VAN MELKEBEKE Turnkring der stad Aalst Dressel start verrassend goed Nieuweling 't Walleken terug met grof geschut Zaalvoetbal Comar Sport - La Louvière 5-3 Jeugdvoetbal Post Erembodegem met grof geschut 'JUMBO mini Eendrachtstraat 6, AALST Tel. 053/21 09 55 - 70 95 75 78 96 13 Nieuwe Gazet van Aalst 9 september 1983 - 13 Vanaf 12 september gaat de Aalsterse turnkring terug van start. Hier volgt het volledige lessen- rooster: 1kleuters (gemengd) o.l.v. Kristien Uvinwoensdag van 14u.30 tot Bekervoetbal Setok De verrassing van de dag iiet Dressel Moorsel optekenen. De Moorselaars slaagden er in kampioen O.C. Aalst te verslaan. Aan de rust stond O.C. reeds met 0-2 in het krijt. Ceupens en Van der Biest zorgden voor deze voorsprong. MTSA Nog drie klubs met het maximuir. in eerste afdeling. Melckenbeeckvrienden, Rayo Espanol en Onder den Toren. Nieuweling in de hoogste afdeling Onder den Toren klopte Giwo met nipte cijfers. Rayo had het moeilijk tegen het pas gepromoveerde Boterhoek. Tinne Boys is nog steeds gestraft en diende forfait te geven tegen Bartan, terwijl Endoka. Heizijde. Cobila's en Heizijde nog geen enkel punt totalise ren. In de tweede afdeling komt nieuweling 't Walleken erg sterk voor de dag, deze maal werd Excelsior afgestraft, 't Walleken heeft nog het maximum en legt een 11-3 doelpuntenverhouding voor. 't Kloksken deed het nog beter en scoorde 17 treffers en incasseerde geen enkel doelpunt in twee treffers. Apostelken blijft vriend en tegenstan der verbazen en Leeuwerik verloor ook nog geen enkel punt. In de zondagsreeks bracht Menez Flo- ris Sunset na 5 minuten spel reeds op voorsprong bij Sportief 81Toen Manuel Cobos te kort terugspeelde naar zijn doelman was Etienne Van Hecke er als de kippen bij om af te ronden. Na de rust zette de kampioen van vorig seizoen echter orde op zaken. Menez Floris lukte nog een tweede treffer en Manuel Cobos trapte de spanning uit de match. De favorieten Sunset, Rode Roos, Real Familial en Nieuwe Wijk totalise ren nog allen het maximum samen met Gipak en IJsboerke die een uitste kende indruk nalieten. Nieuwkomer Ooievaars verloor nu ook van Gipak en 't Duifken haalde het eerder verras send van Adelaars. (JVL) MTSA zaterdagkompetitie 1e afdeling Heizijde - Melckenbeeckvr. Onder den Toren - Giwo Camu - Cobila's Rayo Espanol - Boterhoek Blauwe Vlam - Endoka 1-3 2-1 1-0 2-1 4-2 Bartan - Tinne Boys Lada Boys - Rode Duivels 2e afdeling Musica - Leeuwer Heipias - Den Hert Jong Timarcha - Breughels Apostelken - G.M.I.C. 't Walleken - Excelsior t Kioksken - Royai Sportief zondagsreeks Sportief 81 - Sunset 't Duifken - Adelaars Ooievaars - Gipak Rode Roos - Sportkring Star Boys - Amapola Koszen - Real Familial Pano - Nieuwe Wijk Timarcha - IJsboerke Programma voor 10 september 1e afdeling Melckenbeeckvr. - Giwo Onder den Toren - Bartan Rode Duivels - Tinne Boys Lada Boys - Camu Cobila's - Rayo Espanol Boterhoek - Endoka Heizijde - Blauwe Vlam (Van Campenhout) 2e afdeling Leeuwerik - De Kroon Heipias - 't Walleken (Van Schuylenbergh) Breughels - Excelsior Jong Timarcha - G.M.I.C. 't Kloksken - Apostelken Musica - Royal Sportief zondagsreeks Adelaars - Ooievaars Gipak - Sportief 81 Sunset - Rode Roos Sportkring - Star Boys Amapola - Timarcha IJsboerke - Koszen Nieuwe Wijk - Real Familial (Van Campenhout) 't Duifken - Pano 5-0 0-0 2 - 3 1-0 0-2 5-2 6-1 7-0 1-3 2-1 0-4 6-1 3-4 0-4 0-8 0-6 Dalschaert Meert Desutter Floris D'Herde Levingbird Stadtsfeld Roels De Troch De Grieck Dalschaert De Meyst D'Herde De Sutter Van Belle Floris Livingbird Comar Sport kreeg op de openingsdag van de kompetitie een tegen stander van formaat. De Walen uit La Louvière lieten dit duidelijk blijken