Verbazend Garage ROND PUNT Zeer interessant maar kortlopend initiatief van voor SUZUKI ALTO GARAGE ROND PUNT Brusselbaan 122, aalst Tweede kwistornooi pleziervol afgesloten Mieken 't Katje eerste gemengde Chirogroep ELFI ELFI ELFI SUZUKI SUZUKI Wie een Suzuki Alto koopt vóór 31 oktober, krijgt :'gt 1extra lage prijs 2. 1 jaar gratis onderhoud 3. mits superminimale toeslag omniumverzekering 4. zeer speciale voorwaarden voor financiering Niemand kan U deze UNIEKE VOORWAARDEN aanbieden Waag uw kans Tel. 053177 72 80 Kinderschoenen Aalsters Panorama Nieuwe Gazet van Aalst - 30 september 1983 - 5 De finale van de tweede kwis-wedstrijd in zaal Netwerk zat vol geestelijk genot en verrassingen. De jongste ploeg De Bende van Jan De Lichte maakte haar entree door gekleed en gewapend als in de tijd van de beruchte bandiet de zaal binnen te stappen, en kreeg alweer een spontaan applaus voor haar sportief optreden van de vorige avonden. Ze had een rode lantaarn en ezelsoren bij maar ver diende dit laatste attribuut zeker niet. Op de 10de en laatste kwisavond van dit seizoen in Netwerk snoepte Volgend jaar Beter» de eerste plaats af van Opba die tot dan toe aan de leiding stond en weer op weg leek om dit kwistornooi op zijn palmares te schrijven. Dit jaar dus toch beter voor «Volgend Jaar Beter». De zestig vragen werden vorige vrij dag door de lokale ploeg Hoe Grijzer hoe wijzer gesteld. Ze verraadden veel gebulder van het lachen bij de voorbe reiding, maar ook een grondige ken nis. De lach overheerste de avond, terwijl de spanning omtrent de eind- plaats in het klassement te snijden was. Zo kreeg de leidende ploeg Opba een inzinking en scoorde Volgend Jaar Beter, de winnaar van vorig jaar, het hoogst aantal solo's, zijnde een premiepunt wanneer al de andere ploegen het antwoord niet kennen. Een selektie maken uit de zestig zeer uiteenlopende vragen zou diskrimina- tie betekenen want ze zaten allemaal vol spitse humor en originaliteit. TV- producers zouden in Netwerk heel wat inspiratie kunnen opdoen, en overi gens een vijftal deelnemers aan de IQ- kwis en Visa pour Ie Monde terugvin den. Einduitslag: Volgend Jaar Beter 875 p.: Opba 857 p.; Val-Buggenhout 727 p.; Asdammen 687 p.: Fiasko 680 p.; De Rossers 587 p.; Hoe Grijzer Hoe Wij zer 581 p.; Palugama 554 p.; FN-Club 527 p.; Bende van Jan de Lichte 504 P- De zaalkwis waaraan het publiek mocht deelnemen stak vol orthografi sche strikvragen en werd gewonnen door Willy Pieters uit Aalst. Na een tussen-fase vorig jaar, is de Mijibeekse Chirogroep Mieken 't Katje sinds september volledig gemengd. De groep staat voortaan open voor alle jongens en meisjes van ongeveer vijf tot zestien jaar. Hiermee is Mieken 't Katje die momenteel 65 leden telt - de eerste Aalsterse Chirogroep die met gemengde werking begint. king, SKIM genaamd. Overigens is dat in het Aalsters kristelijk jeugdbewegingswerk nog vrij uitzonder lijk. Bij Skouting zijn er de gehandikap- tengroep Akabe en de (jonge) groep de Hopduveltjes van Meldert Ten dele ook VVKM St.