ST.-JORIS COMAR SPORT groot - kleinhandel Jeugdtornooi S.K. Aalst dit weekend finales voor miniemen en knapen I Moorselbaan 78 Aalst Uitslagen beker Denderstreek zondag 21 augustus 1983 Supercub Setok AZ '77 - O.C. AALST 1 - 2 Wapens Munitie AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT Specialisatie MTSA GARAGE SINTMAARTEN 1/16 finale MTSA-beker De ruimste break in zijn kategorie. 16 Nieuwe Gazet van Aalst 26 augustus 1983 |U«re> Handbal -.en Voetbal Koolstraat 159 Tennjs Schoolstraat 54 oki 9300 Aalst s 053/21 25 56 Een sportzaak met ERVARING. re Denderleeuw. F C. Nu zondag wordt de laatste wedstrijd van de schiftingsronde afgewerkt. In groep C. de groep waar de meeste van onze streekclubs in spelen, komen nog drie ploegen in aanmerking voor de volgende ronde, nl Sporting Heldergem. Een dracht Meldert en S.K. Aalst. De overige regionale clubs zijn uitgeschakeld. Op Zaterdag, 27 augustus, eindigt het vierde jeugdtornooi van S.K. Aalst, voor miniemen en knapen met het spelen van de finales. Bij de miniemen namen zes_ploegen ge uitslagen: deel: Eendracht Aalst, S.K. Terjoden, S.K. Herdersem, Oranja Erpe, Stan daard Wetteren en S.K. Aalst. De klubs werden in twee groepen ingedeeld. In groep 1 staken de minie men van Eendracht Aalst (dat zijn dus de pré-miniemen van vorig jaar, die toen alles wonnen wat er maar te win nen viel) met kop en schouders boven hun tegenstanders uit. In de finale zul len zij het opnemen tegen hun kollega's van Standaard Wetteren, die eveneens een klasse te sterk waren in groep 2. Het belooft dus een span nende finale te worden 1 Bij de knapen namen acht ploegen aan het tornooi deel Eendracht Aalst, S.K. Terjoden, S.K. Herdersem, Oranja Erpe. Standaard Wetteren, Wilskracht Gijzegem, Olympia Eron- degem en S.K. Aalst. In groep 1 waren het weer de spelers van Eendracht Aalst die zich de sterksten toonden. Zij wonnen al hun wedstrijden zonder enig probleem. In groep twee won het plaatselijke S.K. Aalst al zijn wedstrij den, zodat we a s. zaterdag een echte derby te zien krijgen aan de Haring met de «schaal Willy Van Mossevelde» als inzet. MINIEMEN Groep 1 06/8 Eendr. Aalst - S.K. Aalst 4-0 13/8: SK Terjoden - SK Aalst 10-0 20/8Eendr. Aalst - SK Terjoden 8-0 Groep 2: 06/8 SK Herdersem - Oranja Erpe 3-0 13/8 Stand. Wetteren - S.K. Herder sem 10-0 20/8: Stand. Wetteren - Oranja Erpe 8-0 Programma voor zaterdag a.s. 13u.30: vijfde en zesde plaats S.K. Aalst - Oranja Erpe 14u.45: derde en vierde plaats S.K. Terjoden - S.K. Herdersem 16 uureerste en tweede plaats Eendracht Aalst - Standaard Wette ren KNAPEN Groep 1 06/8: Eendr. Aalst - Oranja Erpe 4-1 SK Terjoden - Olympia Erond. 1-1 13/8: Oranja Erpe - Olympia Erond. 0-3 Eendr. Aalst - SK Terjoden 17-0 20/8 Eendr. Aalst - Olympia erond. 