bil Ford en Ring Motors - De wijzen in Aalst weer de Uitslag openingstombola - De Vidts Aalst krijgt een verloren zoon terug N.V. RING MOTORS - DE VIDTS ül Albrechdaan 50 - 9300 Aalst - Tel. (053) 70.23.15/16 p Ring Motors fiv. Ter gelegenheid van de sfeervolle openingsreceptie werd een originele tombola georganiseerd. De deelnemers dienden de waarde van een Ford Orion-koffer, volgepropt met levensmiddelen en gebruiksvoorwerpen, te schatten. Wjnnares werd Mevrouw Anne De Sneijder, Gentsesteenweg 444/A te Aalst. Zij schatte de waarde van het pakket op 7995 fr., slechts 5 fr. te veel zoals later bleek. Proficiat Nieuwe Gazet van Aalst 18 november 198j - 7 De hele historiek van de Ford-vestiging te Aalst uit de doeken doen, zou reeds een volle krantenpagina copij opleveren. Laten we het dus maar houden bij het opfrissen van enkele namen die trouwe Ford-rijders erg goed zullen kennen etn. Gautot, Plasman en vandaag Ring Motors, dat onder impuls van de familie De Vidts, een nieuwe sprong voorwaarts wil nemen. Zij allen s'aan klaar om het U naar wens te maken Troeven uitspelen De auto-industrie en -markt heeft in de voorbije jaren flinke klappen moeten in- kasseren. Volgens de heer De Vidts al vast geen zwartkijker, is het dieptepunt nu toch wel bereikt en zullen de ver- koopskurves stilaan weer de hoogte in schieten Bovenop de betere conjunctuur wil Ford trouwens een aantal nieuwe "wapens"' op de markt brengen een gamma kleine diesels (Fiesta, Escort, Orion); de Sierra 2300 en ook de flitsende Escort Décapo- table. Met deze sportieveling krijgen we beslist nog een hete herfst Ring Motors Aalst kan hier nog een aan tal bijkomende pluspunten aan toevoe gen de ligging (aan de Ring, dus ge makkelijk bereikbaar) de grote voorraad wisselstukken (drie magazijniers) en 10 werkstanden maken een snelle, volledi ge service mogelijk. De carrosserie afdeling heeft een speciale spuitcabine ter beschikking. Het hoeft niet al nieuw te zijn dat blinkt Het hoeft niet al nieuw te zijn dat blinkt. wie zich een tweedehandswagen wenst aan te schaffen kan in vertrouwen bij de gekende A1-okkasies van Ford terecht. Een auto huren (korte of lange termijn) kan ook natuurlijk Geslaagde start Dealer Willem De Vidts en verkoper Martin Wuytens en Luc Corn^is helpen U bij uw keuze Willy Van Geert, het hart en de nieren van uw service Toen we vorige donderdag ter gelegen heid van de openingsreceptie de garage binnenstapten dachten we zowaar aan een verkeerd adres te zijn beland dit was geen kille auto-loods maar een heuse spektakelzaal. Een niet-te-stop- pen orkest, hostessen die de genodigden verwenden met sigaretten, snacks en heerlijke drankjes. De garage een kleu renspel met witte, rode en blauwe balon- nen. wimpels en vlaggen Kortom deze geboorte van Ring Motors-De Vidts straalde enthousiasme uit. wat de gele genheidssprekers, schepen De Pauw (middenstand) en de heer Falstré ver koopsdirecteur van Ford-België. wen sten aan te moedigen in deze ekono- misch moeilijke tijden. Willem De Vidts toonde zich van de eerste dag af, een uitstekend diplomaat, een man met takt Hoe zou u een Aalsters kliënteel gerust stellen, wanneer het voor het eerst met een "nieuwe" ('t es ne vremden. zeggen ze hier nogal gauw) zaakvoerder in kon- takt komt? Juist.. Met Safir. Affligem- trappist en een hartige ajuinsoep Tuut, tuut. Ring Motors-De Vidts zat meteen goed. Feeststemming was er zeker en vast ven. De heer De Vidts aanvaardde de uitda ging, gesteund door zijn charmante echt genote en de over-enthousiaste juniors. Doordat ook vrouw en dochter in het be drijf zullen meedraaien, zal het kontakt garagist-klant, vertrouwelijker kunnen verlopen Ring Motors - De Vidts wil alle «anonimiteit uit de service bannen». De persoonlijke betrokkenheid zal borg staan voor een totale inzet van de gehele ploeg '-ting Motors, een baken in Aalst. Geen «anonieme service» Willem De Vidts die gedurende 17 jaar als boekhouder én verkoper in dienst was van de Lebbeekse Ford-dealer De Ruysscher, deed tijdens deze periode een enorme commerciële ervaring en een grote dosis mensenkennis op. Aan de drang om zelf een zaak te runnen werd tegemoetgekomen toen zich de mogelijkheid voordeed om Ford-Aalst. Ring Motors dus, een nieuw élan te ge- Tot vóór hun komst naar onze "keizerlijke stede was het gezin De Vidts woon achtig te Buggenhout. Toch klinkt de familienaam De Vidts nogal vertrouwd in het Aalsterse. Sla de telefoongids maar open je vindt er meer dan 10 inde zone Aalst En, infeite heeft ook Willem De Vidts Aalsters bloed in de aderen. De overlevering binnen de familie wil namelijk dat één van Willem s voorvaderen een Aalstenaar in Buggenhout verzeild was geraakt om er een dak te herstellen hij bleef er. Dit gebeurde zowat 250 jaar geleden FORD EN RING MOTORS - DE VIDTS. KWAUTEITSWAGENS MET KWALITEITSSERVICE.

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 7