FIRMA VERMORSEN TE MOORSEL 25 JAAR JONG VERMOESEN Kwaliteit in huwelijkslijsten en geschenkartikelen Nieuwstraat 24 MOORSEL Tei.(053)2i 7017 Nieuwe Gazet van Aalst - 14 oktober 1983 9 Firma VERMOESEN in de Nieuwstraat 24 te 9390 Moorset (gn De parking voor ruim 10 wagens gemakkelijk te bereiken langs een zi/weg van de Nieuwstraat. is een bijkomende service voor de klanten 0 Mevrouw Vermoesen maakt je wegwijs tussen de honderden geschenkar ikelen (gi) De winkel dagelijks geopend is van 9 tot 12 en van 13u 30 tot 19u.30. Gesloten van zondag 1 2 uur tot maan dag 13u.30. De Nieuwe Gazet van Aalst wenst zowel het ouderpaar Vermoesen als mede dochter en schoonzoon van harte geluk bij dit opmerkelijke jubi leum NGvA Pubh-reportage Voor huwelijksliisten hebt U er de ruimste keuze (gi) Niet vergeten dat... Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de firma een korting van 10% geldt op alle aankopen vanaf 1.000 fr. Er wekelijks een 50-tal artikelen in «ster-aanbieding» worden voorge steld. De firma Vermoesen geen jaarlijks verlof neemt. Door de grote stock, de wachttij den onbestaande zijn. HUWELIJKSLIJSTEN PORSELEIN SALON op 1ste VERDIEP SPECIALE VOORWAARDEN KLANTEN PARKING mee en bij het vastleggen van de lijst, nog enkele geschenkjes bovenop Geschenkartikelen Een zeer uitgebreide keus in keuken gerei en (elektrische) huishoudappa- raten (o.m. het ganse Brabantia- gamma), al dan niet bestemd voor de huwelijkslijst, is eveneens beschik baar. En er is nog veel meer van dat moois garnituren en vazen van Limoges, Huwelijkslijsten Hoofdtroef is ongetwijfeld het enorme aanbod inzake huwelijkslijsten Op de hiervoor speciaal ingericht bovenver dieping kan men rustig de porseleinen serviezen, het glas en kristal, cou verts, inox en ovenvast porselein van de meest befaamde Franse en Duitse exclusieve kwaliteitsmerken bekijken De volgende ronkende namen klinken de lezer vast wel vertrouwd in de orenHaviland Limoges, Eschen- bach, Villeroy Boch, Arabella (ser viezen), het kristal van Sèvres, Spie- gelau, Cristalleries Royales de Cham pagne, Top Design. Klassiek en modern, ook bij de couverts van Jean Couzon, Epsilon, Eickhorn Solingen, Burberg, St.-Medard, Charle Ménière. Vermelden we nog Alessi, L'Etang Uit de kinderschoenen Eén van de grootste handelszaken van Moorsel, de firma Vermoesen, gevestigd in het hartje van de gemeente, aan de Nieuwstraat 24, viert dezer dagen uitge breid feest. Het begon nochtans allemaal veel bescheidener. Ook in Moorsel, maar dan aan de Opwijkse Steenweg 7, startte het echtpaar Vermoesen een kleine zaak in ijzerwaren en elektriciteitsmateriaal. Dat was op... 8 oktober 1958. De winkelruimte besloeg zowat 40 m2. 300 m2 toonzalen waar U heerlijk kan in feit voorrang krijgt bij de firma Ver moesen. De jonge paartjes, op zoek naar de meest passende huwelijkslijst, krijgen vooraf gratis dokumentatiemappen gdromen (gi) Sèvres, Biscuit; Hummel-figuren. Delft (van Royal Goedenaagen); tin. ook loodvrij voor gebruik in de keuken van Potstainiers Hutois, kortom... te veel om op te noemen. Op het gevaar af van ietwat eentonig te worden dient toch nog op het zeer gevarieerde aanbod qua verlichting gewezen gaande van TL-lampen tot de prachtige luchters (ook in kristal), modern en klassiek; spots, staande- en tafellampen t is er allemaal. Het is eigenlfjk onbegonnen werk om zelfs op een volle krantenpagina de 500 m2-zaak Vermoesen weer te ge ven. Kom liever (vrijblijvend) een kijkje nemen Een goed jaar later trok men naar de Nieuwstraat waar de naam Vermoe sen stilaan tot een begrip uitgroeide Toen op 30 november 1979 de laatste vermeuwingswerken aan de (toch al knappe) winkelzaak waren beëindigd, kreeg de klant zo maar eventjes 300 m2 showroom aangeboden. Voegt men daarbij nog de 200 m2 magazij noppervlakte en de klantenparking voor 10 wagens, en men begrijpt welke enorme weg de geschenken zaak Vermoesen tijdens de afgelopen 25 jaar heeft afgelegd Rémy en Sus-inox bij de inox-artike- len, en Lorioux, Villeroy Boch voor het oven-porselein en we hoeven er niet meer aan toe te voegen dat kwali-

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 9