i Garage carrosserie Felix VERSTRAETEN Guy Piron krijgt nieuwe fiets van supporters Zwem- nieuwtjes Bloksporters gooien naar het gaatje V.K. Aalst van het veld gespeeld te Sint-Amandsberg BC. Alloo-Blomberg- Juwelen De Meersman Regelmaat van Willy De Ridder bezorgt BC. Alloo nieuwe zege Kangoeroes - dames aan de leiding 14 Nieuwe Gazet van Aalst 10 februari 1984 Gentsesteenweg^H 9300 AALST Tel. 70 03 59 h RISTORANTE f Dl ROMA DA BRUNO Jouw ploeg komt niet genoeg in de belangstelling Wij doen er iets aan Tel. na 19 u.053/77 62 94. De klub Guy Piron, werd in 1982 gesticht en telt momenteel een 30-tal leden. Die leden zorgen ervoor dat de financiële last die een jonge wielrenner te dragen heeft wat lichter wordt, dit door een maandelijkse bijdrage (zonder enige verplich ting evenwel) en door het organiseren van een tombola De inspannigen en de inzet van de clubleden hebben ertoe geleid dat vorige vrijdag Guy Pyron, een jonge beloftevolle wielrenner een gloednieuwe koersfiets van 9 kg. ter waarde van 42.000 fr kon worden overhandigd. Of Guy, wiens vader en grootvader ook al door de koers bezeten waren in hun jonge dagen, de inspanningen van zijn supporters waard zal zijn zal hij in het komend seizoen moeten bewijzen. In ieder geval bewees hij reeds vorig jaar, bij de nieuwelingen, dat hij zijn mannetje kon staan 4 maal eerste en 22 maal in de eerste vijf. De supportersklub heeft echter nog een ander doeldit jaar organiseren zij de 1 e grote prijs van Edixvelde voor nieuwelingen, welke op 14/2/84 zal doorgaan in Nieuwerkerken (start café Brouwershuis) In stilte hoop Gilbert Lievens, de voorzitter, samen met de andere supporters, dat GUY in hun eerste en zijn laatste koers bij de nieuwelingen (op 20/4/84 wordt Guy 17, en moet hij bij de juniors rijden) voor eigen publiek als eerste over de streep zal bollen Wie bij de streep staat, zal het weten(JC) Op zondag 19 februari richt Zwem- klub Neptunus Aalst zijn 1e officiële wedstrijd in, in het nieuwe zwembad Dit in het kader van de distriktkam- pioenschappen van Oost-VJaanderen. De wedstrijd begint te 14 u. Verze kerde deelname van de vedetten Sabine Pauwels, Marc Van De Weghe, Inge en Mieke Victoor alsook de lokale vedettende gezusters Permentier, Murielle en Marianne en Jurgen Goos- sens. Op het programma staat 100 m. schoolslag en 200 m. wisselslag voor dames en heren, alle categorieën en na de pauze de aflossingen 4 x 200 m. vrije slag heren en dames. Marianne Permentier verkeert momenteel in een genadige konditie. inderdaad begin dit jaar vestigde zij in St. Niklaas een nieuw distriktrekord over de 100 m. schoolslag in een tijd van 1.18.1vier tienden beter dan het oude rekord dat sinds 1976 op naam van Van Glabeke Greta van Eeklo, stond Dit rekord is in de categorie kadetten te klasseren. In de wedstrijd van 5 februari heb ben de dames van ZNA de aflossing 4 x 100 m. gewonnen in een tijd van 4 32"7. De deelneemsters hierjaan waren: De Schrijver Anja, De Troyer Els en de gezusters Permentier. Marianne Permentier wist in diezelfde wedstrijd bovendien tweemaal de 1e plaats te veroveren in 100 m. crawl tijd 104 en 200 m. schoolslag; tijd: 2 54.5. Verdere uitslagen: Jurgen Goossens, Andre Groebbens, Michel Loecufier en Patrick De Schrijver veroverden een 2e plaats op de aflos sing Heren over de 4 x 100 m. vrije slag in een tijd van 4'02"5. Een derde plaats was er nog uiteinde lijk voor Jurgen Goossens voor 200 m. dolfijn, tijd 2'18 "2. W.T.C. Den Blok Na 5 wedstrijden nemen de favorieten optie op de eindoverwinning. Bleef men na 4 proeven in het onge wisse aangaande de mogelijke zege kandidaten, deze maal wierpen de kanshebbers zich letterlijk op de ere plaatsen. Als 5e proef stond het aloude volks sport «bakschieten» op het pro gramma. In de voorronde verbaasde Marcel De Coensel iedereen door zijn precisie en werd als topfavoriet naar voor geschoven, het verdere verloop van de wedstrijd zou hem evenwel in de verdediging