BOSCH "De sterkste troef van de Bosch vaatwasser? Zijn geruisloze werking." AEROBIC DANCE JOZEF MICHIELS Derde Wisselbeker Home-In van V.B. Danny Hofstade een succes Gunther De Kerpel nieuwe leider trofee Mare Galle Eerste lustrum U.F.0.78 Aalst 'T SLOEBERKEN Chrono-meter Eerste zege voor Peter Thienpondt Hij laat uw afwas fonkelend glanzen. U zal hem niet meer kunnen missen. En hij is zo zuinig in het gebruik. IttttrffllfHïfiff UNT KEUKENS Mvertent Volleybal Huis De Schutter bij CHRIS Felix De Hertstraat 10 g> Tel. 21 76 77 Café frituur snack s 21 23 56 aafs wMi TEN een team van zeven licentiaten en regenten in de lichamelijke opvoeding staan borg voor de samenstelling en de uitvoering van een degelijk en uitgebalanceerd programma. SPORTHAL DENDERDAL (stad Aalst) 14 Nieuwe Gazet van Aalst 2 september 1983 EENS EN VOOR ALTIJD. Uw verdeler: Putstraat 15 9392 MELDERT-AALST Tel. 02/452 71 84 w 'ai fm Standaard afmetingen lnëebouwd worden. Vorig weekend vond in de meisjesschool, gelegen aan het Dorp te Hofstade de derde wisselbeker Home-In plaats. Zaterdag speelden de recreatieploegen en zondag namen de competitieploegen het tegen elkaar op. Het initiatief ging uit van V B Danny Hof stade. Deze club speelde vorig seizoen nog in derde provinciale, maar kon de degradatie jammer genoeg niet ontlo pen Danny Hofstade wil echter haar plaats in derde terug innemen en moet dus kampioen spelen. Daarom trok het de in het Aalsterse welbekende Guido De Pessemier als speler-trainer aan. Ook werden er nog enkele versterkingen in gehaald met Guy Van Dorpe en Johan De Saedeleer. De kern bestaat verder uit Koen en Wim Langendries. Paul Van Malderen, Jan Uvijn, Floriaan Van Den Nest Johan De Lauw en Eddy Velde- man. Secretaris Van Malderen beschouwde het tornooi als een succes, (vooral door de goede weersomstandigheden) Vol gend jaar doet men er beslist mee verder en men hoopt het tornooi dan nog verder uit te bouwen. (Robby) De eindstand bij de recreatieploegen 1 K W B Lede 2 Jeugdclub De Snuffel Grembergen 3. K W B. Denderleeuw 4 Danny Hofstade B 5. Onze-Lieve-Vrouw Ziekenhuis 6 Dido Erpe A 7. K W B. Heilig Hart 8. Ambassador Nieuwerkerken 9. Dido Erpe B De eindstand bi de competitieploegen 1 Kangoeroes Aalst 2 Lovendegem 3 Kuune Zele 4 Overboelare 5 Danny Hofstade A 6. Leeuwerik Lede 7. Saturnus Berlare 8. Kuklos Aalst 9 Borsbeke Nieuwelingen te Erembodegem De nieuwelingenwedstrijd te Erembodegem stond volledig in bet teken van de trofee Mare Galle. Diaiet. leider in het klassement voer deze zo begeerde trofee, toog samen met Siguin, Van Saen en Winnegeers in de eerste ronde reeds in de aanval. Gunther De Kerpel, die op enkele pun ten van Dialet geklasseerd stond rea geerde echter onmiddellijk en het kwam dan ook tot een hergroepering. Hierop ging De Ridder op de solotoer Deze beloftevolle renner telde al vlug 20 sec voorsprong op De Schrijver. Neirinckx. De Kerpel en Van De Velde Uit het peleton was inmiddels De Wilde ontsnapt Eerste vervoegde hij de achtervolgers en later reed hij in een ruk tot bij koploper De Ridder. Beide renners liepen verder uit maar toen De Ridder met een inzinking te kampen kreeg en De Wilde de klus alleen moest klaren kreeg men uitein delijk zeven renners aan het kom- mando Van Mossevelde, De Kerpel, De Wilde, De Schrijver, Beerens, Van De Velde en De Ridder maakten deel uit van de kopgroep De Ridder die al te kwistig met zijn krachten had omgesprongen moest nog lossen zodat het tenslotte tot een spurt kwam tussen de zes overblij vende koplopers. Guy De Kerpel, uit stekend gegangmaakt door Van Mos sevelde, won vrij vlot met een fiets- lengte verschil van De Wilde, Beerens, Van De Velde, De Schrijver en Van Mossevelde Gunther De Kerpel wordt meteen de nieuwe leider voor de trofee Mare Galle. Hij telt vier punten voorsprong op Dialet die de grote verliezer van de namiddag werd. (JVL) hengelsportartikelen (oud huis De Meyst g zelfde uitbaatster) Op zondag 4 september a s viert U.F.0 78 Aalst haar eerste lustrum. Reeds vijf jaar organiseert men een tornooi voor herenliefhebbersploegen. Nu voor het eerst richt men een supertornooi in het «Eerste Vlaams Liefhebbers Kampioe- nentornooi". Aan dit tornooi nemen de kampioenen deel van de diverse liefheb- beskampioenschappen en bekercompe tities uit het Vlaamse land. In totaal zullen St. Annalaan, AALST Kortestraat Erembodegem elke zaterdag van 10 tot 11 uur periode van 10/09 tot 1 7/12/83 GEMEENTELIJKE JONGENSSCHOOL Damkouter 6 Gijzegem elke dinsdag van 19 tot 20 uur periode van 06/09 tot 20/12/83 SPORTZAAL ST.