GROTE HERFSTSHOW BIJ GARAGE VAN DER HAEGEN op 21, 22 en 23 oktober Eerste Zege voor Wilskracht Moorsel Indrukken van de match... S.K. Erembodegem - T.K. Meldert 2 - 3 F.C. Edixvelde - 0. Mere 3-1 Katholieke sportfederatie Desatex wint topper en wordt leider "iVh Van Der Haegen 12 Nieuwe Gazet van Aalst - 14 oktober 1983 Overzicht Derde Provinciale D Met twee aueiyunten van ue Neef en eentje van Nuelandt is Wilskracht Moorsel er op de zesde speeldag tegen V.C. Ede in geslaagd haar eerste overwinning van het seizoen te behalen. Een oververdiende 3-0 trouwens, want paars-wit controleerde de wedstrijd van begin tot einde. In de eerste helft speelde Ede nog goed mee. In de 25ste minuut scoorde De Neef 1-0 en dat was meteen de ruststand. Ook in de tweede helft bleef Wilskracht de toonaangevende ploeg en Nuelandt verdubbelde de voorsprong. Even later legde De Neef de 3-0 eindzege vast. De streekderby Eendracht Nieuwerker- ken - Wilskracht Gijzegem was een ge nietbare wedstri|d met misschien wel een' overdreven 3-0 eindstand voor de thuis ploeg De eerste helft was gelijkopgaand met slechts weinig open doelkansen langs beide zijden Beide verdedigingen pasten een stugge mandekking toe Na rust zagen we een vinnigere thuisploeg Van Hauwe bracht de stand op 1 -0 en vijf minuten later scoorde Franky Triest nummer twee. Dat was er duidelijk teveel aan voor Gijzegem De fut ging er uit en Eendracht maakte er een éénrichtings- wedstrijd van Er volgden nog verschil lende kansen maar slechts net vóór af fluiten kon Walter Van Der Biest nummer drie scoren Toch wel overdreven Met een blijft Eendracht Nieuwerkerken on geslagen leider Ook nog volgende week als het de topper op Sint-Rafaël Herzele heeft gespeeld SK Aalst is blijkbaar gelanceerd Tegen R.C. Bambrugge maakten de oranje- groenen er een waar doelpuntenfestival van 9-0 Gary De Kinder scoorde liefst vijfmaal Spanoghe. Rudy De Moor Ka- rel De Jaegher en Luc D'Herde op straf schop verdeelden de andere doelpunten. Bij rust stond het reeds 4-0. De score was met eens overdreven Het konden er be slist 15 geweest zijn S K Herdersem speelde op het veld van F.C. Mere 0-0 gelijk. Meteen al het zesde gelijkspel op zes speeldagen van Me re. S.K. Herdersem beoogde duidelijk een gelijkspel. De SK.-verdediging speelde een erg verdienstelijke wed strijd. De Mere-aanval!ers geraakte nooit uit de greep van hun bewakers. Het ge vaar kwam vnl uit de tweede lijn met pogingen van een ijverige Paul Van Der Haeghen. Tegen het overwicht van de thuisploeg kon S.K. maar weinig inbren gen Slechts sporadisch zorgden de geel-blauwen voor enig doelgevaar, maar de Mere-doelman was steeds bij de pinken, zodat de 0-0 onveranderd op het bord bleef (Robby) 4e Prov. G. Deze derby, tevens een wedstrijd tussen de tweede en de derde geklasseerde, is uitge groeid tot een spannende vertoning. De Sportkringers namen van bij de aanvang het initiatief in handen en konden op de 10' reeds scoren langs Du Song. Sportkring ging voort in de aanval en kon zich ook enkele reëele doelkansen creëren. Zo onder andere toen de nochtans bal- vijf minuten», gespijsd met drie doelpun- vaardige en goedspelende Karei De Greve enkele meters voor het doel, de bal slecht op de slof nam. Meteen was ook deze kans verkeken Ook een prachtshot van Eddy Van Lierde scheer de de doelpaal en verdiende beter De sporadische tegenaanvallen van Meldert waren toen ietwat ongeordend en zonder veel gevaar voor de S.K.-doelman. Erembodegem bereikte dan toch in de 34' een 2 - 0 voorsprong toen een Mel- dertse verdediger handspel beging in de fatale zone en Du Song de strafschop onverbiddellijk omzette De Thor-jongens begonnen de tweede helft onmiddellijk met een non-stop of fensief dat de Sportkringers, buiten het laatste kwartier van de wedstri|d. geen enkele maal konden beantwoorden. De Thor-druk voor het Erembodegemse doel resulteerde tenslotte in een «dolle ten 69' 2 -1 langs Philips, 70' 2 - 2 op strafschop langs Michiels en op de 74 2 - 3 langs Spinnoy. Dient ook vermeld dat intussen S.K.