sisser G O OD'fYEA R COPPENS SS Nieuwerkerken verstevigt leidersplaats Eendracht Meldert herbegint goed Zwarte sneeuw voor Letterhoutem CUVELIER ENS AUTOBANDEN AhtsV®aV Jeugdvoetbal Setok De nieuwe All Weather band van Goodyear. De enige band geschikt voor vier seizoenen. Bij CIAC gedurende het Auto Salon Zelfde voorwaarden Open ook op zaterdag en zondag vanaf 225.500 12 Nieuwe Gazet van Aalst 13 januari 1984 GÖOD'fYEAtt M S Overzicht derde provinciale D Op de zeventiende speeldag (de eerste na de winterstop) is leider Eendracht Nieuwerkerken erin geslaagd om verder uit te lopen op zijn twee naaste achter volgers S.O.S. Schellebelle en S.K. Aalst. Schellebelle geraakte op S.K. Vlier- zele niet verder dan een 0-0 gelijkspel en S.K. Aalst speelde zondag niet. Nieuwerkerken had in de thuiswed strijd met buur V.C. Ede geen enkele moeite. De bezoekers werden met droge 5-0 cijfers huiswaarts gestuurd. Na vijf minuten bracht de pijlsnelle Danny Steenhoudt geel-rood op voor sprong. Amper vijf minuten later was het al 2-0 toen Belis scoorde. Ede kreeg nooit vat op de wedstrijd en Nieuwerkerken domineerde de partij van begin tot einde. Op het half uur bracht de immer zwoegende Peter Wellekens na een bijzonder knappe soloren doorheen de Edeverdediging de stand op 3-0. Dat was ook de rust stand. Na de pauze kregen we een identiek spelbeeld. Peter Wellekens scoorde op het uur nummer vier en halfweg de tweede helft legde Danny Steenhoudt de forfaitcijfers vast. Meteen zijn vijf tiende competitietreffer. In de alge mene rangschikking staat Eendracht nu twee punten voor op Schellebelle en vijf op S.K. Aalst. En nu zondag is het Nieuwerkerken - Aalst... Wilskracht Moorsel en S.K. Herdersem verdelen de punten Het bedreigde Wilskracht Moorsel is Tweede provinciale B: Eendracht Meldert - Robur Moerzeke 1-0 weer een puntje rijker. Vorige zondag behaalden de jongens van trainer Jan Monsieur een verdienstelijk gelijkspel tegen buur S.K. Herdersem. In deze evenwichtige wedstrijd (op een vrij zwaar veld) gingen de paars- witten al meteen vrij hun kans. Na 18 minuten kwamen zij dan ook niet onverwachts op voorsprong. Een mis ser in de bezoekende verdediging werd door de plaatselijke aanvaller De Valck optimaal benut en Moorsel leidde met 1-0. Op het half uur kwam S.K. Herdersem op gelijke hoogte toen André Hendrickx een strafschop omzette: 1-1. Toch liep Wilskracht Moorsel nog net vóór rust uit tot 2-1 met een doelpunt van Ceuppens. Na rust kwam S.K. Herdersem meer opzetten en Moorsel kreeg het nu bepaald lastiger. Halverwege de tweede helft leverde dit offensief de verdiende gelijkmaker op voor S.K. Herdersem langs De Cock. 2-2 was ook een juiste uitslag. S.K. Aalst - Wilskracht Gijzegem Afgelast. verkrijgbaar bij De grootste en modernste bandencentrale der streek Met een weliswaar krappe, maar ver diende 1 -0 overwinning tegen het toch wel sterkere Robur Moerzeke, heeft Eendracht Meldert na een reeks min dere prestaties terug aangesloten bij de middenmoot van haar reeks. In een vrij gelijkopgaande eerste helft kregen beide ploegen vrijwel geen open doelkansen. Beide verdedigen speelden daarvoor te secuur. Meteen ook een logische 0-0 ruststand Na de koffie kwam de thuisploeg ech ter op dreef en de druk voor het Roburdoel werd nu groter. Dit werd beloond met een doelpunt op de 62ste minuut. Het kwam van de voet van Eddy Van Driessche (zijn elfde reeds dit seizoen) en leverde Eendracht meteen twee punten meer op. (Robby) Overzicht