs Michiels uit strafschop en Patrick Vanneuville die nummer vijf tegen de touwen knalde. (JVL) Stationsplein 8, AALST 053/77 32 96 Restaurant open alle weekdagen en zondagmiddag. Specialiteitscampis, paling Aperitief gratis Alle borduurwerk Kamavalplaketten. Toonzaal: Koolstraat 137, 9300 AALST Tel. 053/77 07 77 Vooruitzichtstraat 25 AALST 053/21 39 51 Perfekte bediening Veilig thuis Juiste prijs Tel. 053/77 82 36 78 52 OO Stationsplein 7, 9300 AALST IP of betaalbare Oosterse tapijten prachtige kleurenschakeringen en patronen met Kau- kasische invloed uit de streek van Karachi. In alle mogelijke afmetingen en in drie verschillende kwaliteiten aan zeer interessante voorwaarden vb. 10/20 met 320.000 knopen per m2 11/22 met 387 200 knopen per m2 16/18 met 460.800 knopen per m2 Kom vrijblijvend de pracht van deze tapijten bewon deren Alle stukken in ORIENT GALLERY tentoonge steld. zijn reeds geselecteerd door bekwame en erva ren vakmensen. Parklaan 29 Aalst. 053/77.57.38. ORIENT GALLERY is alle dagen toegankelijk van 14 tot 19 uur zaterdag van 10 tot 12.30 en van 14 tot 18 uur. Als U gewoon een komt kijken, bent U ook welkom. Service. Alle stukken worden eventueel vrijblijvend aan huis gepresen teerd.

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 13