ALLES BIJNA AAN 'JUMBO Garage VAN MELKEBEKE Excelsior stopt 't Kloksken Vreugde om eerste punt Bedrijfsvoetbal SPORT Eendrachtstraat 6, AALST 053/21 09 55 LEDER MET SCHR0EFN0PPEN LAWtT 750 fr. MTSA-uitslagen NIEUW 999 fr. danny HOFSTADE Lindeveld 7, AALST Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en zaterdag van 9.30 tot 19 u. Vrijdag van 12.30 tot 21 u. Nieuwe Gazet van Aalst - 30 september 1983 - 13 r MTSA Melckenbeeckvrienden verstevigde zijn leidersplaats tegen Rode Duivels dat verrassend sterk voor de dag kwam. De spektakelmatch bij uitstek was ongetwijfeld Endoka-Lada Boys. Deze wedstrijd werd gekruid met acht doelpunten. Lada Boys nam onmiddellijk de wed strijd in handen en Emiel Galle besloot nipt naast na een prachtige doorbraak. De bezoekers lukten toch de openings treffer langs De Schenkel maar na dit doelpunt kreeg men een ander spel- beeld met een zelfzeker Endoka dat verdiend op gelijke hoogte kwam uit- strafschop langs De Wilde. De Brauw zou op de flanken nog voor bestendig doelgevaar zorgen maar de rust werd toch met een 1-1 gelijke stand bereikt. Onmiddellijk na de herneming knalde Emiel Galle raak, Endoka stelde echter gelijk al dan niet uit buitenspelpositie langs De Wilde. De Wilde maakte nog een derde goal, maar De Boeck bracht Lada Boys op dubieuze manier op gelijke hoogte. Dit doelpunt betekende voor Endoka de doodsteek en Lada Boys liep nog verder uit met doelpun ten van De Boeck en Emiel Galle. In de tweede afdeling lukte Excelsior de stunt door leider 't Kloksken te klop pen. 't Kloksken moest het initiatief laten aan een ontketende thuisploeg die verdiend op voorsprong kwam via Guy De Rid der. Na de herneming ging Excelsior door op hun élan. De beste man op het: veld, Dirk Dufour, scoorde een tweede goal maar even later was de spanning terug te snijden toen Duboudhy mil derde nadat 't Kloksken een strafschop op de paal getrapt had en hij de terug springende bal tegen de touwen joeg. Guy De Brucker legde even later echter de 3-1 eindstand vast. In de topper IJsboerke-Real Familial namen beide elftallen één helft voor hun rekening. De plaatselijke doelman hield zijn ploeg de eerste helft overeind maar na de herneming moest Real noodgedwon gen gas terugnemen en was IJsboerke de betere ploeg. Timarcha behaalde verrassend een punt bij Sunset en Nieuwe Wijk verloor bij Amapola. Mar cel Paerewijck lukte de enige treffer. Rode Roos verloor hun eerste punt in het derby van de houtmarkt tegen Ade laars en nieuwkomer Ooievaars toonde zich de sterkste tegen Pano. Koszen sluit nog steeds de rij met een nieuwe nederlaag tegen Sportkring. (JVL) 1e afdeling Melckenbeeckvr. - Rode Duivels 3-2 Camu - Onderden Toren 2-1 Endoka - Lada Boys 3-5 Cobila's - Boterhoek 1 -1 Giwo - Blauwe Vlam 5-1 Heizijder - Bartan 4-1 2e afdeling 't Walleken - Leeuwerik 1-2 Heipias - G.M.I.C. 1-2 Excelsior - 't Kloksken 3-1 Jong Timarcha - Apostelken 3-1 Royal Sportief De Kroon 1 -9 Den Hert - Musica 1-0 Zondagsreeks Adelaars - Rode Roos 2-2 Gipak - Star Boys 1-1 Sunset - Timarcha 1-1 Sportkring - Koszen 3-2 Amapola - Nieuwe Wijk 1-0 