ST.-JORIS Moorselbaan 78 Aalst PETEX Moorselbaan 55, AALST Tel. 21 26 15 Nieuwerkerken zonder problemen Koszen bedwingt Rode Roos Blauw Wit kiopt Tijl Snas Uitstekende dag voor Patro Wie durft aanvallen Wapens Munitie alle verse vis diepgevroren vis bereide vis en -schotels jan goossens vlaanderenstraat 6-9300 aa 1st tel: 053/785328 Voetbalkalender van zondag 23 november '83 ELEKTRISCHE DEKENS Manta en Inventom DONSDEKENS LOT VAN DEKENS: van 30 tot 50 goedkoper LUCIEN VAN NIEUWENBERG Nestor De Tièrestraat 47-49 9300 AALST 053/21 84 87 12 - Nieuwe Gazet van Aalst - 18 november 1983 Overzicht Derde Provinciale D Leider Eendracht Nieuwerkerken heeft vorige zondag met 1-4 gewonnen op het veld van Olympia Burst. Wat zich voor Eendracht als een moeilijke verplaatsing aankondigde, is achteraf een vrij gemakkelijke klus geworden. De Burstse voorzitter had reeds in de loop van vorige week verklaard dat Olympia de leider helemaal met hoefde te vrezen na een reeks goede uitslagen tegen kopploegen zoals S.K. Aalst en Schellebelle. Toch keek Burst aan de rust reeds tegen een 0-3 achterstand op. Daarvoor zorgde Eendrachtspits Danny Steenhoudt met een zuivere hattrick Na de koffie liep Nieuwerkerken uit tot 0-4 met een doelpunt van Peter Wellekens Nieuwerkerken bleef ook nadien de wed strijd domineren maar het was uiteinde lijk de thuisploeg die enkele minuten vóór tijd de 1 -4 eindstand vastlegde. Herdersem verliest van hekkensluiter S.K. Herdersem ging met een nipte 1-0 de boot in bij het laatstgeklasseerde Sint Antelinks, dat tot dan toe geen enkele wedstrijd had gewonnen. De eerste helft verliep vrij gelijkopgaand met wisselende kansen In de tweede helft ging er van de thuisploeg een lichte druk uit en op het uur kwam Sint-Antelinks op voorsprong S.K. poogde de situatie nog recht te zet ten Sint-Antelinks verdedigde zich ech ter moedig en kon de krappe voorsprong tot het einde bewaren MTSA Leider Amapola loopt verder uit op Rode Roos dat laag gekwoteerde Koszen. Koszen trad aan met een versterkte vijfmansachterhoede en speelde een erg verstandige partij. Rode Roos kwam wel enkele malen dichtbij een treffer, maar Koszen hield de nul op het bord en sleepte op verdiende wijze een punt uit de brand, Amapola kende geen problemen met een zwakspelend Adelaars dat dit sei zoen terug erg onregelmatig is. Pedrogosa, Jules Diaz en Wim De Jonge scoorden de goals. Nieuwe Wijk won nipt van Sportief 81 en Gipak klopte Sportkring in eigen vesting. In de bekerkompetitie vielen er eigen lijk nauwelijks verrassingen te note ren. Bartan lukte bijna de stunt Nieuwe Wijk te kloppen, maar de Hofstadenaren haalden het na een scoreloos gelijkspel met de straf schoppen. Vital De Troch deed J.M. Pfaff na door zelf een strafschop te stoppen en er nadien een binnen te trappen. Toch wel een erg verdienste lijk resultaat voor Bartan. Rayo Espanol werd evener in de strafschoppen geklopt. Na veertien strafschoppen haalde Ladaboys het tenslotte. Heipias zorgde voor een flink verweer tegen Sunset en Adelaars won van Excelsior na een spektakulaire match. (JVL) Uitslagen MTSA Uitslagen 11/11 zondagsreeks Amapola - Adelaars 3-0 Sportkring - Gipak 1 -3 IJsboerke - t Duifken 1 -1 Royal Familial - Ooievaars 4-2 Nieuwe Wijk - Sportief 81 1 -0 Koszen - Rode Roos 0-0 Sunset - Pano 5-2 Timarcha - Star Boys 0-6 Beker 1/8ste finale Bartan - Nieuwe Wijk Heizijde - Melckenbeeckvr Rayo Espanol - Lada Boys Timarcha - Rode Roos Sunset - Heipias IJsboerke - De Kroon Sportkring - Giwo Adelaars - Excelsior Uitgestelde match zaterdagkompetite 1' afdeling Blauwe Vlam - Rode Duivels strafschoppen 3-5 strafschoppen 2-3 niet verder kwam dan een puntendeling tegen het Standen zaterdagkompetitie 1( afdeling 1 Melckenbeeckvr. 11/19, 2. Rode Duivels 10/15; 3 Heizijde 11/13. 4 Onder den Toren 10/12; 5 Camu 10/10, 6 Rayo Espanol 10/10, 7 Lada Boys 10/9, 8. Boterhoek 10/9; 9 Giwo 10/9; 10. Cobila's 10/9; 11 Endoka 10/6, 12. Bartan .10/6; 13. Blauwe Vlam 10/6. 2' afdeling 1 Leeuwerik 11/17; 2. Excelsior 10/16; 3 De Kroon 10/15; 4 't Walleken 10/15,5 't Kloksken 10/14, 6 Heipias 10/11. 7 Musica 10/10; 8 Breughels 10/8. 9 G.M.I C 10/8; 10. Apostel ken 10/7. 11 Jong Timarcha 10/7; 12 Den Hert 10/4.. 13 Royal Sportief 10/0. Zondagtreeks 1. Amapola 12/21, 2 Rode Roos 12/19; 3 Real_ Familial 12/16, 4 Adelaars 12/15; 5 Sunset* 12/14; 6. Gipak 12/14; 7 IJsboerke 12/14; 8. Nieuwe Wijk 1.2/14; 9. Sportief 81 12/13, 10 Star Boys 12/12, 11. 't Duifken 11/11, 12. Ooievaars 12/9; 13. Sportkring 12/714 Pano 12/4. 15 Koszen 12/4, 16 Timarcha 11/3. (JVL) Strafcomité MTSA Uitsluiting voldoendeRudy Steghers (Real Familial) Geschorst vanaf 19 en 20 november: 1 speeldagPatrick Uyttendaele (Leeuwerik); George Verleysen ('t Duifken). 2 speeldagenRudy Coppens (Camu en Nieuwe Wijk) 3 speeldagen Louis Van Hauwe (Camu en Nieuwe Wijk) 5 speeldagen Marcel Verstraeten (Sunset en Lada Boys) 10 speeldagen Vital Troch (Nieuwe Wijk), August Brusselmans (Heizijde) 11 speeldagen Pierre Loes (Cobila's) Klacht Lada Boys niet ontvankelijk wegens met naleven bepalingen art 50. Wedstrijd Timarcha - Sportief 81 blaam aan Timarcha wegens gebrek aan organisatie. Wedstrijd Star Boys - Rode Roostweede blaam aan Star Boys wegens gebrek aan organisatie Scheidsrechter Odilon De Meyst meldt zijn ontslag in verbond jeugdhuizen en wordt terug opgenomen als volwaardig scheidsrechter Blaam aan scheidsrechter Pierre Uvin wegens niet opmaken verslag voor Rudy Steghers Strenge blaam aan Sportkring gebrek aan organi satie Klacht Rayo Espanol tegen opstelling speler Osaba (Onder Den Toren) werd ontvankelijk verklaard Speler Van Waeyenberg werd opgesteld zonder bondskaart Strenge blaam aan Royal Sportief wegens uitlatingen ten laste van bondsvoorzitter. F F -uitspraak ten nadele van Royal Sportief Strenge blaam Star Boys wegens gebrek aan orga nisatie Blaam F C Pano wegens gebrek aan organisatie, identiteitskaart Dirk Van Boxelaer onleesbaar Strenge blaam aan Bartan wegens gebrek aan organisatie Bartan dient 500 fr boete te betalen Gebrek aan organisatie voor Jong Timarcha. Den Hert - Royal Sportief, uitslag 2-0 wordt 5-0 FF. wegens opstelling spelers De Rouck en Boucken- hooghe van Royal Sportief Royal Sportief - 't Walleken uitslag 0-0 wordt 0-5 FF wegens opstelling