PEUGEOT the best one willocx video club WEMBLEY Setoklaureaten gelauwerd SERGANT SPORT Videofilms 100 fr./3 dagen Hand in Hand bekerwinnaar, grote slokop bij prijsuitreiking Sportkalender molenstraat 21 aalst 053/77 53 47 de beste Europese Fiets Fietsen PEUGEOT Bromfietsen Moorselbaan 107-113 9300 AALST Tel. 053/21 18 65 De videoclub die weet wat video is AUTOBANDEN BEN0IT DE SMEDT Con/J^j anne marie beretta closed basic mix and match new dakota callagan chiwitt armani byblos seeler myrtil d'eloye Christine vogdt ugo correani valentino la matta malgari allegri kander ruffo heeft het genoegen U uit te nodigen tot onze uitverkoop, om U de gelegenheid te geven er de beste koopjes te doen aan de soldenprijzen vóór de soldenperiode. 12 Nieuwe Gazet van Aalst 24 juni 1983 Naar jaarlijkse gewoonte had de setokfeestvergaderlng plaats. Verdienstelijke clubs, spelers en scheidsrechters werden met allerhande trofeeën bedacht. De heer Roger Van Goethem, reeds vijftien jaar voorzitter, toonde zich terecht tevreden over het sportieve en spannende verloop van de voorbije kompetitie. Het Setokbestuur met de gevierde laureaten Met O.C. Aalst en Tijl Snas had men een waardige kampioen en een waar dige bekerlaureaat. O.C. mocht de luxebeker senator Van Den Broeck in ontvangst nemen en Snas kreeg de luxebeker minister Olivier. O.C. Aalst kreeg als tweede in de beker ook nog de luxebeker volksver tegenwoordiger Willy Van Renterg- hem. AZ'77 werd als derde bedacht met de luxebeker Waltniel. Als sportiefste speler kwam dit sei zoen Jean-Pierre De Wolf van V.K. Moorselbaan uit de bus. Ongetwijfeld een juiste keuze want Jean-Pierre is reeds jaren een voorbeeld voor jong en oud. Glenn Van Goethem en Norbert Redant eindigden tweede en Hugo Korte derde. De heren scheidsrech ters Van De Velde, Borms en Everaert kregen een medaille om de bekerfinale in goede banen te houden en sekreta- ris Van De Velde, ondervoorzitter De Nys en voorzitter Van Goethem mochten een herinneringsplakket in ontvangst nemen. Algemeen setokvoorzitter Roger Van Goethem kreeg een bijzondere onder scheiding voor 15 jaar ononderbroken voorzitterschap. Voor het eerst wordt er een supercup betwist. Dit driehoekstornooi tussen Tijl Snas, O.C. Aalst en AZ'77 begint op 20 augustus. Het bekertornooi vangt aan op 3 sep tember en de kompetitie met dezelfde 12 ploegen begint op 8 oktober. (JVL) Te verkrijgen bij MOORSELBAAN 86 AALST Q53.Z12475 Golfbiljart Door het behalen van de beker, hebben de mannen van Hand in Hand uit Moorsel, bewezen dat zij beter konden dan hun vierde plaats in de eindstand van de ereklasse laat uitschijnen. In de finale tegen Zand mannetjes behaalden zij een ruime 5_1 zege. In de openingspartij moest Frans Heremans «Zandmannetje» Richard De Sitter laten voorgaan met 1/2. Buyl. Verdienstelijkst bestuurslid met Jean Pierre Steenhout Trofeeën en be kers genoeg om een vrachtwagen te hu ren (AVH) Atletiek 24.6, open avondmeeting in het Os- broekstadion. Aanvang te 18u.30. Kaatsen 26.6, Steven Moorsel - Baasrode Welleweg - Terjoden Nieuwerkerken - Puurs Baardegem - De Flinstones Gijzegem - Opdorp Alle wedstrijden vangen aan te 15 u. Slokop Hand in Hand Moorsel haalde grootste trofeeënoogst bij de prijsuitreiking der golfbiljartfederatie. De drie kampioenen samen vlnrHand in Hand B (reeks B). Turbo Cars B (reeks A) en Turbocars (erereeks). Peter Van der Linde. Jean Pierre Steen hout en Freddy Rosback zetten dan de deur wagenwijd open door respektieve- lijk Herman De Sitter, Bruno Moens en Patrick Meskens een droge 2/0 aan te lappen. In de slotpartijen boden zowel Viktor Meert als Louis Aeyels heel wat weerstand aan Jean Pierre Creygelman en Willy De Rouck doch met tweemaal 2/1 gingen ook zij de boot in. Verdiende eerste plaats als inzet bracht de troosting heel wat meer spanning, want het «zwak ke» (zie einduitslag kampioenschap) ver zette zich zeer hard tegen Palace. Willy Ovaere verloor op de valreep van Renaat Melkenbeek. Jeugd- en provinciaal kampioen Peter De Backer kende weinig problemen met Chery Dumoulin Théo Van den Eede moest tot het uiterste kam pen om Hilaire De Leenheer op afstand te houden en Frangois De Backer klopte ex-teamgenoot Geert Roggeman met duidelijke 2/0 cijfers Alhoewel de zege reeds op zak, moest Palace toezien hoe Mare De Kegel en Jan Van Gilbergen, telkens met 2/0 Albert Volkaert en William Huylebroeck het nakijken gaven en tot een 4/2 eindstand konden milde ren Bij de prijsuitreiking was de Hand in Hand-ploeg de grote slokop van het voorbije seizoen Kampioen met de B ploeg, bekerwinnaar met de A ploeg. In dividueel sterke prestaties met Jean Pierre Creygelman en Willy De Rouck als derde en vierde in het provinciaal kampi oenschap achter Peter De Backer van Palace die op zijn beurt de maat nam van Marcel Cobbaert van Welkom Een zevende plaats van Jean Pierre Creygel- man-Roger Buyl De gouden bil van Pe ter Van der Linden Tweede in het jeugd kampioenschap met de 12-jarige Geert Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 uen 13-18 uzaterdag 8-12 u en 13-1 5u30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77.33.77 Café (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen. Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78, AALST 053/77 13 90

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12