sssim Gillegans Aalsters voor «struisvogel» Vrouwelijke agenten gezocht Echt anders gaan leven is... V.N.J.Voil Nazionalistische Jeannetten Eén dracht vooruit Staande ovatie Nieuwe Gazet van Aalst 1 april 1983 9 Annie, hou jij m'n (vuiinis-)zakkie effe vast Aërobic-dancinghet gezin van Pamela echh waar de kiloodjes er 2.o <x.p be ou m j e g en Wegens inleveringen géén titel voor dit stukje je havannasigaren zélf rollen. /?yu jii Veni, Vidi, Ivic... Met maandelijkse bijdragen van Chap, E.T., V.d.B., D.B., Queen Elisabeth, Huile Frites M, J.R. en Willy OO De Aalsterse Gilles zijn naar Zuid-Afrika gevlucht om er aan «struisvogelpoli tiek» te doen, nadat ze dit reeds subliem oefenden in de karnavalstoet. Waar ze deerlijk van hun pluimen lieten... En waarna er dus nieuwe nodig waren. Misschien leren ze er ook een regendansje van de negertjes aan, om hun repertoire kompleet te mgken. Maar o, waf blijkt nu, de Gilles zijn nog steeds niet in Zuid-Afrika aangeko men Volgens een woordvoerder van de groep waren zij wél op hun schema, maar vloog het vliegtuig veel te vlug om al dansend te kunnen volgen... Treedt onze Aalsterse trots trouwens volgend jaar niet enkel in het Duitse karnaval op Om vlotter op TV te komen Kwestie van wat «Strauss-Vogel- politiek». En zopas bereikte ons hier eindelijk de verklaring, van de kleine vertraging van de Aalsterse Gilles in de jongste stoet... Ze hadden hun uurwerken nog op zomeruur staan. Anders was er meteen 72 minuten vertraging geweest i.p.v. 12... Wat E.T. ook moge beweren in allerlei exclusieve interviews, zijn concurrent kassakraakster Annie, zou niets te maken hebben met schepen Annie De Maght. Het gaat dus noch om een (auto-)biografie, noch om een familie filmpje van onze schepen van vóór haar politieke carrière. Insiders wisten ons te vertellen dat De Maghts commentaar op de geruchten kernachtig klonk«Als ik in 't zwart zou werken, zou ik 't zeker niet zó openbaar doen En dat is dan schepen van openbare werken Naar aanleiding van de aktivitei- ten in de Okapizaal hebben de anaërobe gistbacteriën in zet- meelfabriek Amylum protest aangetekend tegen de nieuwste rage: het «aerobic-dancing». Deze oppositie kant zich vooral tegen het feit dat voor anaërobe organismen in het Aalsterse niets gedaan wordt qua sport. Aldus zouden zij erdoor gedoemd zijn om er eeuwig uit te zien als meel zakken. Dit terwijl zij, mits wat lichaamsbeweging, eveneens in aanmerking zouden komen om te poseren voor een beeldhouw werk als de «Venus van Amilo». We houden alvast onze adem in voor verdere akties van deze minderheidsgroep in het Aalster se. Wanneer een «anaërobic-ro- mancing», of kooklessen voor streptococcen bijvoorbeeld Jammer genoeg blijkt E.T. net niet de afkorting van Etienne (Bogaert), want anders zou zijn akteerprestatie de stadskas wel wat kunnen spijzen... Bij de installatievergadering van de gemeenteraad stak hij bij de veelbe sproken E.T.-afleggingen wel demon stratief twee lange vingers op, maar het waren de zijne. Als schepen van finahcièn zal hij waarschijnlijk enkele onpopulaire maatregelen moeten treffen, maar gelukkig kan hij zich nu wel steeds verschuilen achter de oorlogs-Duitse BZN-spreuk «Gevel ist gevel We vernemen uit (doorgaans slecht ingelichte) bron dat te Erembodegem een gerucht (de ronde) doet. (Onthutste) verontruste ouders horen met (tuitende) oren wat hun ver schrikte kinderen stamelend vertellen. De (vanouds) beruchte Kapellekens- baan (en omgeving) wordt (naar ver luidt, met dt) alweder onveilig gemaakt door vervaarlijke manskerels. Zij ver tonen immers.(volgens waarnemers) zonder dat daarom verzocht wordt, hun hoe-zouden-we-'t-noemen. Pik ant detail: men zegt dat deze, euh, onderdelen, ten toneel worden gevoerd in geschenkverpakking. Met strik dus. Bij klaarlichte dag. Welnu, (medeburgers), dat mag niet. Omdat die mensen een subabdominale ver koudheid (zouden) kunnen oplopen. En ons O.C.M.W. heeft (zoals bekend) al kosten genoeg. De klusjesdienst werd aangepord om (preventief) op te treden door deze heren (strikt vertrou welijk) een degelijke ritssluiting té bezorgen. Voor het kledingstuk in kwestie. Het V.N.J. overweegt in die kontreien een natuur(s)exploratie te organiseren met repressief karak ter. Bovendien (wordt gezegd) zoekt de politie dringend (bereidwillige) vrouwelijke agenten die deze figuren (op heter-daad) willen betrappen. De Belgische popgroep «Allez Allez» zou nog altijd op zoek zijn naar een nieuwe stem, in de vorm van een ver- vangzangeres voor Sarah Osborne. Naar verluidt zou er gedacht worden aan niemand minder dan Willy Alloo. Hij is echter nog steeds zijn stem kwijt, en zou trouwens opteren om op te treden in een «meerstemmig» koortje. «Allez