-doelman Frans Per- mentier zich onderscheidde door meer dere gepaste tussenkomsten en onder meer een kanjer uit de rechter boven hoek ranselde De spanning bleef toen de gastheren zich tijdens .de slotminuten konden losrukken uit de greep van hun tegenstanders en zich verscheidene ma len voor het Meldertse doel aanmeldden De score bleef echter ongewijzigd. Al bij al een niet onverdiende overwinning van T.K. Meldert, dat ook reeds in vorige wedstrijden bewees dat een voetbalwed strijd 90 minuten duurteen «tip» voor de Sportkringers van Erembodegem. VSTV Match van de week Ondanks het slechte weer waren de mensen toch talrijk opgekomen. En deze mensen zagen reeds in de 3e min. hoe de thuisploeg een open kans verkwanselde. 0e Bruyn mikte net naast. Erpe daar entegen, een waardig leider, wist eveneens de goal staan. Verhofstadt en Lauwerys vonden echter keeper Kiekens op hun weg. Het eerste kwartier was net voorbij toen een voortreffelijk spelende De Bruyn op sublieme wijze de stand opende. Op aangeven van Ghouma knalde hij het leer tegen de netten1-0 dus. En de thuisploeg bleef komen. Van Impe kwam centimeters te kort om een voorzet in te tikken. Maar Erpe liet zich niet begaan De aanvallen werden steeds gevaarlijker. Een afstandsschot van Verhofstadt maakte de goalie aan het schrikken Diezelfde Verhofstadt was bijna de acteur van de gelijkmaker, maar Kie kens toonde zijn kunsten. Edixvelde. dat onder leiding van de goedspelende Ghouma. het spel toch in handen hield, kwam bijna aan een tweede doelpunt Sonck miste echter De laatste vijf minuten waren echter voor debezoekers Maar ondanks een hevig offensief hielden ze er slechts vijf hoekschoppen aan over Rust geblazen dus met een 1-0 stand. Na de pauze werd de match nog aan trekkelijker. De kansen wisselden elkaar langs beide zijden af. Ghouma schoot rakelings naast bij een vrije trap en D Herde testte nogmaals de paraatheid van de thuiskeeper In de 68e min. echter gebeurde wat velen van tevoren niet hadden durven dromen. De Bruyn schoot zijn ploeg op een 2-0 voorsprong. En even later kon de vreugde van het thuispubliek niet op. De Bruyn maakte een hattrick met een listig lobballetje. Meteen 3-0 dus en de match leek gespeeld De bezoekers kwamen wel nog aan een eerreddend doelpunt via Lauwerys op een vrije trap. 3-1Er moesten toe nog 10 mm. gespeeld worden. De eind stand lag echter reeds vast. O Erpe heeft meteen zijn eerste punten verlo ren maar tegen een uitstekend spe lende thuisploeg was dit niet eens een schande. De toeschouwers waren dan ook de grote winnaars van deze wedstrijd. Patro Herdersem slaagde erin het ongeslagen Rac. Mater te kloppen. Tijdens de eerste helft was er erg weinig doelgevaar en beperkte men zich enkel tot middenveldspei. eerste doelpunt MeeroeKe stelde gelijk na een dekkingsfout in de Patro- verdediging en nog voor de rust stond Herdersem zelfs in het krijt. Na de herneming kregen beide teams een penalty toegewezen Voor Patro knalde Jos Lockefeer binnen bereik van de plaatselijke portier. De thuis ploeg knalde een strafschop over doel zodat de stand onveranderd bleef (JVL) Na de rust trok Patro resoluut in de aanval en kwam verdiend op voor sprong Na een verre inworp kontro- leerde Jozef Stockman de bal en knalde naast de paal binnen Mater poogde nog wel terug te slaan maar de Patroverdediging begaf niet Het B-elftal verloor nu ook van Meer- beke Antoon Roggeman scoorde nochtans met een prachtige lobbal het Mare De Bruyn (Edixvelde)ongetwij feld een formidabele wedstrijd van ons. Ik ben dan ook uiterst tevreden met mijn drie goalen. Maar nogmaals, dit was te danken aan al onze spelers. Trainer Van Weyenbergh (Edixvelde) natuurlijk een prachtmatch, een tak- tisch spel doorgevoerd, nml 2 spit sen. 2 aanvallende en 2 