yishanS WARTBUR OP LEERKONTRAKT aanbieden na 19 u. Okapi in de liftpunten en publiek Cosmos 1 - Brit. Heusden 1 slappe wedstrijd Katholieke sportfederatie The Tower Aalst gehandicapt tegen J. Zottegem Dyn. St.-Niklaas 0 - Comar Sport 7 breekbare Klaasjes 053/78 56 09 Leo de Bethunelaan 31 AALST Ghislaine Van De Voorde 106.750 fr: p.v.b.a. BOCQUÉ- LENSSENS Dagelijks aanvoer van verse vis, kreeften, mosselen, zeevruchten. Vanaf heden ruime keuze in wild en Bereide schotels gevogelte. I Maquillage Manicure Quartz-zonnetunnel Specialiteit: mechen met zilverpapier bruching OP AFSPRAAK wij zoeken een modern en beleefd meisje met goed voorkomen DAMES KAPSALON Stoere auto's,zachte prijzen... Kerkhoflaan 2 Uw teller Qarage St.-Maafteil ™A2.01 14. 14 Nieuwe Gazet van Aalst 30 september 1983 Een spannende wedstrijd, een publieke belangstelling die het dubbele bedroeg van de vorige thuiswedstrijd en bovendien tegenstrever Sijsele puntenloos huiswaarts sturen, zijn positieve aspekten van een leuke basketavond die het bestuur van een klub gelukkig kunnen stemmen. Desondanks moest Okapi het in een gelijkopgaande eerste helft zien te redden zonder belofte Schmitt, die tijdens de laatste minuten van de wedstrijd tegen Rubo Niel een open hoofdwonde opliep door een elle boogstoot. Later op de avond werd de onfortuinlijke Schmitt echter naar het A.Z. van Gent overgebracht, waar men een ernstige hersenschudding vaststelde waardoor hij gedurende drie weken inaktief zal moeten blijven. Een eerste helft dus met beide ploegen afwisselend in het voordeel (max. 2 a 4 p. verschil), waarin we een zeer goede Elias (13 p.) en een precise Van den Broeck aan het werk zagen. Ruststand 42-40. Een taktische zet gedurende de tweede helft van Sijsele, dat gedurende de ganse match een 1 -3-1 zonepressing aanhield, plaatste Delille op een door fou ten geteisterde Van den Broeck. Deze laatste werkte echter af tegen 90 (9 op 10) en scoorde aldus 22 punten die de twintiger van Delille in de tweede helft on geveer neutraliseerden. Bovendien was een superieure Minnebo (24 p in een 1 tegen 1 situatie niet meer te stuiten met reglementaire middelen En toch kon Okapi de tegenstander niet van zich af schudden Vier minuten voor tijd evenwel waren twee korven van eens te meer Van den Broeck en een drie-punter van Elias in de fast-break voldoende om een elf punten voorsprong te verwerven, die niet meer werd prijsgegeven. Een prima wed- le provinciale: zaalvoetbal Deze wedstrijd was er een om vlug te vergeten. De zeer matige start kende maar zeldzame doelkansen. De afwezigheid van de Aalsterse aanvaller De Kin der liet zich hier goed aanvoelen. Het was zelfs nieuwkomer in le prov Britania Heusden welke het eerst aan bod kwam. Uit een kombinatie Pauwels-Lemaire verkeek de Aalster- se doelman zich op een botsende bal en het was 0-1 Daarna kwamen er nog enkel doel- schoten uit Cosmos zijde van Arts en Van Holsbeek maar deze leverden geen enkel doelgevaar op De tweede helft kreeg ook hetzelfde spelbeeld balverlies en slechte passen. Cosmos moest zelts meer verdedigen dan het kon aanvallen. Het was nochtans vanuit verdedigingsstelling dat ouwe rat Schollaert zou vertrekken en heel alleen op het Brit. Heusdens doel oprukte en zijn ploeg op 1 -1 kon bren gen. Van Holsbeek-Arts trachten er nog wat van te maken maar hun scho ten werden telkens gestuit door doel man Braecke. Bijna was het victorie voor Heusden maar de scheidsrechter had de bal niet over de lijn gezien. (A.M.) men. De eerste 10' waren nochtans opgaande, met wisselende aanvallen. Een rustige De Jaegher kwam na deze opwarming zich in het debat mengen, rolde tweemaal na elkaar de St.