drukken. Winnaars van de eerste ronde wer den Ganzeman Roland, Van Delsen William, Cooman Jurgen en Cooman- Jozef. De laatste liep later nog in de kijker. In de 1/2 finale werd hij naar de laatste plaats verwezen. Door telkens de herkansing te winnen plaatste hij zich nog in de finaleronde, waar hij eindigde op een schitterende 3de plaats. Nog een verrassing werd Marie- Jeanne Thienpont. Met een 4e plaats zorgde zij voor de vrouwelijke inbreng in de slotronde. De 13-jarige Gunther Van Den Bremt werd ei zo na kam pioen op den bak. Hij werd enkel voor afgegaan door Wilfried Van Delsen, een gereputeerd bakschieter, die wel iswaar moest terugkomen via herkan singen. De beste heeft gewonnen, hij scoorde het hoogste punt van de avond en gooide de meeste gaten. De uitslag van de bakschieting 1Van Delsen Wilfried; 2. Van Den Bremt Gunther; 3. Cooman Jozef; 4. Thienpont Marie-Jeanne; 5. Van Delsen William; 6. Keymeulen Frans; 7. Van Den Bremt Francine; 8. Coo man Jurgen; Cleemput Marcel; Gan zeman Roland; 11Deprijck Annie; 12. De Coensel Marcel; Matthijs Omer. Nog 2 proeven stéan op de kalender voor Bloksporter. De leiding werd overgenomen door Wilfried Van Del sen, die 2 van de 5 proeven op zijn naam schreef. Hij kan enkel nog ge klopt worden door Cooman Jozef en Van Den Bre'mt Gunlher. Bij de dames verwachten we een spannende tweestrijd tussen Annie Deprijck en Marie-Jeanne Thienpont. De voorlopige stand Bloksporter 1Van Delsen Wilfried, 91,5 p.; 2. Cooman Jozef, 73 p.; 3. Van Den Bremt Gunther 65 p.; 4. Deprijck Annie 54,5 p.; 5. Ganzeman Roland 49 p., 6. Thienpont Marie-Jeanne 46,5 p.; 7. Cooman Eric 45 p.; 8. Adem Freddy 40 p.; De Bock Johny 40; 10. Cleemput Marcel 37 p. CLEEMPUT Marcel Volleybal De topper van het vorig weekend in de vierde afdeling 0 tussen White Star Sint-Amandsberg en V.K. Aalst werd opvallend gemakkelijk gewonnen door de thuisploeg. V.K. ging roemloos met 3-0 ten onder tegen de jonge leidersploeg. Star won de eerste set vrij gemakkelijk In de eerste set liep White Star al vlug tot 7-0 uit. De thuisploeg speelde overweldi gend V.K. werd van de kook gebracht door hun echt imponerend spel. White met 15-8. Ook in de tweede set kregen we hetzelfde spelbeeld en weer verloor Nieuwe en okkassiewagens carrosseriewerken MAZDA - AALST Keizerlijk Plein 22A AALST sr 053/70 36 86 VERZORGDE KEUKEN met de uitbater zelf aan het fornuis ITALIAANSE SPECIALITEITEN Dagschotel a 250 ft. (drank inbegrepen) FRANSE KEUKEN carte aan matige prijzen. Gesloten dinsdag vanaf 14 u. en woensdag. 83/46 Bowling Derde Nationale Center 2 - Alloo0-4 BC. Alloo schijnt zo stilaan terug op zijn oude elan terug te komen. Center 2 kan moeilijk afgeschilderd worden als een zwakke tegenstrever. Een ploeg die gemiddeld per kompetitiewedstrijd 800 kegels neerhaalt, is verre van zwak. Toch kon BC. Alloo vrijdag II. opnieuw imponeren. Het slaagde erin om een nieuwe 0-4 zege te boeken met een toch nog dui delijke eindstand: 2417-2746. Dit was vooral het werk van de regelma tige Willy De Ridder, die startte met een goede 182, doch het tweede en derde game afmaakte met een 205 en een 204 of 197 gemiddeld. Deson danks zou hij hiermee niet de beste Aalstenaar van de avond worden. Kapitein Roger Cardon deed nog beter. Deze startte zeer hoog met 206 en 210, doch liet even stoom af in het derde game met een nog goede 1 78. De hoogste gamescore was echter opnieuw voor voorzitter Bruno Rossi. In de openingspartij slaagde hij er in om een 223 te laten optekenen. Bruno viel echter zwaar terug in het tweede, om toch nog goed te eindigen met 170 gemiddeld. De klassering blijft voorlo pig ongewijzigd. Alloo blijft leider en Zulte is vlakbij. De Alloo-mannen kij ken reeds reikhalzend uit naar vol gende vrijdag als Strike Zulte te Aalst op bezoek komt. Niet om de huidige leiders te ontmoeten, want deze moe ten naar Donk Star, doch om er het Geraardsbergse Gebo te bekampen, die bowling De Kat als zijn