SQUASH GROTE ZEVENDAAGSE VERKOOP <J?danny 3 x BETALEN I ENIG IN DE STREEK NU TK 'T BRAEKEVELD 171 18 19 ,211 22123 Eendracht Aalst - Scheidsrechter Fontaine 1-3 Opnieuw verdiende winst Famay laat Okapi stikken 4 x kopen Reserveer op tijd Oude Gentbaan 56 9300 AALST s 053/21 41 80 AUTOBANDEN BEN0IT DE SMEDT SCHOENEN SPORT EN KLEDING Nieuwe Gazet van Aalst - 18 november 1983 - 1-1 Voetbal tweede nationale R. Jet mag deze week een testmatch spelen tegen Sint-Niklaas voor een plaats in de eindronde. Dat het deze match mag betwisten heeft het in ruime mate te danken aan de «heer» Fontaine. Rij twee van de drie doelpunten die de Brusselaars scoorden kregen ze de bereidwillige medewerking van de man in het zwart, die floot alsof hij er belang bij had dat R. Jet de eindronde zou halen. Van de drie strafschoppen die Fon taine toekende waren de eerste en de derde terecht, alhoewel de eerste wel licht toegekend werd De tweede echter had alléén hij bemerkt. Toen Ferrera net voor de koffie op een elleboogstoot getrak teerd werd van doelman Everaert zag de scheidsrechter er geen graten in om penalty te fluiten. Toen Geebelen kort na de herneming korrekt gestopt werd kende hij wel een vrijschop toe die mooi binnengeknald werd door Demey. Trainer Borremans, die nochtans geen Goethalsallures heeft en hele maal geen druktemaker is, vroeg ons aan de spelleider uitleg te vragen over het verlies van zijn elftal«Gewoon weg schandalig op welke manier Fon taine ons hier heeft benadeeld. Met een andere scheidsrechter konden we ae Brusselaars met onze gehandi capte ploeg zeker meer weerstand bieden. Ik bewonder mijn spelers dat ze bij zoveel onrecht kalm gebleven zijn. Na de rust hebben ze bewezen iets in hun mars te hebben en ik ben ervan overtuigd dat wanneer er tel kens met de inzet van de tweede helft gespeeld wordt we nog heel wat pun ten zullen halen. Vooral Edy De Bolle en Milco De Rijck behoorden tot de uitblinkers. Ik wist wel dat Milco kon voetballen, maar was niet overtuigd dat hij 90 minuten kon knokken zoals vandaag. Met gekwetsten Dierickx, Sergant, Ferrera en Van Roy zijn we nu fel gehandikapt, voeg daar de uitsluiting van Deroy bij en ik moest een halve ploeg vervangen. De nieuwkomers Vermeiren en De Bondt moeten zich vanzelfsprekend nog aanpassen, alhoewel Vermeiren verbeterde naar mate de match vorderde. Laat ons hopen dat het geluk ook eens aan onze zijde is en dat we enkele gekwet sten kunnen recupereren». Even nakaarten over E. Aalst - R. Jet Trainer Geertsen (R. Jet): «Ik vond dat alle drie de strafschoppen terecht gefloten werden en dat we de eerste helft heel Aanslag op de schenen van Peeters. (E. L Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u. en 13-18 u zaterdag 8-12 u en13-15u 3C De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST a 053/77.33.77 Luchtduel tussen Teuben en De Mey onder het waakzaam oog van Imbert. (E. L.) wat beter waren dan de thuisploeg, ledereen heeft zijn mening over de arbitrage, maar ik vind dat mijn kollega Borremans toch wat overdrijft wan neer hij stelt dat er maar een straf schop terecht was». Edy De Bolle: «Gelukkig dat ik al wat ouder geworden ben, zoniet mocht ik mij vroegtijdig gaan aankleden. Vroe ger had ik mijn kalmte verloren en had ik ongezouten mijn mening gezegd. Bij de tweede penalty heb ik in geen geval Geebelen geraakt, waarom Fon taine toen floot weet ik niet. Ik was nochtans uitstekend gemotiveerd omdat het tegen een Brusselse club was en ik tijdens de transferperiode nog kontakten had met R. Jet». Milco De Rijck: «Mijn eerste doelpunt uit mijn carrière, spijtig dat het eigenlijk niets opbrengt. Na drie