11-0 Oranja Erpe - SK Terjoden 1-7 Groep 2 06/8: SK Herdersem - Wilskr. Gijzegem 0-1 Stand. Wetteren - SK Aalst 1 -2 13/8: Wilskr. Gijzegem - SK Aalst 1 -3 SK Herdersem - Stand. Wetteren 1 -5 20/8: SK Herdersem - SK Aalst 1 -2 Wilskr. Gijzegem - Stand. Wett. 0-3 Programma voor zaterdag a.s. 13u.30 zevende en achtste plaats Oranja Erpe - SK Herdersem 14u.45 vijfde en zesde plaats SK Terjoden - Wilskracht Gijzegem 16 uur: derde en vierde plaats Olympia Erondegem - Standaard Wet teren 1 7u.15 eerste en tweede plaats Eendracht Aalst - SK Aalst. Robby Hoek Geraardsbergsestraat en Kerkhoflaan AALST Tinne Boys-Giwo 3-1 Leeuwerik - Bartan 2-5 Rode Duivels - Excelsior 1-3 Endoka - Rode Roos 1 -2 Onder den Toren - Heipias 2-5 De Kroon - Jong Timarcha 3-1 Boterhoek - Rayo Espanol 1 -3 Camu - Lada Boys 2-5 Kruis - Heizijde 0-5 FF. Timarcha - Royal Sportief 5-1 Amapola - Sunset 1-3 IJsboerke - Koszen 0-0 (4-3 strafs.) Adelaars - Apostelken 2-1 Star Boys - Melckenbeeckvr. 0-5 Sportkring - Gipak 1-0 Nieuwe Wijk - t Kloksken 3-0 Programma zaterdag 27 augustus Eerste afdeling Melckenbeeckvr. - Blauwe Vlam (De Sutter) Onder den Toren - Heizijde (Van Der Veken) Tinne Boys - Giwo (Meert) Bartan - Lada Boys (Van Belle) Rode Duivels - Cobila's (Dalschaert) Camu - Boterhoek (Floris) Rayo Espanol - Endoka (D'Herde) Tweede afdeling Leeuwerik - Royal Sportief (Roels) Kruis - Musica (Van Schuylenbergh) De Kroon - Heipias (De Neef) Den Hert - Excelsior (De Griekck) 't Walleken - Jong Timarcha (Stadsfeldt) Apostelken - Breughels (Van Campenhout) 't Kloksken - G.M I C. (De Swaef) Zondasgreeks Adelaars - Pano (Floris) Gipak - 't Duifken (D'Herde) Sunset - Ooievaars (De Sutter) Sportkring - Sportief 81 (Meert) Amapola - Rode Roos (Dalschaert) IJsboerke - Star Boys (Van Campenhout) Real Familial - Timarcha (Van Der Veken) Nieuwe Wijk - Koszen (Van Belle) Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u. en 13-18 u zaterdag 8-12 u. en 13-15u De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 9300 AALST a 053/77.33.77 De eerste wedstrijd voor de supercup tussen AZ '77 en O.C. Aalst werd een erg sportieve en gelijkopgaande partij. AZ '77 zonder de gebroeders Verleyen, Cornand en Redant was ongetwijfeld het meest in de aanval terwijl O.C. dat zonder De Ligne, Van Biesen en Wobben aantrad op de tegenaanval speculeerde. AZ kwam enkele malen dicht bij de het programma van zondag, 28 augustus staan dan volgende interessante mat chen Eendracht Meldert - Sporting Heldergem en S.K Aalst - V.J. Baardegem. Aftrap te 16 uur. De uitslagen F C Denderleeuw - Schroevers Moorsel 2/1 F C. Doggen Erembodegem - Wilskracht Moorsel 1 /3 T K. Meldert - Wilskracht Hofstade 2/1 R.C. Haaltert - Eendracht Meldert 0/6 S.K. Erembodegem - S.K. Aalst 0/2 F C. Kerksken - S.K. Herdersem 1/0 Sint-Gillis Dendermonde - Wilskracht Gijzegem 4/0 V.J. Baardegem - Standaard Dender leeuw 3/0 Robby openingstreffer en toen scheidsrechter Borms halfweg de eerste helft terecht naar de elfmeterstip wees wegens haak- fout van De Wuffel zag het er slecht uit voor de bezoekers. De elfmetertrap werd echter op de paal getrapt. Tot overmaat van ramp knalde Patrick Cornelis O.C. op voorsprong. De tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld. Het