thuisterrein heeft. De Alloo-spelers rekenen er op, dat diegenen, die niet meereizen naar Overmere, in de thuishaven zullen zijn om Gebo aan te moedigen, wat nieuw puntenverlies kan betekenen voor de co-leiders. Op 17 februari komt BC. Alloo voor de eerste maal uit in de «Beker van de Voorzitter». Een beker ingesteld voor de verliezers uit de Beker van België, een beker waarop BC. Alloo zijn gedachten heeft gezet. Meteen staat er een derby geprogram meerd. daar BC. Lede, naar De Kat brengt. Deze derdeklasser slaat geen mal figuur in derde nationale B. Voor zeker een verplaatsing waard (avh) V.K. met 15-8. Slechts in de derde set konden de Aalstenaars even op voor sprong komen, maar verder dan elf pun ten geraakten ze niet15-11 V.K. Aalst was in deze wedstrijd nooit zichzelf. De spelers acteerden zonder veel vertrouwen. Bij de thuisploeg gaf men toe dat men nog nooit zó goed ge speeld had als zaterdag tegen V.K. Aalst. Vooral het nummer 5 was bijzonder knap en zou in de topper van maandag tussen Kortrijk en Kruikenburg (ere-afdeling) zeker niet misstaan hebben Gedurende de wedstrijd werd er bij de thuisploeg geen enkele wissel doorgevoerd, wat er op wijst dat alles erg gesmeerd liep bij Sint-Amandsberg. V.K. poogde door vele wissels en time-outs het tempo van de thuisploeg te breken. Zonder resultaat echter. Meteen verliest V.K. Aalst veld op de lei ders uit Sint-Amandsberg en Zele. Voor al White Star Sint-Amandsberg lijkt aar dig op weg om de nieuwe kampioen te worden. Toch mag men bij V.K. de armen niet laten zakken. Het is nl. mogelijk dat er dit seizoen twee ploegen promoveren. En voor de tweede plaats blijft V.K. zeker en vast kandidaat. Het moet nu zaterdag aan huis echter wel eerst afrekenen met Sialco Menen (samen met V.K. op een gedeelde derde plaats met evenveel ge wonnen en verloren sets). De V.K.-spe lers hebben alvast beloofd er alles aan te doen om Menen te verslaan Het is gelukt, de damesploeg van Kangoeroes heeft de leider geklopt en staat nu zelf a het stuur. De overwinning was nipt, maar kon grandioos geweest zijn. Na een duidelijke overheersing in de eer ste set, gewonnen met 15/4 cijfers was er hoop bij Kangoeroes. De tweede set was moeilijker, maar werd toch binnengerijfd met 15/13. Dit dan na een achterstand van 3/7 langs 11/2 naar 15/13. In de derde set nam de ploeg van Schellebelle de overhand en won nipt met 14/16, na dat Aalst twee setballen verloor. De vier de set was een duidelijk afstraffing voor de Aalsterse meisjes die ze moesten prijsgeven met 4/15 cijfers. De coach kon echter opnieuw moed inspreken om even duidelijk te winnen met 15/5 in de laatste en beslissende set. Het was bij opslag van An Bosman dat de vier laatste pun ten konden binnengebracht worden. Ook de reserveploeg won haar wedstrijd met 2/1 (15/12 - 13/15 - 15/13). Volgende wee* onimoet Aaist Meerbe- ke de derde geklasseerde. Die wed strijd winnen en Kangoeroes kan dromen van de titel. De heren kregen de tweede geklasseer de op bezoek Denderwindeke, een zeer sterke ploeg; met lange spelers. De wed strijd was aangenaam om volgen en zeer spannend. Aalst won cfe eerste set nipt met 15/13, na een mooi gelijkopgaande wedstrijd. Eric Uyttersprot was aan de opslag voor de laatste vijf punten. De tweede set gaf terug een gelijkopgaand vertoon met uiteindelijk een licht over wicht voor Denderwindeke dat deze set met 12/15 won. In de derde set kon Denis Van Landuyt afmaken op 15/10, welke ook de uitslag was van de vierde en laat ste set Hier had Kangoeroes VIER set- ballen nodig om de sterke ploeg uit Den derwindeke af te straffen met een mooie 3/1 uitslag. Volgende week is Kangoe roes vrij. Op 25 februari spelen de heren tegen Michelbeke - een zeer sterke ploeg, waar de heenwedstrijd verloren werd met 3/0. De dames komen uit tegen Zwijnaarde, wat geen probleem mag zijn voor'de nu zeer sterk spelende damesploeq. (p.v d.a.)

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 14