GARAGE ETIENNE (Rauwoens) Gipak en Sportief 81 kloppen Nieuwe Wijk en Rode Roos Leeuwerik enige leider Schitterend Oesatex GALANT OLVmPIC COLT OLVmPIC TREDIA OLVmPIC CORDIA OLVmPIC Jeugdvoetbal Uitslagen MTSA tijdens de OPENDEURDAGEN van vrijdag 21 tot en met maandag 24 oktober SPECIALE VOORWAARDEN bij aankoop van uw OLYMPIC MITSUBISHI Nieuwe Gazet van Aalst - 21 oktober 1983 13 MTSA Het ziet er naar uit dat de gevestigde waarden in de zondagreeks dit seizoen heel wat tegenstand zullen ondervinden. Nieuwe Wijk is na de nederlaag tegen Gipak een gewone middenmater geworden en Rode Roos dat nochtans goed gestart was moet de leiding aan Amapola overlaten. Sportief 81 stond aan de rust reeds 0-2 voor. Na de koffie sloeg Rode Roos nog wel terug, maar Sportief haalde het ten slotte toch verdiend. Sunset won met droge 0-3 cijfers bij Real en Adelaars haalde het nipt bij Koszen. Callebaut scoorde de enige treffer. Nieuwkomer Ooievaars speelde een voortreffelijke wedstrijd bij Star Boys. Raoul De Wuffel knalde Ooievaars uit vrijschop op voor sprong. Van Durme bracht de stand ei-zo-na in evenwicht, zodat de rust toch met een 0-1 stand bereikt werd. Na de herneming verdubbelde Ver- moesen de stand. De Ooievaarszege kwam niet meer in gevaar. Het bezoe kende elftal dat tot tien man herleid was vormde een hecht blok en won dankzij de uitstekende prestatie van Jean-Pierre De Rijck. Leider Melckenbeeckvrienden kende geen problemen met Endoka en Onder Den Toren speelde aan huis 1-1 gelijk tegen Boterhoek. Deze stand was reeds bij de rust bereikt. Boterhoek leidde na een own-goal en de thuisploeg kwam langszij via Frans Steeman. Heizijde zorgde voor de verrassing door Rayo Espanol te verslaan. In de tweede afdeling verloor leider Leeuwerik bij G.M.I.C. Apostelken dwong een gelijkspel af bij Heipias. Christiaens opende reeds in de eerste minuut de score. Via een own-goal kwam Apostelken langszij. Haleydt knalde even later tegen de paal, maar net voor de rust lukte hij toch een tweede doelpunt voor de thuisploeg. Apostelken liet na de her neming niet begaan en kon langs De Vriendt voor de tweede maal een ach terstand ophalen. Deze 2-2 stand bleef tot het eindsignaal op het score bord. Excelsior neemt nu de tweede plaats in na een moeizame uitoverwin- ning bij Jong Timarcha. (JVL) Setok Nog één maximum na twee speelda gen. Leeuwerik Lede is de nieuwe lei der na een zege aan huis tegen Moor- selbaan. Moorselbaan zorgde voor een sterk en sportief verweer. Van Caelenbergh knalde de Lede naars op voorsprong. Stammeleer scoorde een tweede treffer voor Leeu werik, maar Rombout en De Gendt zorgden voor een verrassende terug keer van de Aalstenaars. Stammeleer en Nijs legden na de rust echter de zege vast voor Leeuwerik. O.C. Aalst diende tweemaal een verlo ren situatie recht te zetten tegen Blauw Wit. De Moor en D'Herde scoorden eerst voor Blauw Wit. O.C. kon nog voor de rust gelijkstellen langs De Ligne en Van Lysebeth. Na de koffie strafte D'Herde een blunder in de plaatselijke verdediging af. In de slotfase sloeg O.C. echter terug toe langs Van Lysebeth. De topper AZ'77-Tijl Snas eindigde eveneens op een gelijkspel. Redant zette de thuisploeg op rozen, maar de gebroeders Van Mieghem zorgden prompt voor antwoord. Het was ten slotte Guy Cornand die voor een billijk gelijkspel zorgde. Opwijk kon