spelers De Rouck en Vereecken van Royal Sportief (JVL) Setok Voor het opmerkelijkste resultaat van de speeldag zorgde ongetwijfeld Blauw Wit dat bekerhouder Tijl Snas met lege handen huiswaarts stuurde. open: van dinsdag, tot zaterdag van 9-12.30 uur 14-18 uur op vrijdag tot 19 uur ook op zondag van 9-12.30 uur Katholieke sportfederatie Hekkesluiter Horebeke was geen partij voor Patro Herdersem. Dirk Verleysen opende c score en even later zette Jacques De Witte de netten bol. Schellebelle en S.K. Aalst verdelen de pun ten In een vrij aangename wedstrijd hebben S.O.S. Schellebelle (derde) en S.K. Aalst (vierde in de algemene rangschikking) de goals en... de punten netjes verdeeld. S.K Aalst ging het best van start. In de eerste helft hadden de oranje-groenen het meeste veldoverwicht en vooral De Kinder was erg bedrijvig. Halverwege de eerste helft bracht Hugo Verbestel zijn ploeg op voorsprong. Nadien kreeg ook Karei De Jaegher nog een uitstekende kans om de stand te verhogen, maar de 0-1 bleef tot aan de rust op het bord Ook in de tweede helft begon S.K. sterk. Rudy De Moor kreeg de beste kans van de wedstrijd toen hij vanop amper één meter van het doel mocht aanleggen toch maar nog de mogelijkheid zag om naast te tr&ppen Meteen hadden we het beste gezien van S.K., want Schellebelle nam nu de wedstrijd volledig in handen Het schepte verschillende kansen, maar kwam pas tien minuten vóór tijd op gelijke hoogte. Verdiend was dat zeker Tweede provinciale: E. Meldert - Kerksken 0-0 Eendracht kende in de eerste speelhelft een duide lijk speloverwicht maar kombineerde te zenu wachtig waardoor de kansen dan ook slordig afge werkt werden. De spitsen zorgden voor enig doel- gevaar maar de bezoekende doelman reageerde attent. De tweede periode was van dezelfde makelij. De beide doelmannen konden de schaarse kansen teniet doen. Het spel concentreerde zich voorna melijk op het middenveld en was dan ook weinig aantrekkelijk. Alhoewel de toeschouwers een uitermate faire match te zien kregen was de wedstrijd met de brilscore als toemaatje een flauwe bedoening. (PVDS) Aftrap te 15 uur. Tweede nationale; V.V. Wuustwezel - Eendracht Aalst Tweede provinciale B: Klauwaarts Kemzeke - Eendracht Meldert Derde provinciale D S.K Aalst - Osta Meerbeke Eendracht Nieuwerkerken - S.O.S. Schellebelle Wilskracht Moorsel - Olympia Burst Wilskracht Gijzegem - Sporting Hel- dergem R C Bambrugge - S.K Herdersem Vierde provinciale F F C Edixvelde - Olympia Erondegem Vierde provinciale G S.K Erembodegem - Sparta Appels S.K. Terjoden - Keyboys Iddergem Wilskracht Hofstade - Schroevers Moorsel T.K. Meldert - V.J. Baardegem Doggen Erembodegem is vrij. U.E.FA.