Starten Doe een proefrit en vergelijk de prijs... wedden dat u kiest voor Ford Fiesta Vakantieprijzen vanaf 149*900* N.v. RING MOTORS - AALST Jubelfeesten: Tura, fietsende trompetters... echt tof Nieuwe Ford Diesel 1600 motor vestigt nieuwe normen op gebied van brandstofbesparing Zelfs een Aalstenaar kan niet alles weten of kennen GALERIJ PIETER COECKE Garage LINTHOUT Gustaaf Garage COBBAUT Maria Albrechtlaan 50, 9300 AALST ar 053/70 23 15 - 70 23 16 4 Nieuwe Gazet van Aalst - 8 juli 1983 FIESTA QUARTZ. ECHTE LUXE, OPTIES Wilt U sportieve INBEGREPEN, i pijlsnelle, krijgshaftige XR-ï... geen nood... we hebben 'm., Tijdens de homologatietesten werd er bij 2 nieuwe Ford modellen (die dit jaar' nog met deze motor zullen worden uit gerust) een verbruik geregistreerd dat onder de grens van 4 liter per 100 kilo meter ligt en dit aan een constante snelheid van 90 km/u. Het is de aller eerste keer dat een produktiewagen dergelijke merkwaardige prestaties levert op het gebied van zuinig brand stofverbruik. Dezelfde merkwaardige resultaten werden eveneens behaald aan 120 km/u. en tevens in de stads- cyclus ECE 15. Een dieselmotor van een «onvoorwaardelijke» conceptie. Deze merkwaardige resultaten op het vlak van brandstofverbruik zijn een rechtstreeks gevolg van het «onvoor waardelijk» ontwerp van deze nieuwe dieselmotor in tegenstelling tot vele andere motoren in deze klasse. Inderdaad, deze Ford motor werd ont worpen zonder rekening te houden met de beperkingen die gewoonlijk worden opgelegd wanneer de nood bestaat van en dieselversie een paral lelle «benzine» versie van dezelfde motor te bouwen. ooninrichting Molenstraat 42-44 Aalst Voor ingeval U toch niet braaf aan de Costa ligt Vrijdag 8 juli 9u.30-21 u.30 in stadspark: volks- dansgelegenheid (org.VI. Volks- danscentrale). Elke vrijdagavond in juli en augustus Zondag 10 juli 13u.30: 12km-wandeling doorheen Meldert. Org, VTB. Gratis. Nog dit Tot 31 juli tentoonstelling in Hotel Atlanta (Stationsplein 3) van Jan San ders «het vergeten dorp» (olie op papier en pastels). Jong en oud volgden aandachtig deze mandenvlechter. OJ) menigte bewees Will Tura dan ook de eer die hem nog altijd toekomt. De organisatoren waren duidelijk zeer tevreden. Maandag werden de jubelfeesten in een zeer gemoedelijke en ontspannen sfeer afgesloten. De Vinkeniers lieten hun vinkjes de meeste liedjes fluiten, terwijl een schare ongeduldige mensen het ver trek van luchtballonvaarder Schout stond af te wachten. Om 20 uur was het zover. Onder grote belangstelling koos de met warme lucht gevulde ballon het vogelpad... Met aan boord een kers verse ballonvaarder, Filip Marcoen. Filip weet met zijn entousiasme nog geen blijf... In de tent werden de winnende loten bekendgemaakt van de tombola op de steunkaarten voor het muziek, hier volgen de winnende nummers: 559, 113, 607, 364, 884, 331. De winnaar van de eerste prijs, een bootreis van 3 dagen naar Huil, werd gewonnen door het echtpaar Grysolfe- Van der Cruyssen van de Dorpsstraat in Herdersem. Goeie reis In een ontspannen sfeer werden de laatste uren van deze jubelfeesten verder afgewerkt met radio «V.A.R.O.». ledereen was duidelijk tevreden in het succes van deze geslaagde jubelfees ten. (Jos) Minder dan 4 liter per 100 kilometer aan 90 km/u. De verantwoordelijke