nn TAPIJTEN VLOERBEKLEDING TRAPLOPERS Zonnestraat 7, 9300 AALST Tel. 77 12 94 Onze service Alosta lost leidersrol in ereafdeling DE PRIJZENKLOPPER gratis leveren (ook 's avonds) presenteren van tapijten thuis gratis opmeten bestek vakkundige plaatsing van traplopers, vast- tapijt, vinylbekleding reinigen en herstellen van mechanische en handgeknoopte tapijten BC. Alloo-Blomberg- Juwelen De Meersman Yvette Pieters - Marie Jeanne Thienpondt Oostvlaams Bowlingkampioen 15 Alle grote merken in voorraad, aan de laagste prijzen. ,kjjw poonere fii'muzeNKLoppcn Bowling Derde Nationale Nieuwe Gazet van Aalst - 2 december 1983 - Petanque Vorige zondag werd de zesde dag van de zonale petanquekompetitie afgewerkt. Ere werd op Ver broedering verslagen en is meteen leider af. Alosta 1A wist het bezoekende Coninxdonck met riante verliescijfers huiswaarts te sturen terwijl 2A nagenoeg probleemloos de karwei tegen lijs taanvoerder Schorpioen klaarde. Alosta 3B wist tegen Reynaert het laken naar zich toe te halen na een bitsige en spannende wedstrijd. Verbroedering - Alosta ere 7—2 Alhoewel de uitslag een onevenwich tige wedstrijd laat vermoeden is niets minder waar. Nadat de Aalstenaars bij aanvang van de tweede ronde tegen een 3-0 achterstand moesten aankij ken zag het er naar uit dat Alosta, dat ondertussen het goede ritme gevon den had, opnieuw aansluiting zou krij gen. Het speelde bijwijlen voortreffe lijk maar miste in de ultieme momen ten het onontbeerlijke geluk om het veldoverwicht in winst om te zetten. Verbroedering, waar met name Alvaro zichzelf overtrof, kon de tweede ronde afsluiten met 6-0 voorsprong. In de derde ronde hadden de gastheren hun beste pijlen verschoten. Alosta, mentaal niet aangeslagen door de eerste nederlaag van het seizoen, toonde de weerbaarheid om sterk terug te vechten en de schade te beperken. Het bilan, de lokalen won- Vrije ingang Open ma. tot en met do.9 tot 19 uur vr. 9 tot 20 uur zo. 9 tot 18 uur nen verdiend zij het met een te riante voorsprong. Alosta 1A - Coninxdonck 7-2 De thuisploeg behaalde een vlotte zege die op geen enkel moment door de Gentenaars in het gedrang kon worden gebracht. Het lijkt erop dat de ploeg opgebouwd rond kapitein Van Den Steene definitief de juiste kadans beet heeft. De pointeurs, zondag in uitstekende doen, gaven het nodige vertrouwen aan de lokale schutters om Coninxdonx, dat nooit de gelegen heid kreeg om in de wedstrijd te komen, een zware nederlaag toe te dienen. De eerste ronde werd afgeslo ten met 2-1 voordeel voor de thuis ploeg die in de tweede ronde meedo genloos over de bezoekers denderde. Alosta ging in de derde ronde gewoon door op de prachtige ouverture zodat een aangeslagen Coninxdonck geen vat meer kreeg op een imponerend Alosta, dat de voorsprong verder opvoerde. Mede door de opgemerkte prestatie van eerste pointeuse Impens kon Alosta de wedergeboorte van vorige week verlengen en werkt zich door deze nieuwe thuisoverwinning op naar de bovenste regionen van de klassering. Schorpioen - Alosta 1-8 Alosta, op bezoek bij leider Schor pioen, zakte na het opgelopen verlies bij stadgenoot Apoiio verder weg naar de onderste gelederen van de klasse ring en diende, om de aansluiting met de subgroep niet te missen, een puike prestatie te leveren bij titelkandidaat Schorpioen. Het staat buiten kijf dat de homeploeg zeker geen kadootje zal uitgedeeld hebben aan de Aalstenaars (bij het ter perse gaan had de uitslag ons nog niet bereikt) zodat deze laat- sten ernstig werk zullen dienen te maken van een heropstanding willen zij niet in het degradatiedebat verwik keld geraken. Alosta 2A - Schorpioen 6-3 Nadat het als titelpretendent gedood verfde Alosta 2A haar imago van onge slagen ploeg vorig weekeinde kwijt raakte op Boeiing diende het nu partij te geven aan leider Schorpioen. Waren het de bezoekers die bij aan vang de teugels in handen namen (1 -2 voordeel uit de eerste ronde) dan slaagde een kollektief sterk akterend Alosta erin de opgelopen achterstand om te zetten in een 4-1 voorsprong. Met name triplette Van Damme-Van Der Borght-Cassiman had, door het toedienen van twee achtereenvol gende fannys, een groot aandeel in de bereikte tussenstand. Schorpioen zocht in de derde ronde naar het pas sende petanqueconcept om Alosta te ontwrichten maar de thuisploeg gunde haar gasten niet eens de kans een poging te doen nog terug te komen. Alosta nam dan ook verdiend afstand en voerde via Meert en Van Der Borght de score verder op. Alosta 3B - Reynaert 6-3 Alosta mocht in de eerste ronde zowat het beste van het spel opeisen en ronde het spreekwoordelijk studie kwartiertje af met 3-0 voordeel. Het duurde inderdaad tot de tweede ronde vooraleer de motor van de bezoekers onder stoom kwam wat hen toeliet een wedstrijdoverwinning uit de brand te slepen en ronde twee af te sluiten met 4-1 achterstand. Alosta bleek een galant gastheer en hield als het ware het raam wagenwijd open zodat de Lokenaars ook eens de neus aan het venster konden steken. In tegenstelling tot vorige kompetitie wedstrijden voerde kapitein Jacob geen wissels door vooraleer de derde ronde aan te vatten. Het modelnegen tal van 3B zette Reynaert doorlopend onder druk zodat de snee er bij de bezoekers ruimschoots af was. Alosta hield het gebeuren in de derde ronde rustig onder kontrole en bleef tech nisch de betere ploeg. Reynaert slaagde erin vooralsnog een wed strijdoverwinning te forceren maar dit gegeven kon de eindoverwinning van de thuisploeg niet in het gedrang brengen. Alosta lijkt zich met deze derde opeenvolgende overwinning op te werpen als een van de betere ploe- aen van dn reeks (JMC) Kalender voor zondag 3 december 1983 Alosta Ere - Sap 15u. Alosta 1A - Bevers 15 u Zelzate - Alosta 1B 15 u. Zelzate - Alosta 2A 15 u. Boeiing - Alosta 3B 15 u. BC. Alloo-Blomberg-Juwelen De Meersman hebben andermaal een mooie trofee weten toe te voegen aan hun reeds zo ruime oogst. Jaarlijks richt Oost Vlaanderen een kampioenschap bowling in voor «paren». Niet zo'n gemakkelijke opdracht als men weet dat de dametjes zo maar even 32 games dienen af te haspelen Individueel was Marie Jeanne Thienpondt tweede met een totaal van 2468 of meer dan 154 gemiddeld. Op de vierde plaats een an dere Aalsterse Yvette Pieters. die aan een totaal kwam van 2418 of ook ruim 151 gemiddeld. Als «paren» werd het BC. Alloo-duo eerste op 20 deelnemers, met een totaal van 4886. en ging daarmee de sterke Gentse ploegen vooraf. Bij de he ren individueel werd Willy De Ridder eer ste Aalstenaar, als twaalfde met een to taal van 2910 kegels uit 16 wedstrijden of gemiddeld 182. Roger Cardon werd 25e met 2842 en 178 gemiddelde. In de C- kategorie werd Roland Van Vaerenbergh tiende met 2821 kegels uit 16 partijen of 176 gemiddeld. In diezelfde kategorie vind men Mare De Bock op de 34e plaats met bijna 170 gemiddeld. In de «paren» legden Willy De Ridder-Roger Cardon beslag op een eervolle tiende plaats, en in de C prijken Van Vaerenbergh-De Bock op een vijfde plaats, Aan alle Allo-spelers een hartelijk profi ciat Wij maken van de dode periode in bow ling even gebruik om de juiste klassering op te geven in de derde nationale A. waarin twee Aalsterse klubs voorkomen. wedstr kegels punten 1. BC. Alloo Aalst 8 21296 32 2. Seb Calor Tournai 8 20959 30 3. Strike 2 8 20980 28 4 Tirolerhof 8 19681 21 5. Artevelde 8 19962 20 6. La Quille 8 19928 20 7. Gebo 2 8 19931 15 8 BC. Aalst 8 18481 14 9. Center 8 18591 12 10. Spor Ten 8 19486 10 11. Ron Servocenter 8 18358 10 12. Goldstar 8 18424 8 13 Wembley 8 16454 4 14. Gebo 1 8 15894 0 Volgende vrijdag 2 december te 21 uur gaat in bowling De Kat de topper door tussen de twee eerst gerangschikten BC. Alloo en Seb Calor Doornik. (AVH)

De Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 15