-junioren ."Eendracht Aalst - V A V. Beerschot (zaterdag 19 november om 15 uur, terrein S.K. Aalst). Blauw Wit dat nochtans niet op zijn sterkste formatie kon rekenen kwam op voorsprong langs Tony D'Herde. Snas legde zich bij deze achterstand niet neer en lukte de gelijkmaker langs Bulderijs. Tien minuten voor tijd legde Dominique Heeckhout echter de eind cijfers vast Dressel won met forfaitcij- fers van Wembley dat nochtans goed meespeelde en wat te zwaar afgestraft werd. Guido Callebaut (2), De Braec- keleer (2) en De Bolle scoorden de goals Bij deze doelpunten ging de Wilskracht Moorsel zakt verder weg Wilskracht Moorsel heeft met 2-0 verlo ren op het veld van S.K. Vlierzele. Aan de rust was het al 1-0 Even na de pauze verdubbelde Vlierzele de score Toen werd de Peruviaan Carlos Cruz bij de thuisploeg uitgesloten, maar ook tegen tien man konden de Wilskrachters het niet waarmaken Vlierzele bleef de ge vaarlijkste ploeg. Wilskracht mocht zich nog gelukkig achten dat de stand in die tweede helft niet verder opliep. Zo be landde nog strafschop van Vlierzele op de dwarsligger Door deze nieuwe ne derlaag zakt Wilskracht Moorsel nog wat verder weg in de rangschikking Het ziet er niet goed uit voor paars-wit(Robby) bezoekende doelman enkele malen niet vrijuit. AZ'77 hield doelpuntjeskermis tegen een zwak Moorselbaan dat nog altijd op zijn eerste punt wacht. Cornand (3). Dooremont, Ronny Verleyen (2), Eddy Verleyen en Van Der Borght maakten de doelpunten. Leeuwerik blijft het doen. De Pluim kreeg een erg zware pil te slikken. Nijs was in zijn dagje en scoorde drie doel punten. Korte (2), Matthijs en Van de Spiegel maakten de overige treffers. O.C. Aalst versloeg Groen Wit met het kleinste verschil. Het enige doelpunt werd gescoord door Patrick Cornells na een geharrewar voor het doel. De Erembodegemnaars mochten wel aanspraak maken op een puntende ling, maar de paal en een uitstekende doelman Van Rentergem verhinder den de gelijkmaker. (JVL) Uitslagen Dressel - Wembley 5-0 O C Aalst - Groen Wit 1 -0 Opwijk - Apostelken 0-2 FF Blauw Wit - Snas 2-1 Leeuwerik - De Pluim 7-0 AZ'77 - Moorselbaan 8-0 Programma voor 19/11 Leeuwerik - Blauw Wit Groen Wit - AZ'77 O.C. Aalst - De Pluim Moorselbaan - Opwijk 2-0 FF Tijl Snas - Dressel Wembley - Apostelken Luc Aelbrecht en Jacques De Witte voer den de score verder on en Gilbert Pieters miste nog een penalty. De thuisploeg mis te dan op haar beurt een strafschop, maar kon nadien scoren uit een tweede strafschop. In de slotfase verwerkte een Horebekeverdediger nog een vrijschop van Jef Stockmans in eigen doel zodat Patro tenslotte met 1 -5 cijfers zegevier de. Herdersem II stond na één minuut reeds met 0/1 in het krijt tegen Fonteintje Erpe. De thuisploeg herpakte zich echter flink na deze vroege opdoffer en toen Harry Stevens foutief gestopt werd in de fatale zone. knalde Jan Van Kerckhove de gelijkmaker onhoudbaar binnen. De bezoekers kwamen na de rust echter te rug op voorsprong dankzij een doelpunt met een buitenspelgeurtje Vijf minuten later zorgde Harry Stevens voor de gelijkmaker In de slotfase hield doelman Dierickx Erpe nog met een prachtige save van de winninggoal, zo dat de wedstrijd op een billijk gelijkspel eindigde. (JVL) VELDAbedden en lattenbodems tegen interes sante voorwaarden MATRASSEN alle kwaliteiten 20 korting. de warmste, de veiligste, ae zuinigste het meest bekende Duitse merk. internationaal qekontroleerd. overtrek en fluw. GRATIS enorme keus wol of synthetisch. FOURREUR - TECHNIEKER ALLERLEI BONTWERKEN

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12