-JOZEFSCOLLEGE Pontstraat, Aalst (inga ;g Stoof straat) elke donderdag van 19u.15 tot 20u.15 periode van 08/09 tot 15/12/83 ST.-ANNAZAAL Roklijfstraat 2 Aalst elke woensdag van 19 tot 20 uur periode van 07/09 tot 21/12/83 Inlichtingen: TEN Sport- en Vrijetijdsmanagement Parklaan 111 bus 19300 AALST Tel. 70 1 7 10 77 88 08 Op maandag 29 augustus had de derde en laatste editie van de Springtrofee Nieuwe Gazet van Aalst plaats. Bij de seniores zagen wij een mooie wedstrijd verspringen met niet minder dan vijf atleten die meer dan 6 meter sprongen. Mare Ledegen sprong 6m.18 en was hiermee vierde Stefaan Van Der Stichelen wou eveneens aan deze competitie deelnemen, na een week verplichte rust wegens een blessure. Bij zijn eerste sprong werd hij echter opnieuw uitgeschakeld, zodat zijn inactiviteitenperiode waarschijnlijk zal verlengd worden. Drie Aalsterse scholieren waagden zich aan het hinkstapspringen Bart Neckebroeck. Mare De Sutter en Gunther Van Den Bossche. Zij haalden met 12mf0, 10m.96 en 10m.06 respectievelijk de derde, vierde en vijfde plaats. Dirk Ledegen haalde zeer gemakkelijk in het polsstokspringen, maar faalde daarna drie maal op 4m.20. Het was diezelfde Dirk Ledegen die eindoverwinnaar van de scholieren werd met 1691 punten. Bart Neckebroek was met 1167 punten vijfde en Gunther Van Den Bossche zesde met 838 punten. Bij de kadetten jongens ging de trofee naar Johan Coppens van ZOVA, terwijl Isabelle Mattelin van Racing Gent de beste springster was bij de kadetten meisjes. Zondag trokken enkele Eendrachters naar Zele om er steeple wedstrijden te be twisten. Johan Van Den Bossche liep een 2000 meter steeple in 6'50"2. Dimitri Pottie liep over dezelfde afstand 7'09"0. Martine De Pauw won er het sprintcriterium door over 100 meter 12"4 en over 200 meter 26"2 te lopen. Yvan De Block was bij de mannen eveneens de beste sprinter. Zijn tijden waren 22"7 en 11"3. De staat van de baan in acht genomen zijn dit zeer degelijke tijden. Luc Van Schoor liep er op 1 week van de nationale kampioenschappen een 300 m. horden in 42"2. Met deze nieuwe recordtijd was hij ook winnaar van de wedstrijd. Hopelijk kan Luc aanstaande zaterdag in de Heyselkuip nog beter doen. (PVB) er zo'n 25 ploegen deelnemen aan dit tornooi. Dit alles gaat door in het Sint-Maartens- instituut. Vrijheidstraat 19 te Aalst. Aan vang 9.30 uur Op dit tornooi wordt ook een boetiek ge opend waar men sportuitrustingen en wedstrijdballen kan kopen tegen sterk gereduceerde prijzen. Een absolute «must» voor volleybalfanaten (Robby) De laureaten van het eerste Springtrofee georganiseerd i.s.m. ons Aalsters week blad (JCJ Juniores te Erembodegem De 27e inrichting grote prijs Forum kende een uitermate boeiend koersverloop. Schilders meldde zich als eerste aanvaller, maar ver reikte zijn poging niet. Hierop gingen Ebraert en De Pauw in de aanval, ze werden even later bijge- beend door Bracke en De Schrijver. De Doncker zorgde echter voor de aansluiting en ging alleen door. Schil ders toonde zich enorm bedrijvig en toen De Doncker ingelopen werd, ging hij samen met Bracke aan de haal. Thienpondt, Van Achter en Van De Velde vervoegden dit tweetal en men kreeg meteen vijf leiders aan het kom- mando. Mallefroy en Temmerman verzetten op de achtergrond heel wat werk maar konden met beletten dat kopgroep tot 50 sec boni had. De vérstandhouding bij de leiders raakte op enkele ronden van het einde echter zoek en hun voorsprong begon gaandeweg te slin ken. Uiteindelijk kwam het tot een her groepering zodat er nog een veertien tal renners in aanmerking kwamen voor de zegebloemen In de finale maakte Peter Thienpondt dankbaar gebruik van een aarzeling van de overige koplopers om meteen de beslissende kloof te slaan. De Ber- larenaar telde al vlug een veilige voor sprong en het werd meteen duidelijk dat de rest voor de tweede plaats diende te strijden. Heymans ging nog wel op zijn eentje in de achtervolging maar toen hij lichtjes verzwakte werd hij ingelopen door Pauwels, De Clerck en Bracke die zich inmiddels hadden losgewerkt uit het achtervolgend groepje. Peter Thienpondt bereikte met ruime voorsprong de aankomstlijn voor de Moorselaar Pauwels die de spurt voor de tweede plaats won Heymans werd derde. De Clerck vierde en Bracke vijfde. Ebraert won de spurt voor de zesde plaats. (JVL)

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 14