Garage DENDRY groot - kleinhandel C0MAR SPORT Moedig Eendracht begeeft in het laatste kwartier Uitvallen Trees Van Geert fataal Geert Van Roy valt uit en match valt stil AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT Specialisatie Deuderstraat 60 9300 AALST Tel. 053/21 24 31 Een gouden raad van Garage Dendry Nieuwe Gazet van Aalst - 21 oktober 1983 - 11 Koolstraat 159 Schoolstraat 54 9300 Aalst s 053/21 25 56 Handbal Voetbal Tennis Ski Een sportzaak met ERVARING. Nestor De Tièrestraat 47-49 9300 AALST Tel. 053/21 84 87 Ferrera oog in oog met Robet Tervoort. (EL) Nadat Van Roy het veld moest verla ten bleef de aanvalslijn zonder inspi ratie voetballen. (EL) maar toen Van Roy uitviel was ik wel verplicht Teuben vooraan te houden. Toen Deroy wegens aanslepend letsel terugviel zat er voor ons niet veel meer in dan een puntendeling. Spijtig dat die van Sergeant ongelukkig door Teuben ge- zijn. Als we gespaard blijven van gekwet sten zie ik het verdere verloop van de kompetitie toch met optimisme tege moet». (JVL) Zondag a.s. R. Mechelen/E. Aalst Voor de moeilijke verplaatsing naar medeleider Mechelen zijn Geer» Van Roy en Gérard Deroy onzeker. Van Roy zit geplaagd met een enkelverstuiking en Deroy sukkelt reeds enkele weken met de lies en kan niet voluit trainen. R. Mechelen dat Hasselt vorige week in eigen huis versloeg kan op zijn sterkste formatie rekenen. Trainer Bers was zondag tegen St.-Niklaas een aandachtig toeschouwer en zal zijn plannetje wel klaar hebben om de Aalstenaars te kloppen. Eendracht speelt echter op verplaatsing zijn beste matchen en gaat met vertrouwen de zoveelste moeilijke opdracht tegemoet. (JVL) U.E.F.A.-junioren S.K. Lierse - Eendracht Aalst De enorme wind heeft in deze partij tus sen S.K. Lierse en onze Aalsterse U.E.F.A. s een belangrijke rol ge speeld. Eendracht startte de wedstrijd met windvoordeel. Het moest optornen tegen een goed combinerend Lierse en Eendracht was meestal op de counter aangewezen. De Lierenaars probeer den het met afstandschoten, maar die leverden geen resultaat op. Rond het half uur kwamen de Eendrachters meer en meer in de wedstrijd. En in die periode kwam het ook op voorsprong. Op vrijschop vanop zo'n 30 meter kan- jerde Eddy Moerman de bal, gedreven door de wind, in de winkelhaak. Een schitterend doelpuntHierop reageer den de Lierenaars met snedige akties en enkele gevaarlijke standjes voor het doel van doelman De Sutter. Zo belandde een vrijschop op de dwarsig- ger en veegden zowel Ludwig De Meersman als Guy Vermeiren de bal eens van de doellijn. In de tweede helft begon S.K. Lierde nu met de wind in de rug aan een ware belegering voor het Aalsterse doel. De uittrappen van doelman De Sutter bereikten nog nauwelijks de middenlijn. Trainer* Van Liefferinghen gaf noodgedwongen zijn middenveld prijs. De Lierenaars kreëerden nog ver schillende goede kansen, maar de gelijkmaker wou er vooralsnog niet in. Halverwege de tweede helft moest de wederoptredende Guy Vermeiren met een knieblessure het veld verlaten en vervangen worden door Chris De Wae- geneer. Amper vijf minuten later viel ook Eddy Moerman uit na een hard kontakt met een Liersespeler. De Een drachters verdedigden zich kranig, maar tien minuten vóór tijd werd het toch 1-1. De linksbuiten zette Chris Baeten en Chris De Waegeneer in de wind en besloot in de verste hoek. Doelman De Sutter was kansloos. Enkele minuten later was het weer gebeurd. De Lierselinksbuiten trok voor tot aan de verste paal. Daar kopte de rechtsbuiten de bal achteruit tot bij de midvoor die keihard intrapte2-1 Eendracht nam nu achteraan risico's om de achterstand weg te werken. Maar bij een wat verwarde fase net over de middellijn trapte een Liersespe ler de bal hoog richting doel. De door de wind gedreven bal belandde achter de uit zijn doel staande Thierry De Sut ter tegen het net3-1Meteen de eind stand. De ploeg Thierry De Sutter, Guy Ver meiren (Chris De Waegeneer), Mare Van Oost, Wim De Wolf, Ludwig De Meersman, Chris Baeten, Eddy Moer man (Bart Temmerman), Eddy Ver- moesen, Emilio Ferrera-Caro, Dirk Raes en Kris De Saedeleer. Standard Luik - Kamillekes Aalst Standard Luik behoort reeds jaren tot de top