IJsboerke - Real Familial 0-0 Pano - Ooievaars 2-3 't Duifken - Sportief 81 3-1 Programma voor 1 en 2 oktober 1e afdeling Melckenbeeckvr. - Camu D'Herde Rayo Espanol - Ond. den Toren Floris Boterhoek - Lada Boys Meert Cobila's - Blauwe Vlam Garcia Giwo - Bartan V.D. Veken Rode Duivels - Heizijde De Sutter 2e afdeling Breughels - Leeuwerik DeTroch 't Kloksken - Heipias Coppens Apostelken - Excelsior De Swaef Royal Sportief - Jong Timarcha Livingsbird Den Hert - De Kroon Degrieck Musica - 't Walleken De Meyst Zondagsreeks Star Boys - Adelaars V.D. Veken Timarcha - Gipak De Meyst Koszen - Sunset Meert Nieuwe Wijk - Sportkring Garcia Real Familial - Amapola Livingsbird IJsboerke - Pano De Sutter Sportief 81 - Ooievaars D'Herde Rode Roos - 't Duifken V. Campenhout Stand Zaterdagkompetitie 1e afdeling 1. Melckenbeeckvr. 5/10; 2. Rayo Espanol 4/7; 3. Heizijde 5/6; 4. Camu 4/6; 5. Onder den Toren 5/6; 6. Rode Duivels 4/5; 7. Boterhoek 5/5; 8. Lada Boys 5/4; 9. Endoka 5/3; 10. Cobila's 5/3; 11Giwo 4/2; 12. Blauwe Vlam 5/2; 13. Bartan 4/1 2e afdeling ILeeuwerik 5/9;2. 't Kloksken 5/8; 3. Apostelken 5/6; 4. Heipias 5/6; 5. Excelsior 5/6; 6. De Kroon 4/5; 7. 't Walleken 4/4; 8. Musica 4/4; 9. Jong Timarcha 5/4; 10. Breughels 4/3; II. G.M.I.C. 5/3; 12. Den Hert 4/2; 13. Royal Sportief 5/0. Zondagsreeks IRode Roos 5/9; 2. Amapola 5/8; 3. 't Duifken 5/8; 4. Real Familial 5/8; 5. IJsboerke 5/8; 6. Sunset 5/7; 7. Sportief 81 5/6; 8. Nieuwe Wijk 5/6; 9. Adelaars 5/5; 10. Gipak 3/5; IISportkring 5/4; 12. Star Boys 5/3; 13. Ooievaars 5/2; 14. Timarcha 5/115. Koszen 5/0; 16. Pano 5/0. U.E.F.A.-junioren S.K. Sint-Niklaas - Eendracht Aalst3 De Aajsterse U.E.F.A.-junioren hebben zondag np het terrein van S.K. Sint-Niklaas hun eerste punt behaald. Het werd een doelpuntenrijke wed strijd, gekruid met liefst vier strafschoppen. De wedstrijd verliep in het begin erg evenwichtig en beide teams waren aan elkaar gewaagd Toch kwam de thuis ploeg reeds na 10 minuten op voor sprong. De Aalsterse verdediging liet een Sint-Niklase speler rustig oprukken. De ze had alle tijd om aan te leggen en gaf een kei van een bal weg richting doel vanop zo'n 25 meter Doelman Tombeur was een verslagen man. Eendracht was meteen op achtervolgen aangewezen Er werd gejaagd achter elke bal en dit leverde resultaat op Bij een hoge center voor doel, wint de nimmer afgevende Chris De Saedeleer (deze speelde een erg verdienstelijke wedstrijd) het duel te gen de Sint-Niklase portier en deze laat ste kon niet anders dan de Eendracht- aanvaller foutief te stuiten De daaruitvol- gende strafschop werd door Marc Van Oost keurig omgezet1 - 1Amper vijf minuten later komen de Klaasjes echter terug op voorsprong Doelman Tombeur verlaat onnodig zijn doel en maait de op rukkende Sint-Niklaasaanvaller onver biddelijk neer. Strafschop en 2 -1 Eendracht laat zich door deze opdoffer echter niet gaan. Integendeel, men be gint nu beter te spelen en Eendracht neemt de match nu volledig in handen. Net vóór rust wordt dit beloont met een schitterend doelpunt. De Meersman be dient met een hoge bal Dirk Raes, die