vierde provinciale Edixvelde - Letterhoutem 5-0 Een vlotte overwinning van de gasthe ren die reeds vóór de koffie een 3-0 stand bereikt hadden, via treffers van Baetens (2) en Van Impe. Nadien deden V.D. Bremt en Ghoema de bordjes nog eens veranderen. Letter houtem had weinig te bieden tegen het meesterschap van Edixvelde. Outer - Baardegem 0-3 Een overwinning voor de beste ploeg op het veld. De score had mogelijk nog kunnen verdrievoudig worden maar ofwel de lat, paal, keeper of iets anders stond Baardegem in de weg. Uitslagen Tuf Tuf - Bosveld 3-1 Igrek - Terlinden 0-6 Twentiers - Kreja 9-0 Pallieter - Spokuon 4-1 Eureka - Efsee 0-4 Zenith - Ypsilon 2-3 Programma voor 15/1 Tuf Tuf - Pallieter üsbr. C Terlinden - Twentiers Osbr. A Spokuon - Tijl Van Hooff Kreja - Efsee Immerzeel Bosveld - Eureka Osbr. B Igrek - Zenith Dendermonde Stand: 1. Tijl 15/26; 2. Tuf Tuf 16/26; 3. Pallieter 16/24; 4. Spokuon 16/24; 5. Terlinden 15/20; 6 Efsee 15/20; 7. Bosveld 15/16; 8. Eureka 16/12; 9. Twentiers 16/11; 10. Ypsilon 16/9; 11.lgr§k 16/7; 12. Zenith 16/6; 13. Kreja 16/2. De doelpunten werden aangetekend door V.D. Broeck (2) en Jacob. LAAT NIEUWJAARSCADEAUTJE SK Welle - Terjoden 2-0 Na rust kwam de match op gang. Ter joden creëerde de meeste kansen, maar kansen moeten doelpunten wor den en dat vergeten de bezoekers dik wijls. Welle putte het maximum en dat op een vrije trap en penalty, 2 stillig gende fases dus. Een onterechte af straffing voor Terjoden evenwel DOGGEN LAAT PUNT LIGGEN Doggen - Schoonaarde 0-0 De slechte staat van het veld maakte voetbal onmogelijk. De thuisploeg for ceerde een paar kansen maar een attente keeper voorkwam onheil. Een goed ingestelde thuisverdediging ving Schoonaarde goed op maar aanval lend was het minder. Doggen kon wel aanspraak maken op de puntenwinst, de volledige dan, maar om bekende reden werden de punten broederlijk gedeeld. (PVDS) Programma voor 14/1 De Pluim - Groen Wit Apostelken - Leeuwerik Dressel - O.C Aalst Moorselbaan - Blauw Wit Wembley - Tijl AZ'77 - Opwijk Snas 2-0 FF. KOGELLAGERS •**- IJZERWAREN H. Hartlaan 54 AALST Tel. 21 11 19 83/66 AELBRECHTLAAN 52 - 9300£ALSI - TEL. 053/21.24.62 (vlak bij de'kliniek) 5 portieren, 5 zitplaatsen. Een komfortabel nummer. Kom gerust met z'n allen Met pak en zak Er is plaats zat voor 5 Brede en volkomen vlakke koffer (slim bedacht achterophanging verzonken in de vloer), de achterbank volledig of voor de helft neerklapbaar Qua komfort, legt de 205 u in de watten 170 topsnelheid. Een vinnig nummer. 80 DIN pk, 170 topsnelheid, van O tot 100km/u in 11,6 sek (205 GT) scherpe klauwen heeft de Peugeot 205. En een geslepen techniek: motor in aluminium, boven liggende nokkenas, 5-versnellingsbak, vloeiende lijnen... 3,9 liter* per 100 km. Een uniek nummer. Brussel-Nice zonder één keer te tanken De 205 (50 liter- tank) heeft lak aan pomphouders. Hij kan 't zich ook permit teren een CX van 0,35 en een uiterst gunstige gewicht/ vermogensverhouding Idem voor de benzine versie die niet meer slokt dan zo'n profijtige 4,3 liter per 100 bij 90km/u (UTAC-normen) Inspelend op de gegevens van deze tijd, hoeft de 205 slechts een onderhoudsbeurt om de 22 500 km Qua zuinigheid is de 205 fenomenaal Bestaat in 7 uitvoeringen. Met 4 verschil lende .mótoren van 954 tot 1768cc. Telkens 6 jaar gewaarborgd tegen doorroesten Peugeot 205 diesel. in-riu l bij90km/u(UTAC-normen). (BTW inbegrepen)

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 12