van bijgevolg naar het Luikse afgereisd zonder zich Aanvankelijk werd het Luikse aanvals- geweld oordeelkundig opgevangen door de Aalsterse verdediging, uitste kend georganiseerd door Trees Van Geert. Toen ze echter door een van de Italiaanse profvoetbalsters van Stan dard aangetrapt werd. moest ze met een zware knieblessure geëvacueerd worden. De Aalsterse verdediging was meteen gedesorganiseerd en het licht stond op groen voor de Luikse meisjes om er een doelpuntenfestival van te maken. Bij de rust was het reeds 3-0. Na de koffie speelde Aalst alles of niets en verving Van De Steen door Van Israël en Ghesquière door Van Belle om zo aanvallend sterker voor de dag te komen. Een doelpunt hing in de lucht toen eerst Ann Eeckhout de Waalse por tierster op haar weg vond en even het damesvoetbal. De Aalsterse Kamillekes waren al te veel illusies te maken. later Veerie De Wint rakelings naast besloot. Het was echter Standard dat verder uitliep. Ann Eeckhout redde nog de eer met een prachtige lobbal, maar in de slotfase stevende de thuis ploeg verder af op een afgetekende zege. Het provinciaal elftal dat eveneens erg gehandikapt moest aantreden had tegen Wippelgem tijdens de eerste helft een doorlopend veldoverwicht. Tot scoren kwam men echter niet. Na de herneming was het spelbeeld even wichtiger, maar de stand bleef onver anderd. Het jeugdelftal haalde fors uit tegen Hoeilaart. Het klasseverschil werd uit gedrukt in doelpunten van Caskia Melly, Pascale Van Damme, Belinda Vermassen en Marijke Boel. De bezoekers redden de eer via een own- goal van Pascal Van Damme. (JVL) De woorden van de voorzitter indachtig, liet Eendracht zich door dit vroege doel punt niet opzij zetten en toog onmiddellijk in de aanval. Enkele minuten na het openingsdoelpunt stonden de bordjes te rug in evenwicht. De eerste helft kende nog een boeiend verloop en zowel de be zoekers als Aalst knutselden enkele mooie aanvallen in elkaar. Na de koffie had Eendracht windvoordeel en zag het er bijgevolg erg goed uit. Toen spits Geert Van Roy wegens een enkelblessu re uitviel en er met Suarez en Schotz op de bank geen spits voorhanden was om hem te vervangen kon Aalst offensief nog weinig forceren. Daar SNS eveneens te vreden was met een punt werd de twee de helft een maat voor niets. Trainer Borremans was gezien de omstandighe den tevreden met dat ene punt. «St.-Ni- klaas is er vrij hard naar brutaal inge gaan. Mannen zoals Truyens en Lode- wijekx verdienden zeker een boeking. Scheidsrechter Van Langenhove liet evenwel begaan. We hebben het zo al moeilijk om het spel te maken, wanneer de tegenstander door brutaal spel geen voetbal toelaat wordt het nog moeilijker». Toen we aanhaalden dat de Aalsterse verdediging geen stevige indruk liet wees trainer Borremans ons op de sterkte van het Wase aanvallersduo. «Van Den Hen- de en Simoen vormen ongetwijfeld de beste aanvalslijn van tweede klasse, Alain Van Kemseke was niet in zijn sas tegen Van Den Hende. Daarom dacht ik eraan Teuben achteraan te trekken, Tjapko Teubens ontmantelt hier de verdedjging van St. -Niklaas. (EL) Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u. en 13-18 u. zaterdag 8-12 u en 13-15u De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77.33.77 stopt werd, dat schot verdiende wel be ter. Hedwig behoorde ongetwijfeld tot de uitblinkers. Na deze topper blijven we ons handha ven in de kop van tweede klasse en ver leren we amper een wedstrijd. Na de moeilijke verplaatsing naar Mechelen, waar er zeker puntenwinst inzit, krijgen we een iets gemakkelijker programma voorgeschoteld. Alhoewel er in tweede klasse geen gemakkelijke opdrachten Eendracht Aalst - S.K. St.-Niklaas Normaal heeft St.-Niklaas meer talent in huis dan wij. Ik geef de Waaslanders meer kans op de overwinning dan Aalst. Wanneer ik echter het enthousiasme zie waarmee onze spelers trainen en elkaar opjutten dan hoop ik op een goede afloop. Zei voorzitter Daeleman ons voor de wedstrijd. Het begon echter slecht voor Eendracht St.-Niklaas kwam vroeg in de wedstrijd op voorsprong en zou ze zijn geliefkoosde taktiek kunnen toepassen de tegen aanval.

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 11