GOODfYEAR COPPENS O.C. Aalst countert Tijl Snas Status quo aan de top Desatex blijft winnen Comar aan wederopstanding toe Spektakel VI& S AUTOBANDEN good/year De nieuwe All Weather band van Goodyear. De enige band geschikt voor vier seizoenen. 12 Nieuwe Gazet van Aalst 2 december 1983 Setok MTSA Tijl Snas leed bij O.C. Aalst zijn tweede nederlaag van het seizoen. De thuisploeg haalde het van Snas dankzij hun tomeloze inzet. De bekerhouders konden zich nochtans oeen betere start inbeel den. Bart Eelbode kopte Tijl al vlug op voor sprong en O.C. was het eerste halfuur enkel op verdedigen aangewezen. Naarmate de match-vorderde kreeg de thuisploeg echter meer vat op het spel en na de herneming knalde Danny Matthijs de gelijkmaker tegen de tou- Bedrijfsvoetbal Wie gedacht had dat Qesatex tegen Bouw wel eens zijn eerste nederlaag van het seizoen zou oplo pen kwam bedrogen uit. Desatex lijkt terug goed op weg om met sprekend gemak hun tweede opeenvolgende titel binnen te rijven. laert zette de bezoekende verdediging voor schut. Post Erembodegem trok aan het kort ste eind bij Callebaut A. De Wieze- naars konden pas na de rust afstand nemen van de bezoekers. Chris De Cock opende de score, maar Eric De Smet kon nog voor de herneming gelijkstellen. Het was Van Den Steen die tijdens de tweede helft met twee schitterende treffers zijn ploeg de zege schonk. JVL Uitslagen Desatex - Bouw 3-1 Callebaut B - Honda 0-3 Amylum - VVTTA 3-1 Callebaut A - Post 3-1 Programma voor 3/12 Post - Amylum VVTTA - Honda Bouw - Somati Saf - Callebaut A Desatex - Callebaut B i iiourgh aeed zijn naam als goalgetter terug alle eer aan. Aan het kwartier lukte hij de openingsgoal, maar na de herneming knalde De Jonge de gelijk maker tegen de touwen. De Wilde zorgde echter voor prompt antwoord en Tilburgh legde met een tweede tref fer de eindcijfers vast. Honda leidde aan de rust met het kleinste verschil na een doelpunt van Van Der Vuyst. Hofman en Everaert lieten Callebaut B na de koffie geen schijn van kans en bezorgden hun ploeg een gemakkelijke zege. Freddy Schollaert was de grote figuur in de match Amylum-VVTTA. Hij nam liefst drie doelpunten voor zijn reke ning. Van De Velde had even na de rust TT nochtans op gelijke hoogte gebracht, maar een ontketende Schol wen. Even later had O.C. Dame For- tuna aan zijn zijde toen een gemaakt doelpunt van Snas in een plas water bleef liggen. Een kwartier voor tijd lukte Jan Van Lysebeth de winning goal. De gasten kwamen nog wel dichtbij de gelijkmaker, maar doelman Marco Wobben was niet te verslaan. AZ'77 diende met een sterk gemoti veerd Dressel af te rekenen. Guy Cornand scoorde drie goals en Dooremont lukte een vierde treffer voor AZ. Dirk Beckaert redde de eer voor de Moorselaars. Moorselbaan zorgde voor de verras sing van de speeldag door Apostelken te kloppen. Apostelken was nochtans tot 1-3 uitgelopen langs Cleemput, De Vlieger en Thienpont. Moorselbaan boog deze hopeloze situatie echter om in een riante zege dankzij goals van Julien Mertens (tweemaal), D'Haese- leer (tweemaal) en De Wit. Leeuwerik kon niet overtuigen tegen Groen Wit dat zonder de geschorsten Lievens en De Grom moest aantreden. Leeuwerik blijft samen met AZ'77 wel leider. Blauw Wit had het moeilijker tegen Wembley dan de einduitslag laata vermoeden. Wembley kwam zelfs op voorsprong via Van De Velde. Een tweede goal van de bezoekers werd wegens twijfelachtig buitenspel afgekeurd, wat uiteraard fel aange vochten werd door de Wembleyspe- lers. D'Herde driemaal en Glenn Van Goethem tweemaal knalden de Wem bley illusies naderhand aan flarden. Toch wel een overdreven score voor een moedig spelend bezoekend elftal. (JVL) Zowel in de zaterdagkompetitie als in de zondagsreeks vielen er geen noemenswaardige verrassin gen te negeren. Rode Duivels won wel een punt in op leider Melckenbeeckvrienden dankzij een klinkende overwin ning bij Boterhoek. Uitslagen Opwijk - De Pluim Blauw Wit - Wembley Moorselbaan - Apostelken O.C. Aalst - Tijl Snas Leeuwerik - Groen Wit AZ'77 - Dressel Programma voor 3/12 Dressel - Blauw Wit Wembley - Leeuwerik De Pluim - AZ'77 Apostelken - O.C Aalst Snas - Moorselbaan Stand: 1Leeuweirk 8/14; 2. AZ'77 8/14, 3. Tijl Snas 8/114. Blauw Wit 8/115. O.C. Aalst 8/11 6. Dressel 8/7; 7 De Pluim 8/7; 8. Apostelken 7/6. 