middenvel ders. Dit heeft vruchten afgeworpen. Hopelijk kunnen we deze trant volhou den Ghouma Abdel (Edixvele)Ik vond Erpe zwak in het middenveld. Wij vormden een sterk kollektief geheel en mede daardoor hebben we toch wel verdiend gewonnen Van De Voorde Eddy (Erpe)de beste ploeg heeft ongetwijfeld verdiend gewonnen Maar hadden we kunnen gelijk maken dan zat er voor ons toch meer in. Nu vielen de doelpunten voor ons op cruciale momenten. De leiding een bravo aan alle spelers, die er een faire wedstrijd van gemaakt hebben. F.C. Edixvelde: Kiekens, Sonck, Van Impe W., Kelders, Gouma, Poup, Van den Bremt, De Greef, Van Impe R., De Bruyn 0. Erpe: Goosens, V. Keymolen, D'Herde, Verhofstadt, Gallée, Van de voorde, Bael, De Smed, Verhofstads, Lauwerys, Van Gijsegem. Vervangingen: De Bruyn door Fusco: Kelders door Baetens; Van de Voorde door Leus: Verhofstadt door Meert. Scheidsrechter: Cooreman Alfons Toeschouwers: 300. PVDS Terjoden - Hofstade 0-0 De brilscore is niet het vermoeden van wat een slechte match was. Bij wijlen werd echt goed gecombineerd. De eerste helft was toch wel voor de bezoekers die de thuisgoalie het meest op proef zette. De beide verde digingen en vooral beide keepers heb ben belet dat er een doelpunt gemaakt werd. (PVDS) Ooggen Baardegem 3-1 Verdiende overwinning voor de Dog gen. Van Der Borght scoorde in de 20e min. en Van Der Biest deed hem dat na op het half uur. Baardegem bleef echter goed mee voetballen doch vond geen gepaste man in de afwerking. Jos Callebaut zorgde voor een derde doelpunt in de 55e min. en in het laatste kwartier maakten de bezoekers toch nog het eerreddend doelpunt. (PVDS) Bedrijfsvoetbal Callebaut A dat dit seizoen erg sterk voor de dag komt, speelde bij Desatex erg goed mee Aan de rust prijkte er nog steeds een blanco stand op het scorebord. De thuisploeg was wel de meest aanval lende ploeg maar had eigenlijk de Calle- bautverdediging amper kunnen bedrei gen. Na de rust lukte Roger Elsens dan het enige doelpunt Callebaut kwam in de slotfase nog enkele malen dichtbij de ge lijkmaker maar Desatex hield de beide punten aan huis. Amylum ging uit winnen bij Bouw Dat een tweede opeenvolgen de nederlaag leed. Cleerbaut zette aan het kwartier Amylum op voorsprong Ar my knalde de stand in evenwicht maar nog voor de rust scoorden Verleyen en Cleerbaut voor Amylum. De Jonge bracht de spanning terug in de wedstrijd maar Verleyen zette tien minuten na de herneming Amylum op rozen Het wordt nu uitkijken naar de topper van volgende week Amylum-Desatex Somati had weinig problemen met Inter com Moerenhout en Van Cauter plaats ten de hekkesluiters op een 2-0 achter stand Coppens scoorde tegen en Bae- ten lukte het geruststellende doelpunt voor Somati Post Erembodegem won verdiend van Callebaut B dat een goede indruk naliet. Bruno Cooman en Patrick Kiekens (2) knalden raak voor de thuis ploeg. Hugo Maes lukt het eerreddende doel punt. Saf/VVTTA eindigde op een blanco ge lijkspel (JVL) UITSLAGEN BOUW/AMYLUM 2/4 DESATEX/CALLEBAUT A 1/0 SOMATI/INTERCOM 3/1 POST/CALLEBAUT B 3/1 SAF/VVTTA 0/0 AMYLUM/DESATEX HONDA/BOUW POST/SAF CALLEBAUT A/SOMATI CALLEBAUT B/INTERCOM. e Nieuwigheden, speciale series en koopjes, dat vindt U op onze herfstshow. Wie aan een nieuwe wagen denkt en voor weinig geld een prima zaak wil doen moet er zeker bij zijn. presentatie van alle nieuwe Opel '84-modellen. speciale series van Kadett (diesel en benzine) met een hele reeks gratis accessoires. likwidatieprijzen voor enkele '83-modellen. Naast een schitterende show en prima kondities biedt Van Der Haegen U het hele jaar door onderhoudskontrakt 20.000 km i g1 n |r 6 jaar anti-roestwaarborg zeer hoge overnameprijzen voor uw oude wagen 3 jaar waarborg op elke nieuwe wagen BETROUWBARE VOORUITGANG. -v*J Aalst I"; N v Kareelstraat 2/4 053/21.60.11-12-13 OFFICIEEL OPEL DEALER

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12