- Niklase verdediging met evenveel doel punten. Na in de tweede periode De Jaegher in de 29' terug te hebben ge scoord ging men bij Comar stug ver dedigen Dyn. St. Niklaas kreeg hier mede vrije aanvallen voorgeschoten. Een knappe doelman Van Hoefs werd Hamme haalde bij Hoké Erembodegem twee erg kostbare punten. In een gelijkopgaande eerste helft kwamen de bezoekers eerst op voorsprong. Van Hoefs kon echter gelijkstellen. Na de herneming waren de gasten het meest in de aanval maar Hoke creëerde zich nog drie open doelkansen maar kwam niet tot scoren. Hamme daarentegen trof een kwartier voor tijd toch raak langs De Clippe- leer Dezelfde speler zou in de laatste minuut uit buitenspelpositie de score opdrijven Patro Herdersem begon erg goed tegen Zandbergen. Speler-trainer Dirk Verleysen knalde zijn ploeg met een enig mooi doelpunt zelfs op voor sprong Zandbergen zorgde echter voor prompt antwoord zodat de rust met een gelijke stand bereikt werd Na de herneming viel het patromidden- veld te licht uit en dikteerden de bezoekers de wet Na een slecht gegeven vrije trap kwam Zandbergen op voorsprong en in de slotfase werd het 1-3 na een rake counter. Het B-elftal onderging hetzelfde lot bij Kruis Moorsel Stevens werd gehaakt in het strafschopgebied en Hugo Van Kerckhove zette de penalty om. Moor sel kwam nog voor de koffie langszij en na de rust kende een partijdige scheidsrechter Kruis nog twee ge schenkstrafschoppen toe De eerste werd gestopt door doelman Dierickx, maar bij de tweede was hij kansloos.. Moorsel liep nog verder uit met een prachtig vluchtschot, een gelijkspel ware een rechtvaardiger geweest. (JVL) Dendermondse Steenweg 3 (Zeshoek) Aalst Tel. 053/78 60 48 strijd dus van Okapi dat de pressing van Sijsele kalm heeft opgevangen en weinig of geen balverlies leed mede door een uitstekende Cornand (6 p.) die een Van den Bosch in mindere doen (zijn militaire dienstplicht laat hem niet toe regelmatig te trainen) zeer goed heeft vervangen Verder werd het meesterschap in de lucht van Sijsele (Schmitt gekwetst en Van den Broeck foutenlast) ruim gekom- penseerd door de precisie van de Okapi boys die afwerkten tegen 51 Tenslotte waren beide ploegen het er over eens dat de arbitrage van de twee Waalse (waarom refs erbarmelijk en niet van onkunde gespeend was. Ter il lustratie volgende fase speler A geeft een mislukte pas die tegen het bord te rechtkomt speler B van dezelfde ploeg, plukt de bal en scoort. Doelpunt niet toe gestaan omdat volgens de ref speler A een pas gegeven heeft naar zichzelf (A en B zijn geen tweelingen n v d r Einduitslag 79-70 VSTV Voor The Tower Aalst begint de toestand, na een nieuwe nederlaag, er alles behalve rooskleurig uit te zien, als men weet dat er de eerstvolgende weken geen kentering te verwachten valt. Immers, bij de gekwetsten is de toestand nagenoeg status quo. waar de rust werd ingegaan met een 27-21 achterstand en die uiteindelijk verloren werd met 68-46, was een Danny D'Hert bijvoorbeeld heeft na een meniscusletsel nog steeds niets van zich laten horen, zodat het be stuur in het ongewisse vekeert wat betreft zijn inzichten of zijn wederva ren De wedstrijd op Juventus Zottegem, getrouwde kopie van de vorige match Een Luk De Troyer die bedacht werd met een strikte mandekking en een Thys die enorm zijn best doet. Spijtig genoeg zijn beiden te zwak omringd om hun prestatie nog meer tot uiting te laten komen, met uitzondering even wel van Urbain Lenoir, de enige over gebleven (niet gekwetste shotter (24 ptn). In afwachting dat enkele gekwetsten kunnen gerecupereerd worden, staan er The Tower nog menige moeilijke weken te wachten. (VSTV) llnationale: zaalvoetbal De weinige derby's was er eentje naar de zin van uomar. Het Kieeaae ae man nen van Sint-Niklaas totaal uit. Tot een zware dobber is het werkelijk niet geko- dan ook meerdere malen onder vuur genomen met krachtige schoten door Alain Van Oudenaerde. De te vele risico's werden St.-Niklaas fataal met twee tegendoelpunten van Van Lierde. Men kon zelfs bij Comar de weelde veroorloven om bankzitter Stefaan Schuddinck op te stellen Verre van slecht deed deze laatste het ook al niet want zijn inlijving werd bekroond met twee goals op centers van Vijle en Van Caeneghem Comar Sport zit na 4 wedstrijden werkelijk op rozen. (AM) 353 w; BREAK STANDAARD

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 14