Allez» zou wel tot com promissen bereid zijn, en zou zelfs de groepsnaam willen veranderen in «Alloo Alloo al dan niet met een uit gesproken leesteken erin. Willy zelf lijkt sinds zijn nederlaag op de Raad van State een beetje korzelig. Er zouden klachten geweest zijn in zijn «eedaflegging» over de bediening, die teveel op een «etenaflegging» zou gelijken... Er gaan geruchten als zou het Vlaams Blok een protestpetitie in petto hebben tegen het aantrekken van gastarbeiders in bepaalde Aalsterse kringen. Hiermee zou vooral Eendracht Aalst geviseerd wor den. Naar het schijnt zou er daar, na een Braziliaan, wat Spanjaarden, een Hon gaar en twee Zaïrezen, ook een Joegos laaf in dienst genomen zijn. Een voorstel is nu in de maak om het Pierre Cornelisstadion dezelfde infra- struktuur te geven als de beruchte sta dions in Chili en Argentinië, o.a. om deze mensen «beter» aan hun (stuip-)trekken te laten komen. Foto uit de V.U.-folder die zowat elke Aalstenaar in de bus kreeg. Spréék te Vlaanderen steeds uw eigen taalWant haar schrijven zonder DT-fouten blijkt zelfs voor de V. U. al een utopie. Na het incident met het G.O.C. heeft het V.N.J. besloten om repressiever op te treden tegen de homofilie in eigen rangen. De korte broek blijft weliswaar behouden, maar jongens met te weinig haar op de benen zullen voortaan streng geweigerd worden. De vijf ingehuurde meisjesleden zullen versterking krijgen, niet alleen in aantal, maar ook in borstomtrek. Dit om het bisexuele karakter van deze jeugdbeweging te benadrukken. (Vrouwelijke rekruten met overda dige haargroei op de bovenlip zullen trouwens in dat opzicht evenzeer gewei gerd worden...). Belangrijk is ook de veranderde aan pak van de spelletjes. Voetbal wordt aldus zeker van het programma gevoerd, wegens het dekadente gekus en geaai van jongens ondereen na het scoren; wat ongetwijfeld dé oorzaak van de krisis is Bij handbal mag er normaal geen lichamelijk kon- takt met de tegenstander zijn, dus dat zou nog door de beugel kunnen. Maar helaas moet bij vrijworpen al te vaak een hecht muurtje gevormd worden, waarbij de billen van de jongelingen elkaar nogal aanstootgevend raken. Dus weg ermee Hetzelfde lot onder gaat ook Jean-netbal... Het marsjeren langs de Vlaamse wegen wordt ook grondig hervormd Om «onnatuurlijke neigingen» niet aan te wakkeren, zullen de rangen voor taan opgebouwd worden volgens het treincoupé-principede jongens zul len nooit echt achter elkaar moeten lopen, maar steeds met het gezicht naar elkaar toe. De eerste loopt voor uit, de tweede volgt ruggelings achter uit,1 dan komt weer een vooruitloper, en^.. Dit zou ook het vertrouwen tus sen de leden onderling ten goede komen. Wel wordt erop gelet dat geen twee jongens of meisjes elkaar té lang in de ogen kijken. Verder worden aan sporingen als «Kom jongens en «Kus mijn kl...» zwaar gesanctio neerd Hiertoe heeft men het kolen hok voor de lijfstraffen handig omge bouwd tot een gaskamertje (Gaste- zimmer). Het dragen van een «potsje» wordt verplicht (eerbetoon aan een Aalsters politikus terwijl het fluiten van repertoire van Will Ferdy, Robert Long, Albert Mol, David Bowie en Elton John uit den boze zijn, natuur lijk Toch worden, naast de behouden hetereo-gay-ne spelletjes (zakdoek- leggen, tikkertje (geen ftikkertje) en vadertje-en-moedertje...), ook nog wat nieuwe spelletjes gelanceerd. Ja, hiervoor worden zelfs (heel even) homosexuele leden aanvaard. Het gaat namelijk om «oorbelleken-trek» en om het vrij bloedige travestierenge- vecht Tenslotte hoeft het niet gezegd dat de groepsvlaggen niet meer zullen gewassen worden met Omo-poeder. Dat waste té flikkerend wit... Een recent onderzoek heeft uitgewezen dat de materniteiten van de ziekenhuizen nabij het Eendrachtstadion méér werk kregen op zon dagen dat de voetbalploeg won dan op andere. Volgens dr. gynecoloog Job Sedéken, reiken de aanmoedigingskreten op zo'n dagen lot bij de hoogzwangere patiëntes, en aldus zouden kreten als «Allez «Jui «OOCH en «Ja, geefd' ons mor nen iendracht» (dit laatste uit schrik voor een tweeling meer succes hebben dan de uitlatingen in de aard van «Eire- moei «Boehoe en «Dief, dief Voor het tweede facet van het onderzoek, omtrent de invloed van het roepen van typische leuzen naar dè Zaïrese spelers op de geboorten van zwartjes bij Aalsterse inboorlingen, ontbreekt nog het nodige bewijsmateriaal... Erembodegem. In Café De Snelle Duif vond een erotisch getint wonder plaats. Het reiswekkertje dat op de kast stond, ontwikkelde zich plots, bij het zien van het rechtse schilderijtje, tot een staande klok Zodat men er zelfs de zoldering moest voor uitbreken...

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 9