overheid binnen de Europese lidstaten hebben de testen geobserveerd die met de Ford dieselmotor werden uitgevoerd en zij hebben vastgesteld dat - eens deze motor gecommercialiseerd zal worden tijdens de komende maanden er zich heel nieuwe normen zullen opdringen inzake brandstofverbruik. Brusselbaan 48A, 9440 EREMBODEGEM Geraardsbergsesteenweg 2, 9440 EREMBODEGEM 053/21 84 11 053/21 39 83. Vervolg van blz. 1 «Cancer» was er toch in geslaagd om een klacht tegen nachtlawaai te veroorzaken Later bleek klachtgever wel een bijzonder verstoord iemand te zijn, daar hij 's anderendaags zelfs Will Tura dacht te moeten stoppen in zijn optreden. Zondag was duidelijk het hoogtepunt in? de jubelviering van 200 jaar muziekbestaan In de voormiddag haden de oude ambachten al een zeer grote en ver diende belangstelling Onder een twintigtal deelnemers waren er zelfs een achttal Herdersemnaren die de aanwezigen wisten te verbazen met hun ambachtelijk kunnen Na de middag werd Herdersem ver gast op een werkelijk zeer originele, maar daarom niet minder prachtige muziekparade Een fietsend trompet- terskorps had duidelijk weinig moeite om zich in de gunst van Herdersem te fietsen en te blazen Deze koninklijke veloklub «De Zwaluw» uit Eernegem bleek duidelijk over enige muzikale aanleg te beschikken jfia/èxc/cuL o/ierv. Deze markante vereniging is gesticht in 1891 en kende sindsdien een door lopend bloeiend bestaan. Sedert 1950 is «De Zwaluw» het enige fietsende muziekkorps in België. Een duidelijk zeer attraktief en sympatieke vereni ging. In de late namiddag werden alle aan wezige muziekliefhebbers veraast op een zeer geslaagd muziekconcert, ten beste gegeven door «St. Cecilia» uit Appels Ere aan de muziek. 's Avonds was de grote attraktie Will Tura een zeer geslaagde happening. De Will bewijst nog steeds met volle overgave, de meest geliefde artiest van Vlaanderen te zijn. Een zeer entousiaste 900 koppige Gezellig wandelen op de ambachtsmarkt. (OJ) Neem nu Leê 6 of7km vanuwdeur;maartocheengansanderementaliteit. Ledenaars bekijken zelden of nooit de Aalsterse reklaambladen Voor hen is er «Het Reklaamblad van Lede», al meer dan 35jaar. En wijwagen het niet één bus over te slaan En met Erpe, Erondegem, Oordegem, Papegem, Impe, Smetlede, Wanzele, Serskamp en Wichelen erbij zijn dat 12.000 gezinnen die ons blad doorpluizen. Ken je «Het Reklaamblad van Lede» Wij sturen je graag een proefnummer en het voor delig advertentietarief. Of beter nog vraag net aan de reklamemannen van «De Nieuwe Gazet van Aalst». Of verkoop je misschien niet graag aan Ledenaars Ons adres Nieuwstraat 19, 9310 Lede - tel. 053/70.01.71 - 21.37.87. Laat 'm niet ontsnappen, die beruchte Fiesta Quartz. Want Quartz betaalt zijn opties niet Opties zoals: speciale sierstrips en profielbanden serie 70. En 'n ruitewisser-wasser op de derde deur. Binnenin werd 'n centrale console ingebouwd met uurwerk. Daarboven zit het 4-spakig stuurwiel in Ghia design. Natuurlijk is er 'n radio en de Econo- lite. Al die opties zijn dus gratis. Heel eenvoudig is dat: voor 168.995* bezit je 'n echt juweeltje. En bij Ford blijft ook de Fiesta Quartz trouw aan z'n prijs want Prijs bij Aankoop Prijs bij Levering 2 s-V BTW op katalogusprijs.

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 4