Goedkoper, stiller zuiniger kan niet meer Garage AUTOLABO BP E3 NISSAN KOOP GEEN DIESEL ZONDER DE 5 VAN DATSUN-NISSAN GEZIEN TE HEBBEN. Eerste ploeg tegen reserven Monsterscore Okapi valt in achtste finale beker Als men ook nu niet meer kan winnen Meer spanning buiten dan op het speelveld Topper Tuf - Tijl in thrillerstijl Vind je 4,7 1/100 km ongeloofwaardig Cherry en Sunny Diesel, De Bleubi.rd 2000 Diesel De Laurel 2800 6 cyl. diesel De Cedric 280 C.D. Diesel Wijngaardveld Industriepark 4 AALST - Tel. 053/21 55 52 Gilbert BUGGENHOUDT DE TOEKOMST DE COCK Nieuwe Gazet van Aalst 18 november 1983 13 Test dan even de nieuwe kompakte vanaf 232.000 fr 25 BTW geruisloos, vinnig (0 tot 100 km/u. in 16,5 sec.), zuinig Voorwielaangedreven, onafhankelijke ophanging, 5 versnellingen, uiterst volledig. 1952 cc 5-speed, 44 kW (140 km/u.). Verbruik: 5,31 1/100 km. vanaf 306.950 25 BTW Eén en al prestige, exclusief design, 5 versnellingen of autom. Eén der beste Diesel-motoren ter wereld. vanaf 399.950 25 BTW Topwagen uit de Nissanfamilie, uiterst zuinig en betrouwbaar, 2793 cc 6 cyl. REPRESENTATIEF, komfort, klasse op zijn best vanaf 447.950 25 BTW GARAGE Groenstraat 50 MOORSEL Tel. 053/70 23 83 GARAGE Grote Baan 247 HERDERSEM Tel. 053/21 91 87 GARAGE DE SMEDT Langestraat 218 AALST Tel. 053/70 06 17 Vlierzele - B.B.C. Erembodegem 134 - 55 De coach van (toekomstig kampioen Vlierzele toonde geen medelijden met de reserven van Erembodegem. Hij liet zijn ploeg voortdurend pressen om zoveel mogelijk punten te kunnen scoren. Bij Vlierzele is men gewoon om de eerste ploeg vóór de reserven te laten spelen Het kalenderboekje vermeldt nochtans net het omgekeerde, maar wekelijks ver schijnt er ook een bondsblad, dat in dit geval het kalenderboekje in het ongelijk stelde. Niemand van Erembodegem scheen echter deze nota gelezen te hebben met als gevolg dat de reservenploeg verplicht was de plaats in te nemen van het eerste vijftal Resultaateen monsterscore. Al bij al was er voor Erembodegem toch een lichtpunt aan deze match, nl Geert Hey- man (19 ptn), die ondanks het feit dat hij slechts twee jaar als basketter bedrijvig is, de spelers van Vlierzele een zeer goede repliek gaf. Volgende week mag Erembodegem thuis de derbysfeer proe ven tegen Lede Een bovendien belang rijke ontmoeting gezien de rangschikking van Lede (10 ptn) en van Erembodegem (6 ptn). V.S.T.V. Okapi - Verviers 80 - 98 Een formidabele Amerikaan Mac Donald en de Belg Dethier, samen goed voor 65 ptn (resp. 35 tot 30) hebben Okapi de das omgedaan. Het overzeese talent smeerde achter eenvolgens Schmitt en Van den Broeck 5 fouten aan terwijl Minnebo de wedstrijd eindigde met 4 persoonlijke fouten. Des ondanks had Okapi aan de rust slechts 6 punten moeten afstaan van zijn tien punten voorgift. Na de rust werd de voor sprong zelfs aangedikt tot 9 punten. Vreemd dat Okapi stand kon houden te gen een eersteklasser tot ongeveer 10 mm voor tijd Toen begon Okapi aan zijn zwanenzang door overvloedig balverlies, foutenlast en gebrek aan rebound. Ver viers, afwerkend tegen 62 was te sterk voor een zich moedig verdedigende Aalsterse ploeg, nochtans scorend tegen U.E.F.A. - junioren V.V. Wuustwezel - Eendracht Aalst 3- 0 De Aalsterse U.E.F.A.'s speelden vorige zaterdag op het veld van Wuustwezel. een ploeg die tot dan toe geen enkel punt had behaald. Wie dacht dat de Aalsterse jongeren