met een doelpunt van de gevaarlijke Breinich. Na de herneming scoorde Van Lysebeth nog wel een tegendoelpunt maar de be zoekende zege kwam eigenlijk niet meer in gevaar. Een verdiende zege van een toch wel met veel inzet spelende Moor- selse ploeg. Blauw Wit kwam tegen Az '77 wel op voorsprong maar werd nadien weggespeeld door Az. Dooremont tweemaal en Ronny Verleyen scoorden voorde gasten. Hillewaere kreeg rood en Meert miste nog een strafschop. De Pluim heeft zich eveneens versterkt. Groen Wit werd met lege handen naar huis gestuurd. Nieuweling J P. De Backer scoorde tweemaal Wembley kwam tegen Moorselbaan tweemaal voor maar moest tenslotte toch de dui men leggen legen een sterk aanklam pend Moorselbaan Van Delsen speelde voor zijn nieuwe club een uitstekende wedstrijd, hij scoorde overigens ook nog een doelpunt Tijl Snas was voor de gelegenheid nog eens met zijn sterkste formatie afgereisd naar Lede. Tijl had met Leeuwerik nog een oude rekening te vereffenen. Eelbo- de toch wel een klassespeler lukte drie goals, Van Mieghem twee en Borms een. Voor Leeuwerik scoorde Luc Korte te gen. Opwijk-Apostelken werd voortijdig gestopt omdat bij een 2-0 stand in het voordeel van Molenboys de Opwijke naars het terrein verlieten bij een betwis ting over een inworp. Automatisch zal Apostelken de wedstrijd voor de groene tafel met forfaitcijfers winnen. (JVL) Uitslagen O.C. Aalst - Dressel 1/2 O.C. Aalst - Dressel 1 /2 De Pluim - Groen Wit 3/1 Blauw Wit - AZ'77 1/3 Moorselbaan - Wembley 4/2 Leeuwerik - Tijl Snas 1 /6 Opwijk - Apostelken stopgezet Programma voor 10.9 AZ'77 - Dressel Groen Wit - O.C Aalst Blauw Wit - De Pluim Moorselbaan - Leeuwerik Tijl Snas - Opwijk Wembley - Apostelken 15u.30 (van 3 t.e.m. 4 j.); van 15u.30 tot 16u.30 (van 5 t.e.m. 6 j.). Zaal: Stadsmeisjesschool Vredeplein. 2. Basis I (gemengd) o.l.v. Kristien Uvin: woensdag van 13u.30 tot 14u.30. Zaal: Stadsmeisjesschool Vredeplein. 3. Basis II (gemengd) o.l.v. Hans Kerkvliet: zaterdag van 13 tot 14 u. ZaalStadsmeisjesschool Vredeplein. 4. Basis III (gemengd) o.l.v. Katrien Van Den Broeckwoensdag van 16u.30 tot 18 u. ZaalStadsmeisjess chool Vredeplein. 5. Sportieve ritmische gym o.l.v. Marijke Robijns Basis (van 6 t.e.m. 12 j.)woensdag van 18 tot 19 u. Klas IV (niveau 1woensdag van 19 tot 20 u. Klas V (niveau 2)woensdag van 20 tot 21 u. ZaalBrandweerkazerne Vrijheid straat. 6. Tumbing en Trampoline (gemengd) o.l.v. Patrick Buyl Klas IV (niveau 1) donderdag van 18 tot 19 u. Klas V (niveau 2): donderdag van 19 tot 20 u. ZaalStadsmeisjesschool Vredeplein. 7. Toestelturnen meisjes o.l.v. Danielle Van Geert Klas IV (niveau 1): vrijdag van 18 tot 19 u. Klas V (niveau 2): vrijdag van 19 tot 20 u. Klas Vi (niveau 3)vrijdag van 20 tot 21 u.30 o.l.v. Katrien Van Den Broeck. ZaalStadsmeisjesschool Vredeplein. 8. Toestelturnen jongens Klas IV (niveau 1): dinsdag van 18u.30 tot 20 u. o.l.v. Patrick Robijns. Klas V (niveau 2)woensdag van 20u.30 tot 22 u. o.l.v. Dirk Deberlan- ger; zaterdag van 10 tot 12 u. Zaal: Stadsmeisjesschool Vredeplein. 11Keurgroep meisjes o.l.v. Dirk Deberlanger: zondag van 9 tot 11 u. ZaalStadsmeisjesschool Vredeplein. 12. Jazzgym o.l.v. Linda De Smet: Klas IV (niveau 1): maandag van 19 tot 20 u. Klas V (niveau 2)maandag van 20 tot 21 u. Zaal: Brandweerkazerne Vrijheid straat. 13. Rekreatieve en Konditiegym meisjes/dames Klas IV (tieners 10 tot 15 j.) o.l.v. Annie Linthout: woensdag van 14 tot 16 u. Zaal: Brandweerkazerne Vrij heidstraat. Twens (van 25 j. tot 35 j.) o.l.v. Marie- Paule Meertdonderdag van 21 tot 22 u. Zaal: Stadsmeisjesschool Vrede plein. Dames: (35 j. o.l.v. Marie-Paule Meert: donderdag van 20 tot 21 u. ZaalStadsmeisjesschool Vredeplein. Voorzitter is de heer R. Everaert, tel. 21 05 88. Technisch voorzitter is de heer J. Borms, tel. 66 71 08 (tussen 20 en 21 u.). Wie geïnteresseerd is kan zich tijdens de eerste les in de zaal laten inschrij ven. Lidgelden 1.250 fr. voor een eerste gezinslid. 