tempo zakte wel en er werd slordiger gevoetbald. Toen de gastheren terug volop aan het drukken warén lanceerde Danny Van Kelekom Patrick Cornelis en deze lukte zijn twee de treffer De wedstrijd leek gespeeld maar Daniel Doormont knalde drie minu ten voor tijd de spanning terug in de match. Dooremont lukte bijna nog de ge lijkmaker in de slotfase maar doelman Phillippe Bruyland. die een voortreffelijke wedstrijd keepte, hield zijn ploeg over eind. (JVL) Volgende wedstrijd voor de supercup za terdag 27 augustus O.C. AALST/TIJL SNAS Derde speeldag in de Beker van de Denderstreek en sommige van onze streekclubs doen het bijzonder goed. Zo zijn er o.a. Eendracht Meldert en S.K. Aalst die de overwinningen aaneen blijven rijgen. Eendracht Meldert won met ruime 0-6 cijfers op het veld van R.C. Haaltert, tegen het reservenelftal evenwel. Ook S.K. Aalst won voor de derde maal haar bekerwedstrijd. S.K Erembodegem - S K. Aalst was nochtans een rommelige wedstrijd. Pas na rust kon S.K Aalst het laken naar zich toe trekken. Beide doelpunten vielen na rust en werden gescoord door Gary De Kinder, die goalgetter Karei De Jaegher (de eerste twee competitiewedstrijden qeschorst) in de aanval met succes ver ving. TK Meldert en Wilskracht Hofstade. twee vierde provincialers, gaven een aardig partijtje voetbal ten beste. Wils kracht klom het eerst op voorsprong, maar T K. kwam terug via Guido De Leeuw. Hofstades trainer Julien Geldhof kon in de tweede helft zijn stempel niet meer op de wedstrijd drukken en de oranje-groenen kregen steeds meer vat op de wedstrijd. Nieuwkomer William TSas scoorde de verdiende winninggoal voor Thor. Wilskracht Gijzegem werd met zware 4-0 cijfers huiswaarts gestuurd door tweede provincialer Sint-Gillis-Dendermonde En ook S.K. Herdersem verloor van een tweede provincialer Tegen F.C Kerk sken, de club van ex-Eendrachter Ronny Buyle werd met het kleinste verschil ver loren 1-0. Een andere derde provincialer, Wils kracht Moorsel oogste haar eerste over winning in de Beker van de Dender streek Op het terrein van Doggen Erem bodegem werd met 1 -3 gewonnen Meteen is Doggen de enige streekclub zonder punt in de bekercompetitie Hier bij moet men wel rekening houden met het feit dat Doggen steeds moest optor nen tegen clubs die in een hogere reeks spelen (Eendracht Meldert, S.K. Aalst en Wilskracht Moorsel). V.J. Baardegem won overtuigend tegen de reserven van Standaard Dender leeuw Schroevers Moorsel ten slotte verloor nipt bij de reserven van het ande- PRAKTISCH 5 of 7 gemakkelijke plaatsen of 450 kg nutlast - Laadvlak van 1,30 x 1,95 m ZUINIG nooit olie verversen, smeren om de 50.000 km, gewone benzine, rijtaks: 6 pk DUURZAAM een echt onvervormbaar chassis, carrosserie van staalplaat 9/10e mm, korrosiewerende behandeling, eenvoudige mekaniek en vandaar langere levensduur 8 MODELLEN. BREAK OF BERL1NE 1 OF 5 DEURS. 5 OF 7 PLAATSEN EEN "1000" MET HET KOMFORT VAN EEN 1500 WARTBURG

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 16