eindelijk nog eens twee punten zou behalen, kwam weer eens bedrogen uit. Ook nu ging Eendracht onverbiddellijk de boot in. Door het uitvallen van libero Marc Van Oost diende trainer Van Lieferinge zijn ploeg lichtjes te wijzigen Wuustwezel ging erg vinnig van start, maar Eendracht ving de thuisploeg rustig op. Net toen men dacht dat het beginoffensief geluwd was. scoorde Wuustwezel toch Bij een doorbraak op links werd de bal naar de tweede paal gecenterd Doelman Tom- beur ging onder de hoge bal door en de ingelopen rechtsbuiten knikte binnen 1 -0. Hierop koos Eendracht kordaat voor de aanval. Bij een goede aanval werd een fout begaan op de doorgebroken Eddy Moerman. De scheidsrechter on derbrak de aanval en floot voor fout i.p.v. de voordeelregel toe te passen. De hier- opvolgende vrije teap leverde niets op. Rond de 25ste minuut verdubbelde de thuisploeg de stand op vrijschop. Het was een ingestudeerd nummertje waar bij de bal naast de muur werd geschoven. Een center voor doel en een plaatselijke aanvaller - al dan niet in buitenspelpositie - rondde knap af2 - 0. Eendracht gaf zich echter nog niet gewonnen. Het druk te de thuisploeg nu met de rug tegen het eigen doel. Wit-zwart schiep wel ver schillende goeie kansen, maar scoren was er niet bij. Na de rust domineerde Eendracht de partij verder, maar na zo'n tien minuten scoorde Wuustwezel voor de derde maal. Bij een afstandschot stond doel man Tombeur te ver uit zijn doel en de bal belandde in de kruising 30 - 0. Dat was er duidelijk te veel aan voor Eendracht, dat nog wel het meeste veldoverwicht had. maar er duidelijk met meer in geloof de. Toch kreeg Eendracht nog enkele kansen er was een uitgespeelde kans voor Van Boxtael (te zwak afgerond) en ook de afstandschoten van Moerman mochten er zijn. Ten slotte was er ook nog een gemiste strafschop (bal op de paal) door diezelfde Eddy Moerman. 3-0 was toch wel een té zwaar verdikt (Robby) De ploeg Geert Tombeur (Jurgen Claus), Chris Baeten, Bart Temmerman, Wim De Wolf. Ludwig De Meersman Frank Van Boxtael, Bart Corthals, Eddy Vermoesen Eddy Moerman. Emilio Fer- rera-Caro, Dirk Raes en Kris De Saede- leer Uitslagen Tuf - Tijl Terlinden - Efsee Twentiers - Zenith Pallieter - Eureka Kreja - Bosveld Igrek - Ypsilon Programma voor 20/11 Tuf - Zenith Terlinden - Eureka Pallieter - Bosveld Kreja - Ypsilon Spokuon - Igrek Efsee - Tijl Twentiers vrij. 0-16 2-2 stopgezet Dendermonde Beukenhof Osbroek A Osbroek C Van Hoof Osbroek B Basketbal liefhebbersverbond Aalst Het meest besproken feit van de voorbije kompetitieweek was ongetwijfeld het voorbehoud dat werd aangetekend door Car Service tegen de opstelling van Guido Bieseman van St. Antoon. Een zaak die dient beslecht te worden rond de «groene tafel». Ook het geval van G. Schollaert en P. Bon ner zal nader worden onderzocht. 53 Wat de kompetitie betreft staat Okapi voor een zeer belangrijke maand, wil het zijn verblijf in tweede klasse verlengen Zaterdag speelt het een vierpunten match thuis tegen Pepinster. dan reizen ze naar Lier en vervolgens wordt er twee maal thuis gespeeld tegen Fleurus en Hasselt. Normaliter moeten deze vier ploegen overwonnen worden, zoniet V.S.T.V. Dat voorbehoud belette St. Antoon intussen niet een sterke prestatie te leveren. Car Service integendeel speelde misschien wel zijn slechtste wedstrijd uit zijn bestaan. Vandaar de logische afgetekende