GARAGE AUTOLABOlndustle'ark 4 aalst Herentals profiteert optimaal van Aalsterse vrijgevigheid Doelman Tombeur verspeelt zege voor jonge Eendrachters Hoopgevende prestatie van EendrachtT SK Erembodegem zet scheve situatie recht tegen SK Terjoden gH NISSAN Eendracht Meldert puntloos weg uit Pollare Wijngaardveld Tel. 053/21 55 52 Provinciale voetbalkalender van zondag 11 september 1983 12 Nieuwe Gazet van Aalst 9 september 1983 Kamillekes Aalst - Herentals: 0-7 Kampioen Herentals speelde met Kamillekes Aalst het spelletje van kat en muis. Na amper twintig minuten spel stond er reeds een 0-3 stond op het bord. Kamillekes Aalst faalde vooral op taktisch vlak. hen tegenstander zoals Herentals met open vizier bekampen is dodelijk. De Aalsterse verdediging gaf bovendien nog enkele geschenken weg en vertikte het de buitenspelval open te zetten Op papier speelde men met vier midden- veldsters, maar Greta Van Hauwermei- ren verwaarloosde haar verdedigende opdracht en leunde meer bij aanval aan. Bovendien verkoos trainer Paul De Cremer Colette De Wilde boven Brenda Van Den Eeckhout. wat faliekant uitviel, want Colette ging bij enkele doelpunten zeker niet vrijuit. Ingrid Van De Neucker wist geen raad met de snelle Gevers die Verdonck naar hartelust kon aanspelen met het geken de gevolg. Na de rust werd Greta Van Hauwermeiren vervangen door Ingrid Claessens, Ghisèle Ghesquière ruimde de plaats voor Ann Van Der Eecken en Brenda Van Den Eeckhout nam de plaats in van Colette De Wilde. De schade werd na de herneming enigszins beperkt en Ann Eeckhout kwam nog tweemaal dicht bij het eerreddende doelpunt. Een slechte dag is echter geen slecht seizoen, hopelijk trekt men de nodige lessen uit deze zware nederlaag. Te Gosselies kan deze smadelijke neder laag reeds uitgewist worden Het tweede elftal kende geen problemen bij üoornzeie Nicole Van Israël bracht de Aalsterse meisjes op voorsprong met een prachtige kopstoot Doornzele kwam nog wel langzij maar Hilde De Neve scoorde nog dezelfde minuut In de slot fase trapte dezelfde Hilde De Neve de spanning uit de match. Zondag a.s. moet het provinciaal elftal naar Bellem. puntenwinst zit er alvast in (JVL) U.E.F.A.-juniores Eendracht Aalst - R.C. Harelbeke: 1-3 De Aalsterse U.E.F.A.'s van trainer Van Lieferingen hebben vorige zaterdag een pijnlijke thuisneder laag geleden tegen het niet al te hoog aangeschreven R.C. Harelbeke. Met drie blunders van doelman Tombeur in de laatste vijf minuten werd de krap verworven 1-0 voorsprong omgezet in een zware 1-3 nederlaag. Het was allemaal nochtans goed begonnen voor Eendracht Bij de rust leidden de wit-zwarten immers met 1 -0 door een doelpunt van Eddy Moerman. Verdiend was die voorsprong op dat ogenblik zeker, want Eendracht was gedurende de eerste helft veruit de betere ploeg. In de tweede helft kwam Harelbeke meer en meer opzetten, maar de Een drachters verweerden zich goed en speelden bovendien met veel inzet. Vijf minuten voor het einde leek de wed strijd definitief beslecht. Maar daar dacht Geert Tombeur anders over. Eerst liet hij een bal (na een verre uit trap van de Harelbeekse doelman) door handen en benen glippen, om vervol gens nog tweemaal in de fout te gaan bij evenveel afstandschoten. Het was beslist zijn dagje niet Jammer natuurlijk voor Eendracht, want het is juist tegen ploegen zoals Harelbeke dat zij hun punten moeten halen. Volgende zondag tegen S.C. Lokeren en nadien tegen Cercle Brugge zal er wellicht ook niets te rapen vallen. (Robby) muMnnm Berchem - Eendracht Aalst: 2-2 Eendracht Aalst heeft de slechte