PEUGEOT BOSCH t® the best one uuillocx video club WEMBLEY Povertjes SERGANT SPORT Electro Centrale L. De Ridder De Neve Videofilms 100 fr./3 dagen 1 Kamillekes op één zege van promotie Superieur Tijl Snas grijpt beker Redaktie Renaat Gits de beste Europese Fiets Fietsen peuceot Bromfietsen Moorselbaan 1 07-113 9300 AALST? Tel. 053/21 18 65 Vishandel Hydra De videoclub die weet wat video is 8 Nieuwe Gazet van Aalst 16 april 1983 Te verkrijgen bij Huishousapparaten - dienst na verkoop Algemene electriciteit NAARSTIGHEIDSTRAAT 67-69 - AALST 9300 TEL. 053/21 86 25 De verliezende finalisten van O.C Aalst die enkel tijdens de eerste helft konden standhouden. Voor de grote finale had Tijl Snas zijn sterkste formatie opgetrommeld. Het had reeds vijf maal de finale gespeeld maar nog nooit de beker kunnen win nen. Wanneer Tijl in deze opstelling de kompetitie had betwist, zou het even min veel tegenstand ondervonden hebben. Al vlug in de wedstrijd bleek dat Bart Eelbode en Co veel vlugger op de bal waren dan kampioen O.C. Aalst O.C. moest zich dan ook uit sluitend beperken tot verdedigen en speculeerde op de counter. Snas creëerde wel een aantal kansen maar HMD RA Geraardsbergsestraat 98, i i|i|unn Aa)st s 053/78 63 18 of 77 41 54 Zelf bereide slaatjes en visschotels te bekomen. MOORSELBAAN 86 AALST 053*212475 Café (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen. Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78, AALST 053/77 13 90 83/19 in de gelegenheid te scoren. Doelman Steven Van Bruysel was echter bij de pinken. Sans bleef doorduwen en toen de O.C.-defensie in buitenspel geloofde trof Philipe Hélin raak. Nog voor de rust verdubbelde Peter Roe- landt de score en de match leek ge speeld. Aan de rust wisselde O.C. echter drie spelers en Snas kwam zowaar even in moeilijkheden. Corne- lis versloeg de Snasdoelman en Jan Borms zag zich genoodzaakt de bal uit Hubert Blondeel (OC Aalst) trapt net de bal weg voor de aanstormende Van Hoorde. Bart Eelbode kijkt toe. het doel te slaan. De goed leidende scheidsrechter Van De Velde floot voor strafschop. Jan Van Lysebeth trapte de penalty echter tegen de paal. Toen Paul Van Den Brempt even later foutief tussenkwam in de fatale zone versloeg doelman Steven Van Bruysel zijn vis a vis Monsieur wel uit straf schop. Tijl Snas kreeg vleugels en een ontmoedigd O.C. Aalst kon enkel toe zien hoe Geert Heireman met een af standsschot, Philipe Hélin en de inge komen Luc Coppens met een pracht van een doelpunt het vonnis voltrok ken. Een oververdiende zege voor Tijl Snas dat werkelijk het niveau van derde provinciale haalde, alhoewel O.C. Aalst zeker een eerreddend doel punt verdiende. (JVL) Tweede NationaleLa Louvière - Eendracht Aalst 1 -0 TE KOOP INBRANDTOESTEL GESTETNER voor elektronische stencils. Telefone ren 052/21 63 55. Eendracht Aalst verloor nu ook bij het Waalse La Louvière, dat liefst met vier reservespelers aantrad. Het werd opnieuw een trieste bedoening en men mag wel stellen dat de Aalsterse formatie naar het einde van het seizoen snakt. Zonder trainer Ivic en Geert Van Roy dwong het wel enkele doelrijpe kan sen af maar zoals gewoonlijk werden deze onbenut gelaten De beide Zaïre- zen zorgden voor enkele technische hoogstandjes maar efficiënt zijn ze toch niet. Het is duidelijk dat deze jon gens eigenlijk niet passen in het Bel gisch voetbal Aalst moet zeker naar versterking uitkijken zoniet wordt het volgend