ASSIVA staat zelfverzekerd aan de top te Aalst Nieuwe Gazet van Aalst 17 juni 1983 9 marathon- en andere rages, won ook de sport- en vrijetijdsverzekermg aan belang. Voor dit alles en nog veel meer kan U in vertrouwen bij ASSIVA terecht Trouwens, Wilfried Silon is voor de atletiekliefhebbers van de Dender streek zeker, geen onbekende Als ZOVA-atleet verdiende hij reeds zijn sporen in diverse marathonwedstrij den. o m deze van New York «Een goede zaakvoerder is een fitte zaakvoerder», knipoogt Wilfried Silon Assiva laat zich uitsluitend met verze keringen in. Men hoeft er dus niet aan te kloppen voor reizen of andere npve- naktiviteiten, die met het verzekeren geen uitstaans hebben «Kan ook met», meent de heer Silon. «het betere verzekermgswerk is heden ten dage zo komplex geworden dat men zich gewoon met kan veroorloven nog met andere zaken bezig te zijn» Ruim 150 maatschappijen worden door Assiva vertegenwoordigd en het uitvissen van de meest voordelige verhouding prijs/dekking voor de klant is vaak een hele opgave. In vele gevallen is er met direkt een pasklare oplossing voor handen. zodat een diepgaand onder zoek zich opdringt Zorgvuldige en snelle dossierbehandeling Bij het verzekeren kan men grosso modo twee etappes onderscheiden, waaraan Assiva, in het belang van de klant, de grootst mogelijke aandacht besteed Vooreerst wordt een nauw keurige analyse gemaakt van de te verzekeren risico's, waarna de polis sen zo korrekt mogelijk worden opge steld Bij het afhandelen van schadegevallen staan onmiddellijk experts ter be schikking en is de klant volledig vrij bij de keuze van een advokaat. Dossiers worden bestendig opgevolgd en in vele gevallen wordt de som door Assiva voorgeschoten Snelheid bij de dossierverwerking staat hoog in het vaandel geschreven daarom werd geopteerd voor een ver doorgedreven automatisatie Een Hewlett Pachard 250-computer ver strekt nu in een mum van tijd alle nodige informatie voor klanten of schadedossiers Wie vandaag een zaak opzet en hierbij ook nog wil slagen, moet of de beste zijn in het vak, ofwel uniek in zijn soort. Sinds vorig jaar is er in Aalst een verzekeringskantoor dat aan beide vereisten wil voldoenAssiva. Met het nieuwe kantoor aan de Kapucijnenlaan is zaakvoerder Wilfried Silon echter niet aan zijn proefstuk toe. In 1968 startte Assiva te Liedekerke en vorig jaar deed zich de mogelijkheid voor tot samenwerking met de familie De Bolle, zodat Assiva-Aalst meteen met een uitgebreid en belangrijk kliënteel kon starten. Funktionele en eigentijdse accomodatie U zal er graag een keertje binnenstap pen in dat meuwe Assiva-kantoor. dat qua opvatting en bouwstijl ook al enig in de stad mag genoemd worden. De gevel is een architektonisch pareltje het geheel ruim, luchtig, aangenaam, maar bovenal aangepast om er te wer ken en de klanten op een passende manier te ontvangen en verder te hel pen. Een aparte zaal biedt mogelijk heid om ongestoord te vergaderen Het onthaal is hartelijk en verzorgd Een tweede troefkaart een probleem, wenst U vrijblijvend advies De deuren van het gezellige Assiva-kantoor staan wagewijd open Wacht met langer, neem liever geen risico s met uw verzekering Publi-reportage Sukses komt nooit zomaar uit de lucht te vallen. Assiva beschikt echter na 1 5 jaar over meerdere troefkaarten die het kantoor in het onoverzichtelijk ver zekeringswereldje met zijn talrijke agenten en makelaars, vrij uniek maken. Deskundigheid Geen ijdel begrip bij Assiva zaakvoer der Silon liep na het beëindigen van zijn studies (verzekeringsmakelaar), meerdere stages bij verschillende maatschappijen. Hij bekwaamde zich gedurende drie jaar ook inzake boek houding en fiscaliteit een must zo meent hij en vervolmaakte zich ten slotte via een aantal stages in het bui tenland, o.m. in het «Mekka» van het verzekeringswezen Londen Het kantoor wordt samen met Patrick De Bolle draaiend gehouden. Deze gegradueerde in (de) verzekeringen, zet hiermee het werk van zijn vader, wijlen Robert De Bolle, hoofdinspec teur van het discontokantoor verder Vakbekwame mensen die fulltime voor uw veiligheid zorgen, dat is de eerste troef van Assiva Specialisatie Evenzeer als in het voorgaande, komt hier «het eigen gelaat» van Assiva tot uiting. Zonder de «gewone» particu liere klant te veronachtzamen, inte gendeel. wil Assiva tevens tegemoet komen aan de nijpende vraag naar meer bijzondere verzekeringsmoge lijkheden bijvoorbeeld elektromca- verzekeringen, diverse verzekeringen, burgerlijke aansprakelijkheid voor architekten, studiebureaus, genees heren. Of nog buitenlandse risico's (wie verzekert uw flat in Spanje op een degelijke manier Samen met de opkomst van jogging-, aerobic-, Streven naar een perfekte service Drie mensen zijn permanent op de weg om te allen tijde aan de wensen van de klant te voldoen Het Assiva- kantoor zelf. gemakkelijk bereikbaar aan de Ring. met voldoende parkeer- mogelijkheid, is iedere dag. ook zater dag, in de voormiddag geopend van 8u.30 tot 1 2u.30 Maandag en vrijdag eveneens van 16 u tot 18u 30. In deze optimale service kadert ook de mogelijkheid voor de klant een beheerskontrakt af te sluiten, waar door Assiva. kosteloos polissen, van om het even welke maatschappij, overneemt Op die manier kan men de verschillende polissen binnen eén zelfde onderneming of binnen een gezin gegroepeerd laten beheren Jammer genoeg kan men niet alles op krantenpapier weergeven Zit U met

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 9