bekerprestatie van op Eeklo uitgewist tegen Berchem. De eerste helft nam Aalst de wedstrijd kordaat in handen en kon Berchem, dat toch voor eigen publiek aan trad Horvath nauwelijks bedreigen. Nadat Johan Dierickx een enig mooi doelpunt lukte, miste Fer- rera de kans om de match te beslissen. Manu werkte wel hard maar was niet zo gelukkig in zijn akties. Sergeant bewees het elftal terug enorme diensten als buffer voor de verdediging en Teuben hield als terug getrokken spits de Berchemverdedi- ging aan de klap. Na de rust kwam de thuisploeg echter vlug langszij en toen Costantin de Antwerpenaars een lichte strafschop toekende zag het er somber uit voor Eendracht. De jonge Deroy knalde echter tien minuten voor tijd een vrijschop staalhard in de win kelhaak en bezorgde Aalst hiermee een meer dan verdiend punt. Voor trainer Borremans had de zege er zeker ingezeten «De ploeg blaakte van zelfvertrouwen tijdens de eerste helft. Na de rust kreeg men hetzelfde spelbeeld. Toen De Baere echter voor zette bleef Horvath op zijn doellijn geplakt en alles was te herdoen. Hij moest op die voorzet gereageerd heb ben. Kopbalspecialisten zoals een Steyaert en een Desanghere heb ik niet in mijn verdediging daarom moet Franjo attenter uitkomen op hoge bal len. Zoniet geef ik Van Wilderode een kans. Ik ben in elk geval toch tevreden dat we teruggekomen zijn na die twee opdoffers. De inzet was voorbeeldig en fysisch kwam iedereen sterk voor de dag. Ik hoop dat we onze suppor ters niet zullen ontgoochelen tegen Harelbeke en dat de positieve lijn zal doorgetrokken worden». Zondag a.s. E. AALST-HARELBEKE Voor de wedstrijd tegen boeman Harelbeke hoopt trainer Borremans Teuben te kunnen rekupereren. Tjapko liep maandag een bloedstor ting boven de knie op en wordt drie maal per dag verzorgd. Horvath was in het begin van de week ziek maar ook hij zal waarschijnlijk aantreden. Naar alle waarschijnlijkheid zal Aalst met dezelfde elf aantreden van op Ber chem. Rudy Haleydt kwetste zich aan de .gewrichtsbanden van de knie. Rudy raadpleegde deze week dokter Mer- tens en de kans zit er in dat hij onder het mes moet. Trainer Borremans was nochtans tevreden over de inzet van Rudy bij de reserven. (JVL) Vierde provinciale De topper tussen de twee Erembodegemse klubs kende een spektakulair verloop. Terjoden domi neerde de partij tijdens het eerste halfuur volledig. Het liep dan ook tot 0-2 uit langs Hendrickx en Rombout. Nog voor de rust kon Luc Van Buggenhout de spanning terug in de match brengen. Na de koffie slaagde een ontketende thuisploeg erin nog tweemaal te sco ren. Karei De Greve werd de held van de wedstrijd. Hij scoorde de twee doelpunten en zal S.K. nog heel wat diensten kunnen bewijzen. De streekploegen deden het voortref felijk. Doggen Erembodegem ging uit winnen bij Welle. Octaaf Van Der Biest kopte Doggen op voorsprong en Calle- baut verdubbelde de stand via het been van een verdediger van Welle. Guy Veldeman die een steengoede partij speelde miste nog een straf schop en Johan Van Nieuwenhove trof de deklat. Na de koffie speelde Doggen behoudener zodat de zege niet meer in gevaar kwam. Baardegem haalde het van Opdorp. De Vlugge Jongeren liepen zelfs uit tot 4-1Marc Wauters en Van Den Broeck scoorden de goals. Ópdorp kwam ei zo na nog terug via twee bet wistbare doelpunten. Hofstade had geluk toen Outer na vijf minuten spel een penalty tegen de paal trapte. Paul Roels had de straf schop veroorzaakt. Hans Van Cauwenberghe zette Wils kracht op rozen maar toen de Hofsta dedoelman blunderde stonden de bordjes in