de bal onmiddellijk doorkopt bij Eddy Moer man. Deze schakelt de laatste verdedi ger van Sint-Niklaas uit en omspeelt even later ook de uitgelopen doelman, alvorens de bal in het verlaten doel te trappen. Prachtig De tweede helft begint net zoals de eer ste erg gelijkopgaand Op het kwartier -3 breekt Chris De Saedeleer door op links. Hij daagt schuin voor doel op en trapt de bal voorlangs. Eddy Moerman en Eddy Vermoesen stonden nochtans beter op gesteld om te besluiten Jammer, want in de daaruitvolgende fase komt Sint-Ni- klaas op 3-2. Bij het uittrappen van de bal gaat de Sint-Niklase linksbuiten al leen aan de haal. Doelman Tombeur stopt de speler zo'n meter vóór het straf schopgebied foutief, maar de scheids rechter wijst naar de witte stip Hevig pro test natuurlijk vanwege wit-zwart. maar de scheidsrechter blijft bij zijn beslissing. Eendracht komt voor de derde keer op achterstand Maar Fendracht gaf zich niet gewonnen Het bleef druk uitoefe nen op de plaatselijke verdediging. De gelijkmaker was in de maak toen Dirk Raes op doel trapte. De Sint-Niklase doelman kreeg de bal niet onder controle en net toen Chris De Saedeleer wou be sluiten. werd hij door een verdediger aangetrapt Op strafschop bracht Mare Van Oost de jonge Eendrachters op 3-3. Met nog tien minuten voor de boeg wer den bij Eendracht achteraan nu alle hens aan dek geroepen. Men hield krampach tig stand tot het einde. Bouw blijft het uitstekend doen. Deze maal ging hekkesluiter Intercom voor de bijl. Diaz was de grote figuur van de match. Hij nam drie doelpunten voor zijn rekening. Armi en Merckx uit straf schop maakten de forfaitscore rond. Desatex stond aan het kwartier 0-1 achter. Van Laethem benutte toen een straf schop, vier minuten later kon De Man reeds gelijkstellen. Van Handenhove bracht Desatex zelfs nog voor de rust op voorsprong. Toen Tilburgh na de rust uit vrijschop raak trof was de wedstrijd gespeeld. VVTTA behaalde zijn eerste zege van het seizoen. De Wolf scoorde eerste tegen eigen ploeg en Pierre Becqué zette zijn ploeg op rozen door een zuivere hattrick te luk ken Roels redde de eer voor een zwak akterend Callebaut B. Post-Honda werd een spannende wedstrijd die eindigde op een score- loze drawn. Honda was over de ganse wedstrijd gezien de betere ploeg, maar Post Erembodegem hanteerde op gevaarlijke wijze de counter en kwam tweemaal erg dicht bij de over winningstreffer. Amylum liet Saf niet in de wedstrijd komen en liep nog voor de rust uit tot 0-4. Freddy Schollaert had na tien minuten spel reeds tweemaal ge scoord. Gunther Schollaert en Van Rossem lukten de andere treffers. Na de herneming nam Amylum wat gas terug en kwam Saf meer in de wed strijd. Ledegen redde de eer voor een wilskrachtige thuisploeg. (JVL) Uitslagen Bouw - Intercom 5-0 Desatex - Somati 3-1 VVTTA - Callebaut B 4-1 Post - Honda 0-0 Saf - Amylum 1 -4 Stand I. Bouw 4/7; 2. Honda 4/6; 3. Amy lum 4/5; 4. Callebaut 3/5; 5. Post 4/5; 6. Desatex 3/5:7. Saf 3/3; 8. VVTTA 4/2; 9. Somati 2/0; 10. Intercom 3/0; IICallebaut B 4/0.

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 13