tot aan de rust gelijke tred houden met Dressel. Na de herne ming toonden de Moorselaars zich de betere ploeg. Toen sloeg Ceupens Frans en Beekaert tweemaal toe. Tilly redde de eer voor Molenboys. De Pluim had het niet breed bij Wem bley. In een vrije harde partij zag Wembley twee spelers uitgesloten worden. Twee own-goals van De Pluim hield de thuisploeg in de match. Bosteels nam het derde doelpunt van Wembley voor zijn rekening. De Sae- deleer, Maes en Van der Scheuren (tweemaal) legden voor De Pluim de zege vast. (JVL) Uitslagen Apostelken - Groen Wit uitg. Wembley - De Pluim 3-4 Leeuwerik - Moorselbaan 4-2 Opwijk - Dressel 1 -3 O.C.Aalst - Blauw Wit 3-3 AZ'77 - TijlSnas Programma voor 22/10 Blauw Wit - Groen Wit Dressel - Apostelken Moorselbaan - Wembley De Pluim - Tijl Snas Opwijk - Leeuwerrik AZ'77 - O.C. Aalst 2-2 Ebraert Deboelpaep Brisard Borms V.D. Velde Van Goethem Bedrijfsvoetbal Desatex omzeilde nu ook de Amylum- klip. Amylum dat nochtans aan een goede periode bezig was, kende tegen de leiders een erg zwakke dag. Aan de rust waren de bezoekers reeds tot 3-0 uitgelopen. De Wilde en De Baerde- maker (tweemaal) lukten de goals. Na de koffie milderde Hofman. In de slot fase scoorde De Wilde in één minuut tijd nog tweemaal. Honda dat volgende week bij Desatex de kompetitie kan redden, blikte Bouw overtuigend in. Net voor de rust opende Bouw de stand. Van Der Meerssche verdubbelde de score via strafschop. Nadat Van Der Vuyst een derde treffer lukte scoorde Guns tegen. Van Der Vuyst was ongrijpbaar voor de Bouwverdediging en knalde nog tweemaal raak. Post won met het kleinste verschil van Saf. De Erembodegemnaar Bruno Cooman zorgde voor de enige treffer. Somati trad met amper negen spelers aan tegen Callebaut A. De Wiezenaars liepen dan ook probleemloos uit tot 4- 0 langs Ringoet, Van Biesen en De Cock (2). Toen er zich nog een Soma- tispeler kwetste gaven de overige spe lers er bij de rust eveneens de brui aan. Callebaut wint bijgevolg de wed strijd met forfaitcijfers. Het duel tussen de zwakke broertjes Callebaut B en Intercom werd gewon nen door de Wiezenaars. Coppens knalde Intercom nochtans op voor sprong. Net na de rust maakte De Neef van op 50 meter de gelijkmaker. Een minuut later legde Schockaert de zege vast voor de gastheren. (JVL) Uitslagen Amylum - Desatex 1-5 Honda - Bouw 5-1 Post - Saf 1 -0 Callebaut A - Somati 4-0 na 35' Callebaut B - Intercom 2-1 Programma voor 22/10 Bouw - VVTTA Desatex - Honda Somati - Amylum Intercom - Callebaut A Saf - Callebaut B Voetbalkalender van zondag 23 oktober 1983 Achtste speeldag, aftrap te 15 uur Tweede nationale R.C. Mechelen - Eendracht Aalst (Delsemme) U.E.F.A-junioren Eendracht Aalst - Berchem Sport (Weytens Fernand) terr. S.K. Aalst, zaterdag 22 oktober om 15 uur Tweede provinciale B Sint-Gillis-Waas - Eendracht Meldert (Anné B.) erde provinciale D S.K. Aalst - Olympia Burst (Vervaecke J.P.) Eendracht Nieuwerkerken - S.K. Vlierzele (Mas C.) Wilskracht Moorsel - Panters Okegem (Matthijs D.) S.K Herdersem - Sporting Heldergem (Moons H.) Wilskracht Gijzegem - S.O.S. Schellebelle (Cooreman A.) Vierde provinciale F F.C. Edixvelde - Kwatrecht (Cobbaert F.) Vierde provinciale G S.K. Erembodegem - Rapid Lebbeke (Van Imschoot H.) Doggen Erembodegem - Opdorp (Dufour G.) V.J Baardegem - Schroevers Moorsel (Hautman