Rudy Patry klaar voor stap naar de profs TAPIJTEN VLOERBEKLEDING TRAPLOPERS lano Zonnestraat 7, 9300 AALST Tel. 77 12 94 Onze service Eerste zege voor Jean-Paul Van der Straeten Chrono-meter Kampioenviering Sunset Kaatsengew. bevordering DE PRIJZENKLOPPER desso gratis leveren (ook 's avonds) presenteren van tapijten thuis gratis opmeten bestek vakkundige plaatsing van traplopers, vast- tapijt, vinylbekleding reinigen en herstellen van mechanische en handgeknoopte tapijten Alle grote merken in voorraad, aan de laagste prijzen. WPRD baüba colxifco SOM Al £R PRIJZENKLOPPER 12 Nieuwe Gazet van Aalst 1 juli 1983 Amateurs te Terjoden De 33ste prijs Marcel Boumon werd een succes over gans de lijn. De beste lief hebbers van het land zorgden voor een spetterend koersverloop en mede door het bijzonder goede weer was er een erg ruime belangstelling. In de eerste kilometers waren streek- renners Willem Wijnant, Patrick Roe- landt en Luc Van Mol het bedrijvigst Roger Van Den Bossche sprong zoals gewoonte ook niet al te zuinig met zijn krachten om. De beslissende kloof werd in de voorlaatste ronde gesla gen. Van Mol, Van Der Straeten, De Roo, Roelandt, Braga, Pattyn, Fer- raro, Ronsse, Denne, Picard, Patry, De Wilde, Meeuws en Van Oyen reden toen aan het kommando. Hieruit ontstond er een achttalige kop groep. Picard, Patry, Ferraro, Denne, M eeuws, De Wilde, Ronse en Pattyn maakten hier deel van uit. De aanhou dende warmte en het aantal kilome ters waren er de oorzaak van dat dit achttal niet bij elkaar bleef. Meeuws, Patry en De Wilde toonden zich de sterksten en in de slotkilometers liet Rudy Patry zijn metgezellen eveneens in de steek. Patry onderstreepte met deze overtuigende zege meteen zijn profambities. (JVL) De Erembodegemnaar J.P. Van Der Straeten behaalde te Meerbeke zijn eerste zegetuil van het seizoen. Van Der Straeten rijdt reeds een hele tijd bijzonder knap. Zaterdag had hij een derde plaats veroverd en voorheen eindigde hij zesmaal tweede. Helemaal niet slecht voor iemand die elke dag gaat werken als drukker en op twintigjarige leeftijd begon te koer sen. Jean-Paul koerst enkel uit liefhebberij wat niet wil zeggen dat hij daarom een meeloper is. Te Meerbeke slaagde hij erin op twee ronden van het einde de beslissende kloof te slaan samen met ouderdomsdeken Serlippens. Beide renners hadden vlug een veilige voor sprong op een vijftiental renners waar van De Neef, Dubois. Van Impe en Bayens als streekrenners deel van uit maakten. In de slotkilometers slaagde Van Der Straeten er tenslotte in zijn mede vluchter Serlippens, los te gooien zodat hij lichtjes afgescheiden de eindmeet bereikte. Een welgekome en oververdiende zege voor Jean-Paul. (JVL) Woensdag 22 juni had te Dender leeuw het provinciaal kampioenschap 10.000 meter plaats Alex Buyle was de enige Aalstenaar die. zij het zonder titelambities, deelnam. Met 34'54 "9 werd hij achtste. Tijdens dezelfde meeting won Yvan De Block vrij gemakkelijk een 100 meter in 11 "6. Later op de avond deed hij deze over winning nog eens over op de dubbele afstand. Met 23 "6 bleef hij net voor Johan Claus die met 24 "0 tweede was. De avondmeeting te Aalst op vrijdag 24 juni kende weinig bijval Mogelijks hadden de studerende atle- teh meer zin om de examenkoorts weg te fuiven dan te lopen Veronique De Pierre won de 80 meter voor minie men in 11 "3 Zij had echter dezelfde tijd als Sabine Van der