strafschoppen was het voor ons erg moeilijk om terug te komen, niettegenstaande we een behoorlijke tweede helft speelden. Ikzelf moest Ferguson uit de match houden en mocht als rechtsback af en toe mee vooruit schuiven. Bij Liede- kerke debuteerde ik als linksback, vorig seizoen moest ik echter nood gedwongen libero spelen. Ik vind me echter wel nog wat jong voor deze plaats omdat ik me graag zoals van daag offensief uitleef». Rudy Haleydt: «Het noodlot blijft ons achtervolgen. Tegen zo een waslijst gekwetsten is geen enkele ploeg opgewassen. Ik ben nu veertien dagen uit het gips en begin zonder krukken te gaan. Ik wil hier nog iets komen bewijzen voor het Aalsterse publiek. Ik ben zeker niet gekomen om mijn zakken te vullen, trouwens wie me kent weet dat wel en dat vele sup porters nog iets van mij verwachten steekt me wel een hart onder de riem». (JVL) Damesvoetbal BEERSE - KAMILLEKES 1/2 Kamillekes Aalst haalde te Beerse een tweede opeenvolgende zege. Met deze gouden punten nemen de Aalsterse dames een plaats tussen de middenmoot in, wat ongetwijfeld een erg gunstige klassering is voor de neo-eersteklassers. Zaterdag speelde Aalst een voortreffelijke eerste helft en kon daardoor de zege wettigen. Reeds in de vierde minuut daagde Ann Eeckhout alleen voor doel op. maar strandde op de lokale doelvrouw. Beerse diende meerdere malen aan de noodrem te trekken en op een van de vele vrij schoppen knalde Veerle De Wint hard op doel de Beerse portier kon de bal niet klemvast grijpen en Ann Bauduin was er als de kippen bij om af te werken De thuisploeg kwam echter vlug op gelijke hoogte na een misverstand in de Aalster se verdediging waarbij Ingrid Claessens niet vrijuit ging. Nadat Veerle De Wint eerst de paal trof en op de Beersedoel- vrouw strandde scoorde ze toch op aan geven van Ann Eeckhout die op perfecte wijze dit doelpunt voorbereidde Na de rust werd Annemie Van Damme naar het middenveld overgeheveld om de plaatselijke spelverdeelster Annemie Horemans uit de match te houden, waar ze goed in slaagde. Beerse ontketende nog wel een hels of fensief maar de Aalsterse verdediging uitstekend georganiseerd door Trees Van Geert gaf geen krimp. Wanneer de verdediging dan toch eens uit verband gespeeld werd was Brenda Van Den Eeckhout paraat, zodat de thuisploeg niet tot scoren kwam. Toen Horemans een kwartier voor tijd uitgesloten werd betekende dit een te grote handicap voor de thuisploeg en Aalst kwam langs Veer le De Wint nog erg dicht bij een derde treffer, haar knal sloeg echter op de lat te pletter. Zaterdag staat de thuismatch tegen C. Brugge op het programma. In een vriendschappelijk treffen voor het seizoen werden de Brugse meisjes reeds verslagen. Wordt het een derde opeen volgende zege voor Kamillekes (JVL) Programma Zaterdag 19 november te 13 uur Jeugdelftal Brugge te 15 uur Eerste elftal Brugge zondag te 15 uur Provinciaal elftal Evergem Center Speler Famaey schijnt ontmoedigd te zijn door de slechte resultaten van zijn ploeg en door het eigen minderwaardig presteren. Dit laatste bij gebrek aan konditie of aan wilskracht, wie zal het zeggen Zonder boe of ba bleef hij afwezig van de voorbije klubaktiviteiten, wat niet bepaald de ideale manier is om dergelijke problemen op te lossen. Hopelijk kan manager Mare Cornelis hem overtuigen om op zijn stappen terug te keren in het belang van de klub en van hemzelf. V S T V bij 9 u.30 tot 19 u. 12 u.30 tot 21 uur zondag gesloten Noordlaan 1ZWALM Lindeveld 7, HOFSTADE november// /november/y /november// lovembe// /november// /jiovember/ maandag! donderdag november voorbeeld

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 11