evenwicht. Roland Vergey- len scoorde even later uit strafschop en ouderdomsdeken Julien Geldhof gaf het goede voorbeeld aan zijn spe lers door twee fraaie goals te scoren. T.K. Meldert dat terug naar derde wil was doorlopend in de aanval tegen Keyboys Iddergem, dit bestendig overwicht resulteerde in amper een doelpunt gescoord door Lucien Roe- landts. De Iddergemdoelman ver keerde in een uitzonderlijke dag en had bovendien nog geluk toen Mare Spinnoy op de dwarsligger knalde. Edixvelde tenslotte met de nieuwelin gen Van Gerven en Sonck in het mid denveld haalde het vrij gemakkelijk van Aaigem. Edixvelde wordt alvast bij de titelkan didaten gerekend. (JVL) 11 vermindering, ook op de BTW (dus 13,75% van de catalogusprijs, zoals in onderstaand voorbeeld), op de Datsun/Nissan personenwagens: Cherry, Sunny, Stanza, Laurel, Cedric, 280ZX en Prairie. Haast u echter. Dit aanbod is slechts geldig voor wagens leverbaar uit voorraad, besteld tussen 1/9/83 en 30/9/83 en gefaktureerd vóór 30/9/83. DATSUN Stanza 1600cc (4 d) Sunny 1300cc Cherry 1000cc (5 d) 249.950F 25% BTW) vermindering 197 950F 25% btwi vermindering 187.000F (+25% Biw) vermindering uw totale winst uw totale winst uw totale winst 13,75 op katalogusprijs 13,75 op katalogusprijs 13,75 op katalogusprijs 34.369 fr. 27.219 fr. 25.713 fr. Tweede provinciale B: V.K. Pollare - Eendracht Meldert: 1-0 V.K. Pollare heeft vorige zondag met het kleinste verschil gewonnen van Eendracht Meldert, dat drie kernspelers wegens schorsing moest missen. Verdiend is deze cverwinning zeker, want vrij wel de ganse wedstrijd domineerden de gastheren. nale jeugdtrainers van de K.B.V.B. Hij kwam vorig jaar nog als eerste uit de Heizelschool. Voorts lopen er in de Pollarerangen spelers zoals Danny Vernis, een immer gevaarlijke aanval ler, Johan Schouppe (ex-S.K. Aalst en Verbroedering Denderhoutem) als spelmaker en Jean-Pierre D'Hondt (ex-Jong Lede) als organisator in de achterhoede. Eendracht geraakte reeds na een kwartier op achterstand. En toen in de eerste helft Van De Wmckel werd uit gesloten wegens een zware fout op de doorgebroken Danny Vernis, werd de wedstrijd nog moeilijker voor geel- blauw. Verder dan een schot op de dwarsligger kwam Eendracht niet, ondanks hun voorbeeldige inzet Geen erg, deze nederlaag, want V.K Pollare is meer dan een degelijke ploeg 1 Het staat o.l.v. trainer Roland Van Ginderachter, één van de natio- Eendracht speelt nu zondag aan huis tegen Appelterre. Die klus moet men zeker tot een goed einde brengen. (Robby) Garage Gilbert BUGGENHOUDT Groenstraat 50 MOORSEL Tel. 053/70 23 83 Garage Dirk DE BROUWER Br. de Saedeleerstr. 58 - LEDE Tel. 053/78 60 05 Garage De Toekomst DE COCK Grote Baan 247 HERDERSEM Tel. 053/21 91 67 Garage DE SMEDT Langestraat 218 AALST Tel. 053/70 06 17 Garage Herman JACOBS Steenweg 34 HELDERGEM Tel. 053/62 25 52 Garage VAN MELKEBEKE Dorent 44 BURST Tel. 053/62 63 83 Garaae Danny VAN HAUWERMEIREN Ledebaan 47 WICHELEN Tel. 053/78 90 19 Tweede speeldag aftrap te 15 uur. U.E.F.A.'s S.C. Lokeren - Eendracht Aalst (10 u.) Tweede provinciale B Eendracht Meldert - Eendracht Appelterre Derde provinciale D Eendracht Nieuwerkerken - R.C. Bambrugge Wilskracht Moorsel - S.K. Aalst F.C. Mere - Wilskracnt Gijzegem Panters Okegem - S.K. Herdersem Vierde provinciale F Hillegem - F.C. Edixvelde Vierde provinciale G S.K. Terjoden - T.K. Meldert S.V. Outer - S.K. Erembodegem Doggen Erembodegem Wilskracht Hofstade Lebeke - V.J. Baardegem Rapid Lebbeke - Schroevers Moorsel. (Robby)

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12