9 Groen Wit 7/5; 10. Moorselbaan 8/4; 11Wem bley 8/4. 12. Opwijk 8/0. Borms Van de Velde De Smet Van Goethem De Boelpaep Melckenbeeckvrienden had het niet breed tegen Onder den Toren. Onder den Toren met windvoordeel gestart toonde zich aan het kwartier voor het eerst gevaarlijk langs Raoul De Smet. De lokale portier was echter op zijn hoede. Voor de koffie miste Elie Ver- hofstadt de kans om de leiders op voorsprong te brengen. Toen de bezoekende doelman verslagen was, slaagde hij er nog in op de deklat te koppen. De tweede helft nam Melc kenbeeckvrienden de match in han den en onder impuls van de 17-jarige spelverdeler Luc Van Hauwermeiren kwamen de leiders erg dichtbij de ope ningstreffer. De bezoekende verdedi ging hield echter stand zodat de match eindigde op een billijk gelijk spel. In de tweede afdeling was Leeuwerik vrij en wonnen de overige kopploegen hun match. Excelsior ging uit winnen bij De Kroon en 't Kloksken haalde het van Breughels. Ooievaars hield tot een kwartier na de rust stand tegen leider Amapola. De Amapolaaanval was te persoonlijk ingesteld en Jules Diaz liet drie glas heldere kansen onbenut. Bij Ooie vaars speelde Raoul De Wuffel een schitterende wedstrijd, terwijl hun doelman eveneens een puike verrich ting weggaf. Jules Diaz lukte op pass van Paerewijck de openingstreffer, zeven minuten later verdubbelde Wim De Jonghe de score en toen Ooie vaars tot tien spelers herleid werd, was de match meteen gespeeld. De Jonge en Paerewijck zorgden nog voor overdreven cijfers. Rode Roos bracht de moeilijke uit wedstrijd bij Real Familial tot een goed einde. Geert Bombeeck lukte de enige treffer. Nieuwe Wijk dat met amper negen spelers aantrad moest de duimen leg gen tegen Star Boys. Mare Keymeu- len scoorde voor Star Boys. Sport kring kon na vier nederlagen op rij terug aanknopen met de zege. 't Duif- ZaalvoetbalBooischot - Comar0-3 Comar Sport dat met een inzinking te kampen had, heeft de moeilijke uitwedstrijd bij Booischot tot een goed einde gebracht. Comar Sportondanks inzinkinq0-3 (ËVdM) Van een leien dakje liep dit zeker niet. De eerste helft was de thuisploeg de toonaangevende ploeg en doelman Herbert Van Hoefs kreeg ruimschoots de gelegenheid om al zijn kunnen te demonstreren. Het duo Van Cane- gem-Van Lierde onderscheidde zich eveneens in verdedigend opzicht zodat de rust met een blanke stand bereikt werd. Na de koffie kreeg Comar meer vat op het spel en toonde zich erg gevaarlijk op counter. Een doelpunt kon dan ook niet uitblijven. M S verkrijgbaar dij De grootste en modernste bandencentrale der streek AELBRECHTLAAN 52 - 9300 AALST - TEL. 053/21.24.62 (vlak bij de kliniek) ken werd verslagen door goals varl André Bruylandt en J.P. De Backer. IJsboerke haalde het vlot van Sportief 81André De Schepper (2), Danny De Bock en Wilfried Baeten zetten de net ten bol. Sunset en Adelaars verdeelden de punten en Koszen klopte Timarcha. Hilaire De Leenheer en Willem De Schrijver maakten de doelpunten. MTSA-uitslagen Eerste afdeling Melckenbeeckvr. - Onder deri Toren 0-0 Heizijde; vrij Giwo - Lada Boys 0-0 Bartan - Cobila's 1-4 Boterhoek - Rode Duivels 1 -4 Camu - Endoka 2-3 Rayo Espanol - Blauwe Vlam 1 -0 Tweede afdeling Leeuwerikvrij Musica - Heipias 1-3 De Kroon - Excelsior 1 -4 Jong Timarcha - Den