seizoen een fiasco. Hoe de spelers nu worden uitgespeeld begrijpen we eigenlijk toch ook niet goed. Luc Limpens, die zich als de spelverdeler aan het opwerpen was, kreeg nu een meer aanvallende opdracht. We lieten Luc hierover aan het woord «Eigenlijk ben ik ontgoo cheld. Ik speelde voor mijn kwetsuur vrij goed op het middenveld maar diende nu vooraan rechts op te tre den. Ik werd er bovendien erg weinig aangespeeld. Yangara en Kingambo verdeelden het spel onder elkaar en namen te veel hooi op hun vork met als gevolg dat ze dikwijls balverlies leden terwijl ik vrij stond. Toen ik een niet te missen kans kreeg kwam Yangara voor mij gelopen en trapte de bal tegen de dwarsligger Spijtig dat trai ner Ivic niet aanwezig was, hij zou ongetwijfeld ingezien hebben dat mijn plaats in het middenveld is. Het was van bij de miniemen geleden dat ik in de aanval uitgespeeld werd». Het moreel van de spelers is onder het vriespunt en het is duidelijk dat er een vakkundige trainer zal moeten aange worven worden om van de ploeg een geheel te vormen. De komende weken zijn heel belangrijk voor de toekomst van Eendracht. (JVL) Vrouwenvoetbal 2e Nationale Kamillekes speelde op het vroeger terrein van V.G. Oostende zijn beste wedstrijd van het seizoen. De eerste helft kon de partij nog alle kanten uit. Oostende kwam erg dicht bij de openingstreffer langs Willaert die een vrijschop op de deklat knalde. De Oostendse druk werd rustig opge vangen door de Aalsterse verdediging waarin Trees Van Geert, Ann Van Der Eecken, Ingrid Van Den Neuckeren Ghi- sèle Ghesquière een hecht blok vorm den. Een attente Aalsterse portierster Brenda Van Den Eeckhout hield haar netten on geschonden toen dezelfde speelster al leen voor haar opdook. Aan de overkant brak Ann Eechout tweemaal alleen door maar scoorde niet. Marie-Anne Van Den Steen miste nog een enige doelkans en de rust werd met een blanke stand be reikt. Na de koffie nam Aalst het initiatief in handen en Ann Eeckhout trof van dichtbij raak. Even later demonstreerde Greta Van Hauwermeiren haar uitstekende traptechniek nog even dooreen vrijschop vanop dertig meter in het dak van het doel te knallen. De Aalsterse meisjes stonden meteen op rozen en de laatste 25 minuten werd er belangrijker wijze meer aan verdedigen gedacht. Oostende had nog onkans toen een prachtig ge nomen vrijschop voor de tweede maal op de dwarsligger wegketste. Aalst counterde ook nog enkele malen gevaarlijk langs Ann Eeckhout en de in gekomen Hilde De Neef die zich met de week beter intigreert in het elftal. De promotie wenkt nu voor Kamillekes Aalst. Wanneer er zaterdag 30 april op de zandberg gewonnen wordt van Remou- champs is de promotie een feit. Zelfs de titel zit er dik in, want een week later staat de verplaatsing naar Union op het pro gramma wat ongetwijfeld ook een haal bare opdracht moet zijn. (JVL) Setokbekerfinale In de voorwedstrijd voor de derde en de vierde plaats demonstreerde AZ'77 tegen Molenboys Opwijk eventjes hoe eenvoudig voetbal wel kan zijn. De Molenboysdefensie werd op een dozijn goals getracteerd, terwijl de thuisploeg toch nog een eerreddend doelpunt lukte. werkte aanvankelijk stuntelig af. O.C. kwam ei zo na op voorsprong. Van Kelekom zette een paar tegenstanders in de wind en stelde Philipe Bruyland f mgWrM.;.. 4 *r w mm Tijl Snas pikte op verdiende wijze de beker van het Setokverbond in.

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 8