-Goedele. nl bij de Kapoenen (6 tot 8 jaar). Verder is er nog KSA Sint- Maarten met een gemengde 18-wer- Vorig jaar zette Mieken 't Katje de eerste stap door zich - als meisjeschiro - ook open te stellen voor jongens tot 12 jaar In dat ene jaar, heeft men niets dan posi tieve ervaringen gehad, vertelt leider Tom Soete. Hierbij moet wel gesteld wor den dat het voornaamste wervingsterrein Vrijheidsstraat 44, 9300 Aalst Tel. 053/21.35.34 van de groep de (gemengde) Moorsel- baan-afdeling van het Sint-Maarteninsti tuut is. De begeleiding bestaat uit zes meisjes en vier jongens. De aktiviteiten gaan door elke zondag van 14 tot 17 u in de Lange- straat 183. Men kan daar beschikken over twee vroegere klaslokalen, tot jeugdheem omgebouwd. Langs het jaar- tema «zet het spel op stelten» wordt dit jaar vooral het spel in de kijker gezet. De groep hecht veel belang aan vorming van de leiding. Men neemt dan ook steeds deel aan de door Chiro ingerichte inlei- dings- en vervolmakingskursussen. Hoedanook. meer dan ooit is iedereen nu welkom bij Chiro Mieken 't Katje (PD) In het College gaan ze niet steeds met elkaar akkoord dat hebben we tijdens de laatste gemeenteraad nog eens gehoord. «Ik zie hem hangen» liet de burgemeester zich even gaan, maar Schepen De Maght verzekerde: «Ik zie ze staan De gesprekken raakten dus heel begrijpelijk nogal verhit door dergelijke en andere uitspraken met veel pit Het werd in de raadzaal blijkbaar letterlijk heel warm want midden de discussies klonk plots het brandalarm. Schepen De Pauw schrok toen wakker, want hij dacht dat hij bij zijn voertuig werd verwacht want nu het bord «Voorbehouden aan het CBS» er moet verdwij nen zal het CBS een parkeertoelating voor ambulances op 't Keizerlijk Plein laten verschijnen. Als De Pauw nu met die ambulances mee kan rijden kan hij 't parkeren van de eigen wagen dus vermijden Bovendien wordt het dan hoorbaar voor iedereen of de schepen wel degelijk op zijn kabinet verscheen. Bogaerts aanwezigheid in de raad hoort men aan zijn minachtend brullen. Hij noemde sommige jonge gemeenteraadsleden zelfs «snullen». Voor iemand die wil doorgaan als een man met «educatie» leek ons dat een meer dan povere demonstratie. perversje De lezers van deze drukgele- zen rubriek werden vaak ver plicht te speuren waar het «Aalsters Panorama» werd gepubliceerd. Meestal vond men deze aktualiteitsrubriek op deze plaats. Maar onze publiciteitsrpan verkoopt zeer regelmatig deze ruimte zodat het «Aalsters Panorama» vaak verhuisde. Om tege moet te komen aan de wen sen van de lezers zal deze rubriek definitief verschijnen op pagina 2. Terloops het is precies dertig jaar terug dat de rubriek «Aalsters Panora ma» verscheen in de vroege re Gazet van Aalst. De redaktie SUZUKI Allo 3-deurs: 133.350 BF 25 BTW Deze nieuwe kompakte 3-of 4- deurs steekt zo boordevol pientere ideeen, dat hij u meteen in de ver leiding brengt. Vooreerst is er zijn verhouding komfort/afmetingen: ruime plaatsen voor 4 personen op minder dan 3,30 m! Verder is er het uitzonderlijk rendement van zijn dwarsgeplaatste motor en voorwielaandrijving. Een bijzonder vernuftig uitgedachte, robuuste en kompakte 800 cc motor. En zeer eenvoudig. Resultaat: minder onkosten, minder onderhoud en meer kilometers per liter benzine. En tenslotte een pittige lijn, een verfijnde uitrusting en veel punch. Werkelijk alles om u in de verlei ding te brengen!... Is ook verkrijgbaar met automa tische versnelling

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 5