Hert 1-3 Apostelken - 't Walleken 3-3 't Kloksken - Breughels 2-1 Royal Sportief - G.M.I.C. 1-7 Zondagsreeks Sunset - Adelaars 0-0 Gipak - Pano 5-0 Sportkring - 't Duifken 2-0 Amapola - Ooievaars 4-0 IJsboerke - Sportief 81 4-0 Real Familial - Rode Roos 0-1 Koszen - Timarcha 2-0 Nieuwe Wijk - Star Boys 0-1 Programma voor 3/12 en 4/12 Eerste afdeling Melckenbeeckvr. - Heizijde Giwo - Onderden Toren Rode Duivels - Lada Boys Cobila's - Camu Boterhoek - Rayo Espanol Endoka - Blauwe Vlam Tweede afdeling Leeuwerik - Musica Den Hert - Heipias Excelsior - 't Walleken Brueghels - Jong Timarcha G.M.I.C. - Apostelken Royal Sportief - 't Kloksken De Kroonvrij. Zondagsreeks Adelaars - Gipak 't Duifken - Sunset Ooievaars - Sportkring Sportief 81 - Amapola Rode Roos - IJsboerke Star Boys - Real Familial Timarcha - Nieuwe Wijk Pano - Koszen Levingsbird Uvin Garcia Meert Van Schuylenbergh DeTroch Van Der Veken De Sutter VanBelle Van Campenhout V.D. Eeckhout De Swaef Garcia D'Herde Uvin Meert Levingsbird V.D. Veken De Sutter Dalschaert Van Veyle lukte het openingspunt en even later knalde Van Lierde nummer twee binnen. Toen Van Veyle tien minuten voor tijd een derde treffer lukte was de match meteen gespeeld. In de slotfase kwam de thuisploeg nog erg goed weg toen Noteboom twee maal en Van Lierde eenmaal tegen de paal schoten. Met een thuiswedstrijd tegen Duffel op het programma hoopt Comar terug naar de leiding te klimmen, wat tot de mogelijkheden behoord. (JVL) Strafkomité MTSA 1 speeldag geschorst: Luc Van Hauwermeiren (IJsboerke en Melckenbeeckvrienden). 4 speeldagen geschorst: Rudy Philips (Pano). 7 speeldagen geschorstMarc Maes (Royal Spor tief). Blaam voor scheidsrechter Carlos De Troch. Hij wordt aangemaand zijn verslag duidelijker te for muleren. Aanmaning voor Sportkring (kleedkamer van scheidsrechter nier in orde. (JVL) Cosmos - Artevelde 5-5 Cosmos zette in zijn thuismatch tegen Artevelde een verloren situatie recht. De bezoekers waren tot 1 -4 uitgelo pen nadat De Kinder de Aalstenaars eerst op voorsprong gebracht had. Na de herneming begon Cosmos aan een geweldige remonte en in een mum van tijd hingen de bordjes in even wicht. De Kinder, Arts en Linthout scoorden de doelpunten. Beide ploegen leken tevreden met deze gelijke stand, maar toen de plaat selijke verdediging even ongeconcen treerd was stonden de gasten terug voor. Cosmos trok na deze onver wachte treffer massaal in de aanval en nam enorme risico's die ei-zo-na nog afgestraft werden. In de slotse conden kreeg men dan toch loon naar werken toen Johan Moreels de 5-5 stand tegen het net prikte. Vrijdag speelt Cosmos uit bij Lembeke en zaterdagavond wordt er naar Elle- geert Gent gereisd. Voor de Aalste naars twee erg belangrijke duels. Het tweede elftal won met 3-1 cijfers van Electro Buysse Gent. Johan en André Moreels en Luc Arts lukten de goals. (JVL) Jeugdvoetbal Uitslagen Terlinden - Bosveld Twentiers - Igrek Pallieter - Kreja Spokuon - Ypsilon Eureka - Tijl Zenith - Efsee Programma voor 4/12 Igrek - Tuf Tuf Kreja - Terlinden Spokuon - Twentiers Ypsilon - Pallieter Tijl - Bosveld Zenith - Eureka Stand: 1. Tijl 20; 2. Spokuon 20; 3. Tuf Tuf 19; 4. Pallieter 8; 5. Bosveld 16; 6. Efsee 14; 7. Ter- linden 14; 8. Eureka 10; 9 Ypsilon 7; 10. Twen tiers 6: 11Igrek 6; 12. Zenith 4; 13. Kreja 2. Tuchtraad jeugdvoetbal Spokuon - Kreja: stand blijft behouden. Marc Van der Scheuren geschorst tot verschijning. Spokuön - Zenith stand blijft behouden. Marc Van Wayenbergh geschorst tot verschijning. Ypsilon - Igrek beiden ploegen waren in foutalle bei -1 punt in de stand. Vier weken geschorstFrank De Neef (Ypsilon) en Kim Kaller (Igrek). (JVL) 2-0 0-13 0-1 Osbr. B Osbr. A Van Hoof Beukenhof Osbr. C Dendermonde

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12