Hoeven, die als tweede geklasseerd werd. Sandra De Nijs volgde als derde ook op minder dan een meter. Haar tijd was 117 De miniemen jongens blijken trager te sprinten dan de meisjes. Guy De Waen won de wedstrijd in 11 "9, ter wijl Guy Van den Broecke als tweede reeds 12 "1 als tijd had Bart Nec- kebroeck zorgde in het speerwerpen voor een uitstekende verrichting. Deze Aalsterse scholier heeft in deze discipline duidelijk toekomst Met 49,36 meter werd hij tweede, na een atleet van Looise. Dirk Ledegen werd nog derde met 38,50 metr Katinka Pottie werd in het kogelstoten nipt geklopt door Caroline Van Gendt van KAA Gent Met 8m.80 bleef Katinka wel onder haar kunnen. Erik Tac- kaert was tweede in het verspringen voor kadetten. Hij sprong 4,81 meter ver. In de 100 meter werd hij nog maals tweede in 13 "3 Dirk Lede gen won de 100 meter voor scholieren in 11 '6 Jos Jacobs liep als senior 1 /10 seconde sneller en was hiermee eveneens de snelste. Er was een 400 meter speciaal voor veteranen voorzien op het pro gramma. Deze draaide uit op een spannende laatste rechte lijn waarin Jozef De Roock het nog net kon halen voor de fel aandringende Francois Cornelis. Hun tijd was respektievelijk 57"7 en 57"9 Een andere Aals terse veterane, Godelieve Roggeman, blijft de seniores domineren. Zij won de 800 meter in 2'21 "7 voor Marie- Jeanne De Ridder Freddy De Boeck nam een voorzichtige start in de 5000 meter. Na anderhalve kilome ter schakelde hij over naar een hogere versnelling om met ruime voorsprong te finishen in 16'14 "5 Wilfried Chiau liep als tweede 16'27"2. Hiermee ves tigde hij een nieuw veteranenrekord Stefaan Van der Stichelen sprong 1.95 meter hoog Guy Van Boxstael ging over 1,85 m. Na drie jaar telkens tweede te eindigen, behaalde Sunset, voor het eerst in haar jarig bestaan, in de zondagreeks M.T.S.A de begeerde kampioenstitel In het totaal werden 97 doelpunten gemaakt, 23 tegen, vijf maal gelijkspel, drie keer verlies en 22 overwinningen. Doelschutter met 21 doelpunten Pedro Rivera (OJ) Steven Moorsel blijft aan de winnende hand. Niettegenstaande er minder gepresteerd werd, versloegen de Moorselaars nu ook Baasrode. De bezoekers liepen nochtans 0-2 uit maar onder impuls van een sterkspelende Van Qe Velde nam Steven vlug de leiding en won zij het met nipte cijfers. Bij Baasrode zorgde Michel Hen- Herdersem kreeg het voordeel en drickx voor een stevige repliek. Her- behaalde hiermee een erg belangrijk dersem was vooral in de opslag de spel. betere van Opstal. Aan de rust leidde Terjoden blijft eveneens aan de win- Opstal nochtans met 8-7 cijfers. Toen nende hand. Welleweg slaagde er op het 12-14 werd ontstond er een eigen kaatsbaan zelfs niet in een punt hevige discussie tussen de thuisspe- te halen Iers en de scheidsrechter Hokè nog steeds ZQnder CoQman Van Den Broeck en De Man haalde amper vier spelen op bij Merchtem. Op een gegeven moment luidde de stand zelfs 11 -0. Merchtem slaagde er echter niet in de stunt van Tollembeek van voor enkele weken over te doen. Nieuwerkerken haalde terug geen enkel punt. Deze maal konden de Den- derzonen het niet waarmaken tegen Puurs. (JVL) Programma voor 3 juli Puurs - Steven Moorsel Herdersem - Baasrode Denderbelle - Nieuwerkerken Terjoden - Merchtem Zele - Welleweg Vrije ingang. Open ma. tot en met do.9 tot 19 uur vr. 9 tot 20 uur zo. 9 tot 18 uur

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12