M.) Wilskracht Hofstade - Keyboys Iddergem (Philips W.) T.K. Meldert - Juventus Schoonaarde (Van Daele J.) S.K. Terjoden is vrij. uitslagen Bosveld - Tuf Tuf 1-5 Terlinden - Igrek 2-1 Kreja - Twentiers 2-5 Spokuon - Pallieter 1-1 Efsee - Eureka 2-0 Ypsilon - Zenith 4-3 Ypsilon - Tuf Tuf 1-4 Tijl - Terlinden 4-1 Efsee - Twentiers 1-0 Zenith - Pallieter 0-5 Eureka - Spokuon 0-6 Igrek - Bosveld 1 -1 Amapola - Pano 4-1 Timarcha - 't Duitken 2-1 Star Boys - Ooievaars 0-2 Rode Roos - Sportief 81 Programma voor 22/10 en 23/10 1« klasse 2-3 Zaterdagkompetitie Boterhoek - Melckenbeeckvr. Floris 1c klasse Cobila's - Onder den Toren V.D. Veken Melckenbeeckvr. - Endoka 3-0 Blauwe Vlam - Ftode Duivels Meert Onder den Toren - Boterhoek 1-1 Endoka - Heizijde De Sutter Blauwe Vlam - Lada Boys 1-2 Giwo - Rayo Espanol Van Belle Heizijde - Rayo Espanol 2-1 Camu - Bartan Garcia Giwo - Camu 1-0 Lada Boys vrij Bartan - Rode Duivels 3-6 2' klasse 2' klasse Apostelken - Leeuwerik De Grieck G.M.I.C. - Leeuwerik 2-1 Excelsior - Heipias Coppens Heipias - Apostelken 2-2 Royal Sportief - 't Walleken De Swaef Jong Timarcha - Excelsior 1-2 't Kloksken - Musica De Neef Breughels - Musica 0-0 G.M.I.C. - De Kroon Stadsfeldt Den Hert - Royal Sportief 2-0 Den Hert - Breughels V.D. Eeckhout 't Walleken - De Kroon Jong Timarchavrij Zondagreeks Zondagsreeks Koszen - Adelaars 0-1 Adelaars - Nieuwe Wijk Levingshirri Nieuwe Wijk - Gipak 2-3 Gipak - Real Familial V.D Veken Real Familial - Sunset 0-3 Sunset - IJsboerke V. Campenhout IJsboerke - Sportkring SDortkring - Amapola Dalschaert Pano - Rode Roos Van Belle 't Duifken - Koszen De Sutter Ooievaars - Timarcha Meert Sportief 81 - Star Boys Garcia Stand zaterdagkompetitie 1' klasse 1. Melckenbeeckvrienden 8/14; 2. Heizijde 8/11; 3. Onder den Toren 8/11; 4 Rode Duivels 7/10; 5 Rayo Espanol 719. 6. Boterhoek 7/8, 7 Lada Boys 8/7; 8. Camu 7/6. 9. Cobila's 7/6, 10. Giwo 7/5; 11. Blauwe Vlam 8/4; 12. Endoka 7/3; 13 Bartan 7/2. 2C klasse 1Leeuwerik 8/13; 2. Excelsior 8/12; 3. De Kroon 7/10; 4 't Kloksken 7/9; 5. t Walleken 7/9; 6. Hei- plas 8/9; 7. Apostelken 7/7; 8.'Jong Timarcha 8/7; 9 Musica 7/6; 10. G.M.I.C. 7/6; 11 Den Hert 7/4; 12 Breughels 7/4; 13 Royal Sportief 8/0 Zondagsreeks 1 Amapola 8/14; 2. Rode Roos 8/12; 3. Sunset 8/12; 4. Adelaars 8/115. IJsboerke 8/116. Real Familial 8/10; 7. Nieuwe Wijk 8/9. 8. Sportief 81 8/8.9 Star Boys 8/7; 10. 't Duifken 8/7; 11. Gipak 8/7; 12 Ooievaars 8/6; 13. Sportkring 8/5; 14. Timarcha 8/5; 15. Koszen 8/2; 16. Pano 8/2. (JVÜ OLVfTIPIC DE LANGLAUF-ADEM Gekwalificeerd met z'n stoere kracht en lange adem. Onderscheiden door 'n olympische extra- uitrusting ter waarde van 20 000 BF* (Galcnt Turbo Diesel) DE CITY-SLALOMMER Gekwalificeerd met z'n pittige optrek- kracht en slalom talenten. Geequipeerd met een olympische extra-uit- rusting ter waarde van 16.000 BF* -*• (Colt EL-GL Lancer GL) DE GEZINS-SLEEËR Gekwalificeerd met z'n gulle ruimte en betrouwbare mecha niek. Begunstigd met een olympische extra-uit rusting ter waarde van 16.000 BF*. -* (Tredia GLX - GLS) DE CX-PERFORMER Gekwalificeerd met z'n prachtig CX-resul- taat en z'n knappe stijl. Aangeboden met de olympische extra uit rusting ter waarde van 000 BF* (Cordia 1600GSL) Official Car Supplier MITSUBISHI Sarajevo 1984

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 13