1.000 fr. vanaf een tweede en 20 j.2.000 fr. (JVL) Onmiddellijk reageerde Comar Sport met een tegendoelpunt van de knappe De Jaegher wel een van de beste zaalvoet ballers. Meteen bleek Aalst gelanceerd. Voor de rust stonden hun tegenstanders reeds met 3-1 in het krijt. Na de rust was het terug de gevaarlijke waal Breinich die het doel van zijn tegenstrevers bol zette. Van Caeneghem en de Jaegher zorgden verder voor Aalsterse treffers, zodat Co mar tevreden was met dit eerste punten- gewin. Deze overwinning zal zeker een stimulans zijn voor de zware opdracht van vrijdagavond tegen Chatelet. (A.M.) Dertien ploegen gingen zondag van start. Neidrop en St. Joris besloten te stoppen en Kreja is de enige nieuwe ling. Kreja incasseerde onmiddellijk een zware nederlaag tegen Tuf dat samen met Tijl het zoveelste titelduel zal moe ten uitvechten. Tijl had het eerder moeilijk tegen Ig- rek. Igrek wordt vast een te duchten ploeg dit seizoen. Tijl lijkt wel een beetje verzwakt alhoe wel men toch nog over een goed elftal beschikt, maar zonder spelverdeler Bart Eelbode zal het toch niet van een leien dakje lopen. De subtopper Bosveld-Efsee eindigde op een logisch gelijkspel. Misschien kunnen deze clubs dit sei zoen ook een woordje meespreken in het titeldebat. (JVL) Uitslagen Kreja-Tuf Tuf 2-7 Spokuon - Terlinden 1-0 Pallieter - Twentiers 6-2 Tijl - Igrek 2-0 Ypsilon - Eureka 0-5 Bosveld - Efsee 1-1 Programma voor 11 september Efsee - Tuf Tuf (Zandberg, Uvin) Zenith - Terlinden (Dendermonde, Meersman) Eureka - Twentiers (Osbr. B, Van Hout) Igrek - Kreja (Osbr. C, Boterbergh) Ypsilon - Tijl (Osbr. A, D'Haese) Bosveld - Spokuon (Van Hoof, Borms) Pallieter vrij. Bedrijfsvoetbal Post Erembodegem onderstreepte zijn titelambities door Intercom met zware cijfers in te blikken. Cooman, Marcoen uit strafschop en Kiekens scoorden voor de rust. Na de herne ming kreeg men hetzelfde spelbeeld en Ghijsens (2) en Arijs (2) voerden de score nog verder op. V.V.T.A. maakte het Gallebaut A erg moeilijk. herneming nam Amyium het initiatief in handen en de gasten waren nog enkel op verdedigen aangewezen. Schollaert trapte tenslotte de logische gelijkmaker binnen Met dit ene punt konden beide teams vrede nemen zodat er in de slot fase meer aan verdedigen gedacht werd dan aan aanvallen. Desatex was vrij zodat we tot volgende week moeten wachten om te weten of de kampioenen nog over hetzelfde steen goede elftal beschikken van vorig sei zoen. (JVL) Programma voor 10/9 Bouw - Desatex Honda - Callebaut B VVTTA - Amyium Post - Callebaut A Saf - Intercom SomatiVrij Gelukkig voor de Wiezenaars was op portunist Van Biesen bij de zaak en scoorde deze tweemaal Bouw kwam uit vrijschop op voorsprong tegen Callebaut B. Libin trapte even later de spanning uit de match zodat Bouw meteen zijn eerste twee punten binnenrijfde. Amyium was tegen Honda tweemaal op achtervolgen aangewezen Beide ploe gen bekampten elkaar met open vizier en het werd dan ook een erg aantrekkelijke partij. Bosman trapte de bezoekers na vijf minuten spel reeds op voorsprong. Amyium reageerde echter gevat en kwam langszij door toedoen van Hannes Honda bleef echter de betere ploeg en drong de thuisploeg terug op eigen helft Een tweede treffer kon dan ook niet uit blijven. het was Van Der Gucht die de Amylumdoelman kansloos liet. Na de ,gO- \0§ VERNUFT VOOR TOTAAL RIJGENOT

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 13