overwinning van St. Antoon. De Hoorn had het tegen Paco Milou evenmin erg lastig. De kampioenen namen onmiddellijk het initiatief en klommen vlug naar een 12-22 voor sprong, vooral dankzij Van Keer en Van Der Speeten. Van Keymeulen liet zich evenmin onbetuigd en ondanks het goede verweer van Teerlinck en Van Gyseghem ging de rust toch in met 37-49. In Oe 6e min. van de tweede helft bereikte De Hoorn langs Van Ker- schaever en Sterck het grootste ver schil: 43-61. Dank zij een schitte rende Teerlinck, de topscorer uit de match, milderde de thuisploeg wel tot 55-65, maar verder kon zij het toch niet brengen. Maakten de puntenvoor Paco Milou Teerlinck 28, Van Gyseghem 18. Labay 5. Stadtfeld 7. Cami 2, Dierick 8 Voor De Hoorn Sterck 8. Huylebroeck 9. Van Der Speeten 14, Van Keymeulen 14. Van Keer 17, De Smet 5, Van Kerschaever 15. Terlinden kon tegen 't Snoepertje nooit een vuist maken. Onder impuls van Verhulst en Ravijts, goed bijge staan door Van Langenhove, zaten de bezoekers aan de rust reeds op rozen (18-38). Enkel Nuel kon in die periode voor enig verweer zorgen. Willo, Van Geert en De Ridder poogden na de rust nog iets te redden, maar zij beten zich stuk op de kollektiviteit van de tien-man sterke ploeg van 't Snoe pertje, bij wie nu vooral Saeys en Van De Velde opvielen. Maakten de punten: voor Terlinden: Willo 2—8, Nuel 10-1Schellinck 2-2, Van Geert 4-12, De Rid der 0-13. Voor 't Snoepertje Cooman 0-4, Verhulst 12-3, Troch 2-0, Saeys 4-9, Van Langenhove 8-6, De Roeck 2-0, Ravijts 10-7, Kerkvliet 0-5, Van De Velde 0-8. De Beul 0-2 Zondag a.s. staat de topper Olfit-De Hoorn op het programma. Het belang voor beide ploegen ligt er zó op. Een zege van Olfit duwt de kampioenen op vier punten achterstand, wat reeds een bedenkelijke kloof zou betekenen. Een overwinning van De Hoorn daar entegen zou een hergroepering aan de top van de rangschikking tot gevolg hebben en een nieuwe start van de kompetitie betekenen. Tejo Uitslagen van de 7' speeldag Terlinden - Snoepertje 54-82 Paco Milou - De Hoorn 68-82 Nachtwacht - De Villa 51-65 St Antoon - Car Service 107-60 Cockpit - Diversi 20-0 FF Olfitvrij. Rangschikking: 1 Olfit 12 p, 2. St Antoon 10 p., 3 De Hoorn 10 p 4. Car Service 10 p 5. Snoe pertje 8 p.; 6 Cockpit 8 p.; 7 Paco Milou 4 p 8 De Villa 4 p 9 Nachtwacht 2 p 10. Terlinden 2 p 11. Diversi 0 p Jeugdvoetbal De jeugdkompetitie verloopt dit seizoen erg spannend. De alleenheerschappij van Tijl lijkt doorbro ken en de titelstrijd beperkt zich niet enkel tussen Tijl en Tuf. Toch blijven deze twee ploegen de voornaamste titelpretendenten. Zondag stonden ze tegenover elkaar. In een gelijkopgaande match kwamen beide kopploegen tijdens de eerste helft niet tot scoren, maar vijf minuten na de herneming knalde Lieven Van Den Eynde Tuf op voorsprong. Dit doelpunt werd fel aangevochten door de Tijlspelers maar scheidsrechter Jef Borms wuifde het protest weg. Na dit doelpunt begon Tijl aan een hels offensief en dit resulteerde in de gelijkmaker Toen een bezoekende aanvaller naar doel knalde kwam de bal tegen de arm van Jan De Veylder en de scheidsrechter wees naar de witte stip. Deze penalty werd even eens fel aangevochten en in het tumult kreeg Jan De Decker geel. Geert Hei* reman liet deze prachtkans niet liggen zodat de match op een billijk gelijkspel eindigde. (JVL)

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 13